Składy drużyn |
SKŁADY
DRUŻYN II LIGI MĘŻCZYZN
NA
SEZON 2023/2024
KS
POGOŃ Mogilno
1. Dykowski
Mateusz 1874
2. Artem
Hubenko 1875
3. Daniel
Murawski 1878
4. Mateusz
Woskowicz 1881
5. Krzysztof
Rogala 1879
6. Bohdan
Jędrzejewski 8737
7. Mirosław
Pierzchała 8738
8. Waldemar
Gewert 8736
9. Adam
Bieńkowski 8735
10. Dawid
Jankowski 8734
11. Filip
Młynarski-Ositek 8816
UKS SZANIEC ¦wiecie nad Os±
1.
Lach Marcin 1786
2.
Przemysław Górski 1785
3.
Jacek Wieczerzak 1790
4.
Ryszard Berka 1780
5.
Paweł Ciołkowski 1782
6.
Krzysztof F±fara 1784
7.
Ireneusz Maj 1787
8.
Krzysztof Buczyński 1781
9.
Adrian ¦redziński 1789
10.
Rafał Sobczak 1788
11.
Karol Czmoch 1779
12.
Agata Kalchurka 1791
13.
Sandra Kalachurka 1792
MRKS
Gdańsk
1.
¦ciblak Marcin 3744
2.
Lemański Paweł 3741
3.
Skolimowski Karol 3743
4.
Kreft Krystian 3740
5.
Liwski Krzysztof 3742
6.
Łukaszewski Mikołaj 587
7.
Gardynik Ernest 3739
8.
Gardynik Oliwier 3745
9.
Sękowski Jan 3751
10.
Sękowski Piotr 3752
GKS
TĘCZA Nowa Wie¶ Lęborska
1. Piński
Krzysztof 9134
2. Zawisza
Jarosław 9138
3. Dosz
Dariusz 9131
4. Wroński Mirosław 9137
5. Szymankiewicz
Janusz 9135
6. Klassa
Michał 9133
8. Garbino
Piotr 9132
9. Wójcik
Krzysztof 9136
KAMIX
ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia
1.
Perzyński Przemyslaw 4705
2.
Giełażyn Mateusz 4698
3.
Cierlica Wojciech 4696
4.
Bohn Krzysztof 4685
5.
Tomaszewski Mateusz 4716
6.
Blaszczuk Bernard 4695
7.
Siudek Tomasz 4710
8.
Szwemin Krzysztof 4714
9.
Konkel Krzysztof 4702
10.
Malinowski Tomasz 4703
11.
Godlewski Rafal 4699
12.
Hyjek Grzegorz 4700
13.
Sowinski Andrzej 4711
14.
Orzęcki Radosław 4704
15.
Sikorski Karol 4709
16.
Bialk Dariusz 4694
17.
Andrzejezak Marek 4692
18.
Blaszczuk Martyna 4684
KUKS REMUS Ko¶cierzyna
1. Skubiszewski Witold 8666
6. Stefański
Adrian 1133
7. ¦wider
Dariusz 1134
8. Żynda Szymon 1136
9. Siluta Jacek 1130
10. Górak Daniel 7577
LUKS
Chełmno
1.Dzikowski Mateusz 158
2.Gronowski Wojciech 159
3.Kurdyn Tomasz 161
4.Makowski Kacper 163
5.Maruszak Piotr 533
6.Szymanek Bartłomiej 1686
7.Kurowski Tomasz 162
8.Jagodziński Mateusz 175
9.Rudolf Wiktor 185
10.Kurowski Beniamin 178
11.Pankowski Jakub 182
12.Wójcik Patryk 190
ENERGA MANEKIN II Toruń
1.
Tomasz Kotowski 80
2.
Konrad Kulpa 81
3.
Dawid Michna 93
4.
Kacper Szurlej 98
5.
Grzegorz Adamiak 76
6.
Piotr Bardon 77
7.
Dominik Chojnacki 194
8.
Jakub Krzyżanowski 90
9.
Tomasz Kurtyka 82
10.
Jacek Maćkiewicz 83
11.
Krzysztof Piotrowski 85
12.
Maksymilian Sawina 96
13.
Antoni Witkowski 88
14.
Antoni Zgliński 196
15
Antoni Rzadkiewicz 5199
16.
Franciszek Derkowski 5182
MAXIMUS BROKER Toruń
1. Breński
Remigiusz 1498
2. Cichocki
Aleksander 1499
3. Marchlewski
Marcin 1506
4. Pietryka
Grzegorz 1509
5. Kućmierowski
Sebastian 1503
6. Jarz±bkowski
Paweł 1501
7. Szeszko
Karol 1492
KS AZS AWFiS
BALTA III Gdańsk
1.
Krawczyk Jakub 1003
2.
Dudzicz Adam 995
3.
Dziadek Kamil 996
4.
Filbrandt Tomasz 998
5.
Alot Maksymilian 994
6.
Ferenc Piotr 997
7.
Franc Igor 1017
8.
Kaproń Łukasz 1000
9.
Nadolski Łukasz 1008
10. Zuzanna Czaja 1016
11. Kucharski Maciej 1005
KS AZS AWFiS
BALTA IV Gdańsk
1.
Kostyk Kamil 1018
2.
Kowalski Wojciech 1002
3.
Lauritsen Michael 1006
4.
Olejnik Mikołaj 1011
5.
Niewiadomski Kamil 1019
6.
NiedĽwiecki Filip 1009
7.
Wajda Hubert 1015
8. Gajek Bartosz 999
9. Repeć Szymon 1013
ASIST KS BENIAMINEK 03 Starogard
Gdański
1. Manterys
Paweł 5812
2. Peikowski
Fabian 5809
3. Tebecio
Wojciech 5814
4. Szurgot
Piotr 5813
LUKS KUSY Laskowice
1. Gajewski
Filip 3548
2. Otto
Jakub 3549
3. Rakowicz
Maciej 3550
4. Wasilewski
Adam 3551
5. Wojewódka
Michał 3352
|