II WTK Młodzików 16/17

 

      

II WTK Młodzików 2016/17

   
 

29.10.2016 Chełmno

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

50

awans do II Grand Prix

2.

Błachnio

Piotr

Szaniec

2004

47

awans do II Grand Prix

3.

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

44

 

4.

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

42

 

5.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

40

 

6.

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

39

 

7.

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

38

 

8.

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

36

 

9.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

35

 

10.

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

34

 

11-12

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

31

 

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

31

 

13-16

Dąbrowski

Antoni

Piast Łasin

2005

28

 

 

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

28

 

 

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

28

 

 

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

28

 

17-24

Kaczan

Stanisław

KST Energa-Manekin Toruń

2004

20

 

 

Wołodźko

Filip

KST Energa-Manekin Toruń

2004

20

 

 

Przekwas

Konrad

Sokół Gniewkowo

2004

20

 

 

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

20

 

 

Obrębski

Marcel

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

20

 

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

20

 

 

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

20

 

 

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Grudziądz

2004

20

 

25-32

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

11

 

 

Pilarski

Tobiasz

Kusy Laskowice

2005

11

 

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

11

 

 

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

11

 

 

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

11

 

 

Marchewka

Przemysław

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

11

 

 

Szymański

Filip

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

11

 

 

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

2004

11

 

33-40

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

7

 

 

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

7

 

 

Szeląg

Oliwer

Piast Kruszwica

2005

7

 

 

Lorek

Jakub

Sokół Gniewkowo

2007

7

 

 

Hasse

Hubert

KST Energa-Manekin Toruń

2005

7

 

 

Dzierzanowski

Konrad

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

7

 

 

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudziądz

2005

7

 

 

Charzyński

Jakub

Olimpia Grudziądz

2005

7