II LIGA MʯCZYZN

WYNIKI ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO

II LIGI MʯCZYZN TENISA STOOWEGO

W SEZONIE 2022/2023 - I RUNDA

NR

        1. Kolejka - 24.09. (sobota)

SDZIA

1

KS AZS AWFiSBalta III Gdask

9

:

1

UKS Olimpia Gniew

Bartosz Gajek 

2

KS Pogo Mogilno

10

:

0

UKS Junior Magiza Miastko

Krzysztof Rogala 

3

LUKS Chemno

9

:

1

MLKS Krajna Spólno Krajeskie

Mariusz Pankowski

4

UKS Top Solec Kujawski

8

:

2

Maximus Broker Toru

Sebastian Mdlewski

5

KUKS Remus Kocierzyna

8

:

2

GTS LUKS Straszyn

Urszula Kaliska 

6

Energa Manekin III Toru

5

:

5

UKS Szaniec wiecie nad Os

Tomasz Kuryka 

7

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

2

:

8

MRKS Gdask

Krystian Felchner 

8

Akademia Tenisa Stoowego II Reda

7

:

3

Tcza Nowa Wie Lborska

Karol Sikorski 

 

NR

2. Kolejka - 01.10. (sobota)

9

UKS Junior Magiza Miastko

0

:

10

KS AZS AWFiSBalta III Gdask

Pawe Biernacki 

10

MLKS Krajna Spólno Krajeskie

8

:

2

UKS Olimpia Gniew

Tomasz Aderjahn 

11

Maximus Broker Toru

4

:

6

KS Pogo Mogilno

Kuba Maruszak 

12

GTS LUKS Straszyn

1

:

9

LUKS Chemno

Eugeniusz Chyliski 

13

UKS Szaniec wiecie nad Os

0

:

10

UKS Top Solec Kujawski

Marek Drzadyski 

14

MRKS Gdask

:

6

KUKS Remus Kocierzyna

Karol Skolimowski 

15

Tcza Nowa Wie Lborska

:

2

Energa Manekin III Toru

Edawrd Nagórski 

16

Akademia Tenisa Stoowego II Reda

:

6

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard

JarosawPrzyborowski

 

NR

3. Kolejka - 08.10. (sobota)

17

KS AZS AWFiSBalta III Gdask

10

:

0

MLKS Krajna Spólno Krajeskie

Bartosz Gajek  

18

UKS Junior Magiza Miastko

1

:

9

Maximus Broker Toru

Pawe Biernacki 

19

UKS Olimpia Gniew

5

:

5

GTS LUKS Straszyn

Roman Dereszkiewicz 

20

KS Pogo Mogilno

9

:

1

UKS Szaniec wiecie nad Os

Krzysztof Rogala  

21

LUKS Chemno

5

:

5

MRKS Gdask

Mariusz Pankowski 

22

UKS Top Solec Kujawski

10

:

0

Tcza Nowa Wie Lborska

Sebastian Mdlewski 

23

KUKS Remus Kocierzyna

5

:

5

Akademia Tenisa Stoowego II Reda

Urszula Kaliska  

24

Energa Manekin III Toru

4

:

6

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard

Tomasz Kuryka  

 

NR

4. Kolejka - 15.10. (sobota)

25

Maximus Broker Toru

3

:

7

KS AZS AWFiSBalta III Gdask

StanisawBarganowski 

26

GTS LUKS Straszyn

6

:

4

MLKS Krajna Spólno Krajeskie

Eugeniusz Chyliski  

27

UKS Szaniec wiecie nad Os

9

:

1

UKS Junior Magiza Miastko

Marek Drzadyski  

28

MRKS Gdask

7

:

3

UKS Olimpia Gniew

Krystian Kreft 

29

Tcza Nowa Wie Lborska

2

:

8

KS Pogo Mogilno

JanuszSzymankiewicz 

30

Akademia Tenisa Stoowego II Reda

2

:

8

LUKS Chemno

Tomasz Siudek 

31

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

2

:

8

UKS Top Solec Kujawski

Krystian Felchner  

32

Energa Manekin III Toru

5

:

5

KUKS Remus Kocierzyna

Tomasz Kuryka  

 

 

 

 

NR

5. Kolejka - 22.10. (sobota)

33

KS AZS AWFiSBalta III Gdask

8

:

2

GTS LUKS Straszyn

Bartosz Gajek  

34

Maximus Broker Toru

5

:

5

UKS Szaniec wiecie nad Os

Kuba Maruszak 

35

MLKS Krajna Spólno Krajeskie

4

:

6

MRKS Gdask

Tomasz Aderjahn  

36

UKS Junior Magiza Miastko

2

:

8

Tcza Nowa Wie Lborska

Pawe Biernacki 

37

UKS Olimpia Gniew

5

:

5

Akademia Tenisa Stoowego II Reda

Roman Dereszkiewicz 

38

KS Pogo Mogilno

8

:

2

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard

Krzysztof Rogala  

39

LUKS Chemno

8

:

2

Energa Manekin III Toru

Dariusz Koco  

40

UKS Top Solec Kujawski

8

:

2

KUKS Remus Kocierzyna

Sebastian Mdlewski 

 

NR

6. Kolejka - 29.10. (sobota)

41

UKS Szaniec wiecie nad Os

1

:

9

KS AZS AWFiSBalta III Gdask

Marek Drzadyski  

42

MRKS Gdask

10

:

0

GTS LUKS Straszyn

Karol Skolimowski  

43

Tcza Nowa Wie Lborska

4

:

6

Maximus Broker Toru

Waldemar Klepacki 

44

Akademia Tenisa Stoowego II Reda

8

:

2

MLKS Krajna Spólno Krajeskie

Waldemarwierczyna 

45

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

9

:

1

UKS Junior Magiza Miastko

Krystian Felchner  

46

Energa Manekin III Toru

7

:

3

UKS Olimpia Gniew

Tomasz Kuryka  

47

KUKS Remus Kocierzyna

4

:

6

KS Pogo Mogilno

Urszula Kaliska  

48

UKS Top Solec Kujawski

7

:

3

LUKS Chemno

Waldemar  Ostrowski 

 

NR

7. Kolejka - 05.11. (sobota)

49

KS AZS AWFiSBalta III Gdask

7

:

3

MRKS Gdask

Bartosz Gajek  

50

UKS Szaniec wiecie nad Os

5

:

5

Tcza Nowa Wie Lborska

Marek Drzadyski  

51

GTS LUKS Straszyn

6

:

4

Akademia Tenisa Stoowego II Reda

Eugeniusz Chyliski  

52

Maximus Broker Toru

6

:

4

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard

StanisawBarganowski 

53

MLKS Krajna Spólno Krajeskie

3

:

7

Energa Manekin III Toru

Tomasz Aderjahn  

54

UKS Junior Magiza Miastko

3

:

7

KUKS Remus Kocierzyna

Pawe Biernacki 

55

UKS Olimpia Gniew

0

:

10

UKS Top Solec Kujawski

Roman Dereszkiewicz 

56

KS Pogo Mogilno

7

:

3

LUKS Chemno

Krzysztof Rogala  

 

NR

8. Kolejka - 12.11. (sobota)

57

Tcza Nowa Wie Lborska

2

:

8

KS AZS AWFiSBalta III Gdask

Edward Nagórski 

58

Akademia Tenisa Stoowego II Reda

4

:

6

MRKS Gdask

Karol Sikorski  

59

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

4

:

6

UKS Szaniec wiecie nad Os

Krystian Felchner  

60

Energa Manekin III Toru

7

:

3

GTS LUKS Straszyn

Tomasz Kuryka  

61

KUKS Remus Kocierzyna

8

:

2

Maximus Broker Toru

Urszula Kaliska  

62

UKS Top Solec Kujawski

9

:

1

MLKS Krajna Spólno Krajeskie

Waldemar  Ostrowski  

63

LUKS Chemno

8

:

2

UKS Junior Magiza Miastko

Dariusz Koco  

64

KS Pogo Mogilno

10

:

0

UKS Olimpia Gniew

Krzysztof Rogala  

 

