III LIGA II RUNDA

WYNIKI KOŃCOWE ROZGRYWEK
O MISTRZOSTWOIII LIGI MĘŻCZYZN TENISA STOŁOWEGOW SEZONIE 2022/2023

12. Kolejka - 14.01. (sobota)

Sędzia

301/B

KS Nowa Era Toruń

8

:

6

GLKS Rogóźno

Rękas G. 

302/B

GLKS Gruta

1

:

8

LZS Jastrzębie

Sobociński 

303/B

Energa Manekin IV Toruń

8

:

5

Olimpia Unia II Grudziądz

Maćkiewicz 

304/B

UKS WDK Paterek

0

:

8

KWTS Gwiazda Bukowiec

Biernacki 

305/B

UKS OSiR Brodnica

8

:

6

Emdek Bydgoszcz

Pawłowski

306/B

Pogoń II Mogilno

3

:

8

Piast Kruszwica

Łuczak

13. Kolejka - 21.01. (sobota)

307/B

GLKS Rogóźno

8

:

3

GLKS Gruta

Harmata

308/B

LZS Jastrzębie

7

:

7

Energa Manekin IV Toruń

Jaworski

309/B

Olimpia Unia II Grudziądz

8

:

1

UKS WDK Paterek

Walkowski

310/B

KWTS Gwiazda Bukowiec

8

:

3

UKS OSiR Brodnica

Licznerski

311/B

Emdek Bydgoszcz

8

:

0vo.

Pogoń II Mogilno

Olszewski

312/B

KS Nowa Era Toruń

7

:

7

Piast Kruszwica

Rękas G.

14. Kolejka - 28.01. (sobota)

313/B

Energa Manekin IV Toruń

8

:

6

GLKS Rogóźno

Chojecki

314/B

UKS WDK Paterek

8

:

6

LZS Jastrzębie

Biernacki

315/B

UKS OSiR Brodnica

7

:

7

Olimpia Unia II Grudziądz

Gutkowski

316/B

Pogoń II Mogilno

1

:

8

KWTS Gwiazda Bukowiec

Łuczak

317/B

Piast Kruszwica

8

:

2

Emdek Bydgoszcz

Mańkowski

318/B

GLKS Gruta

1

:

8

KS Nowa Era Toruń

Sobociński

15. Kolejka - 18.02. (sobota)

319/B

GLKS Rogóźno

8

:

3

UKS WDK Paterek

Harmata

320/B

LZS Jastrzębie

7

:

7

UKS OSiR Brodnica

Jaworski

321/B

Olimpia Unia II Grudziądz

8

:

5

Pogoń II Mogilno

Rączka

322/B

KWTS Gwiazda Bukowiec

8

:

1

Piast Kruszwica

Licznerski

323/B

KS Nowa Era Toruń

7

:

7

Emdek Bydgoszcz

Rękas J.

324/B

GLKS Gruta

3

:

8

Energa Manekin IV Toruń

Sobociński

16. Kolejka - 25.02. (sobota)

325/B

UKS OSiR Brodnica

7

:

7

GLKS Rogóźno

Schuetz

326/B

Pogoń II Mogilno

3

:

8

LZS Jastrzębie

Rogala 

327/B

Piast Kruszwica

8

:

5

Olimpia Unia II Grudziądz

Wiśniewski

328/B

Emdek Bydgoszcz

4

:

8

KWTS Gwiazda Bukowiec

Kaps

329/B

UKS WDK Paterek

8

:

2

GLKS Gruta

Biernacki

330/B

Energa Manekin IV Toruń

8

:

5

KS Nowa Era Toruń

Maćkiewicz

 

17. Kolejka - 18.03. (sobota)

331/B

GLKS Rogóźno

8

:

2

Pogoń II Mogilno

Harmata

332/B

LZS Jastrzębie

8

:

3

Piast Kruszwica

Jaworski

333/B

Olimpia Unia II Grudziądz

7

:

7

Emdek Bydgoszcz

Rączka

334/B

KS Nowa Era Toruń

5

:

8

KWTS Gwiazda Bukowiec

Rękas G.

