Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj23
tydzień57
miesiąc99
wszystkie342681

Gościmy

Start arrow V LIGA
V LIGA MEZCZYZN Drukuj

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO V LIGI MEŹCZYZN TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2019/20 - II RUNDA

 

X kolejka – 11.01.2020 r. /sobota /

 

IKTS Noteć Inowrocław

6:8

LZS Jastrzębie

 

UKS WDK Paterek

4:8

GLKS Rogóźno

 

Sokół II Gniewkowo

2:8

Krajna II Sępólno

 

GKS Orzeł Zbiczno

2:8

LUKS Kołaczkowo

 

GOKSiR Pruszcz

8:6

Sparta Nakło

 

 

 

 

 

XI kolejka – 25.01.2020 r. /sobota/

 

LZS Jastrzębie

8:4

UKS WDK Paterek

 

GLKS Rogóźno

8:1

Sokół II Gniewkowo

 

Krajna II Sępólno

8:1

GKS Orzeł Zbiczno

 

LUKS Kołaczkowo

8:5

GOKSiR Pruszcz

 

Sparta Nakło

8:2

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

 

 

 

XII kolejka – 22.02.2020 r. / sobota /

 

Sokół II Gniewkowo

6:8

LZS Jastrzębie

 

GKS Orzeł Zbiczno

1:8

GLKS Rogóźno

 

GOKSiR Pruszcz

5:8

Krajna II Sępólno

 

Sparta Nakło

3:8

LUKS Kołaczkowo

 

IKTS Noteć Inowrocław

8:4

UKS WDK Paterek

 

 

 

 

 

XIII kolejka –29.02.2020 r. /sobota /

 

LZS Jastrzębie

8:0

GKS Orzeł Zbiczno

 

GLKS Rogóźno

8:4

GOKSiR Pruszcz

 

Krajna II Sępólno

8:0

Sparta Nakło

 

LUKS Kołaczkowo

8:5

IKTS Noteć Inowrocław

 

UKS WDK Paterek

8:3

Sokół II Gniewkowo

 

 

 

 

 

XIV kolejka – 28.03.2020 r. / sobota /

 

GOKSiR Pruszcz

 

LZS Jastrzębie

 

Sparta Nakło

 

GLKS Rogóźno

 

LUKS Kołaczkowo

 

Krajna II Sępólno

 

GKS Orzeł Zbiczno

 

UKS WDK Paterek

 

IKTS Noteć Inowrocław

 

Sokół II Gniewkowo

 

 

 

 

 

XV kolejka – 4.04.2020 r. /sobota/

 

LZS Jastrzębie

 

Sparta Nakło

 

GLKS Rogóźno

 

LUKS Kołaczkowo

 

UKS WDK Paterek

 

GOKSiR Pruszcz

 

Sokół II Gniewkowo

 

GKS Orzeł Zbiczno

 

Krajna II Sępólno

 

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

 

 

 

XVI kolejka – 25.04.2020 r. /sobota/

 

LUKS Kołaczkowo

 

LZS Jastrzębie

 

Krajna II Sępólno

 

GLKS Rogóźno

 

Sparta Nakło

 

UKS WDK Paterek

 

GOKSiR Pruszcz

 

Sokół II Gniewkowo

 

IKTS Noteć Inowrocław

 

GKS Orzeł Zbiczno

 

 

 

 

 

XVII kolejka –16.05.2020 r. /sobota/

 

LZS Jastrzębie

 

Krajna II Sępólno

 

UKS WDK Paterek

 

LUKS Kołaczkowo

 

Sokół II Gniewkowo

 

Sparta Nakło

 

GKS Orzeł Zbiczno

 

GOKSiR Pruszcz

 

GLKS Rogóźno

 

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

 

 

 

XVIII kolejka – 23.05.2020 r. /sobota/

 

GLKS Rogóźno

 

LZS Jastrzębie

 

Krajna II Sępólno

 

UKS WDK Paterek

 

LUKS Kołaczkowo

 

Sokół II Gniewkowo

 

Sparta Nakło

 

GKS Orzeł Zbiczno

 

GOKSiR Pruszcz

 

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela zakończonych rozgrywek V Ligi Mężczyzn – sezon 2019/20

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1.

Krajna II Sępólno

13

26

104:21

2.

GLKS Rogóźno

13

23

96:40

3.

LUKS Kołaczkowo

13

22

97:47

4.

Sparta Nakło

13

14

76:72

5.

UKS WDK Paterek

13

11

68:86

6.

GOKSiR Pruszcz

13

10

71:80

7.

LZS Jastrzębie

13

9

56:87

8.

GKS Orzeł Zbiczno

13

6

44:94

9.

IKTS Noteć Inowrocław

13

6

59:95

10.

Sokół II Gniewkowo

13

3

52:101

 

Awans do IV Ligi - Krajna II Sępólno i GLKS Rogóźno

Spadek do VI Ligi - Sokół II Gniewkowo, IKTS Noteć Inowrocław i GKS Orzeł

 

Zbiczno

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz