MW Młodzik 2017

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików

         
 

8.04.2017 Gniewkowo

                 
                     

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

         

1.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

60

awans do MP z listy kraj

       

2.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

56

         

3-4

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

52

         

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

52

         

5-8

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

46

         

 

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

46

         

 

Błachnio

Piotr

Szaniec

2004

46

         

 

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

46

         

9.

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

42

         
                     

Eliminacje do Mistrzostw Polski

         

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

         

1.

Błachnio

Piotr

Szaniec

2004

 

awans do MP

       

2.

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

 

awans do MP

       

3.

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

 

         

4.

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

 

         

5-6

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

         

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

 

         

7-8

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

 

         

 

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

 

         

9-16

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

36

         

 

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

36

         

 

Wołodźko

Filip

niestowarzyszony

2004

36

         

 

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

36

         

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

36

         

 

Dąbrowski

Antoni

Piast Łasin

2005

36

         

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

36

         

 

Kaczan

Stanisław

KST Energa-Manekin Toruń

2004

36

         

17-24

Szeląg

Oliwer

Piast Kruszwica

2005

24

         

 

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

24

         

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

24

         

 

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

24

         

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

24

         

 

Pilarski

Tobiasz

Kusy Laskowice

2005

24

         

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

24

         

 

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

24

         

25-32

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

13

         

 

Przekwas

Konrad

Sokół Gniewkowo

2004

13

         

 

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

13

         

 

Afrykański

Bartosz

niestowarzyszony

2006

13

         

 

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

13

         

 

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

13

         

 

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

13

         

 

Panfil

Miłosz

Piast Kruszwica

2005

13

         
                     
 

Gra Podwójna

                 
                     

1.

Majchrzak - Bielunkiewicz

Gwiazda Bydgoszcz

               

2.

Błachnio-Zakrzewski

Szaniec - Sokół Gniewkowo

               

3-4

Zgliński-Kaczan

Energa Manekin Toruń 

               

 

Staszczyk-Mańkowski

Piast Kruszwica

               

5-8

Kubiak-Małecki

LZS Victoria Kołaczkowo

               

 

Zawacki - Dąbrowski

Piast Łasin

               

 

Jagodziński-Łukaszewski

LUKS Chełmno-IKTS Noteć Ino.

               

 

Janikowski-Januszewski

Krajna Sępólno- Victoria Kołaczk.

               

9-16

Szeląg-Piotrowski

Piast Kruszwica

               

 

Marcinkowski-Kaszuba

Piast Łasin-Ikts Noteć Inowrocław

               

 

Domek-Grobelski

Krajna - LZS Victoria Kołaczkowo

               

 

Aderjahn - Jesse

Krajna Sępólno

               

 

Wołodźko-Afrykański

niestowarzyszony

               

 

Rybacki - Pilarski

Gwiazda Bydgoszcz-Kusy Lask.

               

 

Stachowiak-Przekwas

Sokół Gniewkowo

               

 

Białka Krz.-Białka Marcin

Sokół Gniewkowo

               
                     
                     
 

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików

               
 

9.04.2017 Gniewkowo

                 
           

Pkt

       

1.

Gwiazda Bydgoszcz

Majchrzak Aleksander

Bielunkiewicz Filip

Rybacki Aleksander

 

360

awans do MP z listy kraj.

 

2.

Energa Manekin Toruń

Kaczan Stanisław

Zgliński Antoni

 

 

340

awans do MP

   

3-4

Piast Łasin

Zawacki Jacek

Dąbrowski Antoni

Marcinkowski Olaf

 

320

       

 

Piast Kruszwica

Staszczyk Konrad

Mańkowski Kamil

Szeląg Oliwer

Piotrowski Dawid

300

       

5-8

Krajna I  Sępólno

Janikowski Antoni

Domek Kacper

 

 

245

       

 

IKTS Noteć Inowrocław

Łukaszewski Mikołaj

Kaszuba Patryk

 

 

245

       

 

Sokół I Gniewkowo

Zakrzewski Bartosz

Stachowiak Maksym

 

 

245

       

 

Krajna II  Sępólno

Aderjahn Nikodem

Jesse Mateusz

 

 

245

       

9.

Sokół II Gniewkowo

Białka Marcin

Białka Krzysztof

Przekwas Konrad

 

170