Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień66
miesiąc436
wszystkie327180

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Juniorzy po I WTK
Juniorzy po I WTK 14/15 Drukuj

 

       

Juniorzy po I WTK 2014/15

           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

Badowski

Marek

Olimpia Grudziądz

1997

230

2.

Kotowski

Tomasz

KST Energa- Manekin Toruń

1998

190

3.

Węderlich

Damian

KST Energa- Manekin Toruń

1998

190

4.

Makowski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

1998

127

5.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

1998

70

6.

Wesołowski

Filip

Olimpia Grudziądz

1998

70

7.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

1998

62

8-9

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

1998

56

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

56

10-11

Modliborski

Tomasz

Olimpia Grudziądz

1997

52

 

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

52

12.

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

1998

50

13.

Wiśniewski

Łukasz

Kusy Laskowice

1997

48

14-15

Zawadziński

Paweł

LUKS Chełmno

1998

45

 

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

45

16-19

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

2000

39

 

Konieczka

Jonatan

Kusy Laskowice

1998

39

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

39

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

39

20-27

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

1997

28

 

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

28

 

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

28

 

Drzycimski

Karol

Kusy Laskowice

1999

28

 

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

1999

28

 

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

28

 

Glica

Rafał

UKS TOP Solec Kuj.

2001

28

 

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

28

28-35

Nowak

Patryk

Sokół Gniewkowo

1997

16

 

Miloch

Wojciech

Kusy Laskowice

1998

16

 

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa- Manekin Toruń

2002

16

 

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

16

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

2003

16

 

Maruszak

Jakub

KST Energa- Manekin Toruń

2002

16

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

16

 

Kołodziejczak

Maciej

Olimpia Grudziądz

1999

16

36-51

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

10

 

Szopiński

Bartosz

Gwiazda Bukowiec

1998

10

 

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

10

 

Opoczyński

Patryk

Tytan 65 Bydgoszcz

1998

10

 

Kalaczyński

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

10

 

Hochel

Arkadiusz

Krajna Sępólno

2001

10

 

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

10

 

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

10

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

10

 

Mrozik

Bartłomiej

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

10

 

Pieczka

Tomasz

GOKSiR Pruszcz

1998

10

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

10

 

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

10

 

Sikora

Michał

Olimpia Grudziądz

2000

10

 

Świniarski

Mateusz

Arka Grążawy

1998

10

 

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

10

52-63

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

8

 

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

8

 

Malinowski

Mateusz

Sokół Gniewkowo

1998

8

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

8

 

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

8

 

Prokop

Nikodem

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

8

 

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

8

 

Bałdzikowski

Paweł

LUKS Chełmno

2006

8

 

Wyżga

Damian

Olimpia Grudziądz

1999

8

 

Cellmer

Artur

Arka Grążawy

2000

8

 

Górski

Arkadiusz

Arka Grążawy

1997

8

 

Słembarski

Jakub

Arka Grążawy

1999

8

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA