Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj24
tydzień99
miesiąc572
wszystkie332178

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start
25.04.2019.

 

       

T.G. „SOKÓŁ”                                                                       Gniewkowo  25.04.2019 r.

Sekcja tenisa stołowego

 

                                        KOMUNIKAT  ORGANIZACYJNY

                                 Memoriał Prezesów T.G. „Sokół” Gniewkowo  

                           dh. Ryszarda Skowrońskiego i dh. Marka Jasińskiego                                                  

 

    Impreza ta odbędzie się w Gniewkowie w dniu 05.05.2019 r. w hali widowiskowo – sportowej przy dawniejszym Gimnazjum

    im. Ziemi Kujawskiej, ul. Dworcowa 11 w następujących kategoriach;

 

    Kobiety    -  młodziczka i młodsze

                    kadetka, juniorka, seniorka

 

     Mężczyźni – młodzik i młodszy

                     kadet, junior

                     senior do 40 lat

                     senior 40-60 lat

                     senior ponad 60 lat

    Ważniejsze ustalenia;

    - 05.05.2019 r. godz. 8.45 – 9.30 zapisy, weryfikacja uczestników, losowanie.

    - godz. 10.00 oficjalne otwarcie, rozpoczęcie gier.

    Dodatkowe informacje;

1.     Prawo gry mają wszyscy chętni, nie pobierać się będzie wpisowego.

2.     Dla najlepszych w poszczególnych kategoriach, miejsca 1-4 puchary, ufundowane przez Rodzinę dh. Marka Jasińskiego

       i T.G. „Sokół” Gniewkowo  

3.     Dla uczestników „stół szwedzki” z ciastem, kanapkami i napojami.             

4.     Wszyscy uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.

5.     Organizator nie bierze odpowiedzialności za pozostawiony sprzęt, odzież itp.

6.     System rozgrywek uzależniony od ilości uczestników. Zawody prowadzić będzie sędzia z uprawnieniami, zgodnie

      z przepisami PZTS i do niego oraz Organizatora należeć będzie ostateczna interpretacja przepisów.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

                                                                               Naczelnik Wyszkolenia Sokolego

                                                                                 T.G. „Sokół” Gniewkowo 

                                                                                            Stefan Hałas

 

 
08.04.2019.

 

       

                                         KOMUNIKAT NR 8  2018/2019

                         KUJAWSKO-POMORSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU
                                 TENISA STOŁOWEGO  Z  DNIA 8.04.2019

    1.  Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kadetów i Kadetek - odbędą

         się w dniu 13.04.2019 (sobota) w sali sportowej w Gniewkowie, ul. Dworcowa

losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

         W zawodach brać mogą udział tylko Kadeci i Kadetki (rocznik 2004 i 2005)

mający wykupioną licencję na sezon 2018/19.

        Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kadetów i Kadetek  rozgrywane będą

        w dwóch etapach. W pierwszym etapie rozgrywane będą Eliminacje do  MP, w

        którym startować mogą uprawnione 32 zawodniczki i zawodnicy  zgodnie z klas.

        po III WTK i III Grand Prix (nie liczy się zaw. z listy krajowej).

W drugim etapie tj. Mistrzostwa Województwa gra:

        - Kadetki - 5 najlepszych z eliminacji do MP +  3 zaw. z listy krajowej 

   (Piłat Agnieszka, Drąg Marta, Kocoń Roksana)

- Kadeci – 6 najlepszych z eliminacji do MP +  2 zaw. z listy krajowej

  (Majchrzak Aleksander i Staszczyk Konrad)

 

     2.  Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów

         i Juniorek - odbędą się w dniu 14.04.2019 (niedziela) w sali sportowej w

        Gniewkowie, ul. Dworcowa

losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

        W zawodach brać mogą udział Juniorzy i Juniorki (rocznik 2001-2002-2003

        mający wykupioną licencję na sezon 2018/19.

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek  rozgrywane będą w dwóch etapach. W pierwszym

etapie rozgrywane będą Eliminacje do  MP, w którym startować mogą uprawnione 4 zawodniczki 

zgodnie z klas. po III WTK i III Grand Prix (nie liczy się zaw. z listy krajowej).

. W drugim etapie tj. Mistrzostwa Województwa gra 6 Juniorek

 - 4  z eliminacji do MP +  2 zaw. z listy krajowej 

   (Błażejewicz Zuzanna i Łącka Julia)

- juniorzy – grają jeden turniej (Eliminacje do MP i MW, gdyż zawodnicy z listy krajowej nie wezmą

udziału w zawodach.

  

   3.   Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków i Żaczek  odbędą się w

         dniu 28.04.2019 (niedziela) w sali sportowej szkoły Podstawowej w Szubinie,

         ul. Wyzwolenia 21 (organizator LUKS Kołaczkowo)

         losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

    W zawodach brać mogą udział Żacy i Żaczki  (rocznik 2008 i młodsi mający

 

    wykupioną licencję na sezon 2018/19

.

            Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków i Żaczek  rozgrywane będą w dwóch etapach.

W pierwszym etapie rozgrywane będą Eliminacje do  MP, w którym startować mogą uprawnione 32

zawodniczki i zawodnicy  zgodnie z klas. po III WTK i III Grand Prix (nie liczy się zaw. z listy krajowej).

. W drugim etapie tj. Mistrzostwa Województwa gra 8 zaw.

-  (zaw. z listy krajowej + najlepsi z el. do MP)

 

W przypadku nie przybycia zawodników z  miejsc 1-32 - lista może być uzupełniona innymi zawodnikami

znajdującymi się na liście na kolejnych miejscach.

 

   4.    Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaków i Żaczek odbędą się w dniu

       01.05.2019 (środa) w sali sportowej szkoły Podstawowej w Szubinie, ul.

       Wyzwolenia 21 (organizator LUKS Kołaczkowo)

W rozgrywkach drużynowych każdy klub może wystawić max. 4 drużyny. Drużyny mogą składać się z 2-4

zawodników (zawodnicy rezerwowi mogą w danym meczu wystąpić  w grze podwójnej i w 2 serii gier)

W skład drużyny mogą wchodzić zawodnicy nie będący na liście po III WTK i III Grand Prix.

Mecz składa się max. z 5 gier zgodnie z poniższym kluczem, do osiągnięcia 3 zwycięstw przez jedną z drużyn

A-X    B-Y   gra podw.    A-Y   B-X

W DMW Żaków mogą uczestniczyć Skrzaci – muszą posiadać licencje na sezon 2018/19

 

5. Indywidualne Mistrzostwa Województwa Skrzatów i Skrzatek odbędą się w

 dn, 8.06.2019 ( sobota ) w sali sportowej w Chełmnie, ul. Harcerska 1 o godz,:

 

  9,30 – losowanie

10,00 – gry

 

W zawodach mają prawo  wziąć udział wszyscy chętni rocznik 2010 i młodsi.

Zawodnicy nie muszą posiadać licencji na sezon 2018/19

 

UWAGA: Zmiana w Kalendarzu Imprez miejsca rozgrywania zawodów

 

 

6.  Rozgrywki drużynowe.

     a)  Przypominam wszystkim o punkcie Regulaminu Rozgrywek dot. przekładania

          meczów.

 

Pkt. XI.4

 

     Drużyna ma prawo prosić organ prowadzący rozgrywki o zmianę terminu meczu na wcześniejszy

tylko w uzasadnionych przypadkach - nie wolno przekładać meczów samowolnie na termin późniejszy

bez uzgodnienia z prowadzącym rozgrywki.

      W wyjątkowych sytuacjach może zostać wyrażona zgoda , ale mecz

      musi się odbyć przed kolejną kolejką rozgrywek. Jeżeli mecz odbędzie

      się w terminie jeszcze późniejszym  - proszący o przełożenie meczu musi

     dokonać opłaty w kwocie 50 zł.

     Prośba będzie rozpatrzona jeżeli wpłynie do organu prowadzącego

     rozgrywki nie później niż 7 dni przed datą ustaloną przez KPOZTS

     Bydgoszcz.

 

    Mecze z ostatniej kolejki we wszystkich ligach muszą być rozegrane

    w wyznaczonym terminie lub wcześniej – nie wolno przekładać tych

    meczów na termin późniejszy.

 

b)  zobowiązuję wszystkie Kluby do starannego wypełniania protokołów

     meczów. Aby protokół do wysyłki emeil był czytelny należy robić zdjęcie

     lub skan przy świetle dziennym – niektóre protokóły są nieczytelne na

     czarnym tle.

 

                                 

                                                                                          Prezes KPOZTS

                                                                                       Andrzej Jesiołowski

 

 

 
13.03.2019.

 

       Komunikat dotyczący rozpoczęcia kursu trenerskiego

 

                       Miejski Szkolny Związek Sportowy w Bydgoszczy

Informuje, że zebranie organizacyjne dotyczące kursu trenera tenisa stołowego odbędzie się w dniu 22.03.2019 (piątek)

o godz. 18.00 w Bydgoszczy, ul. Glinki 117 w Szkole Podstawowej nr 60 sala 205

Ustalone terminy kursu: 12.04.2019.(piątek) godz. 17.00

                                      27-28.04,     11-12.05     25-26.05     1-2.06     22-23.06     (godz. 9.00)

Można jeszcze zapisać się na kurs. Zapraszam wszystkich chętnych.

                                                                                                    Prezes Miejskiego SZS

                                                                                                          w Bydgoszczy

                                                                                                     Marian Lewandowski

 

 
18.10.2018.

 

      

       Zgłoszenia na kurs trenerski tenisa stołowego

 

Miejski Szkolny Związek Sportowy oraz Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek

Tenisa Stołowego w Bydgoszczy wspólnie z Akademią Wychowania Fizycznego

i Sportu w Gdańsku organizują kurs trenerski tenisa stołowego.

Kurs obejmuje 250 godzin wykładów i ćwiczeń .

Zajęcia prowadzone będą na obiektach sportowych Bydgoszczy .

Wszelkie dokumenty związane z kursem otrzymuje AWF i S .

Gospodarzem szkolenia będzie Miejski SZS w Bydgoszczy.

Zajęcia odbywać się będą w systemie sobotnio – niedzielnym.

Odpłatność za kurs -2500 zł

Informacje uzyskać można pod numerem  -- 

52  362 05 46  lub 606 669 120 –Marian Lewandowski

694 384 239 – Andrzej Jesiołowski

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Miejski Szkolny Związek Sportowy 

85 – 861 Bydgoszcz ul. Glinki 117 lub na podane wyżej nr telefonów do dnia

5.11.2018.

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz