Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj23
tydzie169
miesi帷470
wszystkie327908

Go軼imy

Odwiedza nas 3 go軼i
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2014 arrow MW M這dziczka 2014
MW M這dziczka 2014 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dziczek

 
 

3.05.2014 S瘼ólno

         
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

 

1.

B豉瞠jewicz

Zuzanna

LUKS Che軛no

2001

60

 

2.

Rybacka

Patrycja

Krajna S瘼ólno

2001

56

 

3.

Panek

Daria

LUKS Che軛no

2002

53

 

4.

Ka豉

Julia

Krajna S瘼ólno

2001

51

 

5-8

Wardzi雟ka

Natalia

Kusy Laskowice

2001

46

 

 

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

46

 

 

Wojciechowska

Martyna

KST Energa-Manekin Toru

2001

46

 

 

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

46

 
             

Eliminacje do Mistrzostw Polski

 
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

 

1.

Panek

Daria

LUKS Che軛no

2002

 

awans do MP

2.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

 

 

3-4

Wojciechowska

Martyna

KST Energa-Manekin Toru

2001

 

 

 

Ka豉

Julia

Krajna S瘼ólno

2001

 

 

5-8

Lichocka

Antonina

Emdek Bydgoszcz

2001

41

 

 

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

 

 

 

Or這wska

Ma貪orzata

Emdek Bydgoszcz

2001

41

 

 

Wardzi雟ka

Natalia

Kusy Laskowice

2001

 

 

9-16

ㄠcka

Julia

UZTS Barcin

2002

36

 

 

Koco

Roksana

LUKS Che軛no

2004

36

 

 

Zakrzewska

Julia

Sokó Gniewkowo

2001

36

 

 

Olech

Aleksandra

KST Energa-Manekin Toru

2001

36

 

 

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

36

 

 

P豉chta

Weronika

LUKS Che軛no

2002

36

 

 

Sikorska

Zuzanna

Emdek Bydgoszcz

2002

36

 

 

Pi豉t

Agnieszka

LUKS Che軛no

2004

36

 

17-24

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

24

 

 

Czapiewska

Weronika

LKS Kamionka Kamie Kr.

2001

24

 

 

Korze雟ka

Ma貪orzata

LUKS Che軛no

2004

24

 

 

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

24

 

 

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

24

 

 

Ligmanowska

Julia

Kusy Laskowice

2002

24

 

 

Mróz

Dominika

Sokó Gniewkowo

2002

24

 

 

B豉ch

Amelia

Kusy Laskowice

2004

24

 

25-28

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

15

 

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2003

15

 

 

Nogalska

Agata

LUKS Che軛no

2004

15

 

 

Dypolt

Roksana

UZTS Barcin

2003

15

 
             
 

Gra Podwójna

         
             

1.

B豉瞠jewicz-Rybacka

LUKS Che軛no-Krajna

       

2.

Adamska-Wojciechowska

Emdek-Energa Manekin

       

3.

Ka豉-Jackowska

Krajna-UZTS Barcin

       

4.

P豉chta-Panek

LUKS Che軛no

       

5-8

Kilanowska-Wardzi雟ka

Kusy Laskowice

       

 

Lichocka-Or這wska

Emdek Bydgoszcz

       

 

Olech-Sikorska Zuz.

Energa Manekin-Emdek

       

 

Koco- Pi豉t

LUKS Che軛no

       

9-15

Zakrzewska-Mróz

Sokó Gniewkowo

       

 

Wachowska-ㄠcka

UZTS Barcin

       

 

B豉ch-Ligmanowska

Kusy Laskowice

       

 

Lema雟ka-Dypolt

Krajna-UZTS Barcin

       

 

Rujner-Grzybowska

Kusy Laskowice

       

 

Sikorska Julia-Czapiewska

Emdek-LKS Kamionka

       

 

Korze雟ka-Nogalska

Kusy Laskowice

       

 

 

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dziczek

       
 

4.05.2014 S瘼ólno

         
         

Pkt

 

1.

LUKS I Che軛no

B豉瞠jewicz Zuzanna

Panek Daria

P豉chta Weronika

360

 

2.

Krajna S瘼ólno

Ka豉 Julia

Rybacka Patrycja

Lema雟ka Klara

340

 

3.

Energa Manekin Toru

Olech Aleksandra

Wojciechowska Martyna

 

320

awans do  MP

4.

Emdek I Bydgoszcz

Adamska Wiktoria

Lichocka Antonina

Or這wska Ma貪orzata

300

 

5-8

Kusy I Laskowice

Wardzi雟ka Natalia

Winklarz Dominika

 

245

 

 

UZTS I Barcin

Jackowska Julia

ㄠcka Julia

 

245

 

 

Emdek II bydgoszcz

Sikorska Zuzanna

Sikorska Julia

 

245

 

 

LUKS II Che軛no

Koco Roksana

Pi豉t Agnieszka

 

245

 

9-12

LKS Kamionka I Kamie Kraj.

Czapiewska Weronika

Orzech Emilia

 

170

 

 

Sokó Gniewkowo

Zakrzewska Julia

Mróz Dominika

 

170

 

 

Kusy III Laskowice

Kilanowska Emilia

Ligmanowska Julia

 

170

 

 

Kusy II Laskowice

Grzybowska Natalia

Rujner Martyna

 

170

 

13-15

LKS Kamionka II Kamie Kraj.

Rybacka Aleksandra

Borek Magdalena

 

100

 

 

LUKS III Che軛no

Korze雟ka Ma貪orzata

Nogalska Agata

 

100

 

 

UZTS II Barcin

Wachowska Sara

Dypolt Roksana

 

100

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA