V LIGA MEZCZYZN

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO V LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2020/2021 - I RUNDA

 

I kolejka – 3.10.20r. /sobota /

 

GOKSiR Pruszcz

8:0

GOKSiR II Pruszcz

 

 

LZS Jastrzębie II

3:8

AZS Włocławek

 

 

GKS Orzeł Zbiczno

5:8

Gotyk II Toruń

 

 

Baszta Żnin

8:3

KS Koronowo

 

 

Cis Hylmet Cekcyn

8:6

Sokół II Gniewkowo

 

 

Krajna III Sępólno Kraj.

8:1

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

II kolejka – 10.10.20r. /sobota/

 

AZS Włocławek

8:0

GOKSiR Pruszcz

 

 

Gotyk II Toruń

7:7

LZS Jastrzębie II

 

 

KS Koronowo

1:8

GKS Orzeł Zbiczno

 

 

Sokół II Gniewkowo

2:8

Baszta Żnin

 

 

IKTS Noteć Inowrocław

0:8

Cis Hylmet Cekcyn

 

 

Krajna III Sępólno Kraj.

8:1

GOKSiR II Pruszcz

 

 

III kolejka – 17.10.20 r. / sobota /

 

GOKSiR Pruszcz

8:3

Gotyk II Toruń

 

 

LZS Jastrzębie II

8:0

KS Koronowo

 

 

GKS Orzeł Zbiczno

8:3

Sokół II Gniewkowo

 

 

Baszta Żnin

8:4

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

Cis Hylmet Cekcyn

1:8

Krajna III Sępólno Kraj.

 

 

GOKSiR II Pruszcz

0:8

AZS Włocławek

 

 

IV kolejka –24.10.20 r. /sobota /

 

KS Koronowo

1:8

GOKSiR Pruszcz

 

 

Sokół II Gniewkowo

5:8

LZS Jastrzębie II

 

 

IKTS Noteć Inowrocław

7:7

GKS Orzeł Zbiczno

 

 

Krajna III Sępólno Kraj.

8:4

Baszta Żnin

 

 

Cis Hylmet Cekcyn

8:1

GOKSiR II Pruszcz

 

 

Gotyk II Toruń

0:8

AZS Włocławek

 

 

V kolejka – 7.11.20 r. / sobota /

 

GOKSiR Pruszcz

8:2

Sokół II Gniewkowo

 

 

LZS Jastrzębie II

8:5

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

GKS Orzeł Zbiczno

2:8

Krajna III Sępólno Kraj.

 

 

Baszta Żnin

8:1

Cis Hylmet Cekcyn

 

 

AZS Włocławek

8:0

KS Koronowo

 

 

GOKSiR II Pruszcz

1:8

Gotyk II Toruń

 

 

VI kolejka – 14.11.20 r. /sobota/

 

IKTS Noteć Inowrocław

0:8

GOKSiR Pruszcz

 

 

Krajna III Sępólno Kraj.

8:1

LZS Jastrzębie II

 

 

Cis Hylmet Cekcyn

6:8

GKS Orzeł Zbiczno

 

 

Baszta Żnin

8:3

GOKSiR II Pruszcz

 

 

Sokół II Gniewkowo

1:8

AZS Włocławek

 

 

KS Koronowo

0:8

Gotyk II Toruń

 

 

VII kolejka – 21.11.20 r. /sobota/

 

GOKSiR Pruszcz

2:8

Krajna III Sępólno Kraj.

 

 

LZS Jastrzębie II

8:2

Cis Hylmet Cekcyn

 

 

GKS Orzeł Zbiczno

4:8

Baszta Żnin

 

 

GOKSiR II Pruszcz

4:8

KS Koronowo

 

 

Gotyk II Toruń

8:2

Sokół II Gniewkowo

 

 

AZS Włocławek

8:1

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

VIII kolejka –28.11.20 r. /sobota/

 

Cis Hylmet Cekcyn

8:6

GOKSiR Pruszcz

 

 

Baszta Żnin

8:4

LZS Jastrzębie II

 

 

GKS Orzeł Zbiczno

8:0

GOKSiR II Pruszcz

 

 

Krajna III Sępólno Kraj.

7:7

AZS Włocławek

 

 

IKTS Noteć Inowrocław

0:8

Gotyk II Toruń

 

 

Sokół II Gniewkowo

8:0

KS Koronowo

 

 

IX kolejka – 5.12.20 r. /sobota/

 

GOKSiR Pruszcz

8:5

Baszta Żnin

 

 

LZS Jastrzębie II

8:4

GKS Orzeł Zbiczno

 

 

AZS Włocławek

8:0

Cis Hylmet Cekcyn

 

 

Gotyk II Toruń

0:8

Krajna III Sępólno Kraj.

 

 

KS Koronowo

8:2

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

GOKSiR II Pruszcz

1:8

Sokół II Gniewkowo

 

 

X kolejka – 12.12.20 r. / sobota/

 

GKS Orzeł Zbiczno

7:7

GOKSiR Pruszcz

 

LZS Jastrzębie II

8:0

GOKSiR II Pruszcz

 

Baszta Żnin

27.12

AZS Włocławek

 

Cis Hylmet Cekcyn

6:8

Gotyk II Toruń

 

Krajna III Sępólno Kraj.

8:0

KS Koronowo

 

IKTS Noteć Inowrocław

6:8

Sokół II Gniewkowo

 

XI kolejka – 19.12.20 r./ sobota/

 

GOKSiR Pruszcz

7:7

LZS Jastrzębie II

 

AZS Włocławek

8:0

GKS Orzeł Zbiczno

 

Gotyk II Toruń

27.12

Baszta Żnin

 

KS Koronowo

3:8

Cis Hylmet Cekcyn

 

Sokół II Gniewkowo

2:8

Krajna III Sępólno Kraj.

 

GOKSiR II Pruszcz

8:1

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

 

 

Początek rozgrywania wszystkich meczów – godz.11.00

 

W ZWIĄZKU Z WPROWADZENIEM NOWYCH OBOSTRZEŃ

I OGŁOSZENIEM KWARANTANNY NARODOWEJ OD 28.12.2020r. DO 17.01.2021r. ZOSTAJĄ WSTRZYMANE ROZGRYWKI LIGOWE

 

 

 

 

Tabela po XI kolejce - sezon 2020/2021

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1.

Krajna III Sępólno Kraj.

11

21

87:21

2.

AZS Włocławek

10

19

79:12

3.

GOKSiR Pruszcz

11

14

70:49

4.

Baszta Żnin

9

14

61:41

5.

LZS Jastrzębie II

11

14

70:54

6.

GKS Orzeł Zbiczno

11

12

65:60

7.

Gotyk II Toruń

10

11

50:37

8.

Cis Hylmet Cekcyn

11

10

56:64

9.

Sokół II Gniewkowo

11

6

55:72

10.

KS Koronowo

11

4

24:78

11.

GOKSiR II Pruszcz

11

2

19:81

12.

IKTS Noteć Inowrocław

11

1

27:79