NR

9. Kolejka - 26.11. (sobota)

65

KS AZS AWFiSBalta III Gdask

9

:

1

Akademia Tenisa Stoowego II Reda

Bartosz Gajek  

66

Tcza Nowa Wie Lborska

5

:

5

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard

Krzysztof Wójcik 

67

MRKS Gdask

8

:

2

Energa Manekin III Toru

Krystian Kreft  

68

UKS Szaniec wiecie nad Os

3

:

7

KUKS Remus Kocierzyna

Marek Drzadyski  

69

GTS LUKS Straszyn

1

:

9

UKS Top Solec Kujawski

Eugeniusz Chyliski  

70

Maximus Broker Toru

4

:

6

LUKS Chemno

Kuba Maruszak 

71

MLKS Krajna Spólno Krajeskie

0

:

10

KS Pogo Mogilno

Tomasz Aderjahn  

72

UKS Olimpia Gniew

8

:

2

UKS Junior Magiza Miastko

Roman Dereszkiewicz 

 

NR

10. Kolejka - 10.12. (sobota)

73

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

3

:

7

KS AZS AWFiSBalta III Gdask

Krystian Felchner  

74

Energa Manekin III Toru

4

:

6

Akademia Tenisa Stoowego II Reda

Tomasz Kuryka  

75

KUKS Remus Kocierzyna

4

:

6

Tcza Nowa Wie Lborska

Urszula Kaliska  

76

UKS Top Solec Kujawski

7

:

3

MRKS Gdask

Waldemar  Ostrowski  

77

LUKS Chemno

7

:

3

UKS Szaniec wiecie nad Os

Dariusz Koco  

78

KS Pogo Mogilno

10

:

0

GTS LUKS Straszyn

Krzysztof Rogala  

79

UKS Olimpia Gniew

4

:

6

Maximus Broker Toru

Roman Dereszkiewicz 

80

UKS Junior Magiza Miastko

6

:

4

MLKS Krajna Spólno Krajeskie

Pawe Biernacki 

 

NR

11. Kolejka - 17.12. (sobota)

81

KS AZS AWFiSBalta III Gdask

7

:

3

Energa Manekin III Toru

Bartosz Gajek  

82

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

3

:

7

KUKS Remus Kocierzyna

Krystian Felchner  

83

Akademia Tenisa Stoowego II Reda

1

:

9

UKS Top Solec Kujawski

JarosawPrzyborowski

84

Tcza Nowa Wie Lborska

5

:

5

LUKS Chemno

Edward Nagórski 

85

MRKS Gdask

2

:

8

KS Pogo Mogilno

Karol Skolimowski  

86

UKS Szaniec wiecie nad Os

6

:

4

UKS Olimpia Gniew

Marek Drzadyski  

87

GTS LUKS Straszyn

5

:

5

UKS Junior Magiza Miastko

Eugeniusz Chyliski  

88

MLKS Krajna Spólno Krajeskie

2

:

8

Maximus Broker Toru

Tomasz Aderjahn  

 

NR

12. Kolejka - 07.01.2023 (sobota)

89

KUKS Remus Kocierzyna

3

:

7

KS AZS AWFiSBalta III Gdask

Urszula Kaliska  

90

UKS Top Solec Kujawski

9

:

1

Energa Manekin III Toru

Sebastian Mdlewski 

91

LUKS Chemno

7

:

3

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard

Dariusz Koco  

92

KS Pogo Mogilno

10

:

0

Akademia Tenisa Stoowego II Reda

Krzysztof Rogala  

93

UKS Olimpia Gniew

3

:

7

Tcza Nowa Wie Lborska

Roman Dereszkiewicz 

94

UKS Junior Magiza Miastko

1

:

9

MRKS Gdask

Pawe Biernacki 

95

MLKS Krajna Spólno Krajeskie

5

:

5

UKS Szaniec wiecie nad Os

Tomasz Aderjahn 

96

Maximus Broker Toru

8

:

2

GTS LUKS Straszyn

Kuba Maruszak 

 

NR

13. Kolejka - 14.01.2023 (sobota)

97

KS AZS AWFiSBalta III Gdask

5

:

5

UKS Top Solec Kujawski

Bartosz Gajek  

98

KUKS Remus Kocierzyna

3

:

7

LUKS Chemno

Urszula Kaliska  

99

Energa Manekin III Toru

0

:

10

KS Pogo Mogilno

Tomasz Kuryka   

100

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

6

:

4

UKS Olimpia Gniew

Krystian Felchner  

101

Akademia Tenisa Stoowego II Reda

7

:

3

UKS Junior Magiza Miastko

Tomasz Siudek  

102

Tcza Nowa Wie Lborska

7

:

3

MLKS Krajna Spólno Krajeskie

Krzysztof Wójcik 

103

MRKS Gdask

5

:

5

Maximus Broker Toru

Krystian Kreft  

104

GTS LUKS Straszyn

2

:

8

UKS Szaniec wiecie nad Os

Eugeniusz Chyliski  

 

NR

14. Kolejka - 18.02.2023 (sobota)

105

LUKS Chemno

9

:

1

KS AZS AWFiSBalta III Gdask

Dariusz Koco  

106

KS Pogo Mogilno

4

:

6

UKS Top Solec Kujawski

Krzysztof Rogala  

107

UKS Olimpia Gniew

1

:

9

KUKS Remus Kocierzyna

Roman Dereszkiewicz 

108

UKS Junior Magiza Miastko

3

:

7

Energa Manekin III Toru

Pawe Biernacki 

109

MLKS Krajna Spólno Krajeskie

4

:

6

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard

Tomasz Aderjahn  

110

Maximus Broker Toru

9

:

1

Akademia Tenisa Stoowego II Reda

StanisawBarganowski 

111

GTS LUKS Straszyn

2

:

8

Tcza Nowa Wie Lborska

Eugeniusz Chyliski  

112

UKS Szaniec wiecie nad Os

2

:

8

MRKS Gdask

Marek Drzadyski  

 

NR

15. Kolejka - 25.02.2023 (sobota)

113

KS AZS AWFiSBalta III Gdask

5

:

5

KS Pogo Mogilno

Bartosz Gajek  

114

LUKS Chemno

7

:

3

UKS Olimpia Gniew

Dariusz Koco  

115

UKS Top Solec Kujawski

10

:

0

UKS Junior Magiza Miastko

Sebastian Mdlewski 

116

KUKS Remus Kocierzyna

8

:

2

MLKS Krajna Spólno Krajeskie

Urszula Kaliska  

117

Energa Manekin III Toru

3

:

7

Maximus Broker Toru

Tomasz Kuryka   

118

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

8

:

2

GTS LUKS Straszyn

Krystian Felchner  

119

Akademia Tenisa Stoowego II Reda

5

:

5

UKS Szaniec wiecie nad Os

Waldemarwierczyna  

120

MRKS Gdask

6

:

4

Tcza Nowa Wie Lborska

Karol Skolimowski  

 

 

TABELA PO I RUNDZIE

Lp.

DRUYNA

Mecze

Punkty

Mae pkt. zd.

:

Mae pkt. str.

1.

UKS Top Solec Kujawski

15

29

125

:

25

2.

KS Pogo Mogilno

15

27

121

:

29

3.

KS AZS AWFiS Balta III Gdask

15

26

109

:

41

4.

LUKS Chemno

15

24

101

:

49

5.

MRKS Gdask

15

20

90

:

60

6.

KUKS Remus Kocierzyna

15

18

86

:

64

7.

Maximus Broker Toru

15

18

84

:

66

8.

Tcza Nowa Wie Lborska

15

15

74

:

76

9.

UKS Szaniec wiecie nad Os

15

13

64

:

86

10

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

15

13

69

:

81

11.

Akademia Tenisa Stoowego II Reda

15

11

60

:

90

12.

Energa Manekin III Toru

15

10

59

:

91

13.

GTS LUKS Straszyn

15

6

39

:

111

14.

UKS Olimpia Gniew

15

4

46

:

104

15.

UKS Junior Magiza Miastko

15

3

30

:

120

16.

MLKS Krajna Spólno Krajeskie

15

3

43

:

107