Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień172
miesiąc484
wszystkie325826

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow I WTK Żaków
I WTK Żaków 14/15 Drukuj

 

       

     

I WTK Żaków 2014/15

     
 

5.10.2014 Inowrocław

       

 

 

 

 

 

 

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

1.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

40

awans do I Grand Prix

2.

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

37

awans do I Grand Prix

3.

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

35

 

4.

Kaczan

Stanisław

TOP Solec Kuj.

2004

33

 

5-6

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

31

 

 

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

31

 

7-8

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

29

 

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

29

 

9

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

2005

28

 

10

Malinowski

Kacper

Piast Łasin

2004

27

 

11-12

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

25

 

 

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

25

 

13-16

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

22

 

 

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

22

 

 

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

22

 

 

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

22

 

17-24

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

16

 

 

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

16

 

 

Boliński

Kacper

Sokół Gniewkowo

2004

16

 

 

Obrębski

Marcel

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

16

 

 

Szymański

Filip

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

16

 

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

 

 

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

16

 

 

Kalaczyński

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2005

16

 

25-31

Kruczkowski

Miłosz

KST Energa-Manekin Toruń

2005

8

 

 

Fudziński

Dawid

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

8

 

 

Rogalski

Ignacy

Gwiazda Bydgoszcz

2006

8

 

 

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

8

 

 

Afrykański

Bartosz

KST Energa-Manekin Toruń

2006

8

 

 

Komandowski

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

2005

8

 

 

Bajfus

Sebastian

KST Energa-Manekin Toruń

2006

8

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA