Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzień131
miesiąc339
wszystkie438710

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start
04.06.2024.
  

                                                                    Gniewkowo  21.05.2024 r.                                           

 

                                      KOMUNIKAT  ORGANIZACYJNY

        Memoriały Prezesów Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Gniewkowie

                    XIII dh. Ryszarda Skowrońskiego i VII dh. Marka Jasińskiego

 

Cel turnieju:

 -  wspomnienie Prezesów

 -  popularyzacja tenisa stołowego

 -  sportowa rywalizacja i wyłonienie najlepszych zawodników Memoriałów

Organizatorzy:

 - Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Gniewkowie

 - Kujawsko – Pomorski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Bydgoszczy

Partnerzy:

  - Rodzina Jasińskich, Gniewkowo, Gdańsk

  - Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego Toruń

  - Urząd Miejski w Gniewkowie, burmistrz Ilona Wodniak Kuraszkiewicz

  - Barbara, Grzegorz Świtała, właściciele restauracji „Eden” w Gniewkowie

  - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr.2 im. Doktora Jana Dreckiego w Gniewkowie, Elżbieta      

     Torgowska

  -  Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Gniewkowie

 Termin, miejsce turnieju i inne informacje:

 -  zawody odbędą się w Gniewkowie w dniu 15.06.2024 r. w hali widowiskowo – sportowej

    przy Szkole Podstawowej nr. 2  im. Doktora Jana Dreckiego, ul. Dworcowa 11    

 -  zapisy w godzinach 8.45 – 9.30

 -  losowanie godzina 9.30

 -  otwarcie Memoriałów godzina 10.00

 -  rozpoczęcie gier godzina 10.15

 Uczestnictwo:

 -  w turnieju mogą brać udział wszyscy chętni w następujących kategoriach wiekowych:

  1. skrzatka / żaczka   

  2. skrzat / żak

  3. młodziczka

  4. młodzik  

  5. kadetka / juniorka

  6. kadet / junior

  7. seniorka / senior do 40 lat 

  8. seniorka / senior 40 – 55 lat                                                                                                              

  9. seniorka / senior ponad 55 lat

 System przeprowadzenia zawodów:

 -  turniej rozegrany zostanie na 12 stołach, zgodnie z przepisami PZTS. System uzależniony

    jest od ilości zgłoszeń: grupowy lub pucharowy. Rozstawianie w kategoriach 1 – 6  wg.

    aktualnego rankingu OZTS, sezonu 2023/24. W pozostałych kategoriach wiekowych

    losowanie numerów, bez żadnego rozstawiania.

 -  zawodnicza / zawodnik gra tylko w jednej, swojej kategorii wiekowej

 -  sędziować będzie sędzia z uprawnieniami PZTS i do niego oraz organizatora będzie

    należeć ostateczna interpretacja systemu rozgrywek i losowania

 -  nagrody: za miejsca 1 – 4 puchary

 Postanowienia końcowe:

 -  wpisowego nie pobiera się

 -  uczestników obowiązuje strój sportowy

 -  wszyscy biorą udział w zawodach na własną odpowiedzialność

 -  organizator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne kontuzje oraz za pozostawione

    w obiektach szkolnych wartościowe rzeczy lub sprzęt sportowy

 -  koszty dojazdu, ubezpieczenia i badania lekarskie spoczywają na delegujących

    zawodników klubach lub na samych zawodnikach

 -  w hali sportowej obowiązuje nakaz noszenia obuwia sportowego.

 

                                                                              Naczelnik Wyszkolenia Sportowego

                                                                                    T.G. „Sokół” w Gniewkowie

                                                                                            dh. Stefan Hałas

 

 
20.05.2024.

 

                                                                                             KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY


Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek i Młodzików

 

Organizatorzy:

Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego, Pomorska Federacja Sportu w Gdańsku, MRKS Gdańsk.

 

Termin: 8 czerwca 2024 r. (sobota)

 

Miejsce: hala sportowa w MRKS Gdańsk, ul. Meissnera 1

losowanie 11.00; początek gier 11.15

 

Cel:

                 wyłonienie najlepszych młodzików i młodziczek województw: pomorskiego i kujawsko-pomorskiego w grze

pojedynczej i w grze podwójnej w 2024 roku,

                 wywalczenie punktów do współzawodnictwa sportu dzieci i młodzieży za rok 2024 oraz popularyzacja tenisa

stołowego wśród młodzieży.

