III Liga mężczyzn

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO
III LIGI MĘŻCZYZN TENISA STOŁOWEGO
W SEZONIE 2023/2024 - II RUNDA

12. Kolejka - 13.01. (sobota)

Sędzia

301/B

Maximus Broker II Toruń

7

:

7

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

 

302/B

MPM monter&serwis LUKS II Chełmno

1

:

8

KS Nowa Era Toruń

Kocoń 

303/B

Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz

5

:

8

LZS Jastrzębie

Cholewczyński

304/B

UKS WDK Paterek

6

:

8

Piast Kruszwica

Biernacki

305/B

EMDEK Bydgoszcz

6

:

8

GLKS Rogóźno

Kaps

306/B

Olimpia Unia II Grudziądz

5

:

8

UKS OSiR Brodnica

Rączka

13. Kolejka - 20.01. (sobota)

307/B

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

8

:

1

MPM monter&serwis LUKS II Chełmno

Szmelter

308/B

KS Nowa Era Toruń

8

:

0

Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz

Rękas G.

309/B

LZS Jastrzębie

8

:

1

UKS WDK Paterek

Jaworski

310/B

EMDEK Bydgoszcz

0

:

8

Piast Kruszwica

WO 

311/B

GLKS Rogóźno

7

:

7

Olimpia Unia II Grudziądz

Harmata

312/B

Maximus Broker II Toruń

2

:

8

UKS OSiR Brodnica

 

14. Kolejka - 27.01. (sobota)

313/B

Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz

8

:

1

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Stypka

314/B

UKS WDK Paterek

0

:

8

KS Nowa Era Toruń

Biernacki

315/B

EMDEK Bydgoszcz

3

:

8

LZS Jastrzębie

Kaps

316/B

Olimpia Unia II Grudziądz

6

:

8

Piast Kruszwica

Rączka

317/B

UKS OSiR Brodnica

8

:

4

GLKS Rogóźno

Schuetz

318/B

MPM monter&serwis LUKS II Chełmno

2

:

8

Maximus Broker II Toruń

Kocoń

15. Kolejka - 03.02. (sobota)

319/B

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

8

:

5

UKS WDK Paterek

Szmelter

320/B

EMDEK Bydgoszcz

1

:

8

KS Nowa Era Toruń

Kaps

321/B

LZS Jastrzębie

8

:

2

Olimpia Unia II Grudziądz

Jaworski

322/B

Piast Kruszwica

6

:

8

UKS OSiR Brodnica

Mańkowski W.

323/B

Maximus Broker II Toruń

7

:

7

GLKS Rogóźno

 

324/B

MPM monter&serwis LUKS II Chełmno

1

:

8

Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz

Kocoń

16. Kolejka - 02.03. (sobota)

325/B

EMDEK Bydgoszcz

8

:

2

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Kaps

326/B

KS Nowa Era Toruń

8

:

3

Olimpia Unia II Grudziądz

Rękas G.

327/B

UKS OSiR Brodnica

7

:

7

LZS Jastrzębie

Pawłowski

328/B

GLKS Rogóźno

7

:

7

Piast Kruszwica

Harmata

329/B

UKS WDK Paterek

8

:

2

MPM monter&serwis LUKS II Chełmno

Biernacki

330/B

Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz

8

:

6

Maximus Broker II Toruń

Stypka

17. Kolejka - 09.03. (sobota)

331/B

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

7

:

7

Olimpia Unia II Grudziądz

Szmelter

332/B

KS Nowa Era Toruń

8

:

2

UKS OSiR Brodnica

Rękas G.

333/B

LZS Jastrzębie

8

:

2

GLKS Rogóźno

Sucharski

334/B

Maximus Broker II Toruń

7

:

7

Piast Kruszwica

 

335/B

EMDEK Bydgoszcz

8

:

5

MPM monter&serwis LUKS II Chełmno

Olszewski

336/B

Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz

7

:

7

UKS WDK Paterek

Biernacki

18. Kolejka - 16.03. (sobota)

337/B

UKS OSiR Brodnica

8

:

2

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Pawłowski

338/B

GLKS Rogóźno

1

:

8

KS Nowa Era Toruń

Harmata

339/B

Piast Kruszwica

4

:

8

LZS Jastrzębie

Mańkowski

340/B

UKS WDK Paterek

7

:

7

Maximus Broker II Toruń

Górka

341/B

EMDEK Bydgoszcz

6

:

8

Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz

 

342/B

Olimpia Unia II Grudziądz

8

:

5

MPM monter&serwis LUKS II Chełmno

Rączka

19. Kolejka - 23.03. (sobota)

343/B

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

7

:

7

GLKS Rogóźno

Szmelter

344/B

KS Nowa Era Toruń

8

:

2

Piast Kruszwica

Rękas G.

345/B

Maximus Broker II Toruń

7

:

7

LZS Jastrzębie

 

346/B

MPM monter&serwis LUKS II Chełmno

0

:

8

UKS OSiR Brodnica

Kocoń

347/B

Olimpia Unia II Grudziądz

8

:

2

Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz

Rączka

348/B

EMDEK Bydgoszcz

8

:

5

UKS WDK Paterek

Kaps

20. Kolejka - 13.04. (sobota)

349/B

Piast Kruszwica

4

:

8

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Mańkowski W.

350/B

LZS Jastrzębie

6

:

8

KS Nowa Era Toruń

Sucharski

351/B

GLKS Rogóźno

8

:

3

MPM monter&serwis LUKS II Chełmno

 

352/B

UKS OSiR Brodnica

8

:

4

Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz

Schuetz

353/B

Olimpia Unia II Grudziądz

4

:

8

UKS WDK Paterek

Rączka

354/B

EMDEK Bydgoszcz

8

:

6

Maximus Broker II Toruń

 

21. Kolejka - 20.04. (sobota)

355/B

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

4

:

8

LZS Jastrzębie

Szmelter

356/B

Maximus Broker II Toruń

2

:

8

KS Nowa Era Toruń

 

357/B

MPM monter&serwis LUKS II Chełmno

2

:

8

Piast Kruszwica

Pankowski

358/B

Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz

8

:

4

GLKS Rogóźno

Stypka

359/B

UKS WDK Paterek

0

:

8

UKS OSiR Brodnica

Biernacki

360/B

EMDEK Bydgoszcz

7

:

7

Olimpia Unia II Grudziądz

Olszewski

22. Kolejka - 11.05. (sobota)

361/B

KS Nowa Era Toruń

8

:

4

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Rękas G.

362/B

LZS Jastrzębie

8

:

3

MPM monter&serwis LUKS II Chełmno

Sucharski

363/B

Piast Kruszwica

8

:

2

Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz

Mańkowski W.

364/B

GLKS Rogóźno

8

:

6

UKS WDK Paterek

Harmata

365/B

EMDEK Bydgoszcz

8

:

4

UKS OSiR Brodnica

Kaps

366/B

Olimpia Unia II Grudziądz

8

:

3

Maximus Broker II Toruń

Rączka

 

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

KS Nowa Era Toruń

22

44

176

:

44

2.

LZS Jastrzębie

22

36

159

:

92

3.

UKS OSiR Brodnica

22

34

156

:

98

4.

Piast Kruszwica

22

26

140

:

116

5.

Olimpia Unia II Grudziądz

22

23

145

:

132

6.

GLKS Rogóźno

22

21

130

:

142

7.

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

22

20

122

:

133

8.

Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz

22

17

112

:

140

9.

EMDEK Bydgoszcz

21

12

102

:

154

10.

UKS WDK Paterek

22

12

110

:

155

11.

Maximus Broker II Toruń

21

11

110

:

159

12.

MPM monter&serwis LUKS II Chełmno

22

6

72

:

169