V LIGA MEZCZYZN

KOŃCOWE WYNIKI ROZGRYWEK
O MISTRZOSTWO
V LIGI MĘŻCZYZN TENISA STOŁOWEGO
W SEZONIE 2023/2024

12. Kolejka - 13.01. (sobota)

501/B

AZS Wątarski Włocławek

3

:

8

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

502/B

KS Koronowo

1

:

8

GKS Myśliwiec Gostycyn

503/B

Impeller Sokół II Gniewkowo

1

:

8

Cis Hylmet Cekcyn

504/B

Olimpia Unia V Grudziądz

5

:

8

Olimpia Unia IV Grudziądz

505/B

Sparta Nakło

8

:

1

UKS WDK II Paterek

506/B

LUKS III Chełmno

4

:

8

Energa Manekin III Toruń

13. Kolejka - 20.01. (sobota)

507/B

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

8

:

2

KS Koronowo

508/B

GKS Myśliwiec Gostycyn

8

:

2

Impeller Sokół II Gniewkowo

509/B

Cis Hylmet Cekcyn

8

:

0

Olimpia Unia V Grudziądz

510/B

Olimpia Unia IV Grudziądz

7

:

7

Sparta Nakło

511/B

UKS WDK II Paterek

8

:

3

LUKS III Chełmno

512/B

AZS Wątarski Włocławek

4

:

8

Energa Manekin III Toruń

14. Kolejka - 27.01. (sobota)

513/B

Impeller Sokół II Gniewkowo

2

:

8

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

514/B

Olimpia Unia V Grudziądz

2

:

8

GKS Myśliwiec Gostycyn

515/B

Sparta Nakło

1

:

8

Cis Hylmet Cekcyn

516/B

Olimpia Unia IV Grudziądz

2

:

8

LUKS III Chełmno

517/B

Energa Manekin III Toruń

7

:

7

UKS WDK II Paterek

518/B

KS Koronowo

3

:

8

AZS Wątarski Włocławek

15. Kolejka - 03.02. (sobota)

519/B

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

8

:

2

Olimpia Unia V Grudziądz

520/B

GKS Myśliwiec Gostycyn

8

:

4

Sparta Nakło

521/B

Cis Hylmet Cekcyn

8

:

2

LUKS III Chełmno

522/B

Olimpia Unia IV Grudziądz

4

:

8

Energa Manekin III Toruń

523/B

AZS Wątarski Włocławek

2

:

8

UKS WDK II Paterek

524/B

KS Koronowo

3

:

8

Impeller Sokół II Gniewkowo

16. Kolejka - 02.03. (sobota)

525/B

Sparta Nakło

8

:

2

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

526/B

LUKS III Chełmno

8

:

2

GKS Myśliwiec Gostycyn

527/B

Energa Manekin III Toruń

1

:

8

Cis Hylmet Cekcyn

528/B

UKS WDK II Paterek

8

:

1

Olimpia Unia IV Grudziądz

529/B

Olimpia Unia V Grudziądz

8

:

5

KS Koronowo

530/B

AZS Wątarski Włocławek

8

:

2

Impeller Sokół II Gniewkowo

 

17. Kolejka - 09.03. (sobota)

531/B

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

4

:

8

LUKS III Chełmno

532/B

GKS Myśliwiec Gostycyn

7

:

7

Energa Manekin III Toruń

533/B

Cis Hylmet Cekcyn

8

:

3

UKS WDK II Paterek

534/B

AZS Wątarski Włocławek

8

:

Olimpia Unia IV Grudziądz

535/B

KS Koronowo

1

:

8

Sparta Nakło

536/B

Impeller Sokół II Gniewkowo

8

:

2

Olimpia Unia V Grudziądz

18. Kolejka - 16.03. (sobota)

537/B

Energa Manekin III Toruń

8

:

3

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

358/B

UKS WDK II Paterek

6

:

8

GKS Myśliwiec Gostycyn

539/B

Olimpia Unia IV Grudziądz

4

:

8

Cis Hylmet Cekcyn

540/B

Olimpia Unia V Grudziądz

8

:

2

AZS Wątarski Włocławek

451/B

Sparta Nakło

8

:

0

Impeller Sokół II Gniewkowo

542/B

LUKS III Chełmno

8

:

1

KS Koronowo

19. Kolejka - 23.03. (sobota)

543/B

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

8

:

6

UKS WDK II Paterek

544/B

Olimpia Unia IV Grudziądz

 0

:

8 VO  

GKS Myśliwiec Gostycyn

545/B

AZS Wątarski Włocławek

0

:

8

Cis Hylmet Cekcyn

546/B

KS Koronowo

0

:

8

Energa Manekin III Toruń

547/B

Impeller Sokół II Gniewkowo

2

:

8

LUKS III Chełmno

548/B

Olimpia Unia V Grudziądz

2

:

Sparta Nakło

20. Kolejka - 13.04. (sobota)

549/B

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

8

:

4

Olimpia Unia IV Grudziądz

550/B

Cis Hylmet Cekcyn

8

:

2

GKS Myśliwiec Gostycyn

551/B

UKS WDK II Paterek

8

:

0

KS Koronowo

552/B

Energa Manekin III Toruń

8

:

3

Impeller Sokół II Gniewkowo

553/B

Olimpia Unia V Grudziądz

1

:

8

LUKS III Chełmno

554/B

Sparta Nakło

8

:

2

AZS Wątarski Włocławek

21. Kolejka - 20.04. (sobota)

555/B

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

7

:

7

Cis Hylmet Cekcyn

556/B

AZS Wątarski Włocławek

2

:

8

GKS Myśliwiec Gostycyn

557/B

KS Koronowo

7

:

7

Olimpia Unia IV Grudziądz

558/B

Impeller Sokół II Gniewkowo

4

:

8

UKS WDK II Paterek

559/B

Olimpia Unia V Grudziądz

3

:

8

Energa Manekin III Toruń

560/B

Sparta Nakło

8

:

4

LUKS III Chełmno

22. Kolejka - 12.05. (sobota)

561/B

GKS Myśliwiec Gostycyn

8

:

5

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

562/B

Cis Hylmet Cekcyn

8

:

0

KS Koronowo

563/B

Olimpia Unia IV Grudziądz

 0

:

8 VO  

Impeller Sokół II Gniewkowo

564/B

UKS WDK II Paterek

7

:

7

Olimpia Unia V Grudziądz

565/B

Energa Manekin III Toruń

8

:

6

Sparta Nakło

566/B

AZS Wątarski Włocławek

2

:

8

LUKS III Chełmno

 

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

Cis Hylmet Cekcyn

22

43

175

:

36

2.

GKS Myśliwiec Gostycyn

22

34

154

:

87

3.

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

22

32

150

:

91

4.

LUKS III Chełmno

22

32

151

:

90

5.

Sparta Nakło

22

25

137

:

101

6.

UKS WDK II Paterek

22

25

134

:

111

7.

Energa Manekin III Toruń

22

24

130

:

126

8.

Impeller Sokół II Gniewkowo

22

16

95

:

140

9.

Olimpia Unia IV Grudziądz

22

12

98

:

155

10.

Olimpia Unia V Grudziądz

22

10

88

:

156

11.

AZS Wątarski Włocławek

22

10

77

:

154

12.

KS Koronowo

22

1

33

:

175

 

Awans do IV ligi – Cis Hylmet Cekcyn, GKS Myśliwiec Gostycyn

Spadek do VI ligi–Olimpia Unia IV Grudziądz, Olimpia Unia V Grudziądz,
AZS Wątarski Włocławek, KS Koronowo