Kalendarz KPOZTS i PZTS

 

       

KALENDARZ ZAWODÓW SPORTOWYCH KPOZTS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sierpień 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018.08.14 wt

2018.08.19 nd

ITTF World Tour, Bulgarian Open, Panagyurishte (BUL)

 

 

 

 

2018.08.23 cz

2018.08.26 nd

ITTF World Tour, Czech Open, Olomouc (CZE)

 

 

 

 

25.08.2018 sob

26.08.2018 nd

Memoriał Jana Błaszczaka

Kraków

 

 

 

30.08.2018

2.09.2018

Mini Cup Drzonków 2018

Drzonków

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wrzesień 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.08.2018

2.09.2018

Mini Cup Drzonków 2018

Drzonków

 

 

 

 

1.09.2018

II edycja wydarzenia Pingpongowy PGE Narodowy

Warszawa

 

 

 

 

1.09 sob

 

 

 

 

 

 

2.09 nd

Lotto Superliga mężczyzn (1. kolejka)- Ekstraklasa kobiet (1. kolejka)

 

 

 

 

 

2.09 nd

 

 

 

 

 

2018.09.07 pt

2018.09.09 nd

Europe Youth Top 10, Vila Real (POR)

 

 

 

 

 

7.09 -ptk

Lotto Superliga mężczyzn (2. kolejka)

 

 

 

 

 

8.09 sob

Ekstraklasa kobiet (2. kolejka

 

 

 

 

 

8.09 sob

I liga kobiet i mężczyzn (1. kolejka)

 

 

 

 

 

8.09 sob

I WTK

M

Chełmno

 

 

 

9.09 nd

I WTK

K

Chełmno

 

 

2018.09.12 śr

2018.09.16 nd

Croatia Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Varazdin (CRO)

 

 

 

 

 

15.09 sob

I liga kobiet i mężczyzn (2. kolejka)

 

 

 

 

15.09 sob

16.09 nd

1. Grand Prix Polski Weteranów

Bilcza

 

 

 

 

15.09 sob

 

 

 

II LM-II LK

R

 

16.09 nd

I WTK

J

Sępólno

 

 

2018.09.18 wt

2018.09.23 nd

ITTF European Championships, Alicante (ESP)

 

 

 

 

2018.09.19 śr

2018.09.23 nd

Serbia Open, ITTF Junior Circuit, Belgrade (SRB)

 

 

 

 

 

22.09 sob

I liga kobiet i mężczyzn (3. kolejka)

 

 

 

 

21.09 ptk

23.09 nd

1. Grand Prix Polski Młodzików

Krosno

 

 

 

 

22.09 sob

Jubileusz 80 lat MLKS Krajna Sępólno

 

Sępólno

II LM-II LK

R

 

23.09 nd

I WTK

S

Grudziądz-Chełmno

 

 

2018.09.28 pt

2018.09.30 nd

Women's World Cup, Chengdu (CHN)

 

 

 

 

28.09 ptk

30.09 nd

1. Grand Prix Polski Juniorów

Zielona Góra

 

 

 

29.09 sob

30.09 nd

1. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych

Gdańsk

 

 

 

 

30.09 nd

Lotto Superliga mężczyzn (3. kolejka)

 

 

 

 

 

29.09 sob

 

 

 

 

R

 

30.09 nd

I WTK

Ż

Laskowice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

październik 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018.10.06 sb

2018.10.18 cz

3rd Youth Olympic Games, Buenos Aires (ARG)

 

 

 

 

5.10 ptk

7.10 nd

1. Grand Prix Polski Seniorów

PZTS

 

 

 

 

6.10. sob

I WTK

Skrzat

Gniewkowo

II LM-II LK

 

 

7.10 nd

II WTK

M

Gniewkowo

 

 

12.10 ptk

14.10 nd

1. Grand Prix Polski Kadetów

Kraków

 

 

 

13.10 sob

14.10 nd

2. Grand Prix Polski Weteranów

Strzelce Opolskie

 

 

 

 

13.10 sob

Ekstraklasa kobiet (3. kolejka)

 

 

 

 

 

14.10 nd

Lotto Superliga mężczyzn (4. kolejka)

 

 

 

 

 

13.10 sob

 

 

 

 

R

 

14.10 nd

 

 

 

 

 

15.10 pn

21.10 nd

Mistrzostwa Świata Niepełnosprawnych-Lasko (Słowenia)

 

 

 

 

2018.10.19 pt

2018.10.21 nd

Men's World Cup, Paris (FRA)

 

 

 

 

19.10 ptk

21.10 nd

1. Grand Prix Polski Żaków

Zielona Góra

 

 

 

 

20.10 sob

Ekstraklasa kobiet (4. kolejka)

 

 

 

 

 

20.10 sob

I liga kobiet i mężczyzn (4. kolejka)

 

 

 

 

 

21.10 nd

Lotto Superliga mężczyzn (5. kolejka)

 

 

 

 

 

20.10 sob

 

 

 

II LM-II LK

R

 

21.10 nd

II WTK

J

Grudziądz

 

 

2018.10.23 wt

2018.10.28 nd

ITTF Challenge Belgium Open-De Haan

 

 

 

 

2018.10.23 wt

2018.10.31 śr

ITTF World Cadet Challenge-Tottori Japonia(MŚ)

