Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzie68
miesi帷319
wszystkie328474

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow I WTK M這dzik闚
I WTK M這dzik闚 14/15 Drukuj

 

       

I WTK M這dzików 2014/15

 
 

14.09.2014 S瘼ólno

         
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

 

1.

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toru

2002

50

awans do I Grand Prix

2.

Cio趾owski

Pawe

Olimpia Grudzi康z

2002

47

awans do I Grand Prix

3.

Jarz帳kowski

Pawe

KST Energa-Manekin Toru

2002

44

 

4.

Lema雟ki

Stanis豉w

Krajna S瘼ólno

2003

42

 

5-6

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

39

 

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudzi康z

2003

39

 

7-8

Szyc

Hubert

Krajna S瘼ólno

2002

37

 

 

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

37

 

9-12

B豉chnio

Piotr

Piast ζsin

2004

35

 

 

Go鎍zewski

Kacper

Olimpia Grudzi康z

2002

34

 

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Che軛no

2002

31

 

 

Kwa郾ik

Micha

Sokó Gniewkowo

2003

31

 

13-16

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2003

28

 

 

Kubiak

J璠rzej

LUKS Che軛no

2003

28

 

 

Paczkowski

Rafa

Emdek Bydgoszcz

2003

28

 

 

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

28

 

17-24

Wo幡iak

Bartosz

LUKS Che軛no

2003

20

 

 

Zgli雟ki

Antoni

KST Energa-Manekin Toru

2004

20

 

 

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

20

 

 

Stró篡雟ki

Miko豉j

Emdek Bydgoszcz

2003

20

 

 

Weso這wski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

20

 

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

20

 

 

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toru

2002

20

 

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

20

 

25-32

Cie郵ak

Jakub

Kusy Laskowice

2002

11

 

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa-Manekin Toru

2002

11

 

 

Bartoszak

Kacper

Sokó Gniewkowo

2003

11

 

 

Koniarski

Igor

Kusy Laskowice

2003

11

 

 

Kocik

Fryderyk

Kusy Laskowice

2002

11

 

 

Stecze

Miko豉j

LUKS Che軛no

2003

11

 

 

Ozdyk

Hubert

LZS Victoria Ko豉czkowo

2003

11

 

 

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

11

 

33-48

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

6

 

 

Kokoszko

Kacper

Kusy Laskowice

2002

6

 

 

Janikowski

Antoni

Krajna S瘼ólno

2005

6

 

 

B豉chowicz

Miko豉j

Kusy Laskowice

2003

6

 

 

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

6

 

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2003

6

 

 

Schmidt

Patryk

Kusy Laskowice

2003

6

 

 

Worowski

Olaf

Kusy Laskowice

2003

6

 

 

Szyma雟ki

Filip

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

6

 

 

Kubiak

Miko豉j

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

6

 

 

Kaina

Mateusz

LZS Victoria Ko豉czkowo

2003

6

 

 

Kulbarsch

Mateusz

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

 

 

Stachowiak

Maksym

Sokó Gniewkowo

2004

6

 

 

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

6

 

 

Krause

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2003

6

 

 

Marcinkowski

Olaf

Piast ζsin

2005

6

 

49-61

Modliszewski

Pawe

Kusy Laskowice

2003

4

 

 

Warczak

Patryk

Kusy Laskowice

2003

4

 

 

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

4

 

 

Kruczkowski

Bartosz

Kusy Laskowice

2003

4

 

 

Szymczak

ㄆkasz

Kusy Laskowice

2002

4

 

 

Ma貫cki

Patryk

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

4

 

 

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

4

 

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

4

 

 

Obr瑿ski

Marcel

LZS Victoria Ko豉czkowo

2004

4

 

 

ㄆkaszewski

Miko豉j

IKTS Note Inowroc豉w

2006

4

 

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

4

 

 

Michalski

Piotr

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2003

4

 

 

Piotrowski

Kacper

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2003

4

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA