Kalendarz KPOZTS i PZTS -

 

     

KALENDARZ ZAWODÓW SPORTOWYCH KPOZTS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sierpień 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.08

4.08

XIII Międzynarodowy Turniej Słowian na Wózkach

Tarnobrzeg

Niepełnosprawni

 

14.08

18.08

ITTF World Tour Bulgarian Open

Panagyurishte (BUL)

WT

 

20.08

25.08

ITTF World Tour Czech Open

Ołomuniec (CZE)

 

 

24.08

 

Zebranie Sprawozdawcze KPOZTS

Bydgoszcz

 

 

29.08

1.09

Mini Cup Drzonków 2019

Zielona Góra

 

 

 

 

 

 

 

 

wrzesień 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.09

8.09

Drużynowe Mistrzostwa Europy

Nantes (FRA)

 

 

7.09

 

I liga kobiet i mężczyzn (1. kolejka)

 

 

 

7.09

8.09

1. Grand Prix Polski Weteranów

 

 

 

7.09 sob

 

I WTK

Inowrocław

K

 

8.09 nd

 

I WTK

Inowrocław

S

 

12.09

14.09

II Międzynarodowe Mistrzostwa Warmii i Mazur Juniorów, Kadetów i Młodzików

 

 

 

12.09 czw

 

Lotto Superliga mężczyzn (1. kolejka)

 

 

 

14.09

 

Ekstraklasa kobiet (1. kolejka)

 

 

 

14.09

 

I liga kobiet i mężczyzn (2. kolejka)

 

 

 

15.09

 

III edycja wydarzenia Pingpongowy PGE Narodowy

Warszawa

 

 

15.09

 

Lotto Superliga mężczyzn (2. kolejka)

 

 

 

14.09 sob

 

I WTK

Sępólno

M

 

15.09 nd

 

 

 

 

 

16.09

21.09

Mistrzostwa Europy Niepełnosprawnych

Helsingborg (SWE)

 

 

18.09

22.09

Croatian Junior & Cadet Open

Varaždin (CRO)

 

 

20.09

22.09

1. Grand Prix Polski Seniorów

Wałbrzych

 

 

22.09

 

Od Skrzata do Mistrza Świata

Jarosław

 

 

21.09 sob

 

Turniej

Kcynia

 

R

22.09 nd

 

I WTK

Sępólno

J

 

24.09

28.09

Serbia Junior & Cadet Open

Belgrad (SRB)

 

 

25.09

 

Ekstraklasa kobiet (2. kolejka)

 

 

 

26.09

 

Lotto Superliga mężczyzn (3. kolejka)

 

 

 

27.09

29.09

1. Grand Prix Polski Kadetów

Kraków

 

 

28.09

 

Ekstraklasa kobiet (3. kolejka)

 

 

 

28.09

 

I liga kobiet i mężczyzn (3. kolejka)

 

 

 

29.09

 

Lotto Superliga mężczyzn (4. kolejka)

 

 

 

28.09 sob

 

 

 

 

R

29.09 nd

 

I WTK

Laskowice

Ż

 

 

 

 

 

 

 

październik 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.10

6.10

ITTF World Tour Swedish Open

Sztokholm (SWE)

 

 

2.10

6.10

Slovenia Junior & Cadet Open

Otočec (SLO)

 

 

4.10

6.10

1. Grand Prix Polski Młodzików

Wałbrzych

 

 

5.10

6.10

Ekstraklasa kobiet (4. kolejka)

 

 

 

5.10

 

I liga kobiet i mężczyzn (4. kolejka)

 

 

 

5.10

6.10

1. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych

Gdańsk

 

 

5.10 sob

 

 

 

 

R

6.10 nd

 

 

 

 

 

8.10

13.10

ITTF World Tour Platinum German Open

Brema (GER)

 

 

11.10

13.10

1. Grand Prix Polski Juniorów

Gorzów

 

 

11.10

13.10

1. Grand Prix Polski Żaków

Łaziska Górne

 

 

12.10

13.10

2. Grand Prix Polski Weteranów

 

 

 

12.10 sob

 

 

 

 

 

13.10 nd

 

 

 

 

 

16.10

20.10

Polish Open

Władysławowo

 

 

19.10 sob

 

 

 

 

R

20.10 nd

 

LZS

Chełmno

 

 

18.10

20.10

ITTF Women’s World Cup

 

 

 

23.10

31.10

World Cadet Challenge

Władysławowo

Mistrzostwa Świata

 

23.10

 

Ekstraklasa kobiet (5. kolejka)

 

 

 

24.10

 

Lotto Superliga mężczyzn (5. kolejka)

 

 

 

26.10

 

Ekstraklasa kobiet (6. kolejka)

 

 

 

26.10

 

I liga kobiet i mężczyzn (5. kolejka)

 

 

 

27.10

 

Lotto Superliga mężczyzn (6. kolejka)

 

 

 

26.10 sob

 

 

 

 

R

27.10 nd

 

I WTK

Chełmno

Skrzat

 

30.10

3.11

Belarus Open

Mińsk (BLR)

 

 

30.10

3.11

Slovak Junior & Cadet Open

Bratysława (SVK)

 

 

 

 

 

 

 

 

listopad 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.11 sob

 

 

 

 

 

3.11 nd

 

II WTK

Grudziądz - Chełmno

S

 

6.11

10.11

ITTF World Team Cup

Tokio (JPN)

 

 

6.11

10.11

Hungarian Junior & Cadet Open

Szombathely (HUN)

 

 

7.11

 

Lotto Superliga mężczyzn (7. kolejka)

 

 

 

9.11

 

Ekstraklasa kobiet (7. kolejka)

 

 

 

9.11

 

I liga kobiet i mężczyzn (6. kolejka)

 

 

 

10.11

 

Lotto Superliga mężczyzn (8. kolejka)

 

 

 

9.11 sob

 

 

 

 

R

10.11 nd

 

II WTK

Gniewkowo

K

 

12.11

17.11

ITTF World Tour Platinum Austrian Open

Linz (AUT)

 

 

16.11

17.11

2. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych

Zielona Góra

 

 

16.11

17.11

3. Grand Prix Polski Weteranów

 

 

 

16.11

17.11

Ekstraklasa kobiet (8. kolejka)

 

 

 

16.11

 

I liga kobiet i mężczyzn (7. kolejka)

 

 

 

16.11 sob

 

 

 

 

R

17.11 nd

 

II WTK

Inowrocław

J

 

18.11

22.11

Portugal Junior & Cadet Open

Guimarães (POR)

 

 

22.11

24.11

2. Grand Prix Polski Seniorów

Zawiercie

 

 

24.11

1.12

Mistrzostwa Świata Juniorów

Bangkok (THA)

 

 

23.11 sob

 

 

 

 

R

24.11 nd

 

II WTK

Toruń Złotoria

M

 

28.11

 

Lotto Superliga mężczyzn (9. kolejka)

 

 

 

29.11

1.12

2. Grand Prix Polski Kadetów

Sępólno Kraj.

 

 

29.11

1.12

ITTF Men’s World Cup

Chengdu (CHN)

 

 

30.11

 

Ekstraklasa kobiet (9. kolejka)

 

 

 

30.11

 

I liga kobiet i mężczyzn (8. kolejka)

 

 

 

30.11 sob

 

 

 

 

R

1.12 nd

 

LZS

Sępólno

 

 

 

 

 

 

 

 

grudzień 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.12

 

Lotto Superliga mężczyzn (10. kolejka)

 

 

 

6.12

8.12

2. Grand Prix Polski Juniorów

Ostróda

 

 

7.12

8.12

3. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych

Kraków

 

 

8.12

 

Lotto Superliga mężczyzn (11. kolejka)

 

 

 

7.12 sob

 

 

 

 

R

8.12 nd

 

II WTK

Laskowice

Ż

 

12.12

15.12

ITTF World Tour Grand Finals

 

 

 

13.12

15.12

2. Grand Prix Polski Młodzików

Brzeg Dolny

 

 

14.12

 

I liga kobiet i mężczyzn (9. kolejka)

 

 

 

14.12 sob

 

 

 

 

R

15.12 nd

 

II WTK

Chełmno

Skrzat

 

14.12

15.12

4. Grand Prix Polski Weteranów

 

 

 

21.12 sob

 

 

 

 

 

22.12 nd

 

 

 

 

 

25.12 śr

 

Boże Narodzenie

 

 

 

26.12 czw

 

Boże Narodzenie

 

 

 

28.12 sob

 

TOP 8

Chełmno

 

 

29.12 nd

 

TOP 8

Chełmno

 

 

 

 

 

 

 

 

10.01

12.01

2. Grand Prix Polski Żaków

Zielona Góra