Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj7
wczoraj23
tydzie168
miesi帷469
wszystkie327907

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2014 arrow MW M這dzik 2014
MW M這dzik 2014 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dzików

 
 

3.05.2014 S瘼ólno

         
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

 

1.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

60

 

2.

Rumi雟ki

Hubert

Piast ζsin

2001

56

 

3.

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toru

2002

53

 

4.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

51

 

5-8

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

46

 

 

Mikulski

Rados豉w

Emdek Bydgoszcz

2001

46

 

 

Jarz帳kowski

Pawe

KST Energa-Manekin Toru

2002

46

 

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

46

 
             

Eliminacje do Mistrzostw Polski

 

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

 

1.

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toru

2002

 

awans do MP

2.

Jarz帳kowski

Pawe

KST Energa-Manekin Toru

2002

 

 

3.

Rumi雟ki

Hubert

Piast ζsin

2001

 

 

4.

Mikulski

Rados豉w

Emdek Bydgoszcz

2001

 

 

5-8

Lema雟ki

Stanis豉w

Krajna S瘼ólno

2003

41

 

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

 

 

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

 

 

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Che軛no

2002

41

 

9-16

Cichoracki

Mi這sz

KST Energa-Manekin Toru

2001

36

 

 

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

36

 

 

Deja

Dominik

Olimpia Grudzi康z

2001

36

 

 

Glica

Rafa

UKS TOP Solec Kuj.

2001

36

 

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2001

36

 

 

Zió趾owski

Rados豉w

Kusy Laskowice

2001

36

 

 

Cio趾owski

Pawe

Olimpia Grudzi康z

2002

36

 

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2003

36

 

17-24

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudzi康z

2003

24

 

 

Kwa郾ik

Micha

Sokó Gniewkowo

2003

24

 

 

Czubak

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2002

24

 

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna S瘼ólno

2001

24

 

 

Wo幡iak

Bartosz

LUKS Che軛no

2003

24

 

 

Kaczan

Stanis豉w

UKS TOP Solec Kuj.

2004

24

 

 

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

24

 

 

Szyc

Hubert

Krajna S瘼ólno

2002

24

 

25-31

Bleja

Miko豉j

UKS TOP Solec Kuj.

2001

13

 

 

Najdowski

Jakub

Kusy Laskowice

2001

13

 

 

Kubiak

J璠rzej

LUKS Che軛no

2003

13

 

 

Zgli雟ki

Antoni

KST Energa-Manekin Toru

2004

13

 

 

Wo幡iak

Bart這miej

Start Lubraniec

2001

13

 

 

Paczkowski

Rafa

Emdek Bydgoszcz

2003

13

 

 

Cie郵ak

Jakub

Kusy Laskowice

2002

13

 
             
 

Gra Podwójna

         
             

1.

Olszewski-Maruszak

Emdek- Energa Manekin

       

2.

Repke-Mikulski

Emdek Bydgoszcz

       

3.

Rumi雟ki-Jarz帳kowski

Piast ζsin-Energa Manekin

       

4.

Stypka-Cichoracki

Gwiazda-Energa Manekin

       

5-8

Zió趾owski-Najdowski

Kusy Laskowice

       

 

Marchlewski-Lema雟ki

Energa Manekin-Krajna

       

 

Deja-Cio趾owski

Olimpia Grudzi康z

       

 

Kopczyk-Matuszkiewicz

LUKS Che軛no-Start Lubraniec

       

9-15

Majchrzak-Szynka

Gwiazda Bydgoszcz

       

 

Adamczyk-Bleja

Olimpia-UKS TOP Solec Kuj.

       

 

Kwa郾ik-Zakrzewski

Sokó Gniewkowo

       

 

Kaczan-Zgli雟ki

UKS TOP Solec Kuj-Energa Man.

       

 

Wo幡iak-Kubiak

LUKS Che軛no 

       

 

Glica-Paczkowski

UKS TOP Solec Kuj-Emdek

       

 

Szyc-Hochel

Krajna S瘼ólno

       

 

 

 

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzików

       
 

4.05.2014 S瘼ólno

           
           

Pkt

 

1.

Emdek I Bydgoszcz

Olszewski Marcin

Repke Mateusz

Mikulski Rados豉w

 

360

 

2.

Energa Manekin I Toru

Jarz帳kowski Pawe

Maruszak Jakub

Marchlewski Kacper

Zgli雟ki Antoni

340

awans do MP

3.

Gwiazda Bydgoszcz

Stypka Filip

Szynka Jakub

 

 

320

 

4.

Olimpia I Grudzi康z

Deja Dominik

Cio趾owski Pawe

 

 

300

 

5-8

TOP I Solec Kuj.

Glica Rafa

Bleja Miko豉j

 

 

245

 

 

LUKS  Che軛no

Kopczyk Dawid

Wo幡iak Bartosz

 

 

245

 

 

Kusy I Laskowice

Zió趾owski Rados豉w

Najdowski Jakub

 

 

245

 

 

Krajna  S瘼ólno

Lema雟ki Stanislaw

Hochel Klaudiusz

 

 

245

 

9-12

Sokó  Gniewkowo

Kwa郾ik Micha

Kubiak Marcin

 

 

170

 

 

Kusy II Laskowice

Cie郵ak Jakub

Chudecki Patryk

 

 

170

 

 

TOP II Solec Kuj.

Kaczan Stanis豉w

Lipi雟ki Adrian

 

 

170

 

 

Olimpia II Grudzi康z

Adamczyk Daniel

Go鎍zewski Kacper

 

 

170

 

13

Emdek II Bydgoszcz

Paczkowski Rafa

Stró篡雟ki Miko豉j

Czubak Jakub

 

100

 

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA