Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzie111
miesi帷454
wszystkie323756

Go軼imy

Odwiedza nas 3 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow M這dziczki po I WTK
M這dziczki po I WTK 14/15 Drukuj

 

       

M這dziczki po I WTK 2014/15

           

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

1.

Panek

Daria

LUKS Che軛no

2002

93

2.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

60

3.

ζcka

Julia

UZTS Barcin

2003

44

4.

Bujak

Oliwia

IKTS Note Inowroc豉w

2003

42

5-6

Sikorska

Zuzanna

Emdek Bydgoszcz

2002

39

 

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

39

7-8

P豉chta

Weronika

LUKS Che軛no

2002

37

 

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

37

9-10

Pi豉t

Agnieszka

LUKS Che軛no

2004

34

 

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

34

11-12

Koco

Roksana

LUKS Che軛no

2004

31

 

Waligóra

Oliwia

LZS Victoria Ko豉czkowo

2003

31

13-16

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

28

 

Oller

Daria

LUKS Che軛no

2004

28

 

Partyka

Dominika

Kusy Laskowice

2002

28

 

Dr庵

Marta

LUKS Che軛no

2005

28

17-24

Korze雟ka

Ma貪orzata

LUKS Che軛no

2004

20

 

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

20

 

Ligmanowska

Julia

Kusy Laskowice

2002

20

 

Nogalska

Agata

LUKS Che軛no

2004

20

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2003

20

 

Grzybowska

Klaudia

Kusy Laskowice

2002

20

 

D帳rza

Zuzanna

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

 

Dorszewska

Amelia

LZS Victoria Ko豉czkowo

2003

20

25-32

Dypolt

Roksana

UZTS Barcin

2003

11

 

Babili雟ka

Katarzyna

Kusy Laskowice

2003

11

 

Papierowska

Andzelika

Kusy Laskowice

2003

11

 

Dajewska

Weronika

LUKS Che軛no

2005

11

 

真kowska

Marta

Kusy Laskowice

2002

11

 

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2003

11

 

Nawra

Wiktoria

IKTS Note Inowroc豉w

2002

11

 

Pi徠kowska

Daria

Kusy Laskowice

2003

11

33-41

Banach

Julia

LUKS Che軛no

2005

6

 

Suchomska

Ma貪orzata

Kusy Laskowice

2003

6

 

妃igiel

Majka

Kusy Laskowice

2003

6

 

Papiernik

Laura

IKTS Note Inowroc豉w

2006

6

 

Papiernik

Nadia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

6

 

Górska

Anna

IKTS Note Inowroc豉w

2005

6

 

Jenzio這wska

Amelia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

6

 

Skibi雟ka

Ma貪orzata

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

6

 

B豉szak

Jagienka

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA