LIGA MŁODZIEŻOWA CHŁOPCÓW

 

       

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO LIGI MŁODZIEŻOWEJ

TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2017/2018 – 2 runda

 

 

    X kolejka – 13.01.2018 r. /sobota /

 

 

IKTS III Inowrocław

Kusy IV Laskowice

2-16

Kusy III Laskowice

Energa KTS IV Toruń

9-9

Krajna III Sępólno

Olimpia IV Grudziądz

18-0

LUKS V Chełmno

Sokół III Gniewkowo

3-15

Emdek III Bydgoszcz

XI kolejka – 20.01.2018 r. /sobota/

IKTS III Inowrocław

17-1

Kusy IV Laskowice

Kusy III Laskowice

8-10

Energa KTS IV Toruń

Krajna III Sępólno

7-11

Olimpia IV Grudziądz

LUKS V Chełmno

1-17

Sokół III Gniewkowo

Emdek III Bydgoszcz

 

 

XII kolejka – 27.01.2018 r. / sobota /

Energa KTS IV Toruń

14-4

IKTS III Inowrocław

Olimpia IV Grudziądz

11-7

Kusy III Laskowice

Sokół III Gniewkowo

5-13

Krajna III Sępólno

Emdek III Bydgoszcz

18-0

LUKS V Chełmno

 

 

Kusy IV Laskowice

     XIII kolejka – 10.03.2018 r. /sobota /

IKTS III Inowrocław

5-13

Olimpia IV Grudziądz

Kusy IV Laskowice

0-18

Energa KTS IV Toruń

Kusy III Laskowice

6-12

Sokół III Gniewkowo

Krajna III Sępólno

5-13

Emdek III Bydgoszcz

LUKS V Chełmno

 

 

XIV kolejka – 24.03.2018 r. / sobota /

Sokół III Gniewkowo

8-10

IKTS III Inowrocław

Emdek III Bydgoszcz

13-5

Kusy III Laskowice

LUKS V Chełmno

10-8

Krajna III Sępólno

Olimpia IV Grudziądz

18-0

Kusy IV Laskowice

 

 

Energa KTS IV Toruń

XV kolejka – 14.04.2018 r. /sobota/

IKTS III Inowrocław

5-13

Emdek III Bydgoszcz

Kusy III Laskowice

27.04

LUKS V Chełmno

Kusy IV Laskowice

2-16

Sokół III Gniewkowo

Energa KTS IV Toruń

13-5

Olimpia IV Grudziądz

Krajna III Sępólno

 

 

XVI kolejka – 28.04.2018 r. /sobota/

LUKS V Chełmno

 

IKTS III Inowrocław

Krajna III Sępólno

 

Kusy III Laskowice

Emdek III Bydgoszcz

 

Kusy IV Laskowice

Sokół III Gniewkowo

 

Energa KTS IV Toruń

 

 

Olimpia IV Grudziądz

XVII kolejka05.05.2018 r. /sobota/

IKTS III Inowrocław

 

Krajna III Sępólno

Kusy IV Laskowice

 

LUKS V Chełmno

Energa KTS IV Toruń

 

Emdek III Bydgoszcz

Olimpia IV Grudziądz

 

Sokół III Gniewkowo

Kusy III Laskowice

 

 

XVIII kolejka12.05.2018 r. /sobota/

Kusy III Laskowice

 

IKTS III Inowrocław

Krajna III Sępólno

 

Kusy IV Laskowice

LUKS V Chełmno

 

Energa KTS IV Toruń

Emdek III Bydgoszcz

 

Olimpia IV Grudziądz

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

 

Początek rozgrywania meczów godzina 11.00

 

      

TABELA

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Emdek III Bydgoszcz

13

24

169-65

2

Olimpia IV Grudziądz

14

23

174-78

3

Energa KTS IV Toruń

13

21

157-77

4

Krajna III Sępólno

13

16

143-91

5

Kusy III Laskowice

13

10

123-111

6

IKTS III Inowrocław

13

10

113-121

7

Sokół III Gniewkowo

14

8

96-156

8

LUKS V Chełmno

12

6

72-144

9

Kusy IV Laskowice

13

0

15-219