Kalendarz KPOZTS i PZTS -

 

        

KALENDARZ ZAWODÓW SPORTOWYCH KPOZTS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sierpień 2021

 

 

 

22.08

 

 

 

 

 

23.08

 

 

 

 

 

26.08.

 

Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Kolegium Sędziów KPOZTS

Laskowice

 

godz. 17,00

28.08

 

Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze KPOZTS

Bydgoszcz-Emdek

 

godz. 16.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wrzesień 2021

 

 

 

2.09

3.09

Mistrzostwa Polski Dziennikarzy 2021

Tarnobrzeg

 

 

3.09

 

Ekstraklasa kobiet (1. kolejka)

 

 

 

3.09

 

Lotto Superliga mężczyzn (1. kolejka)

 

 

 

5.09

 

Ekstraklasa kobiet (2. kolejka)

 

 

 

5.09

 

Lotto Superliga mężczyzn (2. kolejka)

 

 

 

4.09

 

I WTK

Toruń(Energa)-Chełmno

S

 

5.09

 

I WTK

Sępólno Kraj.

M

 

10.09

 

Ekstraklasa kobiet (3. kolejka)

 

 

 

10.09

 

Lotto Superliga mężczyzn (3. kolejka)

 

 

 

11.09

12.09

1. Grand Prix Polski Weteranów

Międzyzdroje

 

 

11.09

 

I liga kobiet i mężczyzn (1. kolejka)

 

 

 

12.09

 

Ekstraklasa kobiet (4. kolejka)

 

 

 

12.09

 

Lotto Superliga mężczyzn (4. kolejka)

 

 

 

11.09

 

I WTK

Inowrocław

Ż

 

12.09

 

I WTK

Inowrocław

J

 

17.09

19.09

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych

Gorzów Wlkp.

 

 

17.09

19.09

1. Grand Prix Polski Seniorów

Zielona Góra

 

 

17.09

19.09

1. Grand Prix Polski Młodzików

Gliwice

 

 

18.09

 

 

 

 

R

19.09

 

 

 

 

 

25.09

 

Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zgromadzenie Delegatów 2021

Warszawa

 

 

25.09

 

 

 

 

R

26.09

 

I WTK

Gniewkowo

K

 

28.09

3.10

Drużynowe Mistrzostwa Europy 2021

Kluz-Napoca - Rumunia

 

 

 

 

 

 

 

 

pażdziernik 2021

 

 

 

1.10

3.10

1. Grand Prix Polski Juniorów

Nowy Dwór Maz.

 

 

1.10

3.10

1. Grand Prix Polski Żaków

Zielona Góra

 

 

2.10

 

 

 

 

R

3.10

 

 

 

 

 

8.10

10.10

1. Grand Prix Polski Kadetów

Kraków

 

 

8.10

 

Lotto Superliga mężczyzn (5. kolejka)

 

 

 

9.10

10.10

2. Grand Prix Polski Weteranów

Gliwice

 

 

9.10

 

Ekstraklasa kobiet (5. kolejka)

 

 

 

9.10

 

I liga kobiet i mężczyzn (2. kolejka)

 

 

 

10.10

 

Lotto Superliga mężczyzn (6. kolejka)

 

 

 

9.10

 

 

 

 

R

10.10

 

I WTK

Chełmno

Skrzat

 

15.10

 

Lotto Superliga mężczyzn (7. kolejka)

 

 

 

15.10

17.10

2021 Europe Youth Top 10

Tours (FRA)

 

 

16.10

 

Ekstraklasa kobiet (6. kolejka)

 

 

 

16.10

 

I liga kobiet i mężczyzn (3. kolejka)

 

 

 

16.10

17.10

Mistrzostwa KZ LZS (nowy termin)

Luboń

 

 

17.10

 

Lotto Superliga mężczyzn (8. kolejka)

 

 

 

16.10

 

 

 

 

 

17.10

 

Mem. Im.Henryka Górnego

Inowrocław

 

 

19.10

23.10

WTT Youth Star Contender 2021 (Poland)

Władysławowo

 

 

23.10

 

 

 

 

R

24.10

 

II WTK

Grudziądz-Inowrocław

S

 

28.10

30.10

ITTF Polish Para Open 2021

Władysławowo

 

 

29.10

 

Lotto Superliga mężczyzn (9. kolejka)

 

 

 

30.10

 

Ekstraklasa kobiet (7. kolejka)

 

 

 

30.10

 

I liga kobiet i mężczyzn (4. kolejka)

 

 

 

31.10

 

Lotto Superliga mężczyzn (10. kolejka)

 

 

 

30.10

 

 

 

 

R

31.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

listopad 2021

 

 

 

1.11

 

Wszystkich Świętych

 

 

 

6.11

 

 

 

 

R

7.11

 

II WTK

Laskowice

M

 

10.11

14.11

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (U-21)

Spa (Bel)

 

 

13.11

14.11

3. Grand Prix Polski Weteranów

Maków Podhalański

 

 

13.11

 

I liga kobiet i mężczyzn (5. kolejka)

 

 

 

13.11

 

 

 

 

R

14.11

 

II WTK

Sępólno

K

 

20.11

 

I liga kobiet i mężczyzn (6. kolejka)

 

 

 

20.11

 

 

 

 

R

21.11

 

II WTK

Toruń(Energa)

J

 

23.11

29.11

Indywidualne Mistrzostwa Świata 2021

Houston (USA)

 

 

27.11

15.11

I liga kobiet i mężczyzn (7. kolejka)

 

 

 

27.11

 

 

 

 

R

28.11

 

Mem. Im. Ryszarda Skowrońskiego i Marka Jasińskiego

Gniewkowo

 

 

26.11

28.11

2. Grand Prix Polski Seniorów

Gliwice

 

 

26.11

28.11

2. Grand Prix Polski Młodzików

Brzeg Dolny

 

 

 

 

 

 

 

 

grudzień 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.12

 

 

 

 

R

5.12

 

II WTK

Gniewkowo

Ż

 

10.12

12.12

2. Grand Prix Polski Kadetów

Zielona Góra

 

 

10.12

 

Ekstraklasa kobiet (8. kolejka)

 

 

 

10.12

 

Lotto Superliga mężczyzn (11. kolejka)

 

 

 

11.12

12.12

4. Grand Prix Polski Weteranów

Węgierska Górka

 

 

11.12

 

I liga kobiet i mężczyzn (8. kolejka)

 

 

 

12.12

 

Ekstraklasa kobiet (9. kolejka)

 

 

 

12.12

 

Lotto Superliga mężczyzn (12. kolejka)

 

 

 

11.12

 

 

 

 

R

12.12

 

II WTK

Rynarzewo

Skrzat

 

17.12

19.12

2. Grand Prix Polski Juniorów

Ostróda

 

 

17.12

19.12

2. Grand Prix Polski Żaków

Sępólno Kraj.

 

 

18.12

19.12

VI Ogólnopolski Świąteczny Turniej

Kraśnik

 

 

18.12

 

 

 

 

R

19.12

 

 

 

 

R

21.12

 

Lotto Superliga mężczyzn (13. kolejka)

 

 

 

25.12

 

Boże Narodzenie

 

 

 

26.12

 

Boże Narodzenie

 

 

 

28.12

 

TOP 8

Chełmno

K-J-M

 

29.12

 

TOP 8

Chełmno

K-J-M