|
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików
|
|
|
|
17.03.2018
Chełmno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
Nr lic
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
Punkty
|
|
1.
|
02100
|
Bielunkiewicz
|
Filip
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2005
|
60
|
|
2.
|
05277
|
Zawacki
|
Jacek
|
Piast
Łasin
|
2005
|
56
|
|
3-4
|
04961
|
Łukaszewski
|
Mikołaj
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
2006
|
52
|
awans do
MP z listy kraj.
|
|
02446
|
Kubiak
|
Mikołaj
|
LUKS
Kołaczkowo
|
2006
|
52
|
|
5-8
|
05269
|
Dąbrowski
|
Antoni
|
Piast
Łasin
|
2005
|
46
|
|
|
00737
|
Jagodziński
|
Mateusz
|
LUKS
Chełmno
|
2006
|
46
|
|
|
06740
|
Chabowski
|
Kamil
|
Emdek
Bydgoszcz
|
2006
|
46
|
|
|
04962
|
Kaszuba
|
Patryk
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
2006
|
46
|
|
9
|
02449
|
Małecki
|
Patryk
|
LUKS
Kołaczkowo
|
2006
|
42
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliminacje do Mistrzostw Polski
|
|
L.p
|
Nr. lic.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
Punkty
|
|
1.
|
02100
|
Bielunkiewicz
|
Filip
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2005
|
|
awans do
MP
|
2.
|
05277
|
Zawacki
|
Jacek
|
Piast
Łasin
|
2005
|
|
awans do
MP
|
3.
|
00737
|
Jagodziński
|
Mateusz
|
LUKS
Chełmno
|
2006
|
|
|
4.
|
05269
|
Dąbrowski
|
Antoni
|
Piast
Łasin
|
2005
|
|
|
5-6
|
06740
|
Chabowski
|
Kamil
|
Emdek
Bydgoszcz
|
2006
|
|
|
|
04962
|
Kaszuba
|
Patryk
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
2006
|
|
|
7-8
|
02446
|
Kubiak
|
Mikołaj
|
LUKS
Kołaczkowo
|
2006
|
|
|
|
02449
|
Małecki
|
Patryk
|
LUKS
Kołaczkowo
|
2006
|
|
|
9-16
|
02752
|
Rękas
|
Miłosz
|
Energa KTS
Toruń
|
2008
|
36
|
|
|
05273
|
Marcinkowski
|
Olaf
|
Piast
Łasin
|
2005
|
36
|
|
|
02447
|
Januszewski
|
Bartosz
|
UKS
Kołaczkowo
|
2005
|
36
|
|
|
02775
|
Wypij
|
Radosław
|
Energa KTS
Toruń
|
2005
|
36
|
|
|
02451
|
Szymański
|
Filip
|
LUKS
Kołaczkowo
|
2006
|
36
|
|
|
04643
|
Białka
|
Marcin
|
Sokół
Gniewkowo
|
2006
|
36
|
|
|
02811
|
Aderjahn
|
Nikodem
|
Krajna
Sępólno
|
2008
|
36
|
|
|
09405
|
Łopacki
|
Jakub
|
Tytan 65
Bydgoszcz
|
2006
|
36
|
|
17-24
|
02814
|
Domek
|
Kacper
|
Krajna
Sępólno
|
2006
|
24
|
|
|
02106
|
Karolkiewicz
|
Bartłomiej
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2006
|
24
|
|
|
02101
|
Rybacki
|
Aleksander
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2005
|
24
|
|
|
07266
|
Jilke
|
Wiktor
|
LKS
Kamionka
|
2007
|
24
|
|
|
03081
|
Charzyński
|
Jakub
|
Olimpia
Grudziądz
|
2005
|
24
|
|
|
04644
|
Białka
|
Krzysztof
|
Sokół
Gniewkowo
|
2007
|
24
|
|
|
04966
|
Jasiński
|
Łukasz
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
2005
|
24
|
|
|
03090
|
Petrynowski
|
Wiktor
|
Olimpia
Grudziądz
|
2005
|
24
|
|
25-27
|
03287
|
Hawełko
|
Wiktor
|
LUKS
Chełmno
|
2007
|
15
|
|
|
02753
|
Rękas
|
Maciej
|
Energa KTS
Toruń
|
2008
|
15
|
|
|
02107
|
Kęsik
|
Gracjan
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2006
|
15
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Podwójna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Zawacki-
Bielunkiewicz
|
Piast
Łasin-Gwiazda Bydgoszcz
|
|
|
|
|
2.
