Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Juniorów Młodszych
|
|
|
|
30.08.2020
Chełmno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
Nr lic.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
Punkty
|
|
1.
|
6441
|
Zawacki
|
Jacek
|
Piast
Łasin
|
75
|
|
2.
|
232
|
Jagodziński
|
Mateusz
|
LUKS
Chełmno
|
71
|
|
3-4
|
2409
|
Łukaszewski
|
Mikołaj
|
Gotyk
Toruń
|
65
|
|
|
2018
|
Bielunkiewicz
|
Filip
|
Emdek
Bydgoszcz
|
65
|
|
5-8
|
6069
|
Małecki
|
Patryk
|
Emdek
Bydgoszcz
|
59
|
|
|
2398
|
Afrykański
|
Bartosz
|
KS Gotyk
Toruń
|
59
|
|
|
5628
|
Wypij
|
Radosław
|
Energa KTS
Toruń
|
59
|
|
|
2019
|
Chabowski
|
Kamil
|
Emdek
Bydgoszcz
|
59
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliminacje
do Mistrzostw Polski
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
6441
|
Zawacki
|
Jacek
|
Piast
Łasin
|
75
|
awans do
OOM
|
2.
|
2018
|
Bielunkiewicz
|
Filip
|
Emdek
Bydgoszcz
|
71
|
awans do
OOM
|
3.
|
232
|
Jagodziński
|
Mateusz
|
LUKS
Chełmno
|
67
|
|
4.
|
2019
|
Chabowski
|
Kamil
|
Emdek
Bydgoszcz
|
64
|
|
5-6
|
2398
|
Afrykański
|
Bartosz
|
KS Gotyk
Toruń
|
61
|
|
|
5628
|
Wypij
|
Radosław
|
Energa KTS
Toruń
|
61
|
|
7-8
|
6069
|
Małecki
|
Patryk
|
Emdek
Bydgoszcz
|
57
|
|
|
3093
|
Rybacki
|
Aleksander
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
57
|
|
9-13
|
4667
|
Domek
|
Kacper
|
Krajna
Sępólno
|
50
|
|
|
4479
|
Białka
|
Marcin
|
Sokół
Gniewkowo
|
50
|
|
|
5584
|
Kowalski
|
Piotr
|
Energa KTS
Toruń
|
50
|
|
|
6800
|
Czerwiński
|
Bartosz
|
Kusy
Laskowice
|
50
|
|
|
3083
|
Kęsik
|
Gracjan
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
50
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Podwójna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Bielunkiewicz-Łukaszewski
|
Emdek
Bydg. - Gotyk Toruń
|
|
|
|
2.
|
|
Zawacki -
Jagodziński
|
Piast
Łasin-LUKS Chełmno
|
|
|
|
3-4
|
|
Małecki-Afrykański
|
Emdek
Bydg. - Gotyk Toruń
|
|
|
|
|
|
Chabowski-Białka
|
Emdek
Bydg.-Sokół Gniewkowo
|
|
|
|
5-8
|
|
Kęsik -
Domek
|
Gwiazda
Bydg-Krajna Sępólno
|
|
|
|
|
|
Rybacki -
Wypij
|
Gwiazda
Bydg-Energa KTS
|
|
|
|
|
|
Kowalski-Czerwiński
|
Energa
KTS-Kusy Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Mieszana
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Łukaszewski
- Drąg
|
Gotyk
Toruń-LUKS Chełmno
|
|
|
|
2.
|
|
Bielunkiewicz
- Dąbrzał
|
Emdek-IKTS
Noteć Inowrocław
|
|
|
|
3-4
|
|
Wypij -
Kurzawska
|
Energa KTS
Toruń
|
|
|
|
|
|
Zawacki -
Lemańska
|
Piast
Łasin-Krajna Sępólno
|
|
|
|
5-6
|
|
Domek -
Rujner
|
Krajna
Sępólno-Kusy Laskowice
|
|
|
|
|
|
Jagodziński-Smykowska
|
LUKS
Chełmno-Kusy Laskowice
|
|
|
|
|
|
Afrykański
- Maruszak
|
Gotyk
Toruń
|
|
|
|
|
|
Małecki -
Osińska
|
Emdek
Bydgoszcz
|
|
|
|
9.
|
|
Czerwiński
- Winklarz
|
Kusy
Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drużynowe
Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych
|
|
|
|
|
20.09.2020
Gniewkowo
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Gotyk
Toruń
|
Łukaszewski
Mikołaj
|
Afrykański
Bartosz
|
awans na
OOM
|
|
2.
|
|
Emdek
Bydgoszcz
|
Bielunkiewicz
Filip
|
Małecki
Patryk
|
|
|
3.
|
|
Energa KTS
Toruń
|
Wypij
Radosław
|
Kowalski
Piotr
|
|
|
4.
|
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
Rybacki
Aleksander
|
Kęsik
Gracjan
|
|
|
5.
|
|
LUKS
Chełmno
|
Jagodziński
Mateusz
|
Frąckiewicz
Mateusz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|