Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień88
miesiąc40
wszystkie353663

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości
Start
02.12.2021.

       

Zgłoszeni zawodnicy do turnieju "SPORT dla Geniuszy"

Skrzat

1.

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2.

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

3.

Filipiak

Wojciech

LUKS Orzeł Rynarzewo

4.

Kikoła

Dominik

LUKS Orzeł Rynarzewo

5.

Leszczyński

Dominik

LUKS Orzeł Rynarzewo

6.

Lewandowski

Mikołaj

LUKS Orzeł Rynarzewo

7.

Lian

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

8.

Oczki

Mikołaj

LUKS Orzeł Rynarzewo

9.

Szulc

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

10.

Wieczorek

Stanisław

LUKS Orzeł Rynarzewo

11.

Złotek

Natan

LUKS Orzeł Rynarzewo

12.

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

13.

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

14.

Utylski

Ignacy

Nowa Era Toruń

15.

 

 

 

16.

 

 

 

Skrzatka

1.

Jabłońska

Anelia

LUKS Chełmno

2.

Kaniecka

Gaja

LUKS Orzeł Rynarzewo

3.

Kujawa

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

4.

Lasik

Julia

LUKS Orzeł Rynarzewo

5.

Paliwoda

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

6.

Skuza

Oliwia

LUKS Orzeł Rynarzewo

7.

Walczak

Marika

LUKS Orzeł Rynarzewo

8.

Zaparucha

Zofia

LUKS Orzeł Rynarzewo

9.

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

Żak

1.

Knapik

Nikodem

MLUKS Orlik Kcynia

2.

Bałdyga

Przemysław

MLUKS Orlik Kcynia

3.

Kieca

Jakub

MLUKS Orlik Kcynia

4.

Popiela

Dominik

MLUKS Orlik Kcynia

5.

Kaczmarek

Sebastian

MLUKS Orlik Kcynia

6.

Jędrzejewski

Oliwer

Olimia Grudziądz

7.

Glanert

Olaf

Olimia Grudziądz

8.

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

9.

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

10.

Szczutkowski

Kacper

LUKS Chełmno

11.

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toruń

12.

Volkov

Stepan

Energa KTS Toruń

13.

Andrzejeski

Kacper

Energa KTS Toruń

Żaczka

1.

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2.

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

3.

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

4.

Hawełko

Marta

LUKS Chełmno

5.

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

6.

Sonnenberg

Monika

Nowa Era Toruń

7.

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

Młodzik

1.

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kuj.

2.

Przybylski

Marceli

UKS TOP Solec Kuj.

3.

Krzyżaniak

Kacper

MLUKS Orlik Kcynia

4.

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

5.

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

6.

Blicharz

Adam

Sokół Gniewkowo

7.

Kamierczak

Miłosz

Sokół Gniewkowo

8.

Ożga

Wojciech

Sokół Gniewkowo

9.

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

Młodziczka

1.

Kowalska

Julia

Dekorglass Działdowo

2.

Maksym

Lena

MLUKS Orlik Ksynia

3.

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

4.

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

5.

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

6.

Błażejewska

Maja

LUKS Orzeł Rynarzewo

7.

Mikuła

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

8.

Lian

Aleksandra

LUKS Orzeł Rynarzewo

9.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

10.

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

11.

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

Kadet

1.

Rękas

Miłosz

Nowa Era Toruń

2.

Rękas

Maciej

Nowa Era Toruń

3.

Lis

Tomasz

LUKS Orzeł Rynarzewo

4.

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

5.

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

6.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

7.

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

Kadetka

1.

Kowalska

Wiktoria

Dekorglass Działdowo

2.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

3.

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

4.

Czajkowska

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

5.

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

6.

Małecka

Natalia

LUKS Kołaczkowo

Junior

1.

Sytek

Kacper

MLUKS Orlik Kcynia

2.

Kęsik

Gracjan

Nowa Era Toruń

3.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

4.

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

5.

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

6.

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

Juniorka

1.

Bartoszek

Kinga

MLUKS Orlik Kcynia

2.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

3.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

Senior

1.

Bartosz

Jarosław

Bydgoszcz

2.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

3.

Witucki

Marcin

Emdek Bydgoszcz

4.

Posert

Bogdan

Bydgoszcz

Seniorka

1.

Borszewska

Alicja

Kusy Laskowice

Organizator dopuszcza  możliwość startu  zawodników w dwóch kategoriach

wiekowych(udział w sobotę i w niedzielę).  Zapisy przyjmowane będą przed

każdym turniejem do godz. 9,30

 
01.12.2021.

       
                                                                         KOMUNIKAT NR 5 2021/2022
                KUJAWSKO-POMORSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU
                           TENISA STOŁOWEGO  Z  DNIA 1.12.2021
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

               Dotyczy rozgrywek ligowych  :

 

  1. Zobowiązuje się wszystkie Kluby do rozegrania najpóźniej do dnia 25.12.2021 wszystkich meczów we wszystkich ligach KPOZTS,

W dniu 28.12.2021 odbędzie się Zebranie Zarządu KPOZTS, na którym nastąpi weryfikacja i zatwierdzenie wyników.

Mecze nierozegrane zweryfikowane zostaną jako walkowery.

  1. Jednocześnie przypominam, że nie wolno przekładać na termin późniejszy meczów z dwóch ostatnich kolejek ligowych.

 

                                                                       Prezes KPOZTS

                                                                    Andrzej Jesiołowski

 
21.11.2021.

       

 

 


SPORT DLA GENIUSZY 

 

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZACHOWY

 

I TENISA STOŁOWEGO 4-5 GRUDNIA 2021


BYDGOSZCZ-KOŁACZKOWO-RYNARZEWO

 

Komunikat Organizacyjny

 

1.   Organizatorzy:

 

Fundacja ,,ORTU STELLA”

 

2.   Patronat:

 

– Polski Związek Tenisa Stołowego w Warszawie,

– Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Bydgoszczy,

– TVP 3 Bydgoszcz

– KS Gwiazda Bydgoszcz

 

3.   Termin i miejsca:

 

4 -5 Grudnia 2021 Bydgoszcz (Sala Sportowa Gwiazdy), Kołaczkowo (Sala Sportowa Szkoły

Podstawowej im. Andrzeja Grubby), Rynarzewo (Sala Sportowa Szkoły Podstawowej)*

*Ze względu na obecne zagrożenia epidemiczne związane z COVID-19 możliwa zmiana miejsca rozgrywania turnieju

 

4.   Uczestnictwo:

Turniej rozgrywany będzie we wszystkich kategoriach wiekowych. Osobno dla kobiet i mężczyzn

w kategoriach seniorskich oraz osobno dla dziewcząt i chłopców w kategoriach młodzieżowych.

 

5.   Program turnieju:

 

Sobota 4 Grudnia 2021

Szkoła Podstawowa w Rynarzewie ul. Strażacka 20

10:00 Skrzatka, Skrzat, Żaczka, Żak

 

Szkoła Podstawowa im. A. Grubby w Kołaczkowie ul. Szkolna 6

10:00 Młodziczka i Młodzik

 

Sala Sportowa Gwiazdy Bydgoszcz ul. Bronikowskiego 45

10:00 Juniorka, Junior

 

Niedziela 5 Grudnia 2021

Szkoła Podstawowa im. A. Grubby w Kołaczkowie ul. Szkolna 6

10:00 Kadetka i Kadet

 

Sala Sportowa Gwiazdy Bydgoszcz ul. Bronikowskiego 45

10:00 Seniorka i Senior

 

6.   Uczestnictwo:

 Zawodnik może wystartować w turnieju tylko w jednej kategorii wiekowej. Skrzat 2013 i młodsi, 

Żak 2011-2012, Młodzik 2009-2010, Kadet 2007-2008, Junior 2003-2006, Senior 2002 i starsi.

Nie obowiązują licencje na sezon 2021/2022.

 

7.   System rozgrywania:

 

Turniej zostanie rozegrany w grach pojedynczych systemem grupowym lub pucharowym,

uzależnionym od ilości zgłoszeń. Rozstawienie w każdym turnieju na podstawie Ogólnopolskich

List Rankingowych na sezon 2021/2022 na dzień 1 grudnia 2021.

 

8.   Zgłoszenia, wpisowe: 

Zgłoszenia odbywają się wyłącznie przez wysłanie formularza zgłoszeniowego (na ostatniej

stronie komunikatu) na adres e-mail: tomade@wp.pl do dnia 1 grudnia (środa) do godz. 23:59.

Zgłoszenia po tym terminie nie będą przyjmowane. Listy startowe zostaną opublikowane na

stronie Internetowej http://kpozts.bydgoszcz.pl/ w piątek 3 grudnia.

Wpisowego do turnieju nie pobiera się.

 

 

9.   Wyżywienie:

 

Organizator zapewnia obiad dla każdego uczestnika turnieju.

 

10.                  Nagrody:

 

Najlepsi z miejsc 1-4 otrzymają puchary, medale i nagrody rzeczowe.

 

11.                  Aktualne zasady bezpieczeństwa:

 Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są obowiązane

do wypełnienia i pozostawienia u Sędziego Głównego ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować

będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach. Link do ankiety:

https://pzts.pl/pliki/2021/kwestionariusz_sanitarny.docx

 

12.                  Postanowienia końcowe:

 

Wszystkich uczestników obowiązują badania lekarskie z godnie z Regulaminem Rozgrywek PZTS

na sezon 2021/2022. Wszyscy uczestnicy turnieju powinni posiadać strój sportowy. Organizator

nie bierze odpowiedzialności za rzeczy pozostawione i zagubione w trakcie turnieju. Wszystkie

sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzyga organizator.

 

 

KARTA ZGŁOSZENIA

 

Imię i Nazwisko

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Klub

 

Miejscowość

 

Tel. Kontaktowy

 

Rok urodzenia

 

Kategoria

 

 

 
18.10.2021.

       
                                                                     KOMUNIKAT NR 4 2020/2021
                KUJAWSKO-POMORSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU
                           TENISA STOŁOWEGO  Z  DNIA 18.10.2021                                                                        

 

1.     II WTK Seniorek – odbędzie się w dniu 24.10.2021 (niedziela) na sali sportowej

      w Inowrocławiu, ul. Rakowicza 93

losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00


2.     II WTK Seniorów - odbędzie się w dniu 24.10.2021 (niedziela) na sali sportowej

      w Grudziądzu, ul. Piłsudskiego 14

losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00


3.     II WTK Młodzików i Młodziczek odbędzie się w dniu 7.11.2021 (niedziela) na sali

       sportowej w Laskowicach, ul. Szkolna 6 

Losowanie Młodzików– godz. 9.30            Początek gier Młodzików– 10.00

Losowanie Młodziczek- godz. 10,30         Początek gier Młodziczek – 11,00


4.     II WTK Kadetów i Kadetek - odbędzie się w dniu 14.11.2021 (niedziela) na sali

      sportowej w Sępólnie Kraj. ul. Chojnicka 19

     Losowanie – godz. 9.30         Początek gier – 10.00


5.     II WTK Juniorów i Juniorek - odbędzie się w dniu 21.11.2021 (niedziela) na sali

      sportowej w Toruniu, ul. Słowackiego 114

 

Losowanie Juniorów– godz. 9.30         Początek gier Juniorów– 10.00

Losowanie Juniorek- godz. 10,30         Początek gier Juniorek – 11,00


6.     II WTK Żaków i Żaczek - odbędzie się w dniu 5.12.2021 (niedziela) na sali sportowej

      w Gniewkowie, ul. Dworcowa

Losowanie – godz. 9.30           Początek gier – 10.00


7.     II WTK Skrzatów i Skrzatek - odbędzie się w dniu 12.12.2021 (niedziela) na sali

      sportowej Szkoły w Rynarzewie

    losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

 

                                                                       Prezes KPOZTS

                                                                    Andrzej Jesiołowski

 
21.09.2021.

                    Uwagi po I kolejce rozgrywek ligowych:

 

1.               W obecnym sezonie obowiązują nowe protokoły meczowe.

2.               Obowiązkiem trenera (kapitana) jest podanie składu drużyny z numerem licencji zawodników.

3.               Sędzia meczu wpisuje do protokołu meczu numery licencji zawodników.

4.               Zmiana terminu meczu musi być uzgodniona z prowadzącym rozgrywki.

5.               Protokoły wypełniamy drukowanymi literami, czytelnie.

6.               Protokoły meczu przesyłamy e-mailem, dobrej jakości (czytelne)

 

Ze sportowym pozdrowieniem.

 

Tomasz Drzycimski

Przewodniczący Kolegium Sędziów KPOZTS w Bydgoszczy

 
© 2021 KPOZTS Bydgoszcz