Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzień39
miesiąc290
wszystkie328445

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2014 arrow MW Żak 2014
MW Żak 2014 Drukuj

 

 

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaków

 

25.05.2014  Laskowice

   
       
       

1.

Energa Manekin Toruń

Kacper Marchlewski

Antoni Zgliński

2.

Sokół I Gniewkowo

Bartosz Zakrzewski

Kacper Bartoszak

3.

LUKS I Chełmno

Mikołaj Steczeń

Jędrzej Kubiak

4.

Emdek Bydgoszcz

Rafał Paczkowski

Mikołaj Stróżyński

5-8

LUKS II Chełmno

Antoni Dąbrowski

Mateusz Jagodziński

 

Olimpia  Grudziądz

Krystian Adamczyk

Antoni Antkiewicz

 

LZS Victoria I Kołaczkowo

Hubert Ozdyk

Mateusz Kaina

 

Kusy I Laskowice

Mikołaj Błachowicz

Mateusz Wesołowski

9-13

Kusy II Laskowice

Paweł Modliszewski

Igor Koniarski

 

Sokół II Gniewkowo

Kacper Boliński

Patryk Mróz

 

Kusy IV Laskowice

Patryk Warczak

Olaf Worowski

 

LZS Victoria II Kołaczkowo

Bartosz Januszewski

Szymon Grobelski

 

Kusy III Laskowice

Bartosz Kruczkowski

Oskar Derengowski

 

 

 

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków

 

1.06.2014 Inowrocław

     
           

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

2003

60

2.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

56

3-4

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

52


Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

52

5-8

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

46

 

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

46

 

Paczkowski

Rafał

Emdek Bydgoszcz

2003

46

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

46

9-16

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

36

 

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

36

 

Kaczan

Stanisław

TOP Solec Kuj.

2004

36

 

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

36

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

36

 

Steczeń

Mikołaj

LUKS Chełmno

2003

36

 

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

36

 

Malinowski

Kacper

Piast Łasin

2004

36

17-24

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

24

 

Błachowicz

Mikołaj

UKS Kusy Laskowice

2003

24

 

Mróz

Patryk

Sokół Gniewkowo

2005

24

 

Kaina

Mateusz

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

24

 

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

2005

24

 

Ozdyk

Hubert

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

24

 

Schmidt

Patryk

UKS Kusy Laskowice

2003

24

 

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

24

25-31

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2003

13

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

13

 

Koniarski

Igor

UKS Kusy Laskowice

2003

13

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

13

 

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

13

 

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Grudziądz

2005

13

 

Worowski

Olaf

Kusy Laskowice

2003

13

           
 

Gra podwójna

       
           

1.

Marchlewski

Lemański

KST Energa-Manekin Toruń-Krajna

   

2.

Błachnio

Majchrzak

Piast Łasin - Gwiazda Bydgoszcz

   

3-4

Zakrzewski

Kwaśnik

Sokół Gniewkowo

   


Zgliński

Kaczan

KST Energa-Manekin Toruń-TOP Solec Kuj.

   

5-8

Biarda

Zawacki

KST Energa-Manekin Toruń-Piast Łasin

   

 

Steczeń

Kubiak

LUKS Chełmno

   

 

Stróżyński

Paczkowski

Emdek Bydgoszcz  

   

 

Januszewski

Adamczyk

LZS Victoria Kołaczkowo-Olimpia Grudziądz

   

9-16

Bartoszak

Stachowiak

Sokół Gniewkowo

   

 

Marcinkowki

Malinowski

Olimpia Grudziądz-Piast Łasin

   

 

Błachowicz

Wesołowski

Kusy Laskowice

   

 

Koniarski

Schmidt

Kusy Laskowice

   

 

Dąbrowski

Jagodziński

LUKS Chełmno

   

 

Ozdyk

Kaina

LZS Victoria Kołaczkowo

   

 

Worowski

Derengowski

Kusy Laskowice

   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA