Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień102
miesiąc423
wszystkie321647

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start
02.01.2018.

 

       

                                  KOMUNIKAT NR 7 -  2017/18

                      KUJAWSKO-POMORSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU

                               TENISA STOŁOWEGO  Z  DNIA 01.01.2018

 

     1. Puchar Polski Kobiet i Mężczyzn – elim. Wojewódzkie – odbędzie się w

     sobotę 6.01.2018 o godz. 9.30

Kobiety –  sala sportowa w Chełmnie, ul. Harcerska 1

Mężczyźni – sala sportowa Energa KTS Toruń, ul. Międzymurze 2

 

     W Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim mają prawo grać wszystkie

     kluby KPOZTS, które mają wykupioną licencję klubową na sezon

     2017/18. Każdy Klub może wystawić max. 4 drużyny

     Zawody rozgrywane są systemem pucharowym – rozstawianie wszystkich

     drużyn przed turniejem

    Drużyna składa się minimum z 3 , a maksimum z 4 zawodników.               

          Mecz składa się z 4 do 7 gier, kolejno rozgrywanych na jednym stole,

          zgodnie z poniższym kluczem:

          1. A-Y, 2. B-X, 3. C-Z, 4. gra podwójna, 5. A-X, 6. C-Y, 7. B-Z

          z prawem wprowadzenia zawodnika rezerwowego w grze podwójnej i po

          pierwszej rundzie gier pojedynczych . Mecz toczy się do osiągnięcia 4

          zwycięstw przez jedną z  drużyn.

          Drużyny, które zajmą I miejsca  mają prawo grać w rozgrywkach na

          szczeblu centralnym.

 

   2. III WTK Młodzików i Młodziczek  odbędzie się w dniu 07.01.2018

    (niedziela) w w sali sportowej w Laskowicach, ul. Szkolna 6

    Uwaga: zmiana godz. Młodziczek

 

    godz. 9,30 – losowanie Młodzików        godz. 11.30 – losowanie Młodziczek

    godz.10.00 – gry Młodzików                  godz. 12.00 -  gry Młodziczek

 

     3.  III WTK Seniorów i Seniorek  odbędzie się w dniu 14.01.2018 (niedziela) na

          sali sportowej w:

 

- mężczyźni – Grudziądz, ul. Piłsudskiego 14

- kobiety – Chełmno, ul. Harcerska 1

 

godz. 9,30 – losowanie             

godz.10.00 – gry

 

     4.  Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzieżówek odbędą się

          podczas III WTK Seniorek w dniu 14.01.2018 w Chełmnie, ul. Harcerska 1

 

 

  5.  . III WTK Juniorów i Juniorek  odbędzie się w dniu 21.01.2018

    (niedziela) w w sali sportowej w Inowrocławiu, ul. Rakowicza 93

 

    godz. 9,30 – losowanie Juniorów        godz. 10.30 – losowanie Juniorek

    godz.10.00 – gry Juniorów                  godz. 11.00 -  gry Juniorek

 

 

                                                                                          Prezes KPOZTS

                                                                                       Andrzej Jesiołowski

 

 
31.12.2017.

 

       

 

WYNIKI  TURNIEJU TOP 8

 
   

Chelmno,  28-29.12.2017

 
         
   

Mlodzicy

   
         
 

1.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

 

2.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

 

3.

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

 

4.

Dąbrowski

Antoni

Piast Łasin

 

5.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

 

6.

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

 

7.

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

 

8.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

         
   

Młodziczki

   
         
 

1.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

 

2.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

 

3.

Hołda

Karolina

Emdek Bydgoszcz

 

4.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

 

5.

Maruszak

Emilia

Gotyk Toruń

 

6.

Wycichowska

Amelia

Energa KTS Toruń

 

7.

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

 

8.

Rujner

Lilianna

Kusy Laskowice

         
   

Kadeci

   
         
 

1.

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

 

2.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

 

3.

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

 

4.

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

 

5.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

 

6.

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

 

7.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

 

8.

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

         
   

Kadetki

   
         
 

1.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chelmno

 

2.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

 

3.

Kocoń

Roksana

LUKS Chelmno

 

4.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

 

5.

Hołda

Karolina

Emdek Bydgoszcz

 

6.

Pacholak

Martyna

LUKS Chelmno

 

7.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

 

8.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

         
   

Juniorzy

   
         
 

1.

Maruszak

Jakub

Gotyk Toruń

 

2.

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

 

3.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

 

4.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

 

5.

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

 

6.

Glica

Rafał

Gotyk Toruń

 

7.

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

 

8.

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

         
   

Juniorki

   
         
 

1.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

 

2.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

 

3.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

 

4.

Łożyńska

Agata

ULKS Barcin

 

5.

Gaca

Alicja

ULKS Barcin

 

6.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

 

7.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

 

8.

Łącka

Julia

ULKS Barcin

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA