IV LIGA MEZCZYZN

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO IV LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2018/2019 - I RUNDA

 

    I kolejka – 15.09.18 r. /sobota /

 

BOSiR/ULKS Barcin

8:5

Auto-Service Tomasik Sokół Gniewkowo

 

 

GLKS Rogóźno

7:7

Piast II Kruszwica

 

 

Emdek II Bydgoszcz

8:6

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

 

UKS OSiR II Brodnica

8:1

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

 

Unia Choceń

8:5

Tarpan Mrocza

 

 

Energa KTS IV Toruń

8:5

Pogoń II Mogilno

 

 

II kolejka – 22.09.18 r. /sobota/

 

Piast II Kruszwica

7:7

BOSiR/ULKS Barcin

 

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

8:3

GLKS Rogóźno

 

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

7:7

Emdek II Bydgoszcz

 

 

Tarpan Mrocza

2:8

UKS OSiR II Brodnica

 

 

Pogoń II Mogilno

8:5

Unia Choceń

 

 

Energa KTS IV Toruń

8:5

Auto-Service Tomasik Sokół Gniewkowo

 

 

III kolejka – 29.09.18 r. / sobota /

 

BOSiR/ULKS Barcin

0:8

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

 

GLKS Rogóźno

8:1

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

 

Emdek II Bydgoszcz

8:3

Tarpan Mrocza

 

 

UKS OSiR II Brodnica

1:8

Pogoń II Mogilno

 

 

Unia Choceń

8:4

Energa KTS IV Toruń

 

 

Auto-Service Tomasik Sokół Gniewkowo

8:4

Piast II Kruszwica

 

 

     IV kolejka –13.10.18 r. /sobota /

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

3:8

BOSiR/ULKS Barcin

 

 

Tarpan Mrocza

8:2

GLKS Rogóźno

 

 

Pogoń II Mogilno

2:8

Emdek II Bydgoszcz

 

 

Energa KTS IV Toruń

7:7

UKS OSiR II Brodnica

 

 

Unia Choceń

8:5

Auto-Service Tomasik Sokół Gniewkowo

 

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

8:5

Piast II Kruszwica

 

 

V kolejka – 20.10.18 r. / sobota /

 

BOSiR/ULKS Barcin

5:8

Tarpan Mrocza

 

 

GLKS Rogóźno

3:8

Pogoń II Mogilno

 

 

Emdek II Bydgoszcz

8:4

Energa KTS IV Toruń

 

 

UKS OSiR II Brodnica

8:6

Unia Choceń

 

 

Piast II Kruszwica

7:7

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

 

Auto-Service Tomasik Sokół Gniewkowo

8:6

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

 

VI kolejka – 27.10.18 r. /sobota/

 

Pogoń II Mogilno

6:8

BOSiR/ULKS Barcin

 

 

Energa KTS IV Toruń

8:3

GLKS Rogóźno

 

 

Unia Choceń

6:8

Emdek II Bydgoszcz

 

 

UKS OSiR II Brodnica

8:0

Auto-Service Tomasik Sokół Gniewkowo

 

 

Tarpan Mrocza

7:7

Piast II Kruszwica

 

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

8:6

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

 

VII kolejka – 10.11.18 r. /sobota/

 

BOSiR/ULKS Barcin

8:5

Energa KTS IV Toruń

 

 

GLKS Rogóźno

7:7

Unia Choceń

 

 

Emdek II Bydgoszcz

8:5

UKS OSiR II Brodnica

 

 

Auto-Service Tomasik Sokół Gniewkowo

8:0

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

8:3

Tarpan Mrocza

 

 

Piast II Kruszwica

4:8

Pogoń II Mogilno

 

 

VIII kolejka –17.11.18 r. /sobota/

 

Unia Choceń

7:7

BOSiR/ULKS Barcin

 

 

UKS OSiR II Brodnica

8:1

GLKS Rogóźno

 

 

Emdek II Bydgoszcz

8:4

Auto-Service Tomasik Sokół Gniewkowo

 

 

Energa KTS IV Toruń

7:7

Piast II Kruszwica

 

 

Pogoń II Mogilno

8:4

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

 

Tarpan Mrocza

8:1

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

 

IX kolejka – 24.11.18 r. /sobota/

 

BOSiR/ULKS Barcin

3:8

UKS OSiR II Brodnica

 

 

GLKS Rogóźno

1:8

Emdek II Bydgoszcz

 

 

Piast II Kruszwica

8:2

Unia Choceń

 

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

8:0

Energa KTS IV Toruń

 

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

3:8

Pogoń II Mogilno

 

 

Auto-Service Tomasik Sokół Gniewkowo

8:3

Tarpan Mrocza

 

 

X kolejka – 1.12.18 r. / sobota/

 

Emdek II Bydgoszcz

13.12

BOSiR/ULKS Barcin

 

GLKS Rogóźno

2:8

Auto-Service Tomasik Sokół Gniewkowo

 

UKS OSiR II Brodnica

8:1

Piast II Kruszwica

 

Unia Choceń

8:5

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

Energa KTS IV Toruń

8:1

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

Pogoń II Mogilno

8:1

Tarpan Mrocza

 

                                XI kolejka – 8.12.18 r./ sobota/

 

BOSiR/ULKS Barcin

8:4

GLKS Rogóźno

 

Piast II Kruszwica

8:4

Emdek II Bydgoszcz

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

1:8

UKS OSiR II Brodnica

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

12.12

Unia Choceń

 

Tarpan Mrocza

8:2

Energa KTS IV Toruń

 

Auto-Service Tomasik Sokół Gniewkowo

8:5

Pogoń II Mogilno

 

 

 

 

                   Początek rozgrywania wszystkich meczów – godz.11,00

 

 

 

 

 

 

 

TABELA PO XI KOLEJCE

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Emdek II Bydgoszcz

10

17

75:45

2

UKS OSiR II Brodnica

11

17

77:38

3

Pogoń II Mogilno

11

14

74:53

4

BOSiR/ULKS Barcin

10

12

62:61

5

Auto-Service Tomasik Sokół Gniewkowo

11

12

67:60

6

UKS Szaniec II Świecie/Osą

11

10

68:59

7

Energa KTS IV Toruń

11

10

61:68

8

Unia Choceń

10

10

65:65

9

Piast II Kruszwica

11

9

65:73

10

Tarpan Mrocza

11

9

56:65

11

GLKS Rogóźno

11

4

41:79

12

Agro Sieć LUKS II Chełmno

10

4

32:76