Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj134
wczoraj134
tydzień134
miesiąc5913
wszystkie418614

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start
18.11.2022.

       

Regulamin  Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Lipno

 

1.          Cele turnieju:

ü  popularyzacja tenisa stołowego

ü  propagowanie aktywnych form wypoczynku

ü  wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach

ü  stworzenie możliwości atrakcyjnego spędzenia czasu

ü  integracja środowiska tenisistów stołowych

 

2.          Organizator:

ü  Ludowy Zespół Sportowy w Jastrzębiu

ü  Gmina Lipno

3.          Patronat:

ü            Wójt Gminy Lipno Andrzej Szychulski

 

4.          Termin i miejsce turnieju:

ü   termin: 20 listopada 2022 r. (niedziela)

ü   miejsce: Karnkowo, Zespół Szkół w Karnkowie Karnkowo 42, 87-600 Lipno

ü   przyjazd zawodników do godz. 9.30

ü   odprawa techniczna i losowanie: godz. 9.30

ü   początek turnieju: godz.10.00

 

5.          Uczestnictwo:

ü   w turnieju mogą brać udział zawodnicy z całej Polski

 

6.          Kategorie:

ü   II kategoria: Mężczyźni: Open

ü   III kategoria:  Weteran (w tej kategorii mogą grać zawodnicy urodzeni w roku 1967
i starsi oraz zawodnicy niezrzeszeni)

 

7.          System przeprowadzania zawodów:

ü   zawody rozegrane zostaną na 8 stołach zgodnie z przepisami PZTS

ü   system rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszonych zawodników
i ostatecznie zostanie ustalonych po weryfikacji zawodników w dniu turnieju

ü   preferowany system rozgrywek: do dwóch przegranych.

 

8.          Zgłoszenia: w dniu turnieju od godziny 9.30



9.          Wpisowe:

ü   Wpisowe do turnieju stanowi kwotę 10 zł od zawodnika płatne
w dniu turnieju u organizatora.

 

10.       Nagrody:

ü   zawodnicy z miejsc I-III otrzymują puchary

ü   zawodnicy z miejsc I-VI otrzymują dyplomy

 

 

11.      Postanowienia końcowe:

ü   organizator nie ubezpiecza zawodników od nieszczęśliwych wypadków

ü   ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora

ü   uczestników obowiązuje strój sportowy (w tym obuwie zmienne)

ü   kierowników i  trenerów obowiązuje zmienne  obuwie sportowe organizator nie bierze odpowiedzialności za przedmioty zagubione lub pozostawione bez opieki.

 
15.10.2022.

       
                                                     KOMUNIKAT NR 3  2022/2023
                KUJAWSKO-POMORSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU
                           TENISA STOŁOWEGO  Z  DNIA 15.10.2022                      

1.     II WTK Młodzików i Młodziczek – odbędzie się w dniu 23.10.2022 (niedziela) na sali sportowej w Sępólnie Kraj. ul. Chojnicka 19

Losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

2.     II WTK Juniorów i Juniorek- odbędzie się w dniu 30.10.2022 (niedziela) na sali sportowej w Sępólnie Kraj. ul. Chojnicka 19

Losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

3.     II WTK Seniorów i Seniorek odbędzie się w dniu 6.11.2022 (niedziela) na sali sportowej w Toruniu, ul. Słowackiego 114

Losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

4.     I WTK Skrzatów i Skrzatek - odbędzie się w dniu 6.11.2022 (niedziela) na sali sportowej w Chełmnie, ul. Harcerska 1

 Losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

5.     II WTK Żaków i Żaczek - odbędzie się w dniu 13.11.2022 (niedziela) na sali sportowej w Toruniu, ul. Słowackiego 114

           Losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

6.     II WTK Kadetów i Kadetek - odbędzie się w dniu 20.11.2022 (niedziela) na sali sportowej w Grudziądzu, ul. Piłsudskiego 14

Losowanie – godz. 9.30           Początek gier – 10.00

7.     II WTK Skrzatów i Skrzatek - odbędzie się w dniu 18.12.2022 (niedziela) na sali sportowej w Chełmnie, ul. Harcerska 1

    losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

                                                                       Prezes KPOZTS

                                                                    Andrzej Jesiołowski

 
02.08.2022.


                                KOMUNIKAT NR 1  2022/23
 
KUJAWSKO-POMORSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU
 
        TENISA STOŁOWEGO Z DNIA 26.07.2022
 
1.    Zebranie sprawozdawcze KPOZTS odbędzie się w dniu 26.08.2022 (piątek) o godz. 17.00 w sali

       Emdek Bydgoszcz,  ul. Leszczyńskiego 42

     W zebraniu mają prawo uczestniczyć delegaci wszystkich 39 klubów
zarejestrowanych w KPOZTS na sezon 2021/22.

     W związku ze zmianami w Regulaminie Rozgrywek Ligowych zaleca się 

     obecność obowiązkową przedstawicieli wszystkich klubów.                                                                                                                                   

2.    Licencje Klubowe

Zgodnie z Uchwałą Zarządu PZTS każdy klub zarejestrowany w Polskim Związku musi wykupić licencje

klubową, licencje zawodnicze i licencje trenerskie.

Wnioski  należy wysyłać bezpośrednio do PZTS w Warszawie poprzez Internetowy System Licencyjny (ISL)

Kopię wniosku należy przesłać e-mailem do KPOZTS

Po otrzymaniu faktury z PZTS należy dokonać opłat.

