Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzień105
miesiąc519
wszystkie322456

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow I WTK Juniorek
I WTK Juniorek 14/15 Drukuj

 

      

I WTK Juniorek 2014/15

 
 

&.09.2014 Chełmno

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

1.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

70

awans do I Grand Prix

2.

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

66

awans do I Grand Prix

3.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

62

 

4.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

59

 

5-6

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

56

 

 

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

56

 

7-8

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

52

 

 

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

52

 

9.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

50

 

10.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

48

 

11-12

Duda

Joanna

IKTS Noteć Inowrocław

1997

45

 

 

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

45

 

13-16

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

39

 

 

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

39

 

 

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

39

 

 

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

39

 

17-24

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

28

 

 

Kwiatkowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

1998

28

 

 

Kała

Julia

Krajna Sępólno

2001

28

 

 

Lichocka

Antonina

Emdek Bydgoszcz

2001

28

 

 

Gamelska

Julia

UZTS Barcin

2000

28

 

 

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

28

 

 

Czajkowska

Angelika

UZTS Barcin

2000

28

 

 

Dąbrowska

Natalia

Start Lubraniec

1999

28

 

25-32

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

16

 

 

Bargiel

Alicja

KST Energa- Manekin Toruń

1997

16

 

 

Kotuniak

Karolina

Krajna Sępólno

2001

16

 

 

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2002

16

 

 

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

16

 

 

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

16

 

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

16

 

 

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

16

 

33-36

Kusińska

Dorota

Arka Grążawy

1998

11

 

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

11

 

 

Banach

Julia

LUKS Chełmno

2005

11

 

 

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

11

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA