Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj11
wczoraj23
tydzień79
miesiąc580
wszystkie323882

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow II WTK Kadetek
II WTK Kadetek 14/15 Drukuj

 

       

II WTK Kadetek

 
 

9.11.2014 Grudziądz

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

II

 

1.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

60

awans do II Grand Prix

2.

Łożynska

Agata

UZTS Barcin

2000

57

awans do II Grand Prix

3.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sepólno

2001

54

 

4.

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

52

 

5-6

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

49

 

 

Kała

Julia

Krajna Sepólno

2001

49

 

7-8

Adamska

Wiktoria

EMDEK Bydgoszcz

2002

45

 

 

Olech

Aleksandra

KST Energa Manekin Toruń

2001

45

 

9.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

42

 

10.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

41

 

11-12

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

38

 

 

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

38

 

13-16

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2002

33

 

 

Gamelska

Julia

UZTS Barcin

2000

33

 

 

Orłowska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2001

33

 

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

33

 

17-24

Czajkowska

Angelika

UZTS Barcin

2000

24

 

 

Lichocka

Antonina

EMDEK Bydgoszcz

2001

24

 

 

Wesołowska

Magdalena

UZTS Barcin

2000

24

 

 

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

24

 

 

Reszko

Jolanta

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

24

 

 

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

24

 

 

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

24

 

 

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

24

 

25-32

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

13

 

 

Orłowska

Paulina

UZTS Barcin

2000

13

 

 

Baprawska

Izabela

KST Energa Manekin Toruń

2001

13

 

 

Kotuniak

Karolina

Krajna Sepólno

2001

13

 

 

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

13

 

 

Ligmanowska

Julia

Kusy Laskowice

2002

13

 

 

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

13

 

 

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

13

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA