III Liga mężczyzn

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO III LIGI
TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2021/2022 - I RUNDA

1. Kolejka - 18.09. (sobota)

LZS Jastrzębie

5

:

8

Olimpia Unia II Grudziądz

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

8

:

1

UKS WDK Paterek

Piast Kruszwica

6

:

8

GLKS Rogóźno

KS Gotyk II Toruń

5

:

8

UKS OSiR II Brodnica

Emdek Bydgoszcz

8

:

5

Emdek II Bydgoszcz

KWTS Gwiazda Bukowiec

7

:

7

Pogoń II Mogilno

2. Kolejka - 25.09. (sobota)

UKS WDK Paterek

 1 

:

8

LZS Jastrzębie

GLKS Rogóźno

5

:

8

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

UKS OSiR II Brodnica

4

:

8

Piast Kruszwica

Emdek II Bydgoszcz

8

:

3

KS Gotyk II Toruń

Pogoń II Mogilno

6

:

8

Emdek Bydgoszcz

KWTS Gwiazda Bukowiec

6

:

8

Olimpia Unia II Grudziądz

3. Kolejka - 09.10. (sobota)

LZS Jastrzębie

 6 

:

8

GLKS Rogóźno

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

8

:

 3

UKS OSiR II Brodnica

Piast Kruszwica

 8 

:

 4 

Emdek II Bydgoszcz

KS Gotyk II Toruń

0

:

8

Pogoń II Mogilno

Emdek Bydgoszcz

23.10.

:

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

Olimpia Unia II Grudziądz

8

:

 1

UKS WDK Paterek

4. Kolejka - 23.10. (sobota)

UKS OSiR II Brodnica

 

:

 

LZS Jastrzębie

Emdek II Bydgoszcz

 

:

 

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Pogoń II Mogilno

 

:

 

Piast Kruszwica

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

:

 

KS Gotyk II Toruń

Emdek Bydgoszcz

 

:

 

Olimpia Unia II Grudziądz

GLKS Rogóźno

 

:

 

UKS WDK Paterek

5. Kolejka - 30.10. (sobota)

LZS Jastrzębie

 

:

 

Emdek II Bydgoszcz

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

 

:

 

Pogoń II Mogilno

Piast Kruszwica

 

:

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

KS Gotyk II Toruń

 

:

 

Emdek Bydgoszcz

UKS WDK Paterek

 

:

 

UKS OSiR II Brodnica

Olimpia Unia II Grudziądz

 

:

 

GLKS Rogóźno

 

6. Kolejka - 06.11. (sobota)

Pogoń II Mogilno

 

:

 

LZS Jastrzębie

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

:

 

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Emdek Bydgoszcz

 

:

 

Piast Kruszwica

KS Gotyk II Toruń

 

:

 

Olimpia Unia II Grudziądz

Emdek II Bydgoszcz

 

:

 

UKS WDK Paterek

UKS OSiR II Brodnica

 

:

 

GLKS Rogóźno

7. Kolejka - 13.11. (sobota)

LZS Jastrzębie

 

:

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

 

:

 

Emdek Bydgoszcz

Piast Kruszwica

 

:

 

KS Gotyk II Toruń

Olimpia Unia II Grudziądz

 

:

 

UKS OSiR II Brodnica

GLKS Rogóźno

 

:

 

Emdek II Bydgoszcz

UKS WDK Paterek

 

:

 

Pogoń II Mogilno

8. Kolejka - 20.11. (sobota)

Emdek Bydgoszcz

 

:

 

LZS Jastrzębie

KS Gotyk II Toruń

 

:

 

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Piast Kruszwica

 

:

 

Olimpia Unia II Grudziądz

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

:

 

UKS WDK Paterek

Pogoń II Mogilno

 

:

 

GLKS Rogóźno

Emdek II Bydgoszcz

 

:

 

UKS OSiR II Brodnica

9. Kolejka - 27.11. (sobota)

LZS Jastrzębie

 

:

 

KS Gotyk II Toruń

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

 

:

 

Piast Kruszwica

UKS WDK Paterek

 

:

 

Emdek Bydgoszcz

GLKS Rogóźno

 

:

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

UKS OSiR II Brodnica

 

:

 

Pogoń II Mogilno

Olimpia Unia II Grudziądz

 

:

 

Emdek II Bydgoszcz

10. Kolejka - 04.12. (sobota)

Piast Kruszwica

 

:

 

LZS Jastrzębie

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

 

:

 

Olimpia Unia II Grudziądz

KS Gotyk II Toruń

 

:

 

UKS WDK Paterek

Emdek Bydgoszcz

 

:

 

GLKS Rogóźno

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

:

 

UKS OSiR II Brodnica

Pogoń II Mogilno

 

:

 

Emdek II Bydgoszcz

11. Kolejka - 18.12. (sobota)

LZS Jastrzębie

 

:

 

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

UKS WDK Paterek

 

:

 

Piast Kruszwica

GLKS Rogóźno

 

:

 

KS Gotyk II Toruń

UKS OSiR II Brodnica

 

:

 

Emdek Bydgoszcz

Emdek II Bydgoszcz

 

:

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

Olimpia Unia II Grudziądz

 

:

 

Pogoń II Mogilno

 

 

 

Tabela:

Lp.

TABELA

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

3

6

24

:

9

2.

Olimpia Unia II Grudziądz

3

6

24

:

12

3.

Piast Kruszwica

3

4

22

:

16

4.

Emdek Bydgoszcz

2

4

16

:

11

5.

GLKS Rogóźno

3

4

21

:

20

6.

Pogoń II Mogilno

3

3

21

:

13

7.

LZS Jastrzębie

3

2

19

:

17

8.

Emdek II Bydgoszcz

3

2

17

:

19

9.

UKS OSiR II Brodnica

3

2

15

:

21

10.

KWTS Gwiazda Bukowiec

2

1

13

:

15

11.

KS Gotyk II Toruń

3

0

8

:

24

12.

UKS WDK Paterek

2

0

2

:

16