Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj22
tydzień0
miesiąc491
wszystkie325833

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2014 arrow MW Senior 2014
MW Senior 2014 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa Seniorów

   
 

16.03.2014   Sępólno

           
               
 

 Mistrzostwa Województwa

         
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

PKT

   

1.

Chojnowski

Patryk

Olimpia Grudziądz

90

120

   

2.

Zatówka

Patryk

Olimpia Grudziądz

97

115

   

3.

Nadolski

Łukasz

Gwiazda Bydgoszcz

93

110

   

4.

Adamiak

Grzegorz

KST Energa-Manekin Toruń

71

105

   

5-8

Woś

Alan

Gwiazda Bydgoszcz

84

98

   

 

Badowski

Marek

Olimpia Grudziądz

97

98

   

 

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

98

   

 

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

98

   
               
 

 Eliminacje do Mistrzostw Polski

       
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

   

1.

Chojnowski

Patryk

Olimpia Grudziądz

90

 

awans do MP

2.

Zatówka

Patryk

Olimpia Grudziądz

97

 

   

3-4

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

 

   

 

Nadolski

Łukasz

Gwiazda Bydgoszcz

93

 

   

5.

Badowski

Marek

Olimpia Grudziądz

97

 

   

6.

Woskowicz

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

94

92

   

7-8

Rybak

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

83

91

   

 

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

91

   

9-16

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

83

   

 

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

83

   

 

Wieczerzak

Jacek

Krajna Sępólno

66

83

   

 

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

83

   

 

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

83

   

 

Maruszak

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

95

83

   

 

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

83

   

 

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

90

83

   

17-30

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

56

   

 

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

84

56

   

 

Michalczewski

Marcin

Krajna Sępólno

95

56

   

 

Modliborski

Tomasz

Olimpia Grudziądz

97

56

   

 

Woskowicz

Mateusz

LUKS Chełmno

92

56

   

 

Łukaszewski

Krystian

Emdek Bydgoszcz

87

56

   

 

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

56

   

 

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

56

   

 

Piotrowski

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

98

56

   

 

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

56

   

 

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

56

   

 

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

56

   

 

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

56

   

 

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

56

   
               
 

Gra Podwójna

           
               

1.

Kulpa - Adamiak

KST Energa-Manekin Toruń

       

2.

Kotowski- Woskowicz Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

       

3.

Leszczyński Zb-Białek.

 

Gwiazda Bydgoszcz

       

4.

Woś - Nadolski

 

Gwiazda Bydgoszcz

       

5-8

Maruszak-Kurtyka

 

KST Energa-Manekin Toruń

       

 

Piotrowski Paweł-Badowski

 

KST Energa-Manekin-Olimpia

       

 

Łukaszewski-Bończak

 

Piast Kruszwica

       

 

Woskowicz Mat.-Dzikowski

LUKS Chełmno

       

9-14

Masiak - Michalczewski

 

Krajna Sępólno

       

 

Maćkowiak-Modliborski

Olimpia Grudziądz

       

 

Wieczerzak-Leszczyński Krz.

 

Krajna Sępólno

       

 

Rogowski - Lica

Krajna Sępólno

       

 

Węderlich-Wiśniewski

KST Energa-Manekin Toruń

       

 

Gronowski-Piotrowski Mikołaj

 

LUKS Chełmno-Gwiazda Bydg.

       
               
 

Gra Mieszana

           
               

1.

Dzikowski-Dziadkowiec

 

LUKS Chełmno

       

2.

Kotowski - Szczuka

 

Energa Manekin-LUKS Chełmno

       

3.

Białek - Kocoń Anika

 

Gwiazda - LUKS Chełmno

       

4.

Woskowicz Marcin-Moskal

 

Energa Manekin-LUKS Chełmno

       

5-8

Wiśniewski-Palacz

Energa Manekin-IKTS Noteć

       

 

Woskowicz Mateusz-Kowal

 

LUKS Chełmno-UZTS Barcin

       

 

Lica - Jędrzejewska Anna

Krajna Sępólno-UZTS Barcin

       

 

Kulpa - Płachta

 

Energa Manekin-LUKS Chełmno

       

9-16

Leszczyński Krz. - Łożyńska

 

Gwiazda -UZTS Barcin

       

 

Maruszak -Błażejewicz

 

Energa Manekin-LUKS Chełmno

       

 

Maćkowiak-Kwiatkowska Wer.

 

 Olimpia - IKTS Notec Inowrocław

       

 

Leszczyński Zb.-Bobrowska

 

Gwiazda -AZS UMK Toruń

       

 

Kurtyka - Gaca

 

Energa Manekin-UZTS Barcin

       

 

Gronowski - Hennig

 

LUKS Chełmno

       

 

Piotrowski Mikołaj- Ciemna

 

Gwiazda - IKTS Noteć

       

 

Łukaszewski-Kwiatkowska Al..

Piast Kruszwica-LUKS Chełmno

       

17-22

Adamczyk - Szymczak

Olimpia-IKTS Noteć Inowrocław

       

 

Modliborski-Baczyńska

Olimpia-UZTS Barcin

       

 

Masiak - Bejenka

 

Krajna Sępólno-UZTS Barcin

       

 

Wieczerzak - Rink

 

Krajna Sępólno

       

 

Rogowski - Rybacka

 

Krajna Sępólno

       

 

Michalczewski - Jackowska

 

Krajna Sępólno - UZTS Barcin

       

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA