Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień66
miesiąc436
wszystkie327180

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow I WTK Kadetów
I WTK Kadetów 14/15 Drukuj

 

       

I WTK Kadetów 2014/15

 
 

6.09.2014 Chełmno

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

1.

Olszewski

Marcin

EMDEK Bydgoszcz

2001

60

awans do I Grand Prix

2.

Repke

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2001

57

awans do I Grand Prix

3.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

54

 

4.

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

52

 

5-6

Malicki

Tomasz

Olimpia Unia Grudziądz

2000

49

 

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

49

 

7-8

Szymański

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2000

45

 

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa Manekin Toruń

2003

45

 

9

Behrendt

Karol

Olimpia Unia Grudziądz

2000

42

 

10

Glica

Rafał

Top Solec Kuj.

2001

41

 

11-12

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

38

 

 

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

38

 

13-16

Maruszak

Jakub

KST Energa Manekin Toruń

2002

33

 

 

Mikulski

Radosław

EMDEK Bydgoszcz

2001

33

 

 

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin Toruń

2002

33

 

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

33

 

17-24

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

24

 

 

Sikora

Michał

Olimpia Unia Grudziądz

2000

24

 

 

Tobolski

Krzysztof

Olimpia Unia Grudziądz

2000

24

 

 

Ligmanowski

Aleksander

Kusy Laskowice

2000

24

 

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

24

 

 

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

24

 

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

24

 

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

24

 

25-32

Cichoracki

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2001

13

 

 

Wyżga

Łukasz

Olimpia Unia Grudziądz

2001

13

 

 

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

2000

13

 

 

Załomski

Maciej

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

13

 

 

Zgliński

Antoni

KST Energa Manekin Toruń

2004

13

 

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2001

13

 

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa Manekin Toruń

2002

13

 

 

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

13

 

33-48

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

8

 

 

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

8

 

 

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

8

 

 

Suchocki

Sebastian

Sokół Gniewkowo

2000

8

 

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

8

 

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

8

 

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

8

 

 

Kosiński

Bartłomiej

KST Energa Manekin Toruń

2001

8

 

 

Ziólkowski

Radosław

Kusy Laskowice

2001

8

 

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

8

 

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

8

 

 

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

8

 

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

8

 

 

Bleja

Mikołaj

Top Solec Kuj.

2001

8

 

 

Pawlikowski

Paweł

Kusy Laskowice

2001

8

 

 

Najdowski

Jakub

Kusy Laskowice

2001

8

 

49-58

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

7

 

 

Wydef

Daniel

Kusy Laskowice

2000

7

 

 

Kotłowski

Piotr

KST Energa Manekin Toruń

2001

7

 

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

7

 

 

Kęsik

Oliver

Tytan 65 Bydgoszcz

2001

7

 

 

Kubiak

Marcin

Sokół Gniewkowo

2001

7

 

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

7

 

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

7

 

 

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

7

 

 

Bałdzikowski

Paweł

LUKS Chełmno

2006

7

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA