Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj22
tydzień176
miesiąc497
wszystkie323799

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2013/2014 arrow Juniorka za sezon 13/14
Juniorka za sezon 13/14 Drukuj

 

       

Juniorki za sezon 13-14 ( 3 najl. wyn.)

       
                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

85

133

162

0

380

2.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

80

95

80

130

305

3.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

110

85

62

0

257

4.

Jędrzejewska

Anna

UZTS Barcin

1996

75

47

52

100

227

5.

Fiedurek

Agata

Kusy Laskowice

1996

52

56

39

90

198

6.

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

47

47

52

90

189

7.

Duda

Joanna

IKTS Noteć Inowrocław

1997

52

52

56

77

185

8.

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

59

62

59

0

180

9.

Rogińska

Paulina

Start Lubraniec

1996

56

39

47

71

174

10.

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

47

47

39

71

165

11.

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

39

28

28

90

157

12.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

47

28

75

0

150

13.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

47

56

39

0

142

14.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

28

52

47

0

127

15-16

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

39

39

47

0

125

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

39

39

47

0

125

17.

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

39

39

39

0

117

18.

Świerczyńska

Aneta

Kusy Laskowice

1996

0

28

16

65

109

19.

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

28

47

28

0

103

20-21

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

28

28

28

0

84

 

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

28

28

28

0

84

22.

Kwiatkowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

1998

16

28

28

0

72

23.

Kała

Julia

Krajna Sępólno

2001

28

16

28

0

72

24.

Lichocka

Antonina

Emdek Bydgoszcz

2001

16

16

28

0

60

25.

Tes

Paulina

Tytan 65 Bydgoszcz

1998

28

16

16

0

60

26.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

28

0

28

0

56

27.

Jędrzejewska

Kinga

Pogoń Mogilno

1996

28

28

0

0

56

28.

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

0

28

16

0

44

29-31

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

0

16

16

0

32

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

0

16

16

0

32

 

Gamelska

Julia

UZTS Barcin

2000

0

16

16

0

32

32.

Sikorska

Zuzanna

Emdek Bydgoszcz

2002

16

16

0

0

32

33-34

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

0

10

16

0

26

 

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

0

10

16

0

26

35-36

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

16

10

0

0

26

 

Bargiel

Alicja

KST Energa- Manekin Toruń

1997

16

10

0

0

26

37.

Wesołowska

Magdalena

UZTS Barcin

2000

0

10

11

0

21

38.

Iskra

Wiktoria

UZTS Barcin

2000

11

10

0

0

21

39.

Wszelaki

Martyna

UZTS Barcin

2000

0

16

0

0

16

40-42

Szymanowicz

Monika

Kamionka Kamień Kraj.

2000

16

0

0

0

16

 

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

16

0

0

0

16

 

Wollerman

Patrycja

Kamionka Kamień Kraj.

2000

16

0

0

0

16

43.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

0

0

11

0

11

44-45

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

11

0

0

0

11

 

Czapiewska

Weronika

Kamionka Kamień Kraj.

2000

11

0

0

0

11

46-51

Surma

Sara

UZTS Barcin

2000

0

10

0

0

10

 

Dypolt

Roksana

UZTS Barcin

2003

0

10

0

0

10

 

Czajkowska

Angelika

UZTS Barcin

2000

0

10

0

0

10

 

Orłowska

Paulina

UZTS Barcin

2000

0

10

0

0

10

 

Malinowska

Julia

UZTS Barcin

2003

0

10

0

0

10

 

Spychalska

Weronika

UZTS Barcin

2000

0

10

0

0

10

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA