II LIGA KOBIET

          TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO

II LIGI KOBIET TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2022/2023 - I RUNDA

1. Kolejka - 08.10.(sobota)

LUKS Kusy Laskowice

:

 

PAUZA

LUKS II Chełmno

8

:

Hanimat ATS Reda

MRKS II Gdańsk

4

:

KS AZS AWFiSBalta Gdańsk

MKS EMDEK Bydgoszcz

7

:

Energa Manekin II Toruń

2. Kolejka - 15.10. (sobota)

Hanimat ATS Reda

0

:

8

LUKS Kusy Laskowice

KS AZS AWFiSBalta Gdańsk

:

PAUZA

Energa Manekin II Toruń

8

:

2

LUKS II Chełmno

MKS EMDEK Bydgoszcz

8

:

6

MRKS II Gdańsk

3. Kolejka - 22.10. (sobota)

LUKS Kusy Laskowice

5

:

8

KS AZS AWFiSBalta Gdańsk

Hanimat ATS Reda

2

:

8

Energa Manekin II Toruń

PAUZA

:

MKS EMDEK Bydgoszcz

LUKS II Chełmno

4

:

8

MRKS II Gdańsk

4. Kolejka - 12..11. (sobota)

Energa Manekin II Toruń

8

:

0

LUKS Kusy Laskowice

MKS EMDEK Bydgoszcz

8

:

4

KS AZS AWFiSBalta Gdańsk

MRKS II Gdańsk

8

:

0

Hanimat ATS Reda

LUKS II Chełmno

:

PAUZA

5. Kolejka - 19.11. (sobota)

LUKS Kusy Laskowice

8

:

5

MKS EMDEK Bydgoszcz

Energa Manekin II Toruń

8

:

3

MRKS II Gdańsk

KS AZS AWFiSBalta Gdańsk

8

:

0

LUKS II Chełmno

PAUZA

:

Hanimat ATS Reda

6. Kolejka - 10.12. (sobota)

MRKS II Gdańsk

 

:

 

LUKS Kusy Laskowice

LUKS II Chełmno

 

:

 

MKS EMDEK Bydgoszcz

PAUZA

 

:

 

Energa Manekin II Toruń

Hanimat ATS Reda

 0

:

 8

KS AZS AWFiSBalta Gdańsk

7. Kolejka - 17.12. (sobota)

LUKS Kusy Laskowice

 

:

 

LUKS II Chełmno

MRKS II Gdańsk

 

:

 

PAUZA

MKS EMDEK Bydgoszcz

 

:

 

Hanimat ATS Reda

KS AZS AWFiSBalta Gdańsk

 

:

 

Energa Manekin II Toruń

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TABELA  PO  5 KOLEJCE

LP

NAZWA DRUŻYNY

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

Energa Manekin II Toruń

5

9

39

:

14

2.

KS AZS AWFiS Balta Gdańsk

4

6

28

:

17

3.

MKS EMDEK Bydgoszcz

4

5

28

:

25

4.

MRKS II Gdańsk

5

4

29

:

28

5.

LUKS Kusy Laskowice

4

4

21

:

21

6.

LUKS II Chełmno

4

2

14

:

29

7.

Hanimat ATS Reda

4

0

7

:

32