335/B

GLKS Gruta

5

:

8

UKS OSiR Brodnica

Sobociński

336/B

Energa Manekin IV Toruń

8

:

2

UKS WDK Paterek

Kurtyka

18. Kolejka - 25.03. (sobota)

337/B

Piast Kruszwica

8

:

3

GLKS Rogóźno

 Mańkowski

338/B

Emdek Bydgoszcz

1

:

8

LZS Jastrzębie

 Kaps

339/B

KWTS Gwiazda Bukowiec

8

:

2

Olimpia Unia II Grudziądz

Licznerski 

340/B

UKS WDK Paterek

1

:

8

KS Nowa Era Toruń

 Biernacki

341/B

UKS OSiR Brodnica

5

:

8

Energa Manekin IV Toruń

Schuetz 

342/B

Pogoń II Mogilno

8

:

0

GLKS Gruta

 Rogala

19. Kolejka - 01.04. (sobota)

343/B

GLKS Rogóźno

6

:

8

Emdek Bydgoszcz

Harmata

344/B

LZS Jastrzębie

2

:

8

KWTS Gwiazda Bukowiec

Sucharski

345/B

KS Nowa Era Toruń

8

:

5

Olimpia Unia II Grudziądz

Rękas G.

346/B

GLKS Gruta

1

:

8

Piast Kruszwica

Sobociński T.

347/B

Energa Manekin IV Toruń

8

:

0

Pogoń II Mogilno

Maćkiewicz

348/B

UKS WDK Paterek

4

:

8

UKS OSiR Brodnica

Biernacki

20. Kolejka - 15.04. (sobota)

349/B

KWTS Gwiazda Bukowiec

8

:

2

GLKS Rogóźno

Licznerski

350/B

Olimpia Unia II Grudziądz

3

:

8

LZS Jastrzębie

Rączka

351/B

Emdek Bydgoszcz

8

:

4

GLKS Gruta

Kaps

352/B

Piast Kruszwica

1

:

8

Energa Manekin IV Toruń

Wiśniewski

353/B

Pogoń II Mogilno

3

:

8

UKS WDK Paterek

Rogala

354/B

UKS OSiR Brodnica

5

:

8

KS Nowa Era Toruń

Schuetz

21. Kolejka - 22.04. (sobota)

355/B

GLKS Rogóźno

7

:

7

Olimpia Unia II Grudziądz

Harmata

356/B

KS Nowa Era Toruń

6

:

8

LZS Jastrzębie

Jaworski

357/B

GLKS Gruta

2

:

8

KWTS Gwiazda Bukowiec

Sobociński T.

358/B

Energa Manekin IV Toruń

8

:

0

Emdek Bydgoszcz

Maćkowiak

359/B

UKS WDK Paterek

0

:

8

Piast Kruszwica

Cebrat

360/B

UKS OSiR Brodnica

8

:

0vo.

Pogoń II Mogilno

Schuetz

22. Kolejka - 06.05. (sobota)

361/B

LZS Jastrzębie

8

:

1

GLKS Rogóźno

Sucharski

362/B

Olimpia Unia II Grudziądz

8

:

5

GLKS Gruta

Rączka

363/B

KWTS Gwiazda Bukowiec

7

:

7

Energa Manekin IV Toruń

Licznerski

364/B

Emdek Bydgoszcz

4

:

8

UKS WDK Paterek

Olszewski

365/B

UKS OSiR Brodnica

6

:

8

Piast Kruszwica

Schuetz

366/B

Pogoń II Mogilno

1

:

8

KS Nowa Era Toruń

Łuczak

 

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

KWTS Gwiazda Bukowiec

22

43

175

:

67

2.

Energa Manekin IV Toruń

22

33

164

:

94

3.

KS Nowa Era Toruń

22

32

162

:

107

4.

LZS Jastrzębie

22

32

154

:

100

5.

Piast Kruszwica

22

23

132

:

119

6.

GLKS Rogóźno

22

22

137

:

138

7.

UKS OSiR Brodnica

22

22

139

:

130

8.

Olimpia Unia II Grudziądz

22

19

139

:

136

9.

Emdek Bydgoszcz

22

16

114

:

143

10.

UKS WDK Paterek

22

14

82

:

145

11.

Pogoń II Mogilno

22

8

71

:

155

12.

GLKS Gruta

22

0

41

:

176

 

Z II ligi spadła drużyna MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie.

Awans do II ligi – KWTS Gwiazda Bukowiec.

Spadek do IV ligi – Pogoń II Mogilno i GLKS Gruta.