Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek
Młodszych
|
|
|
|
13.04.2019
Gniewkowo
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
Nr lic.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
Punkty
|
|
1.
|
480
|
Piłat
|
Agnieszka
|
LUKS
Chełmno
|
2004
|
75
|
awans z
listy kraj.
|
2.
|
475
|
Kocoń
|
Roksana
|
LUKS
Chełmno
|
2004
|
71
|
awans z
listy kraj.
|
3-4
|
473
|
Drąg
|
Marta
|
LUKS
Chełmno
|
2005
|
65
|
awans z
listy kraj.
|
|
5211
|
Smykowska
|
Julia
|
Kusy
Laskowice
|
2005
|
65
|
|
5-6
|
1281
|
Wachowska
|
Sara
|
BOSiR UZTS
Barcin
|
2004
|
61
|
|
|
5202
|
Kamrowska
|
Marcelina
|
Kusy
Laskowice
|
2005
|
61
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliminacje
do Mistrzostw Polski
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
Nr lic.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
Punkty
|
|
1.
|
5211
|
Smykowska
|
Julia
|
Kusy
Laskowice
|
2005
|
|
awans do
OOM
|
2.
|
1281
|
Wachowska
|
Sara
|
BOSiR UZTS
Barcin
|
2004
|
|
awans do
OOM
|
3.
|
5202
|
Kamrowska
|
Marcelina
|
Kusy
Laskowice
|
2005
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Podwójna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Piłat -
Kocoń
|
LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
2.
|
|
Drąg -
Smykowska
|
LUKS
Chełmno-Kusy Laskowice
|
|
|
|
|
3-4
|
|
Wachowska
- Kamrowska
|
BOSiR UZTS
Barcin-Kusy Laskow
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Mieszana
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Majchrzak
- Piłat
|
Emdek-LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
2.
|
|
Bielunkiewicz-Kocoń
|
Emdek-LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
3-4
|
|
Błachnio-Smykowska
|
Olimpia-Kusy
Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
Staszczyk
- Drąg
|
Gotyk
Toruń-LUKS Chełmno
|
|
|
|
|
5-6
|
|
Zgliński -
Wachowska
|
Energa KTS-BOSiR ULKS Barc
|
|
|
|
|
|
|
Zakrzewski-Kamrowska
|
Sokół
Gniewkowo-Kusy Laskow
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drużynowe
Mistrzostwa Województwa Juniorek Młodszych
|
|
|
|
|
|
24.03.2019
Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
060
|
LUKS
Chełmno
|
Piłat
Agnieszka
|
Kocoń
Roksana
|
Drąg Marta
|
awans z
listy kraj.
|
|
2.
|
370
|
KUSY
Laskowice
|
Smykowska
Julia
|
Kamrowska
Marcelina
|
|
awans do
półf.OOM
|
3.
|
143
|
BOSiR ULKS
Barcin
|
Wachowska
Sara
|
Czerwińska
Nadia
|
|
awans do
półf.OOM
|
|