|
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików
|
|
|
|
|
|
|
27.03.2022
Sępólno Kraj.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
Nr lic
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
Punkty
|
|
|
|
|
1.
|
219
|
Szymczak
|
Wojciech
|
Energa KTS
Toruń
|
2009
|
60
|
|
|
|
|
2.
|
214
|
Łącki
|
Piotr
|
Energa KTS
Toruń
|
2010
|
56
|
|
|
|
|
3-4
|
2361
|
Krzyżanowski
|
Jakub
|
Gotyk
Toruń
|
2010
|
52
|
|
|
|
|
|
575
|
Glanert
|
Olaf
|
Olimpia
Grudziądz
|
2012
|
52
|
|
|
|
|
5-8
|
3849
|
Gurzyński
|
Adam
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2009
|
46
|
|
|
|
|
|
2905
|
Rudolf
|
Wiktor
|
LUKS
Chełmno
|
2009
|
46
|
|
|
|
|
|
1433
|
Korzus
|
Julian
|
KS Nowa
Era Toruń
|
2010
|
46
|
|
|
|
|
|
1436
|
Pieszak
|
Adam
|
KS Nowa
Era Toruń
|
2010
|
46
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliminacje do Mistrzostw Polski
|
|
|
|
|
L.p
|
Nr. lic.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
Punkty
|
|
|
|
|
1.
|
2905
|
Rudolf
|
Wiktor
|
LUKS
Chełmno
|
2009
|
60
|
awans do
MP
|
|
|
|
2.
|
575
|
Glanert
|
Olaf
|
Olimpia
Grudziądz
|
2012
|
56
|
awans do
MP
|
|
|
|
3.
|
1436
|
Pieszak
|
Adam
|
KS Nowa
Era Toruń
|
2010
|
53
|
|
|
|
|
4.
|
3849
|
Gurzyński
|
Adam
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2009
|
51
|
|
|
|
|
5-6
|
1874
|
Marjanek
|
Nataniel
|
UKS TOP
Solec Kuj.
|
2009
|
48
|
|
|
|
|
|
4968
|
Barton
|
Hubert
|
Olender
Wielka Nieszawka
|
2009
|
48
|
|
|
|
|
7-8
|
568
|
Biernat
|
Michał
|
Olimpia
Grudziądz
|
2010
|
44
|
|
|
|
|
|
3865
|
Olechnowicz
|
Maciej
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2009
|
44
|
|
|
|
|
9-16
|
3851
|
Jurek
|
Wojciech
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2010
|
36
|
|
|
|
|
|
3178
|
Dymiński
|
Kacper
|
Energa KTS
Toruń
|
2009
|
36
|
|
|
|
|
|
3195
|
Rosiński
|
Tytus
|
Energa KTS
Toruń
|
2010
|
36
|
|
|
|
|
|
2366
|
Wiechecki
|
Tomasz
|
Gotyk
Toruń
|
2010
|
36
|
|
|
|
|
|
2909
|
Wójcik
|
Patryk
|
LUKS
Chełmno
|
2012
|
36
|
|
|
|
|
|
576
|
Jędrzejewski
|
Oliwer
|
Olimpia
Grudziądz
|
2012
|
36
|
|
|
|
|
|
6963
|
Zielony
|
Wiktor
|
Świecki
KTS
|
2010
|
36
|
|
|
|
|
|
1872
|
Maciejewski
|
Bartosz
|
UKS TOP
Solec Kuj.
|
2010
|
36
|
|
|
|
|
17-24
|
6488
|
Hołda
|
Mateusz
|
Emdek
Bydgoszcz
|
2010
|
24
|
|
|
|
|
|
1443
|
Utylski
|
Ignacy
|
KS Nowa
Era Toruń
|
2013
|
24
|
|
|
|
|
|
2912
|
Pankowski
|
Jakub
|
LUKS
Chełmno
|
2013
|
24
|
|
|
|
|
|
3203
|
Zagórski
|
Marcin
|
Energa KTS
Toruń
|
2010
|
24
|
|
|
|
|
|
5852
|
Biernacki
|
Wiktor
|
Kusy
Laskowice
|
2009
|
24
|
|
|
|
|
|
5862
|
Rybak
|
Maciej
|
Kusy
Laskowice
|
2010
|
24
|
|
|
|
|
|
1432
|
Jurkiewicz
|
Michał
|
KS Nowa
Era Toruń
|
2010
|
24
|
|
|
|
|
|
2907
|
Szczutkowski
|
Kacper
|
LUKS
Chełmno
|
2012
|
24
|
|
|
|
|
25-28
|
3146
|
Drajem
|
Mateusz
|
Energa KTS
Toruń
|
2013
|
15
|
|
|
|
|
|
11676
|
Kurowski
|
Beniamin
|
LUKS
Chełmno
|
2011
|
15
|
|
|
|
|
|
5864
|
Szot
|
Radosław
|
Kusy
Laskowice
|
2011
|
15
|
|
|
|
|
|
5861
|
Rujner
|
Szymon
|
Kusy
Laskowice
|
2011
|
15
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Podwójna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Szymczak -
Łącki
|
Energa KTS
Toruń
|
|
|
|
|
|
|
|
2.
|
|
Krzyżanowski-Korzus
|
Gotyk
Toruń-KS Nowa Era Toruń
|
|
|
|
|
|
|
|
3-4
|
|
Glanert-Jędrzejewski
|
Olimpia
Grudziądz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudolf-Pieszak
|
LUKS
Chełmno-KS Nowa Era Toruń
|
|
|
|
|
|
|
|
5-8
|
|
Jurek -
Barton
|
Gwiazda
Bydgoszcz-Olender Wielka N
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gurzyński-Olechnowicz
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosiński-Zagórski
|
Energa KTS
Toruń
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marjanek-Maciejewski
|
UKS TOP
Solec Kuj.
|
|
|
|
|
|
|
|
9-14
|
|
Utylski-Jurkiewicz
|
KS Nowa
Era Toruń
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pankowski-Wójcik
|
LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Biernacki-Rybak
|
Kusy
Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drajem-Hołda
|
Energa KTS
Toruń-Emdek Bydgoszcz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rujner -
Szot
|
Kusy
Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zielony -
Biernat
|
Świecki
KTS-Olimpia Grudziądz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dymiński -
Wiechecki
|
Energa KTS
Toruń-Gotyk Toruń
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Szczutkowski-Kurowski
|
LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drużynowe
Mistrzostwa Województwa Młodzików
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.04.2022
Grudziądz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
Energa KTS
Toruń
|
Szymczak
Wojciech
|
Łącki
Piotr
|
|
|
|
|
|
|
|
2.
|
KS Nowa
Era Toruń
|
Korzus
Julian
|
Pieszak
Adam
|
Utylski
Ignacy
|
|
|
|
|
|
|
3-4
|
LUKS
Chełmno
|
Pankowski
Jakub
|
Rudolf
Wiktor
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ASTS
Olimpia Unia Grudziądz
|
Jędrzejewski
Oliwer
|
Glanert
Olaf
|
Biernat
Michał
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliminacje
do Drużynowych Mistrzostw Polski
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
KS Nowa
Era Toruń
|
Korzus
Julian
|
Pieszak
Adam
|
Utylski
Ignacy
|
360
|
awans do
MP
|
|
|
|
|
2.
|
LUKS
Chełmno
|
Pankowski
Jakub
|
Rudolf
Wiktor
|
|
350
|
|
|
|
|
|
3.
|
ASTS
Olimpia Unia Grudziądz
|
Jędrzejewski
Oliwer
|
Glanert
Olaf
|
Biernat
Michał
|
338
|
|
|
|
|
|
4.
|
KS Gotyk
Toruń
|
Krzyżanowski
Jakub
|
Wiechecki
Tomasz
|
|
328
|
|
|
|
|
|
5-8
|
LUKS
Chełmno II
|
Szczutkowski
Kacper
|
Wójcik
Patryk
|
Kurowski
Benjamin
|
304
|
|
|
|
|
|
|
KS Gwiazda
Bydgoszcz
|
Olechnowicz
Maciej
|
Jurek
Wojciech
|
|
304
|
|
|
|
|
|
|
UKS Top
Solec Kujawski
|
Maciejewski
Bartosz
|
Marjanek
Nataniel
|
|
304
|
|
|
|
|
|
|
Energa KTS
Toruń II
|
Rosiński
Tytus
|
Zagórski
Marcin
|
|
304
|
|
|
|
|
|
9-10
|
LUKS Kusy
Laskowice
|
Rybak
Maciej
|
Biernacki
Wiktor
|
|
278
|
|
|
|
|
|
|
Energa KTS
Toruń III
|
Dymiński
Kacper
|
Drajem
Mateusz
|
|
278
|
|
|
|
|
|
11-12
|
KS Nowa
Era Toruń II
|
Jurkiewicz
Michał
|
Kwiatkowski
Mikołaj
|
|
262
|
|
|
|
|
|
|
LUKS Kusy
Laskowice II
|
Rujner
Szymon
|
Szot
Radosław
|
|
262
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|