 

Prawo startu mają:

Prawo startu w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików (MMM) mają młodziczki oraz młodzicy urodzeni w 2011 roku i młodsi, po 12 chłopców i 12 dziewcząt z województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego, którzy posiadają aktualną licencję okresową na sezon 2023/2024, ważne badania lekarskie.

W przypadku niepełnego zgłoszenia przez jedno z województw, drugie ma prawo uzupełnienia listy uczestników (powyżej 12 zawodników z jednego województwa). W grze podwójnej w jednej parze mogą grać zawodnicy z różnych województw.

 

Program zawodów

  potwierdzenie startu zawodniczek/ków i weryfikacja, do godz. 11.00,

  losowanie gier pojedynczych dziewcząt i chłopców - godz. 11.00

  rozpoczęcie gier pojedynczych godz. 11.15,

  losowanie gier podwójnych – godz. 12.00,

  rozpoczęcie gier podwójnych po zakończeniu turniejów indywidualnych.

 

Sposób przeprowadzenia zawodów:

- na stołach Butterfly , piłeczki *** Tibhar;

 

Zgłoszenia

Kujawsko-Pomorski Związek Tenisa Stołowego proszony jest o przesłanie w terminie do dnia 4 czerwca 2024r. imiennego wykazu swoich zawodników/czek z następującymi danymi: nazwisko i imię, nr licencji, data urodzenia, nazwa klubu, punkty wg. Rankingu PZTS po MP oraz nr PESEL na adres: karol.skolimowski.pwzts@op.pl ; karol.skolimowski@pfsg.pl


System rozgrywania zawodów

W turniejach indywidualnych obowiązuje system pucharowy (tzw. rosyjski) i wyłonienie następujących miejsc:

1-2 z prawej strony tabeli do wyłonienia miejsc 3-4, 5-6 i 7-8, 9-12, 13-16, 17-24 z lewej strony. W turnieju gier podwójnych obowiązuje system jw.

 

Losowanie i rozstawienie

W grach pojedynczych wg rankingu PZTS po MP młodzików za sezon 2023/2024 – stosując zasadę oddalenia zawodników z tego samego województwa na poz. tabeli 1-8 w różne połówki i ćwiartki najdalej od siebie, następnie w przedziale 9-24 czwórkami w taki sposób, aby zawodnicy z tego samego klubu nie trafiali na siebie w pierwszych grach.

W grach podwójnych obowiązuje rozstawienie z sumy punktów zawodników.

 

Zasady finansowania: zawody dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Samorządu Województwa

Pomorskiego. Nie pobiera się opłaty startowej.

 

Ubezpieczenie: Kluby zgłaszające zawodników są odpowiedzialne za ubezpieczenie zawodników, trenerów i działaczy od następstw nieszczęśliwych wypadków. Organizator nie ubezpiecza startujących i nie bierze odpowiedzialności za wypadki.

 

Wyróżnienia: zawodniczki i zawodnicy, którzy wywalczą I miejsca otrzymują pamiątkowe puchary i medale, a zawodnicy za miejsca II, III-IV otrzymują pamiątkowe medale. Za miejsca I-VIII w grach pojedynczych oraz I-IV w grach podwójnych - dyplomy.

 

 

SEKRETARZ PWZTS

Karol Skolimowski

Uprawnieni do gry w MMM w Gdańsku - do 2.06.2024 należy potwierdzić do KPOZTS udział zawodników z podaniem daty urodzenia i pesel.

 

Młodzicy

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MP-MW

Razem

1.

3297

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

91

79

91

64

261

2.

178

Kurowski

Beniamin

LUKS Chełmno

2011

76

76

66

92

244

3.

182

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

66

76

60

77

219

4.

190

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

69

60

60

77

206

5.

3298

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

76

66

63

60

205

6.

2783

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

39

56

47

64

167

7.

2794

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

52

52

56

53

161

8.

5183

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

42

44

42

51

137

9.

168

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

38

40

35

48

126

10.

2793

Tyburski

Kornel

KS Nowa Era Toruń

2011

33

38

34

48

120

11.

180

Lippki

Ksawery

LUKS Chełmno

2012

36

28

38

44

118

12.

188

Szczutkowski

Kacper

LUKS Chełmno

2012

33

39

40

0

112

13.

189

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

33

35

36

36

107

rezerwa

14.

412

Olędzki

Oskar

UKS Top Solec Kuj.

2012

28

34

28

44

106

rezerwa

15.

173

Facenna

Luca

LUKS Chełmno

2012

28

31

39

36

106

rezerwa

16.

5597

Kieca

Jakub

MLUKS Orlik Kcynia

2011

0

36

31

36

103

rezerwa

Młodziczki

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MP-MW

Razem

1.

97

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

105

60

79

131

315

2.

184

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

121

79

69

110

310

3.

176

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

69

91

91

110

292

4.

7152

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

69

76

66

77

222

5.

2792

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

69

79

66

72

220

6.

181

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

66

66

76

64

208

7.

174

Jabłońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

40

69

63

64

196

8.

3232

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

66

60

63

64

193

9.

187

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

39

60

60

0

159

10.

3234

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

44

52

52

53

157

11.

89

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2012

38

42

40

48

130

12.

3229

Gałęzewska

Maria

BOSiR ULKS Barcin

2012

34

40

0

48

122

13.

3424

Ratajczak

Zofia

Baszta Żnin

2011

0

31

34

51

116

rezerwa

14.

3109

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

36

39

39

36

114

rezerwa

15.

414

Tołysz

Wiktoria

UKS Top Solec Kuj.

2011

31

20

38

44

113

rezerwa

16.

169

Borko

Nicola

LUKS Chełmno

2013

31

38

20

44

113

rezerwa


 
02.05.2024.

      Obozy Kadr Wojewódzkich   

Prosimy o potwierdzenie  przez kluby do końca maja, którzy zawodnicy Kadr Wojewódzkich / wraz z rezerwami/ są

zainteresowani udziałem w obozach sportowych.  Prosimy wszystko skonsultować z rodzicami swoich zawodników.

W tym roku obozy planowane są w następujących terminach:

1. W Sępólnie Krajeńskim w dniach 03-12  sierpnia

2. W Szkole Podstawowej w Drzonkowie w dniach 15-25 sierpnia

Zarówno regulamin powoływania do Kadr Wojewódzkich, jak i ich składy znajdują się na stronie internetowej związku

w zakładce Kadry http://kpozts.bydgoszcz.pl/

Potwierdzenie należy przesyłać tylko i wyłącznie drogą mailową na adres: mjblazejewicz@poczta.onet.pl

Brak informacji oznacza rezygnację z udziału w obozach.

Janusz Błażejewicz

 
09.04.2024.

       
 KOMUNIKAT NR 10  2023/24
KUJAWSKO-POMORSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU
TENISA STOŁOWEGO Z DNIA 9.04.2024

 

 

  1. Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików i Młodziczek rozegrane zostaną 13.04.2024 (sobota) na sali sportowej w Chełmnie, ul. Szkolna 6

Losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

          W zawodach brać mogą udział Młodzicy i Młodziczki (rocznik 2011 i młodsi)

          – również kategorie młodsze /Żak i Skrzat/ jeżeli są na liście uprawnionych i

          mający wykupioną licencję na sezon 2023/24.

          Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików i Młodziczek rozgrywane

          będą w dwóch etapach. W pierwszym etapie rozgrywane będą Eliminacje do

          MP, w którym startować mogą uprawnione 32 zawodniczki i zawodnicy

          zgodnie z klas. po III WTK i III Grand Prix (nie liczy się zaw. z listy krajowej).

   W drugim etapie tj. Mistrzostwa Województwa gra 8 zaw.

  -  zaw. z listy krajowej + najlepsze z eliminacji do MP

 Nie mają prawa grać zawodnicy, którzy nie uczestniczyli w sezonie 2023/24

 w żadnym WTK-Grand Prix.

  W przypadku nie przybycia zawodników z miejsc 1-32- lista może być  

 uzupełniona innymi zawodnikami znajdującymi się na liście na kolejnych

 miejscach i spełniającymi powyższe kryteria.

 Zawody rozgrywane są systemem pucharowym o miejsca 1, 2, 3-4, 5-8, 9-16,

 17-24, 25-32

 

2.     Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików i Młodziczek rozegrane zostaną  14.04.2024 (niedziela) na sali sportowej w Chełmnie, ul. Szkolna 6

 

Losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

 

           Każdy klub może wystawić max. po 4 drużyny.

           Drużyny Młodzików mogą składać się z 2-4 zawodników (zawodnicy

           rezerwowi mogą w danym meczu wystąpić w grze podwójnej i w 2 serii gier).

           W skład drużyny mogą wchodzić zawodnicy niebędący na liście po III WTK i

           III Grand Prix (również Żacy i Skrzaci)

           Mecz składa się max. z 5 gier zgodnie z poniższym kluczem, do osiągnięcia

          3 zwycięstw przez jedną z drużyn

          A-X    B-Y   gra podw.    A-Y   B-X

 

 

  5.    Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków i Żaczek rozegrane zostaną

         20.04.2024 (sobota) na sali sportowej w Laskowicach, ul. Szkolna 6

 

Losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

   W zawodach brać mogą udział Żacy i Żaczki  (rocznik 2013 i młodsi mający

           wykupioną licencję na sezon 2023/24 (mogą grać również Skrzaci i Skrzatki).

   Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków i Żaczek  rozgrywane będą

   w dwóch etapach. W pierwszym etapie rozgrywane będą Eliminacje do  MP,

   w którym startować mogą uprawnione 32 zawodniczki i zawodnicy  zgodnie

    z klas. po III WTK i III Grand Prix (nie liczy się zaw. z listy krajowej).

.  W drugim etapie tj. Mistrzostwa Województwa gra 8 zaw. (zaw.z  listy krajowej

    + najlepsi z el. do MP)

           W przypadku nie przybycia zawodników z miejsc 1-32 - lista może być

           uzupełniona innymi zawodnikami znajdującymi się na liście na kolejnych

           miejscach i spełniających powyższe kryteria.

 

3.     Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaków i Żaczek rozegrane zostaną 21.04.2024 (niedziela) na sali sportowej w Laskowicach, ul. Szkolna 6

Losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

    W rozgrywkach drużynowych każdy klub może wystawić max. 4 drużyny.

    Drużyny mogą składać się z 2-4 zawodników (zawodnicy rezerwowi mogą

    w danym meczu wystąpić  w grze podwójnej i w 2 serii gier)

    W skład drużyny mogą wchodzić zawodnicy niebędący na liście po III WTK

    i III Grand Prix.

    Mecz składa się max. z 5 gier zgodnie z poniższym kluczem, do osiągnięcia

    3 zwycięstw przez jedną z drużyn

    A-X    B-Y   gra podw.    A-Y   B-X

    W DMW Żaków i Żaczek mogą uczestniczyć Skrzaci i Skrzatki – muszą

    posiadać licencje na  sezon 2023/24.

 

  1. Indywidualne Mistrzostwa Województwa Skrzatów i Skrzatek rozegrane zostaną 9.06.2024 (niedziela) na sali sportowej w Chełmnie, ul.Harcerska 1

Losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10

 

                                    Prezes KPOZTS

                                 Andrzej Jesiołowski

 
21.11.2023.

       

Toruński Związek TKKF

wspólnie ze Stowarzyszeniem Sportu i Rehabilitacji

Osób Niepełnosprawnych „START”  Bydgoszcz 

oraz

Kujawsko – Pomorskim Okręgowym Związkiem Tenisa Stołowego

w Bydgoszczy 

Organizuje kurs:

Instruktorów Sportu Osób Niepełnosprawnych

Instruktorów sportu tenisa stołowego

 (uprawnienia zawodowe Krajowego Ośrodka Metodyczno-Szkoleniowego TKKF w Toruniu)

 

Sektorowa Rama Kwalifikacji – poziom 4

Kurs odbywa się na bazie programu przygotowanego przez ekspertów KOMSZ

 

Miejsce  i termin kursu:

Rozpoczęcie kursu: styczeń 2024 r. w Bydgoszczy  SSiRON „START” Bydgoszcz przy ul. Gdańskiej  163

 

Planowane zakończenie kursu:  marzec/kwiecień  2024 roku.

Program kursu obejmuje 100 godzin zajęć (teoretycznych i praktycznych),

zajęcia samokształceniowe oraz wykonanie pracy pisemnej.

