Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków
|
|
|
29.04.2017
Inowrocław
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
Pkt
|
|
1.
|
Łukaszewski
|
Mikołaj
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
2006
|
45
|
|
2.
|
Jagodziński
|
Mateusz
|
LUKS
Chełmno
|
2006
|
42
|
|
3-4
|
Kubiak
|
Mikołaj
|
LZS
Victoria Kołaczkowo
|
2006
|
39
|
|
|
Chabowski
|
Kamil
|
Emdek
Bydgoszcz
|
2006
|
39
|
|
5-8
|
Aderjahn
|
Nikodem
|
Krajna
Sępólno
|
2008
|
34
|
|
|
Kaszuba
|
Patryk
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
2006
|
34
|
|
|
Małecki
|
Patryk
|
LZS
Victoria Kołaczkowo
|
2006
|
34
|
|
|
Szymański
|
Filip
|
LZS
Victoria Kołaczkowo
|
2006
|
34
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
awans do
MP z listy Krajowej: Kubiak Mikołaj , Łukaszewki Mikołaj, Jagodziński
Mateusz, Małecki Patryk, Chabowski
Kamil
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliminacje do Mistrzostw Polski Żaków
|
|
|
|
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
Pkt
|
|
1.
|
Kaszuba
|
Patryk
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
2006
|
|
awans do MP
|
2.
|
Szymański
|
Filip
|
LZS
Victoria Kołaczkowo
|
2006
|
|
awans do MP
|
3.
|
Aderjahn
|
Nikodem
|
Krajna
Sępólno
|
2008
|
|
|
4.
|
Łopacki
|
Jakub
|
Tytan 65
Bydgoszcz
|
2006
|
32
|
|
5-6
|
Białka
|
Marcin
|
Sokół
Gniewkowo
|
2006
|
31
|
|
|
Domek
|
Kacper
|
Krajna
Sępólno
|
2006
|
31
|
|
7-8
|
Zaleta
|
Paweł
|
Sokół
Gniewkowo
|
2007
|
29
|
|
|
Szymczak
|
Wojciech
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
2009
|
29
|
|
9-16
|
Sawina
|
Maksymilian
|
KST Energa
Manekin Toruń
|
2008
|
25
|
|
|
Białka
|
Krzysztof
|
Sokół
Gniewkowo
|
2007
|
25
|
|
|
Garstka
|
Bartłomiej
|
UKS ZS 64
Osowa Góra
|
2007
|
25
|
|
|
Szypura
|
Kamil
|
Sokół
Gniewkowo
|
2009
|
25
|
|
|
Kompa-Mróz
|
Jakub
|
UKS ZS 64
Osowa Góra
|
2007
|
25
|
|
|
Przesławski
|
Maksymilian
|
Tytan 65
Bydgoszcz
|
2007
|
25
|
|
|
Hawełko
|
Wiktor
|
LUKS
Chełmno
|
2007
|
25
|
|
|
B±kowski
|
Maksym
|
UKS ZS 64
Osowa Góra
|
2007
|
25
|
|
17-20
|
Sakowski
|
Michał
|
UKS ZS 64
Osowa Góra
|
2007
|
20
|
|
|
Nikiel
|
Maksymilian
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
2009
|
20
|
|
|
Boł±dĽ
|
Krzysztof
|
KST Energa
Manekin Toruń
|
2008
|
20
|
|
|
Lorek
|
Jakub
|
Sokół
Gniewkowo
|
2007
|
20
|
|
|
Krupiński
|
Artur
|
Emdek
Bydgoszcz
|
2006
|
20
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
podwójna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
Łukaszewski
|
Jagodziński
|
IKTS Noteć
Inowrocław-LUKS Chełmno
|
|
|
|
2.
|
Kubiak
|
Małecki
|
LZS
Victoria Kołaczkowo
|
|
|
|
3-4
|
Chabowski
|
Kaszuba
|
Emdek
Bydgoszcz-IKTS Noteć Inowrocław
|
|
|
|
|
Aderjahn
|
Białka
Marcin
|
Krajna
Sępólno-Sokół Gniewkowo
|
|
|
|
5-8
|
Garstka
|
Kompa-Mróz
|
UKS ZS 64
Osowa Góra
|
|
|
|
|
Szymański
|
Domek
|
LZS
Victoria Kołaczkowo-Krajna Sępólno
|
|
|
|
|
Łopacki
|
Przesławski
|
Tytan 65
Bydgoszcz
|
|
|
|
|
Białka
Krzysztof
|
Zaleta
|
Sokół
Gniewkowo
|
|
|
|
9-16
|
Szymczak
|
Nikiel
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
|
|
|
|
Szypura
|
Lorek
|
Sokół
Gniewkowo
|
|
|
|
|
Boł±dĽ
|
Sawina
|
Energa
Manekin Toruń
|
|
|
|
|
Sakowski
|
B±kowski
|
UKS ZS 64
Osowa Góra
|
|
|
|
|
Krupiński
|
Hawełko
|
Emdek
Bydgoszcz-LUKS Chełmno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drużynowo
|
|
|
|
|
30.04.2017
Szubin
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
LZS
Victoria Kołaczkowo
|
Kubiak
Mikołaj
|
Małecki
Patryk
|
Szymański Filip
|
|
|
2.
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
Łukaszewski
Mikołaj
|
Kaszuba
Patryk
|
|
|
|
3-4
|
Krajna
Sępólno
|
Aderjahn
Nikodem
|
Domek
Kacper
|
|
|
|
|
LUKS
Chełmno
|
Jagodziński
Mateusz
|
Hawełko
Wiktor
|
|
|
|
5-8
|
KST Energa
Manekin I Toruń
|
Rękas
Miłosz
|
Sawina
Maksymilian
|
|
|
|
|
Sokół I
Gniewkowo
|
Białka
Marcin
|
Zaleta
Paweł
|
|
|
|
|
Sokół II
Gniewkowo
|
Białka
Krzysztof
|
Szypura
Kamil
|
Lorek Jakub
|
|
|
|
UKS ZS 64
Osowa Góra I
|
Garstka
Bartłomiej
|
B±kowski
Maksym
|
|
|
|
9-12
|
KST Energa
Manekin II Toruń
|
Rękas
Maciej
|
Korzus
Julian
|
|
|
|
|
KST Energa
Manekin III Toruń
|
Boł±dĽ
Krzysztof
|
Gabor
|
|
|
|
|
LUKS Kusy
I Laskowice
|
Boguń
Łukasz
|
Szot
Mikołaj
|
|
|
|
|
LUKS Kusy
II Laskowice
|
Stawarz
Ignacy
|
Helwig
Miłosz
|
|
|
|
13
|
UKS ZS 64
Osowa Góra II
|
Wróblewski
Aleksander
|
Sakowski
Michał
|
|
|
|
|