Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień60
miesiąc517
wszystkie330060

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start
31.12.2018.

 

      

 

WYNIKI  TURNIEJU TOP 8

 
   

Chelmno,  28-29.12.2018

 
         
   

Mlodzicy

   
         
 

1.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

 

2.

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

 

3.

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

 

4.

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

 

5.

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

 

6.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

 

7.

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

 

8.

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

         
   

Młodziczki

   
         
 

1.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

 

2.

Hołda

Karolina

Emdek Bydgoszcz

 

3.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

 

4.

Wycichowska

Amelia

Gotyk Toruń

 

5.

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

 

6.

Maruszak

Emilia

Gotyk Toruń

 

7.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

 

8.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

         
   

Kadeci

   
         
 

1.

Majchrzak

Aleksander

EmdekBydgoszcz

 

2.

Staszczyk

Konrad

Gotyk Toruń

 

3.

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

 

4.

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

 

5.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

 

6.

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

 

7.

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

 

8.

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

         
   

Kadetki

   
         
 

1.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chelmno

 

2.

Hołda

Karolina

Emdek Bydgoszcz

 

3.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

 

4.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

 

5.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

 

6.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

 

7.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

 

8.

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

         
   

Juniorzy

   
         
 

1.

Maruszak

Jakub

Gotyk Toruń

 

2.

Staszczyk

Konrad

Gotyk Toruń

 

3.

Rumiński

Hubert

Gotyk Toruń

 

4.

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

 

5.

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

 

6.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

 

7.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

 

8.

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

         
   

Juniorki

   
         
 

1.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

 

2.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

 

3.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

 

4.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

 

5.

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

 

6.

Rękas

Julia

Energa KTS Toruń

 

7.

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

 

8.

 

 

 

 

 
30.12.2018.

 

     

                                         KOMUNIKAT NR 5  2018/2019

                         KUJAWSKO-POMORSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU
                                 TENISA STOŁOWEGO  Z  DNIA 30.12.2018
  

1.  III WTK Seniorów odbędzie się w dniu 5.01.2019 (sobota) w

          Hali „Mogilno Sport” w Mogilnie, ul. Grobla 1b

 

          godz. 9,30 – losowanie             

          godz.10.00 – gry

 

2.  III WTK Seniorek odbędzie się w dniu 6.01.2019 (niedziela) w

          sali sportowej w Chełmnie, ul. Harcerska 1

 

          godz. 9,30 – losowanie             

          godz.10.00 – gry

 

3.  III WTK Kadetów i Kadetek  odbędzie się w dniu 13.01.2019

    (niedziela) w sali sportowej w Grudziądzu, ul. Piłsudskiego 14

 

    godz. 9,30 – losowanie Kadetek        godz. 10.30 – losowanie Kadetów

    godz.10.00 – gry Kadetek                  godz. 11.00 -  gry Kadetów

 

4.  Puchar Polski Kobiet i Mężczyzn – elim. Wojewódzkie – odbędzie się w

     niedzielę 20.01.2019 o godz. 9.30

Kobiety –  sala sportowa w Chełmnie, ul. Harcerska 1

Mężczyźni – sala sportowa Energa KTS Toruń, ul. Międzymurze 2

 

     W Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim mają prawo grać wszystkie

     kluby KPOZTS, które mają wykupioną licencję klubową na sezon

     2018/19. Każdy Klub może wystawić max. 4 drużyny

     Zawody rozgrywane są systemem pucharowym – rozstawianie wszystkich

     drużyn przed turniejem

    Drużyna składa się minimum z 3 , a maksimum z 4 zawodników.               

          Mecz składa się z 4 do 7 gier, kolejno rozgrywanych na jednym stole,

          zgodnie z poniższym kluczem:

          1. A-Y, 2. B-X, 3. C-Z, 4. gra podwójna, 5. A-X, 6. C-Y, 7. B-Z

          z prawem wprowadzenia zawodnika rezerwowego w grze podwójnej i po

          pierwszej rundzie gier pojedynczych . Mecz toczy się do osiągnięcia 4

          zwycięstw przez jedną z  drużyn.

          Drużyny, które zajmą I miejsca  mają prawo grać w rozgrywkach na

          szczeblu centralnym.

5.  Rozgrywki drużynowe.

     a)  Przypominam wszystkim o punkcie Regulaminu Rozgrywek dot. przekładania

          meczów.

 

Pkt. XI.4

 

     Drużyna ma prawo prosić organ prowadzący rozgrywki o zmianę terminu meczu

na wcześniejszy tylko w uzasadnionych przypadkach - nie wolno przekładać meczów

samowolnie na termin późniejszy bez uzgodnienia z prowadzącym rozgrywki.

      W wyjątkowych sytuacjach może zostać wyrażona zgoda , ale mecz

      musi się odbyć przed kolejną kolejką rozgrywek. Jeżeli mecz odbędzie

      się w terminie jeszcze późniejszym  - proszący o przełożenie meczu musi

     dokonać opłaty w kwocie 50 zł.

     Prośba będzie rozpatrzona jeżeli wpłynie do organu prowadzącego

     rozgrywki nie później niż 7 dni przed datą ustaloną przez KPOZTS

     Bydgoszcz.

 

    Mecze z ostatniej kolejki we wszystkich ligach muszą być rozegrane

    w wyznaczonym terminie lub wcześniej – nie wolno przekładać tych

    meczów na termin późniejszy.

 

b)  zobowiązuję wszystkie Kluby do starannego wypełniania protokołów

     meczów. Aby protokół do wysyłki emeil był czytelny należy robić zdjęcie

     lub skan przyświetle dziennym – niektóre protokóły są nieczytelne na

     czarnym tle.

 

                                 

 

                                                                                          Prezes KPOZTS

                                                                                       Andrzej Jesiołowski

 

 
23.12.2018.

 

       

Zdrowych i spokojnych  Świąt Bożego Narodzenia, bogatego Gwiazdora oraz Szczęśliwego Nowego Roku

dla wszystkich zawodników , trenerów, działaczy i sympatyków tenisa stołowego życzy w imieniu Zarządu

Kujawsko-Pomorskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego

          Prezes

 Andrzej Jesiołowski

 

 
18.10.2018.

 

      

       Zgłoszenia na kurs trenerski tenisa stołowego

 

Miejski Szkolny Związek Sportowy oraz Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek

Tenisa Stołowego w Bydgoszczy wspólnie z Akademią Wychowania Fizycznego

i Sportu w Gdańsku organizują kurs trenerski tenisa stołowego.

Kurs obejmuje 250 godzin wykładów i ćwiczeń .

Zajęcia prowadzone będą na obiektach sportowych Bydgoszczy .

Wszelkie dokumenty związane z kursem otrzymuje AWF i S .

Gospodarzem szkolenia będzie Miejski SZS w Bydgoszczy.

Zajęcia odbywać się będą w systemie sobotnio – niedzielnym.

Odpłatność za kurs -2500 zł

Informacje uzyskać można pod numerem  -- 

52  362 05 46  lub 606 669 120 –Marian Lewandowski

694 384 239 – Andrzej Jesiołowski

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Miejski Szkolny Związek Sportowy 

85 – 861 Bydgoszcz ul. Glinki 117 lub na podane wyżej nr telefonów do dnia

5.11.2018.

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz
AGA