|
|
Jagodziński-Łukaszewski
|
LUKS
Chełmno-IKTS Noteć Ino.
|
|
|
|
|
3-4
|
|
Marcinkowski-Dąbrowski
|
Piast
Łasin
|
|
|
|
|
|
|
Kubiak-Małecki
|
LUKS
Kołaczkowo
|
|
|
|
|
5-8
|
|
Rybacki-Łopacki
|
Gwiazda
Bydgoszcz-Tytan Bydg
|
|
|
|
|
|
|
Chabowski-Kaszuba
|
Emdek
Bydg-IKTS Noteć Inowr.
|
|
|
|
|
|
|
Szymański-Januszewski
|
LUKS
Kołaczkowo
|
|
|
|
|
|
|
Aderjahn -
Domek
|
Krajna
Sępólno
|
|
|
|
|
9-14
|
|
Petrynowski-Charzyński
|
Olimpia
Grudziądz
|
|
|
|
|
|
|
Białka
Krz.-Białka Marcin
|
Sokół
Gniewkowo
|
|
|
|
|
|
|
Karolkiewicz-Kęsik
|
Gwiazda
Bydgoszcz-
|
|
|
|
|
|
|
Hawełko-Jasiński
|
LUKS
Chełmno-IKTS Noteć Ino.
|
|
|
|
|
|
|
Rękas
Miłosz-Rękas Maciej
|
Energa
KTSToruń
|
|
|
|
|
|
|
Jilke-Wypij
|
LKS
Kamionka-Energa KTS Toruń
|
|
|
|
|
|
Drużynowe
Mistrzostwa Województwa Młodzików
|
|
|
|
|
|
18.03.2018
Chełmno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pkt
|
|
1.
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
Łukaszewski
Mikołaj
|
Kaszuba
Patryk
|
Jasiński
Łukasz
|
|
360
|
awans do
MP
|
2.
|
Piast
Łasin
|
Zawacki
Jacek
|
Dąbrowski
Antoni
|
|
|
340
|
|
3-4
|
Gwiazda I
Bydgoszcz
|
Bielunkiewicz
Filip
|
Rybacki
Aleksander
|
|
|
310
|
|
|
LUKS I
Kołaczkowo
|
Kubiak
Mikołaj
|
Małecki
Patryk
|
|
|
310
|
|
5-8
|
LZS I
Jastrzębie
|
Krzewiński
Mikołaj
|
Cieślak
Aleksander
|
|
|
245
|
|
|
LUKS II
Kołaczkowo
|
Januszewski
Bartosz
|
Szymański
Filip
|
|
|
245
|
|
|
LUKS
Chełmno
|
Jagodziński
Mateusz
|
Hawełko
Wiktor
|
|
|
245
|
|
|
Energa KTS
I Toruń
|
Sawina
Maksymilian
|
Rękas
Miłosz
|
|
|
245
|
|
9-12
|
Energa KTS
III Toruń
|
Wypij
Radosław
|
Hasse
Hubert
|
|
|
170
|
|
|
Energa KTS
IV Toruń
|
Rękas
Maciej
|
Gabor
Damian
|
|
|
170
|
|
|
Sokół I
Gniewkowo
|
Białka
Marcin
|
Białka
Krzysztof
|
|
|
170
|
|
|
Emdek
Bydgoszcz
|
Chabowski
Kamil
|
Warmuz
Adam
|
|
|
170
|
|
13-16
|
UKS Osowa
Góra
|
Garstka
Bartłomiej
|
Sakowski
Michał
|
Nieśmiałek
Aleksander
|
|
100
|
|
|
Kusy
Laskowice
|
Smuczyński
Karol
|
Stawarz
Ignacy
|
|
|
100
|
|
|
Gwiazda II
Bydgoszcz
|
Kęsik
Gracjan
|
Karolkiewicz
Bartłomiej
|
|
|
100
|
|
|
LZS II
Jastrzębie
|
Grubecki
Paweł
|
Słabkowski
Jakub
|
|
|
100
|
|
17
|
Energa KTS
II Toruń
|
Heyka
Antoni
|
Grabowski
Ksawery
|
|
|
40
|
|
18
|
Sokół II
Gniewkowo
|
Szypura
Kamil
|
Zaleta
Paweł
|
|
|
40
|
|
|