   

3.    Składki członkowskie

3.1. składka roczna – obowiązuje wszystkie kluby KPOZTS                  300 zł

3.2. za udział drużyny w rozgrywkach:

3.2.1. - II Liga mężczyzn, II L kobiet                                                      300 zł

3.2.2. - III liga                                                                                        200 zł

3.2.3. - IV liga                                                                                       175 zł

3.2.4. - V liga                                                                                        150 zł

3.2.5. - VI liga                                                                                       125 zł

3.2.6. - liga młodzieżowa                                                                       75 zł

3.2.7. - wpisowe do WTK seniorów                                                      15 zł

3.2.8. - wpisowe do WTK juniorów, kadetów, młodzików, żaków          10 zł

3.2.9. - wpisowe do IMW Seniorów                                                      20 zł

3.2.10. - wpisowe do IMW juniorów, kadetów, młodzików, żaków        15 zł

3.2.11. - wpisowe do DMW juniorów, kadetów, młodzików, żaków       15 zł (od

              zaw.)                                                            

 

 Składkę roczną oraz za udział w rozgrywkach należy dokonać do dnia  

      30.09.2022 na konto KPOZTS (Santander 73 1090 1072 0000 0001 2006 7734)

 

4.    Rozgrywki ligowe

4.1.         Do dnia 15.08.2022 proszę o potwierdzanie i zgłaszanie drużyn do rozgrywek drużynowych w

          poszczególnych ligach. Do rozgrywek w VI lidze, Lidze Młodzieżowej i II Lidze Kobiet przyjęte

          zostaną wszystkie drużyny zgłoszone przez Kluby, w tym również nowe Kluby.

4.2.         II LM i II LK prowadzi Kujawsko- Pomorski OZTS

4.3.         Zgodnie z wynikami za sezon 2021/22 w poszczególnych ligach mają prawo grać:

 II LIGA Mężczyzn– woj. Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie

 

1

KS AZS AWFiZ III Gdańsk (spadek z I ligi)

2

KS Pogoń Mogilno

3

MPM Monters&Serwis LUKS Chełmno

4

UKS TOP Solec Kujawski

5

KUKS REMUS Kościerzyna

6

UKS OSiR Brodnica

7

Energa Manekin III Toruń

8

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

9

SEMEKO ATS MT Rumia

10

GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska

11

MRKS Gdańsk

12

UKS Szaniec ROLKO Konojady-Świecie

13

GTS LUKS Fortus Straszyn

14

MAXIMUS BROKER - Gotyk Toruń

15

MLKS Krajna Sępólno (awans)

16

UKS Junior Miastko -zakup

                                 

 

G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II LIGA KOBIET – woj. Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie

 

1

IKTS Noteć Inowrocław

2

LUKS Kusy Laskowice

3

MTS Kwidzyn

4

LUKS Chełmno

5

MRKS Gdańsk

6

Beniaminek Starogard Gd.

7

KTSK GOSRiT Luzino

 

 

            

III Liga

 

1

GLKS Rogóźno

2

LZS Jastrzębie

3

Olimpia Unia II Grudziądz

4

KWTS Gwiazda Bukowiec

5

Emdek Bydgoszcz

6

Piast Kruszwica

7

Pogoń II Mogilno

8

UKS OSiR II Brodnica

9

UKS WDK Paterek

10

KS Gotyk II Toruń

11

Energa Manekin IV Toruń (awans)

12

AZS Wątarski Włocławek (awans)

 

IV Liga

 

1

Emdek Bydgoszcz (spadek)

2

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

3

MLKS Krajna III Sępólno Kraj.

4

GLKS Gruta

5

Gotyk III Toruń

6

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

7

LUKS Kołaczkowo

8

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

9

Piast II Kruszwica

10

KS Nowa Era Toruń (awans)

11

GLKS II Rogóźno (awans)

12

 

 

V Liga

 

1

UKS Szaniec II Świecie/Osą (spadek)

2

Sparta Nakło (spadek)

3

Olimpia Unia III Grudziądz

4

AZS II Wątarski Włocławek

5

Baszta Żnin

6

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

7

IKTS Noteć Inowrocław

8

Sokół II Gniewkowo

9

Cis Hylmet Cekcyn

10

UKS TOP II Solec Kuj. (awans)

11

Olimpia Unia IV Grudziądz (awans)

12

KS Nowa Era II Toruń (awans LM)

 

VI Liga

 

1

Gwiazda II Bydgoszcz (spadek)

2

GKS Orzeł Zbiczno (spadek)

3

KS Koronowo (spadek)

4

UKS WDK II Paterek

5

GKS Myśliwiec Gostycyn

6

AZS Wątarski III Włocławek

7

GLKS III Rogóźno

8

Energa Manekin V Toruń

9

Cis Hylmet II Cekcyn

 

 

 

 

Liga Młodzieżowa

 

1

Olimpia Unia V Grudziądz

2

ŚKTS/LUKS Chełmno

3

UKS TOP III Solec Kuj.

4

MLKS Krajna IV Sępólno Kraj.

5

LUKS III Chełmno

6

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

7

LUKS Kusy Laskowice

8

Sokół III Gniewkowo

9

Emdek III Bydgoszcz

10

KS Olender Wielka Nieszawka

11

BOSiR ULKS Barcin

12

 

 

   5.     W przypadku wycofania się z rozgrywek jakiejkolwiek drużyny dopuszcza się przesunięcia kolejnych drużyn do innych klas zgodnie z obowiązującymi

          regulaminami rozgrywek.

 

                                                                                     Prezes KPOZTS

                                                                             Andrzej Jesiołowski

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz