Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów
Młodszych
|
|
28.03.2015
Chełmno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
Punkty
|
1.
|
Rybowicz
|
Krystian
|
LZS
Jastrzębie
|
2000
|
75
|
2.
|
Jackowiak
|
Karol
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2000
|
71
|
3-4
|
Olszewski
|
Marcin
|
EMDEK
Bydgoszcz
|
2001
|
65
|
|
Repke
|
Mateusz
|
EMDEK
Bydgoszcz
|
2001
|
65
|
5-8
|
Winowiecki
|
Przemysław
|
Krajna
Sępólno
|
2000
|
59
|
|
Szymański
|
Paweł
|
Olimpia
Unia Grudziądz
|
2000
|
59
|
|
Glica
|
Rafał
|
Top Solec
Kuj.
|
2001
|
59
|
|
Malicki
|
Tomasz
|
Olimpia
Unia Grudziądz
|
2000
|
59
|
9.
|
Stypka
|
Filip
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2001
|
54
|
|
|
|
|
|
|
Eliminacje do MP
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur
|
Punkty
|
1-2
|
Malicki
|
Tomasz
|
Olimpia
Unia Grudziądz
|
2000
|
awans do MP
|
|
Repke
|
Mateusz
|
EMDEK
Bydgoszcz
|
2001
|
awans do MP
|
3-4
|
Rybowicz
|
Krystian
|
LZS
Jastrzębie
|
2000
|
|
|
Glica
|
Rafał
|
Top Solec
Kuj.
|
2001
|
|
5-8
|
Stypka
|
Filip
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2001
|
|
|
Szymański
|
Paweł
|
Olimpia
Unia Grudziądz
|
2000
|
|
|
Winowiecki
|
Przemysław
|
Krajna
Sępólno
|
2000
|
|
|
Jackowiak
|
Karol
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2000
|
|
9-16
|
Matuszkiewicz
|
Mateusz
|
Start
Lubraniec
|
2001
|
47
|
|
Thomas
|
Jacek
|
Krajna
Sępólno
|
2000
|
47
|
|
Cichoracki
|
Miłosz
|
KST Energa
Manekin Toruń
|
2001
|
47
|
|
Garlik
|
Piotr
|
Piast
Kruszwica
|
2000
|
47
|
|
Behrendt
|
Karol
|
Olimpia
Unia Grudziądz
|
2000
|
47
|
|
Rumiński
|
Hubert
|
Piast
Łasin
|
2001
|
47
|
|
Sikora
|
Michał
|
Olimpia
Unia Grudziądz
|
2000
|
47
|
|
Morawski
|
Jakub
|
Start
Lubraniec
|
2000
|
47
|
17-24
|
Mikulski
|
Radosław
|
EMDEK
Bydgoszcz
|
2001
|
31
|
|
Ziólkowski
|
Radosław
|
Kusy
Laskowice
|
2001
|
31
|
|
Hochel
|
Klaudiusz
|
Krajna
Sępólno
|
2001
|
31
|
|
Tobolski
|
Krzysztof
|
Olimpia
Unia Grudziądz
|
2000
|
31
|
|
Reniecki
|
Adrian
|
niestow.
|
2000
|
31
|
|
Ostrowski
|
Piotr
|
Olimpia
Unia Grudziądz
|
2000
|
31
|
|
Ligmanowski
|
Aleksander
|
Kusy
Laskowice
|
2000
|
31
|
|
Kawczyński
|
Miłosz
|
Piast
Kruszwica
|
2000
|
31
|
25-28
|
Suchocki
|
Sebastian
|
Sokół
Gniewkowo
|
2000
|
19
|
|
Woźniak
|
Bartłomiej
|
Start
Lubraniec
|
2001
|
19
|
|
Szynka
|
Bartosz
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2001
|
19
|
|
Kubiak
|
Marcin
|
Sokół
Gniewkowo
|
2001
|
19
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Podwójna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
Repke -
Mikulski
|
Emdek
Bydgoszcz
|
|
|
|
2.
|
Olszewski-Jackowiak
|
Emdek-Gwiazda
Bydg.
|
|
|
|
3-4
|
Szymański
- Thomas
|
Olimpia -
Krajna
|
|
|
|
|
Rybowicz -
Rumiński
|
LZS
Jastrzębie, Piast Łasin
|
|
|
|
5-8
|
Morawski-Matuszkiewicz
|
Start
Lubraniec
|
|
|
|
|
Stypka -
Glica
|
Gwiazda
B,-TOP Solec Kuj,
|
|
|
|
|
Cichoracki-Sikora
|
Energa-Olimpia
|
|
|
|
|
Malicki-Behrendt
|
Olimpia
Grudziądz
|
|
|
|
9-14
|
Szynka -
Tobolski
|
Gwiazda B.
Olimpia Gr.
|
|
|
|
|
Ligmanowski-Ziółkowski
|
Kusy
Laskowice
|
|
|
|
|
Reniecki -
Ostrowski
|
Niestow.-Olimpia
Gr.
|
|
|
|
|
Suchocki -
Kubiak
|
Sokół
Gniewkowo
|
|
|
|
|
Kawczyński
- Garlik
|
Piast
Kruszwica
|
|
|
|
|
Winowiecki
- Hochel
|
Krajna
Sępólno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Mieszana
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
Jackowiak
- Szymczak
|
Gwiazda
B.- IKTS Noteć Ino
|
|
|
|
2.
|
Olszewski
- Błażejewicz
|
Emdek-
LUKS Chełmno
|
|
|
|
3.
|
Szymański
- Szczuka
|
Olimpia -
LUKS Chełmno
|
|
|
|
4.
|
Repke -
Rybacka
|
Emdek -
Krajna
|
|
|
|
5-8
|
Thomas -
Kała
|
Krajna
Sępólno
|
|
|
|
|
Rybowicz -
Łożynska
|
LZS
Jastrzębie-UZTS Barcin
|
|
|
|
|
Malicki -
Gaca
|
Olimpia -
UZTS Barcin
|
|
|
|
|
Sikora -
Wojciechowska
|
Olimpia-Energa
Manekin Tor.
|
|
|
|
9-16
|
Rumiński -
Wszelaki
|
Piast
Łasin-UZTS Barcin
|
|
|
|
|
Behrendt-Kwiatkowska
Al..
|
Olimpia -
LUKS Chełmno
|
|
|
|
|
Stypka -
Wesołowska
|
Gwiazda B.
UZTS Barcin
|
|
|
|
|
Cichoracki
- Olech
|
Energa
Manekin Toruń
|
|
|
|
|
Matuszkiewicz-Hermanowska
|
Start
Lubraniec-IKTS Noteć
|
|
|
|
|
Winowiecki
- Gamelska
|
Krajna -
UZTS Barcin
|
|
|
|
|
Glica -
Jackowska
|
TOP Solec Kuj-UZTS Barcin
|
|
|
|
|
Tobolski -
Lichocka
|
Olimpia -
Emdek Bydgoszcz
|
|
|
|
17-21
|
Morawski -
Błaszak
|
Start
Lubraniec-IKTS Noteć
|
|
|
|
|
Szynka -
Orłowska Paulina
|
Gwiazda
B-- UZTS Barcin
|
|
|
|
|
Reniecki-Baprawska
|
Niestow.-
Energa Manekin T.
|
|
|
|
|
Hochel -
Kotuniak
|
Krajna
Sępólno
|
|
|
|
|
Kubiak -
Czajkowska
|
Sokól -
UZTS Barcin
|
|
|
|
|
Mikulski-Orłowska
Małgorz.
|
Emdek
Bydgoszcz
|
|
|
|
|
Woźniak -
Reszko
|
Start
Lubraniec-Tytan 65 Bydg.
|
|
|
|
|
Suchocki -
Zakrzewska
|
Sokół
Gniewkowo
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drużynowo
|
|
|
|
|
|
26.04.2015
Grudziądz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
Emdek
Bydgoszcz
|
Olszewski
Marcin
|
Repke
Mateusz
|
Mikulski Radosław
|
|
2.
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
Jackowiak
Karol
|
Stypka
Filip
|
Szynka
Bartosz
|
awans do MP
|
3.
|
Olimpia I
Grudziądz
|
Malicki
Tomasz
|
Szymański
Paweł
|
|
|
4.
|
Olimpia II
Grudziądz
|
Behrendt
Karol
|
Ostrowski
Piotr
|
Wyżga
Łukasz
|
|
5-8
|
Energa-Manekin
Toruń
|
Cichoracki
Miłosz
|
Kotlowski
Piotr
|
Kosiński Bartłomiej
|
|
|
LZS
Jastrzębie
|
Rybowicz
Krystian
|
Prajwos
Eryk
|
|
|
|
Krajna
Sępólno
|
Thomas
Jacek
|
Winowiecki
Przemysław
|
|
|
|
Start
Lubraniec
|
Matuszkiewicz
Mateusz
|
Morawski
Jakub
|
|
|
9-10
|
Piast
Kruszwica
|
Garlik
Piotr
|
Kawczyński
Miłosz
|
|
|
|
Kusy
Laskowice
|
Ligmanowski
Aleksander
|
Ziółkowski
Radosław
|
Wydef
Daniel
|
|
11-12
|
Sokół I
Gniewkowo
|
Suchocki
Sebastian
|
Sobczak
Szymon
|
|
|
|
Sokół II
Gniewkowo
|
Kubiak
Marcin
|
Kujawa
Adrian
|
|
|
|