LIGA MŁODZIEŻOWA CHŁOPCÓW


TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO LIGI MŁODZIEŻOWEJ

TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2017/2018 – 2 runda

 

 

    X kolejka – 13.01.2018 r. /sobota /

 

 

IKTS III Inowrocław

Kusy IV Laskowice

2-16

Kusy III Laskowice

Energa KTS IV Toruń

9-9

Krajna III Sępólno

Olimpia IV Grudziądz

18-0

LUKS V Chełmno

Sokół III Gniewkowo

3-15

Emdek III Bydgoszcz

XI kolejka – 20.01.2018 r. /sobota/

IKTS III Inowrocław

17-1

Kusy IV Laskowice

Kusy III Laskowice

8-10

Energa KTS IV Toruń

Krajna III Sępólno

7-11

Olimpia IV Grudziądz

LUKS V Chełmno

1-17

Sokół III Gniewkowo

Emdek III Bydgoszcz

 

 

XII kolejka – 27.01.2018 r. / sobota /

Energa KTS IV Toruń

14-4

IKTS III Inowrocław

Olimpia IV Grudziądz

11-7

Kusy III Laskowice

Sokół III Gniewkowo

9.03

Krajna III Sępólno

Emdek III Bydgoszcz

18-0

LUKS V Chełmno

 

 

Kusy IV Laskowice

     XIII kolejka – 10.03.2018 r. /sobota /

IKTS III Inowrocław

 

Olimpia IV Grudziądz

Kusy IV Laskowice

 

Energa KTS IV Toruń

Kusy III Laskowice

 

Sokół III Gniewkowo

Krajna III Sępólno

 

Emdek III Bydgoszcz

LUKS V Chełmno

 

 

XIV kolejka – 24.03.2018 r. / sobota /

Sokół III Gniewkowo

 

IKTS III Inowrocław

Emdek III Bydgoszcz

 

Kusy III Laskowice

LUKS V Chełmno

 

Krajna III Sępólno

Olimpia IV Grudziądz

 

Kusy IV Laskowice

 

 

Energa KTS IV Toruń

XV kolejka – 14.04.2018 r. /sobota/

IKTS III Inowrocław

 

Emdek III Bydgoszcz

Kusy III Laskowice

 

LUKS V Chełmno

Kusy IV Laskowice

 

Sokół III Gniewkowo

Energa KTS IV Toruń

 

Olimpia IV Grudziądz

Krajna III Sępólno

 

 

XVI kolejka – 28.04.2018 r. /sobota/

LUKS V Chełmno

 

IKTS III Inowrocław

Krajna III Sępólno

 

Kusy III Laskowice

Emdek III Bydgoszcz

 

Kusy IV Laskowice

Sokół III Gniewkowo

 

Energa KTS IV Toruń

 

 

Olimpia IV Grudziądz

XVII kolejka05.05.2018 r. /sobota/

IKTS III Inowrocław

 

Krajna III Sępólno

Kusy IV Laskowice

 

LUKS V Chełmno

Energa KTS IV Toruń

 

Emdek III Bydgoszcz

Olimpia IV Grudziądz

 

Sokół III Gniewkowo

Kusy III Laskowice

 

 

XVIII kolejka12.05.2018 r. /sobota/

Kusy III Laskowice

 

IKTS III Inowrocław

Krajna III Sępólno

 

Kusy IV Laskowice

LUKS V Chełmno

 

Energa KTS IV Toruń

Emdek III Bydgoszcz

 

Olimpia IV Grudziądz

Sokół III Gniewkowo

 

 


 


Początek rozgrywania meczów godzina 11.00


 


      


TABELA

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Olimpia IV Grudziądz

11

19

138-60

2

Emdek III Bydgoszcz

10

18

130-50

3

Energa KTS IV Toruń

11

17

126-72

4

Krajna III Sępólno

10

14

117-63

5

Kusy III Laskowice

11

10

112-86

6

IKTS III Inowrocław

10

8

93-87

7

Sokół III Gniewkowo

10

4

55-125

8

LUKS V Chełmno

11

4

62-136

9

Kusy IV Laskowice

10

0

13-167