Mistrzostwa Województwa Juniorów-El. do Mistrzostw
Polski
|
|
|
|
14.04.2019 Gniewkowo
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
Nr lic.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
PKT
|
|
1.
|
101
|
Stypka
|
Filip
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2001
|
90
|
awans do
MP
|
2.
|
1796
|
Rumiński
|
Hubert
|
Gotyk
Toruń
|
2001
|
85
|
awans do
MP
|
3
|
1793
|
Maruszak
|
Jakub
|
Gotyk
Toruń
|
2002
|
81
|
|
4.
|
140
|
Ciołkowski
|
Paweł
|
Olimpia
Grudziądz
|
2002
|
77
|
|
5-6
|
1791
|
Marchlewski
|
Kacper
|
Gotyk
Toruń
|
2003
|
73
|
|
|
5226
|
Lemański
|
Stanisław
|
Krajna
Sępólno
|
2003
|
73
|
|
7-8
|
6969
|
Dąbrowski
|
Szymon
|
Piast
Kruszwica
|
2001
|
69
|
|
|
5227
|
Żychliński
|
Maksymilian
|
Krajna
Sępólno
|
2003
|
69
|
|
9-16
|
5805
|
Deja
|
Filip
|
UKS OSiR
Brodnica
|
2003
|
57
|
|
|
4485
|
Kwaśnik
|
Michał
|
Sokół
Gniewkowo
|
2003
|
57
|
|
|
7815
|
Krause
|
Maciej
|
Emdek
Bydgoszcz
|
2003
|
57
|
|
|
3652
|
Lewandowski
|
Mateusz
|
Energa KTS
Toruń
|
2002
|
57
|
|
|
1789
|
Jarząbkowski
|
Paweł
|
Gotyk
Toruń
|
2002
|
57
|
|
|
4695
|
Dyhid
|
Dominik
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2001
|
57
|
|
|
5803
|
Biegański
|
Bartłomiej
|
UKS OSiR
Brodnica
|
2003
|
57
|
|
|
1565
|
Przybytkowski
|
Mateusz
|
LUKS
Chełmno
|
2002
|
57
|
|
17-24
|
6683
|
Adamczyk
|
Krystian
|
Olimpia
Grudziądz
|
2003
|
40
|
|
|
7824
|
Stróżyński
|
Mikołaj
|
Emdek
Bydgoszcz
|
2003
|
40
|
|
|
2302
|
Szymaniak
|
Maciej
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
2003
|
40
|
|
|
4482
|
Bartoszak
|
Kacper
|
Sokół
Gniewkowo
|
2003
|
40
|
|
|
9198
|
Glaner
|
Wojciech
|
Krajna
Sępólno
|
2001
|
40
|
|
|
5807
|
Maćkowski
|
Mateusz
|
UKS OSiR
Brodnica
|
2001
|
40
|
|
|
7810
|
Grodzki
|
Kacper
|
Emdek
Bydgoszcz
|
2002
|
40
|
|
|
4693
|
Gacka
|
Konrad
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2002
|
40
|
|
25-26
|
4704
|
Malicki
|
Jakub
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2002
|
29
|
|
|
10491
|
Raith
|
Albert
|
Krajna
Sępólno
|
2002
|
29
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Podwójna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Rumiński-Maruszak
|
Gotyk
Toruń
|
|
|
|
|
2.
|
|
Dąbrowski-Krause
|
Piast
Kruszwica-Emdek Bydgoszcz
|
|
|
|
|
3-4
|
|
Marchlewski-Lemański
|
Gotyk
Toruń-Krajna Sępólno
|
|
|
|
|
|
|
Stypka-Ciołkowski
|
Gwiazda
Bydg-Olimpia Grudziądz
|
|
|
|
|
5-8
|
|
Przybytkowski-Stróżyński
|
LUKS
Chełmno-Emdek Bydgoszcz
|
|
|
|
|
|
|
Adamczyk-Kwaśnik
|
OlimpiaGrudziądz-Sokół
Gniewkowo
|
|
|
|
|
|
|
Lewandowski-Jarząbkowski
|
Energa KTS
Toruń-Gotyk Toruń
|
|
|
|
|
|
|
Maćkowski
- Deja
|
UKS OSiR
Brodnica
|
|
|
|
|
9-13
|
|
Żychliński
- Raith
|
Krajna
Sępólno
|
|
|
|
|
|
|
Szymaniak
- Malicki
|
IKTS Noteć
Ino-Gwiazda Bydgoszcz
|
|
|
|
|
|
|
Biegański
- Grodzki
|
UKS OSiR
Brodnica-Emdek Bydg.
|
|
|
|
|
|
|
Bartoszak
- Glaner
|
Sokół
Gniewkowo-Krajna Sępólno
|
|
|
|
|
|
|
Dyhid -
Gacka
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Mieszana
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Rumiński-Błażejewicz
|
Gotyk
Toruń-LUKS Chełmno
|
|
|
|
|
2.
|
|
Krause -
Łącka
|
Emdek
Bydg-BOSiR ULKS Barcin
|
|
|
|
|
3-4
|
|
Ciołkowski-Kaczmarek
|
Olimpia
Grudz-BOSiR ULKS Barcin
|
|
|
|
|
|
|
Maćkowski-Ostrowska
|
UKS OSiR Brodnica-Orzeł
Zbiczno
|
|
|
|
|
5-6
|
|
Przybytkowski
- Panek
|
LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
|
|
Lewandowski-Rękas
|
Energa KTS
Toruń
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drużynowe
Mistrzostwa Województwa Juniorów
|
|
|
|
|
|
|
24.03.2019
Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
167
|
Gotyk
Toruń
|
Marchlewski
Kacper
|
Rumiński
Hubert
|
Jarząbkowski
Paweł
|
Maruszak
Jakub
|
awans do
pół.MP
|
2.
|
371
|
Krajna
Sępólno
|
Lemański
Stanisław
|
Żychliński
Maksymilian
|
Glaner
Wojciech
|
Raith
Albert
|
awans do
pół.MP
|
3.
|
529
|
Emdek
Bydgoszcz
|
Krause
Maciej
|
Stróżyński
Mikołaj
|
Grodzki
Kacper
|
|
|
4.
|
408
|
UKS OSiR
Brodnica
|
Maćkowski
Mateusz
|
Deja Filip
|
Biegański
Patryk
|
|
|
5.
|
020
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
Stypka
Filip
|
Gacka
Konrad
|
Dyhid
Dominik
|
|
|
|