 

 

 

 

 

26.10 ptk

Lotto Superliga mężczyzn (6. kolejka)

 

 

 

 

 

27.10 sob

Ekstraklasa kobiet (5. kolejka)

 

 

 

 

 

27.10 sob

I liga kobiet i mężczyzn (5. kolejka)

 

 

 

 

27.10 sob

28.10 nd

3. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych

Gdańsk

 

 

 

 

27.10 sob

 

 

 

II LM-II LK

R

 

28.10 nd

II WTK

K

Laskowice

 

 

2018.10.29 pn

2018.11.04 nd

ITTF World Tour, Swedish Open, Stockholm (SWE)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

listopad 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018.10.29 pn

2018.11.04 nd

ITTF World Tour, Swedish Open, Stockholm (SWE)

 

 

 

 

2018.11.02 pt

2018.11.04 nd

Slovak Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Bratislava (SVK)

 

 

 

 

 

3.11 sob

Ekstraklasa kobiet (6. kolejka)

 

 

 

 

 

3.11 sob

I liga kobiet i mężczyzn (6. kolejka)

 

 

 

 

 

3.11 sob

 

 

 

II LM-II LK

 

 

4.11 nd

II WTK

S

Grudziądz - Chełmno

 

 

2018.11.06 wt

2018.11.11 nd

ITTF World Tour Platinum, Austrian Open, Linz (AUT)

 

 

 

 

2018.11.07 śr

2018.11.11 nd

Hungary Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Szombathely (HUN)

 

 

 

 

10.11 sob

11.11.nd

3. Grand Prix Polski Weteranów

Wisła

 

 

 

10.11 sob

11.11.nd

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych

Zielona Góra

 

 

 

 

10.11 sob

Ekstraklasa kobiet (7. kolejka)

 

 

 

 

 

10.11 sob

 

 

 

 

R

 

11.11.nd

II WTK

Ż

Gniewkowo

 

 

2018.11.13 wt

2018.11.18 nd

ITTF Challenge, Belarus Open, Minsk (BLR)

 

 

 

 

2018.11.14 śr

2018.11.18 nd

Portugal Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Loule (POR)

 

 

 

 

16.11 ptk

18.11 nd

2. Grand Prix Polski Młodzików

Gdańsk

 

 

 

 

17.11 sob

I liga kobiet i mężczyzn (7. kolejka)

 

 

 

 

 

17.11 sob

 

 

 

II LM-II LK

R

 

18.11 nd

 

 

 

 

 

2018.11.20 wt

2018.11.20 wt

Drużynowe Mistrzostwa Europy kobiet > mecz POLSKA - UKRAINA

 

 

 

 

23.11. ptk

25.11. nd

2. Grand Prix Polski Juniorów

Ostróda

 

 

 

 

25.11. nd

Lotto Superliga mężczyzn (7. kolejka)

 

 

 

 

 

24.11 sob

 

 

 

 

R

 

25.11. nd

II WTK

Skrzat

Bydgoszcz

 

 

 

30.11 ptk

Lotto Superliga mężczyzn (8. kolejka)

 

 

 

 

 

 

Finał Ogólnopolski Mini Olimpic Games (termin listopad albo grudzień 2018)

 

 

 

 

 

 

Finał ogólnopolski Drużynowego Turnieju Uczniowskiego (termin listopad albo grudzień 2018)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

grudzień 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.12 sob

Ekstraklasa kobiet (8. kolejka)

 

 

 

 

 

1.12 sob

I liga kobiet i mężczyzn (8. kolejka)

 

 

 

 

1.12 sob

2.12 nd

Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych

Wisła

 

 

 

 

1.12 sob

 

 

 

II LM-II LK

R

 

2.12 nd

 

 

 

 

 

2018.12.2 nd

2018.12.9 nd

Mistrzostwa Świata Juniorów - Bendigo-Australia

 

 

 

 

2018.12.04 wt

2018.12.04 wt

Drużynowe Mistrzostwa Europy mężczyzn > mecz POLSKA - TURCJA

 

 

 

 

7.12 ptk

9.12 nd

2. Grand Prix Polski Kadetów

Jastrzębie Zdrój

 

 

 

8.12 sob

9.12 nd

4. Grand Prix Polski Weteranów

Węgierska Górka

 

 

 

 

8.12 sob

Ekstraklasa kobiet (9. kolejka)

 

 

 

 

 

9.12 nd

Lotto Superliga mężczyzn (9. kolejka)

 

 

 

 

 

8.12 sob

 

 

 

 

R

 

9.12 nd

 

 

 

 

 

2018.12.13 cz

2018.12.16 nd

ITTF World Tour Grand Finals

 

 

 

 

14.12 ptk

16.12 nd

2. Grand Prix Polski Seniorów

Zawiercie

 

 

 

 

15.12 sob


 

 

II LM-II LK

R

 

16.12 nd

 

 

 

 

 

22.12 sob

I liga kobiet i mężczyzn (9. kolejka)

 

 

 

 

 

22.12 sob

 

 

 

II LM-II LK

 

 

23.12 nd

 

 

 

 

 

 

28.12 ptk

TOP 8

 

Chełmno

 

 

 

29.12 sob

TOP 8

 

Chełmno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.01

13.01

2. Grand Prix Polski Żaków

Wałbrzych