V LIGA MEZCZYZN

      WYNIKI

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO V LIGI ME¬CZYZN TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2018/19 - II RUNDA

 

    X kolejka – 2.02.2019 r. /sobota /

 

Emdek III Bydgoszcz

4:8

GLKS Gruta

 

LUKS II Kołaczkowo

8:5

Krajna II Sępólno Kraj.

 

KS Gotyk II Toruń

0:8 v.o

IKTS Noteć Inowrocław

 

Sparta Nakło

6:8

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

 

 

 

 

XI kolejka – 16.02.2019 r. /sobota/

 

GLKS Gruta

8:2

LUKS II Kołaczkowo

 

Krajna II Sępólno Kraj.

8:0 v.o

KS Gotyk II Toruń

 

Sparta Nakło

8:4

Emdek III Bydgoszcz

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:3

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

 

 

 

XII kolejka – 23.02.2019 r. / sobota /

 

GLKS Gruta

8:1

IKTS Noteć Inowrocław

 

Krajna II Sępólno Kraj.

8:5

Sparta Nakło

 

KS Gotyk II Toruń

2:8

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Emdek III Bydgoszcz

8:3

LUKS II Kołaczkowo

 

 

 

 

 

     XIII kolejka - 16.03.2019 r. /sobota /

 

Krajna II Sępólno Kraj.

6:8

Emdek III Bydgoszcz

 

LUKS II Kołaczkowo

8:0

KS Gotyk II Toruń

 

IKTS Noteć Inowrocław

3:8

Sparta Nakło

 

GLKS Gruta

3:8

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

 

 

 

 

XIV kolejka – 23.03.2019 r / sobota /

 

Sparta Nakło

5:8

GLKS Gruta

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:0

Krajna II Sępólno Kraj.

 

IKTS Noteć Inowrocław

3:8

LUKS II Kołaczkowo

 

Emdek III Bydgoszcz

8:6

KS Gotyk II Toruń

 

 

 

 

 

XV kolejka – 27.04.2019 r /sobota/

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

8-0

Emdek III Bydgoszcz

 

IKTS Noteć Inowrocław

5:8

Krajna II Sępólno Kraj.

 

LUKS II Kołaczkowo

7:7

Sparta Nakło

 

KS Gotyk II Toruń

8:3

GLKS Gruta

 

 

 

 

 

XVI kolejka – 4.05.2019 r /sobota/

 

IKTS Noteć Inowrocław

7:7

Emdek III Bydgoszcz

 

Krajna II Sępólno Kraj.

8:6

GLKS Gruta

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

7:7

LUKS II Kołaczkowo

 

Sparta Nakło

8:6

KS Gotyk II Toruń

 

 

           

 

        

 

TABELA KOŃCOWA V LIGI ZA SEZON 2018/19

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

 

1

KWTS Gwiazda Bukowiec

14

25

109:50

 

2

GLKS Gruta

14

19

97:63

 

3

Emdek III Bydgoszcz

14

14

87:88

 

4

Krajna II Sępólno Kraj.

14

13

78:82

 

5

LUKS II Kołaczkowo

14

13

70:87

 

6

Sparta Nakło

14

13

90:92

 

7

KS Gotyk II Toruń

14

12

74:84

 

8

IKTS Noteć Inowrocław

14

3

44:103

 

 

          Awans do IV LM - KWTS Gwiazda Bukowiec i GLKS Gruta.

        Spadek do VI LM - IKTS Noteć Inowrocław, KS Gotyk II Toruń i Sparta

 

                                         Nakło