Cena kursu: 1.500,00 zł (grupa minimum 15 osób)  

(cena może ulec zmniejszeniu przy większej ilości uczestników)

Terminy zjazdów: do ustalenia na spotkaniu organizacyjnym

Miejsce przeprowadzenia kursu:

obiekty K.S. „ZAWISZA” w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163

 

Osoby zainteresowane muszą  spełnić następujące warunki:
•   wiek  –  ukończone 18 lat
•   dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim lub oświadczenie o

stanie zdrowia
•   wykształcenie minimum średnie (złożenie kserokopii świadectwa ukończenia

szkoły średniej lub dyplomu)
•    dwa zdjęcia formatu 35 x 45 mm

 

Zgłoszenia przyjmuje i szczegółowych informacji udzielają:

·       Toruński Związek TKKF,   87-100 Toruń,   ul. Szosa Chełmińska 75

·       Kujawsko – Pomorski Okręgowy  Związek Tenisa Stołowego, 85-915 Bydgoszcz, ul. Gdańska 163 , pok. 113

·       Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

„START”  Bydgoszcz,          85-915 Bydgoszcz,   ul Gdańska 163; pok. nr 10

Osoby kontaktowe:

1.Toruński Związek TKKF - Monika Drapiewska,  tel.789 221487   e-mail:  tkkf@maraton.pl

2.„START” Bydgoszcz -Waldemar Adamczak  tel. 600 077779;    e-mail:  start.bydgoszcz@vp.pl

3. Kujawsko – Pomorski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego - Andrzej Jesiołowski – tel. 694 384 239 ; e-mail : kujawskopomorski@pzts.pl

 
29.07.2023.


         KOMUNIKAT NR 1  2023/24

KUJAWSKO-POMORSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU
 
TENISA STOŁOWEGO Z DNIA 26.07.2023
 
1.    Zebranie sprawozdawcze KPOZTS odbędzie się w dniu 26.08.2023 (sobota) o godz. 16.00 w sali

     KS Gwiazda  Bydgoszcz, ul. Bronikowskiego 45. W zebraniu mają prawo uczestniczyć delegaci wszystkich

     klubów zarejestrowanych w KPOZTS na sezon 2023/24.

 

    W związku ze zmianami w Regulaminie Rozgrywek Ligowych obecność obowiązkowa przedstawicieli

     wszystkich klubów.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

2.    Licencje Klubowe

Zgodnie z Uchwałą Zarządu PZTS każdy klub zarejestrowany w Polskim Związku musi wykupić licencje

klubową, licencje zawodnicze i licencje trenerskie.

Wnioski  należy wysyłać bezpośrednio do PZTS w Warszawie poprzez Internetowy System Licencyjny (ISL)

Po otrzymaniu faktury z PZTS należy dokonać opłat.

   

3.    Składki członkowskie

3.1. składka roczna – obowiązuje wszystkie kluby KPOZTS        -300 zł

3.2. za udział drużyny w rozgrywkach:

3.2.1. - II Liga mężczyzn, II L kobiet                                             -300 zł

3.2.2. - III liga                                                                                -200 zł

3.2.3. - IV liga                                                                               -175 zł

3.2.4. - V liga                                                                                -150 zł

3.2.5. - VI liga                                                                              -125 zł

3.2.6. - liga młodzieżowa                                                            -  75 zł

3.2.7. - wpisowe do WTK seniorów                                             -  15 zł

3.2.8. - wpisowe do WTK juniorów, kadetów, młodzików, żaków  -  10 zł

3.2.9. - wpisowe do IMW Seniorów                                            -  20 zł

3.2.10. - wpisowe do IMW juniorów, kadetów, młodzików, żaków - 15 zł

3.2.11. - wpisowe do DMW juniorów, kadetów, młodzików, żaków -15 zł (od zaw)

                                                                          

 

 Składkę roczną oraz za udział w rozgrywkach należy dokonać do dnia  

      30.09.2023 na konto KPOZTS (Santander 73 1090 1072 0000 0001 2006 7734)

 

4.    Rozgrywki ligowe

4.1.         Do dnia 15.08.2023 proszę o potwierdzanie i zgłaszanie drużyn do rozgrywek drużynowych

           w poszczególnych ligach. Do rozgrywek w VI lidze, Lidze Młodzieżowej i II Lidze Kobiet przyjęte

           zostaną wszystkie drużyny zgłoszone przez Kluby, w tym również nowe Kluby.

4.2.         II LM i II LK prowadzi Kujawsko- Pomorski OZTS

4.3.         Zgodnie z wynikami za sezon 2022/23 w poszczególnych ligach mają prawo grać:

 

     II LIGA Mężczyzn– woj. Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie

 

1

OSSM Gdańsk (spadek z I ligi)

2

Kamiks ATS Małe Trójmiasto Rumia (spadek z I ligi)

3.

KS Pogoń Mogilno

4

KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk

5

MPM Monters&Serwis LUKS Chełmno

6

MAXIMUS BROKER Toruń

7

MRKS Gdańsk

8

KUKS REMUS Kościerzyna

9

GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska

10

UKS Szaniec Świecie/Osą

11

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

12

Energa Manekin III Toruń

13

ATS II Reda

14

Gwiazda Bukowiec (awans Kuj-Pom)

15

Awans z III Ligi woj. Pomorskie

                                 

 

G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

   

 

 

 

 

 

   II LIGA KOBIET – woj. Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie

 

1

KS AZS AWFiS Balta Gdańsk

2

Emdek Bydgoszcz

3

LUKS Kusy Laskowice

4

MRKS II Gdańsk

5

LUKS II Chełmno

6

Hanimat ATS Reda

7

 

8

 

            

              III Liga

 

1

MLKS Krajna Sępólno Kraj. (spadek)

2

Energa Manekin IV Toruń

3

KS Nowa Era Toruń

4

LZS Jastrzębie

5

Piast Kruszwica

6

GLKS Rogóźno

7

UKS OSiR Brodnica

8

Olimpia Unia II Grudziądz

9

Emdek Bydgoszcz

10

UKS WDK Paterek

11

Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz (awans)

12

TG Sokół Gniewkowo (awans)

 

               IV Liga

 

1

Pogoń II Mogilno (spadek)

2

GLKS Gruta (spadek)

3

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

4

LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno

5

Olimpia Unia III Grudziądz

6

Maximus Broker II Toruń

7

Baszta Żnin

8

GLKS II Rogóźno

9

KS Nowa Era II Toruń

10

EMDEK II Bydgoszcz

11

UKS Top II Solec Kuj. (awans)

12

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz (awans)

 

              V Liga

 

1

Piast II Kruszwica (spadek)

2

UKS Szaniec II Świecie n. Osą (spadek)

3

IKTS Noteć Inowrocław

4

GKS Myśliwiec Gostycyn

5

Cis Hylmet Cekcyn

6

Olimpia Unia IV Grudziądz

7

UKS WDK II Paterek

8

GLKS III Rogóźno (awans)

9

Energa Manekin V Toruń (awans)

10

LUKS III Chełmno (awans z LM)

 

              VI Liga

 

1

Sparta Nakło (spadek)

2

Sokół II Gniewkowo (spadek)

3

KS Koronowo (spadek)

4

MLKS Krajna III Sępólno

5

AZS Wątarski Włocławek

6

Olimpia Unia V Grudziądz

7

GKS Myśliwiec II Gostycyn

8

Cis Hylmet II Cekcyn

9

UKS OSiR II Brodnica

10

AZS Wątarski II Włocławek

11

UKS Top III Solec Kuj.

12

Sokół III Gniewkowo

 

            Liga Młodzieżowa

 

1

UKS Top IV Solec Kuj.

2

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

3

KS Nowa Era III Toruń

4

LUKS Kusy Laskowice

5

Energa Manekin VI Toruń

6

LUKS IV Chełmno

7

UKS Szaniec III Świecie n. Osą

8

BOSiR ULKS Barcin

9

IKTS Noteć II Inowrocław

10

 

11

 

12

 

 

      5.     W przypadku wycofania się z rozgrywek jakiejkolwiek drużyny dopuszcza się przesunięcia kolejnych

 

          drużyn do innych klas zgodnie z obowiązującymi regulaminami rozgrywek.

 

                                                                                     Prezes KPOZTS

                                                                             Andrzej Jesiołowski

 

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz