WYNIKI KOŃCOWE ROZGRYWEK
O MISTRZOSTWOIV LIGI MĘŻCZYZN TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2022/2023
|
|
12. Kolejka - 14.01. (sobota)
|
|
|
|
|
401/B
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
8
|
:
|
3
|
EMDEK II Bydgoszcz
|
402/B
|
Baszta Żnin
|
7
|
:
|
7
|
MLKS Krajna II Sępólno Kraj.
|
403/B
|
UKS Szaniec II Świecie n. Osą
|
6
|
:
|
8
|
Maximus Broker II Toruń
|
404/B
|
Olimpia Unia III Grudziądz
|
1
|
:
|
8
|
Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo
|
405/B
|
GLKS II Rogóźno
|
1
|
:
|
8
|
LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno
|
406/B
|
KS Nowa Era II Toruń
|
8
|
:
|
2
|
Piast II Kruszwica
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Kolejka - 21.01. (sobota)
|
|
|
|
|
407/B
|
EMDEK II Bydgoszcz
|
3
|
:
|
8
|
Baszta Żnin
|
408/B
|
UKS Szaniec II Świecie n. Osą
|
2
|
:
|
8
|
MLKS Krajna II Sępólno Kraj.
|
409/B
|
Maximus Broker II Toruń
|
7
|
|
7
|
Olimpia Unia III Grudziądz
|
410/B
|
Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo
|
8
|
|
0
|
GLKS II Rogóźno
|
411/B
|
KS Nowa Era II Toruń
|
8
|
:
|
4
|
LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno
|
412/B
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
8
|
:
|
1
|
Piast II Kruszwica
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Kolejka - 28.01. (sobota)
|
|
|
|
|
413/B
|
UKS Szaniec II Świecie n. Osą
|
8
|
:
|
6
|
EMDEK II Bydgoszcz
|
414/B
|
Olimpia Unia III Grudziądz
|
4
|
:
|
8
|
MLKS Krajna II Sępólno Kraj.
|
415/B
|
GLKS II Rogóźno
|
8
|
:
|
3
|
Maximus Broker II Toruń
|
416/B
|
KS Nowa Era II Toruń
|
2
|
:
|
8
|
Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo
|
417/B
|
Piast II Kruszwica
|
7
|
:
|
7
|
LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno
|
418/B
|
Baszta Żnin
|
3
|
:
|
8
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Kolejka - 18.02. (sobota)
|
|
|
|
|
419/B
|
EMDEK II Bydgoszcz
|
8
|
:
|
5
|
Olimpia Unia III Grudziądz
|
420/B
|
MLKS Krajna II Sępólno Kraj.
|
8
|
:
|
2
|
GLKS II Rogóźno
|
421/B
|
Maximus Broker II Toruń
|
8
|
:
|
5
|
KS Nowa Era II Toruń
|
422/B
|
Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo
|
8
|
:
|
1
|
Piast II Kruszwica
|
423/B
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
8
|
:
|
3
|
LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno
|
424/B
|
Baszta Żnin
|
8
|
:
|
2
|
UKS Szaniec II Świecie n. Osą
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Kolejka - 25.02. (sobota)
|
|
|
|
|
425/B
|
GLKS II Rogóźno
|
8
|
:
|
0
|
EMDEK II Bydgoszcz
|
426/B
|
KS Nowa Era II Toruń
|
4
|
:
|
8
|
MLKS Krajna II Sępólno Kraj.
|
427/B
|
Piast II Kruszwica
|
8
|
:
|
5
|
Maximus Broker II Toruń
|
428/B
|
LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno
|
4
|
:
|
8
|
Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo
|
429/B
|
Olimpia Unia III Grudziądz
|
8
|
:
|
3
|
Baszta Żnin
|
430/B
|
UKS Szaniec II Świecie n. Osą
|
1
|
:
|
8
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
|
|
|
|
|
|
|
17. Kolejka - 18.03. (sobota)
|
|
|
|
|
431/B
|
EMDEK II Bydgoszcz
|
2
|
:
|
8
|
KS Nowa Era II Toruń
|
432/B
|
MLKS Krajna II Sępólno Kraj.
|
8
|
:
|
3
|
Piast II Kruszwica
|
433/B
|
Maximus Broker II Toruń
|
5
|
:
|
8
|
LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno
|
434/B
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
8
|
:
|
6
|
Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo
|
435/B
|
Baszta Żnin
|
6
|
:
|
8
|
GLKS II Rogóźno
|
436/B
|
UKS Szaniec II Świecie n. Osą
|
8
|
:
|
1
|
Olimpia Unia III Grudziądz
|
|
|
|
|
|
|
|
18. Kolejka - 25.03. (sobota)
|
|
|
|
|
437/B
|
Piast II Kruszwica
|
5
|
:
|
8
|
EMDEK II Bydgoszcz
|
438/B
|
LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno
|
7
|
:
|
7
|
MLKS Krajna II Sępólno Kraj.
|
439/B
|
Maximus Broker II Toruń
|
2
|
:
|
8
|
Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo
|
440/B
|
Olimpia Unia III Grudziądz
|
1
|
:
|
8
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
441/B
|
GLKS II Rogóźno
|
7
|
:
|
7
|
UKS Szaniec II Świecie n. Osą
|
442/B
|
KS Nowa Era II Toruń
|
3
|
:
|
8
|
Baszta Żnin
|
|
|
|
|
|
|
|
19. Kolejka - 01.04. (sobota)
|
|
|
|
|
443/B
|
EMDEK II Bydgoszcz
|
0
|
:
|
8
|
LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno
|
444/B
|
Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo
|
8
|
:
|
0vo.
|
MLKS Krajna II Sępólno Kraj.
|
445/B
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
8
|
:
|
2
|
Maximus Broker II Toruń
|
446/B
|
Baszta Żnin
|
8
|
:
|
2
|
Piast II Kruszwica
|
447/B
|
UKS Szaniec II Świecie n. Osą
|
6
|
:
|
8
|
KS Nowa Era II Toruń
|
448/B
|
Olimpia Unia III Grudziądz
|
8
|
:
|
5
|
GLKS II Rogóźno
|
|
|
|
|
|
|
|
20. Kolejka - 15.04. (sobota)
|
|
|
|
|
449/B
|
Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo
|
8
|
:
|
0
|
EMDEK II Bydgoszcz
|
450/B
|
Maximus Broker II Toruń
|
2
|
:
|
8
|
MLKS Krajna II Sępólno Kraj.
|
451/B
|
LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno
|
8
|
:
|
6
|
Baszta Żnin
|
452/B
|
Piast II Kruszwica
|
8
|
:
|
6
|
UKS Szaniec II Świecie n. Osą
|
453/B
|
KS Nowa Era II Toruń
|
8
|
:
|
2
|
Olimpia Unia III Grudziądz
|
454/B
|
GLKS II Rogóźno
|
3
|
:
|
8
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
|
|
|
|
|
|
|
21. Kolejka - 22.04. (sobota)
|
|
|
|
|
455/B
|
EMDEK II Bydgoszcz
|
8
|
:
|
5
|
Maximus Broker II Toruń
|
456/B
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
8
|
:
|
1
|
MLKS Krajna II Sępólno Kraj.
|
457/B
|
Baszta Żnin
|
6
|
:
|
8
|
Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo
|
458/B
|
UKS Szaniec II Świecie n. Osą
|
8
|
:
|
5
|
LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno
|
459/B
|
Olimpia Unia III Grudziądz
|
6
|
:
|
8
|
Piast II Kruszwica
|
460/B
|
GLKS II Rogóźno
|
7
|
:
|
7
|
KS Nowa Era II Toruń
|
|
|
|
|
|
|
|
22. Kolejka - 06.05. (sobota)
|
|
|
|
|
461/B
|
MLKS Krajna II Sępólno Kraj.
|
8
|
:
|
6
|
EMDEK II Bydgoszcz
|
462/B
|
Maximus Broker II Toruń
|
5
|
:
|
8
|
Baszta Żnin
|
463/B
|
Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo
|
8
|
:
|
2
|
UKS Szaniec II Świecie n. Osą
|
464/B
|
LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno
|
4
|
:
|
8
|
Olimpia Unia III Grudziądz
|
465/B
|
Piast II Kruszwica
|
4
|
:
|
8
|
GLKS II Rogóźno
|
466/B
|
KS Nowa Era II Toruń
|
3
|
:
|
8
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|