Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień68
miesiąc319
wszystkie328474

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow II WTK Kadetów
II WTK Kadetów 14/15 Drukuj

 

       

II WTK Kadetów 2014/15

     
 

9.11.2014 Grudziądz

             
                 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

     

1.

Olszewski

Marcin

EMDEK Bydgoszcz

2001

60

awans do II Grand Prix

   

2.

Malicki

Tomasz

Olimpia Unia Grudziądz

2000

57

awans do II Grand Prix

   

3.

Behrendt

Karol

Olimpia Unia Grudziądz

2000

54

     

4.

Repke

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2001

52

     

5-6

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

49

     

 

Glica

Rafał

Top Solec Kuj.

2001

49

     

7-8

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

45

     

 

Cichoracki

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2001

45

     

9

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

42

     

10

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

41

     

11-12

Szymański

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2000

38

     

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa Manekin Toruń

2003

38

     

13-16

Mikulski

Radosław

EMDEK Bydgoszcz

2001

33

     

 

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin Toruń

2002

33

     

 

Sikora

Michał

Olimpia Unia Grudziądz

2000

33

     

 

Pawlikowski

Paweł

Kusy Laskowice

2001

33

     

17-24

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

24

     

 

Maruszak

Jakub

KST Energa Manekin Toruń

2002

24

     

 

Tobolski

Krzysztof

Olimpia Unia Grudziądz

2000

24

     

 

Ligmanowski

Aleksander

Kusy Laskowice

2000

24

     

 

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

24

     

 

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

24

     

 

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

24

     

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

24

     

25-32

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

13

     

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

13

     

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

13

     

 

Zgliński

Antoni

KST Energa Manekin Toruń

2004

13

     

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

13

     

 

Ziólkowski

Radosław

Kusy Laskowice

2001

13

     

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

13

     

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

13

     

33-48

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2001

8

     

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa Manekin Toruń

2002

8

     

 

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

8

     

 

Suchocki

Sebastian

Sokół Gniewkowo

2000

8

     

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

8

     

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

8

     

 

Bleja

Mikołaj

Top Solec Kuj.

2001

8

     

 

Wydef

Daniel

Kusy Laskowice

2000

8

     

 

Kubiak

Marcin

Sokół Gniewkowo

2001

8

     

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

8

     

 

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

8

     

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2003

8

     

 

Gończewski

Kacper

Olimpia Unia Grudziądz

2002

8

     

 

Reniecki

Adrian

niestow.

2000

8

     

 

Cieślak

Jakub

Kusy Laskowice

2002

8

     

 

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

8

     
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA