LIGA MŁODZIEŻOWA

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO LIGI MŁODZIEŻOWEJ

W SEZONIE 2018/19 - II RUNDA

 

    XIV kolejka – 2.02.2019 (sobota)

 

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

LZS Jastrzębie II

 

Energa KTS V Toruń

BOSiR/ULKS Barcin

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 Gwiazda III Bydgoszcz

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

LUKS Kusy IV Laskowice

 

LUKS Kusy III Laskowice

UKS TOP II Solec Kuj.

 

Sokół III Gniewkowo

KS Gotyk Toruń

 

LUKS III Chełmno

 

 

 

    XV kolejka – 9.02.2019 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

LZS Jastrzębie II

 

 

BOSiR/ULKS Barcin

Energa KTS V Toruń

 

Gwiazda III Bydgoszcz

Krajna III Sępólno Kraj.

 

LUKS Kusy IV Laskowice

UKS TOP II Solec Kuj.

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

LUKS Kusy III Laskowice

 

KS Gotyk Toruń

Sokół III Gniewkowo

 

LUKS III Chełmno

 

 

 

    XVI kolejka – 16.02.2019 (sobota)

BOSiR/ULKS Barcin

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

Gwiazda III Bydgoszcz

 

LZS Jastrzębie II

LUKS Kusy IV Laskowice

 

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

Energa KTS V Toruń

KS Gotyk Toruń

 

Krajna III Sępólno Kraj.

LUKS III Chełmno

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

Sokół III Gniewkowo

 

LUKS Kusy III Laskowice

 

 

 

    XVII kolejka – 23.02.2019 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Gwiazda III Bydgoszcz

BOSiR/ULKS Barcin

 

LUKS Kusy IV Laskowice

LZS Jastrzębie II

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

 

KS Gotyk Toruń

Energa KTS V Toruń

 

LUKS III Chełmno

Krajna III Sępólno Kraj.

 

Sokół III Gniewkowo

LUKS Kusy III Laskowice

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

 

 

    XVIII kolejka – 9.03.2019 (sobota)

LUKS Kusy IV Laskowice

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

UKS TOP II Solec Kuj.

 

Gwiazda III Bydgoszcz

KS Gotyk Toruń

 

BOSiR/ULKS Barcin

LUKS III Chełmno

 

LZS Jastrzębie II

Sokół III Gniewkowo

 

 

LUKS Kusy III Laskowice

 

Energa KTS V Toruń

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

 

 

    XIX kolejka – 16.03.2019 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

UKS TOP II Solec Kuj.

LUKS Kusy IV Laskowice

 

KS Gotyk Toruń

Gwiazda III Bydgoszcz

 

LUKS III Chełmno

BOSiR/ULKS Barcin

 

Sokół III Gniewkowo

LZS Jastrzębie II

 

LUKS Kusy III Laskowice

 

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

Energa KTS V Toruń

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

 

 

    XX kolejka – 23.03.2019 (sobota)

KS Gotyk Toruń

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

LUKS III Chełmno

 

UKS TOP II Solec Kuj.

Sokół III Gniewkowo

 

LUKS Kusy IV Laskowice

LUKS Kusy III Laskowice

 

Gwiazda III Bydgoszcz

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

BOSiR/ULKS Barcin

Krajna III Sępólno Kraj.

 

LZS Jastrzębie II

Energa KTS V Toruń

 

 

 

 

 

    XXI kolejka – 6.04.2019 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

LUKS III Chełmno

KS Gotyk Toruń

 

Sokół III Gniewkowo

UKS TOP II Solec Kuj.

 

LUKS Kusy III Laskowice

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

LUKS Kusy IV Laskowice

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Krajna III Sępólno Kraj.

BOSiR/ULKS Barcin

 

Energa KTS V Toruń

LZS Jastrzębie II

 

 

 

 

 

    XXII kolejka – 27.04.2019 (sobota)

Sokół III Gniewkowo

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

LUKS Kusy III Laskowice

 

LUKS III Chełmno

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

KS Gotyk Toruń

Krajna III Sępólno Kraj.

 

UKS TOP II Solec Kuj.

Energa KTS V Toruń

 

LUKS Kusy IV Laskowice

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

LZS Jastrzębie II

 

BOSiR/ULKS Barcin

 

 

 

    XXIII kolejka – 4.05.2019 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

LUKS Kusy III Laskowice

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

Sokół III Gniewkowo

LUKS III Chełmno

 

Krajna III Sępólno Kraj.

KS Gotyk Toruń

 

Energa KTS V Toruń

 

 

UKS TOP II Solec Kuj.

LUKS Kusy IV Laskowice

 

LZS Jastrzębie II

Gwiazda III Bydgoszcz

 

BOSiR/ULKS Barcin

 

 

 

    XXIV kolejka – 11.05.2019 (sobota)

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

Krajna III Sępólno Kraj.

 

LUKS Kusy III Laskowice

Energa KTS V Toruń

 

Sokół III Gniewkowo

 

 

LUKS III Chełmno

LZS Jastrzębie II

 

KS Gotyk Toruń

BOSiR/ULKS Barcin

 

UKS TOP II Solec Kuj.

LUKS Kusy IV Laskowice

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

 

    XXV kolejka – 18.05.2019 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Krajna III Sępólno Kraj.

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

Energa KTS V Toruń

LUKS Kusy III Laskowice

 

 

Sokół III Gniewkowo

 

LZS Jastrzębie II

LUKS III Chełmno

 

BOSiR/ULKS Barcin

KS Gotyk Toruń

 

Gwiazda III Bydgoszcz

UKS TOP II Solec Kuj.

 

LUKS Kusy IV Laskowice

 

 

 

    XXVI kolejka – 25.05.2019 (sobota)

Energa KTS V Toruń

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

Krajna III Sępólno Kraj.

 

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

LZS Jastrzębie II

LUKS Kusy III Laskowice

 

BOSiR/ULKS Barcin

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Sokół III Gniewkowo

LUKS III Chełmno

 

LUKS Kusy IV Laskowice

UKS TOP II Solec Kuj.

 

KS Gotyk Toruń

 

 

 

 

                   Początek rozgrywania wszystkich meczów – godz.11,00

Kolor zielony zmiana gospodarza

      

 

 

TABELA KOŃCOWA PO I RUNDZIE

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Sokół III Gniewkowo

12

22

150:66

2

Energa KTS V Toruń

12

20

151:65

3

LZS Jastrzębie II

12

20

160:56

4

Krajna III Sępólno Kraj.

12

19

142:74

5

Olimpia Unia IV Grudziądz

12

16

133:83

6

LUKS Kusy III Laskowice

12

13

119:97

7

Gwiazda III Bydgoszcz

12

12

122:94

8

LUKS III Chełmno

12

11

104:112

9

UKS TOP II Solec Kuj.

12

9

93:123

10

IKTS Noteć  II Inowrocław

12

8

78:138

11

KS Gotyk Toruń

12

3

61:155

12

LUKS Kusy IV Laskowice

12

2

46:170

13

BOSiR/ULKS Barcin

12

1

45:171