Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień55
miesiąc556
wszystkie323858

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2014 arrow MW Żaczka 2014
MW Żaczka 2014 Drukuj

 

      

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek

   
 

1.06.2014 Inowrocław

     
           

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

60

2.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

56

3-4

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

52


Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

52

5-8

Waligóra

Oliwia

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

46

 

Sikorska

Julia

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

46

 

Błach

Amelia

UKS Kusy Laskowice

2004

46

 

Dorszewska

Amelia

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

46

9-16

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

36

 

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

36

 

Świetlik

Agata

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

36

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

36

 

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

36

 

Firlit

Agnieszka

Piast Łasin

2004

36

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

36

 

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

36

17-24

Babilińska

Katarzyna

UKS Kusy Laskowice

2003

24

 

Suchomska

Małgorzata

UKS Kusy Laskowice

2003

24

 

Piątkowska

Daria

UKS Kusy Laskowice

2003

24

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

24

 

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

24

 

Staszkiewicz

Katarzyna

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

24

 

Radzimska

Natalia

UKS Kusy Laskowice

2003

24

 

Papierowska

Angelika

UKS Kusy Laskowice

2003

24

25-26

Kijewska

Dominika

Start Lubraniec

2005

16

 

Dypolt

Roksana

UZTS Barcin

2003

16

           
 

Gra podwójna

       
           

1.

Błach

Babilińska

UKS Kusy Laskowice

   

2.

Waligóra

Dorszewska

LZS Victoria Kołaczkowo

   

3-4

Bujak

Kwiatkowska

IKTS Noteć Inowrocław

   
 

Wachowska

Łącka

UZTS Barcin

   

5-8

Drąg

Oller

LUKS Chełmno

   

 

Nogalska

Korzeńska

LUKS Chełmno

   

 

Kocoń

Piłat

LUKS Chełmno

   

 

Sikorska

Lemańska

Emdek-Krajna

   

9-13

Dypolt

Firlit

UZTS Barcin-Piast Łasin

   

 

Suchomska

Radzimska

UKS Kusy Laskowice

   

 

Staszkiewicz

Dajewska

Victoria Kołaczkowo-LUKS Ch.

   

 

Piątkowska

Papierowska

UKS Kusy Laskowice

   

 

Świetlik

Kijewska

Tytan 65 Bydg.- Start Lubraniec

   

 

       

                        Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaczek

 

25.05.2014  Laskowice

     
         
         

1.

IKTS Noteć  Inowrocław

Marita Kwiatkowska

Oliwia Bujak

 

2.

UZTS I Barcin

Sara Wachowska

Juliia Łącka

 

3.

LUKS I  Chełmno

Agnieszka Piłat

Roksana Kocoń

Marta Drąg

4.

LUKS II  Chełmno

Daria Oller

Agata Nogalska

Małgorzata Korzeńska

5-8

LKS Kamionka II Kamień Kraj.

Magdalena Borek

Natalia Czapiewska

 

 

Kusy I Laskowice

Amelia Błach

Natalia Wrzeszczyńska

 

 

Olimpia Grudziądz

Nina Kieloch

Wiktoria Zielinkiewicz

Julia Kuziemkowska

 

Kusy II Laskowice

Angelika Papierowska

daria Piatkowska

 

9-11

LKS Kamionka I Kamień Kraj.

Aleksandra Rybacka

Emilia Orzech

 

 

Kusy III Laskowice

Natalia Radzimska

Małgorzata Suchomska

 

 

LZS Victoria  Kołaczkowo

Katarzyna Staszkiewicz

Amelia Dorszewska

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA