Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj595
wczoraj120
tydzień595
miesiąc3519
wszystkie358937

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości
Start arrow V LIGA
V LIGA MEZCZYZN Drukuj

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO V LIGI
TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2021/2022 - II RUNDA

12. Kolejka - 29.01. (sobota)

KS Nowa Era Toruń

 

:

 

Olimpia Unia III Grudziądz

Gwiazda II Bydgoszcz

 

:

 

Baszta Żnin

KS Koronowo

 

:

 

Cis Hylmet Cekcyn

IKTS Noteć Inowrocław

 

:

 

GKS Orzeł Zbiczno

GLKS II Rogóźno

 

:

 

Sokół II Gniewkowo

AZS II Wątarski Włocławek

 

:

 

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

13. Kolejka - 05.02. (sobota)

Olimpia Unia III Grudziądz

 

:

 

Gwiazda II Bydgoszcz

Baszta Żnin

 

:

 

KS Koronowo

Cis Hylmet Cekcyn

 

:

 

IKTS Noteć Inowrocław

GKS Orzeł Zbiczno

 

:

 

GLKS II Rogóźno

Sokół II Gniewkowo

 

:

 

AZS II Wątarski Włocławek

KS Nowa Era Toruń

 

:

 

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

14. Kolejka - 12.02. (sobota)

KS Koronowo

 

:

 

Olimpia Unia III Grudziądz

IKTS Noteć Inowrocław

 

:

 

Baszta Żnin

GLKS II Rogóźno

 

:

 

Cis Hylmet Cekcyn

AZS II Wątarski Włocławek

 

:

 

GKS Orzeł Zbiczno

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

 

:

 

Sokół II Gniewkowo

Gwiazda II Bydgoszcz

 

:

 

KS Nowa Era Toruń

15. Kolejka - 19.02. (sobota)

IKTS Noteć Inowrocław

 

:

 

Olimpia Unia III Grudziądz

GLKS II Rogóźno

 

:

 

Baszta Żnin

Cis Hylmet Cekcyn

 

:

 

AZS II Wątarski Włocławek

GKS Orzeł Zbiczno

 

:

 

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

KS Nowa Era Toruń

 

:

 

Sokół II Gniewkowo

Gwiazda II Bydgoszcz

 

:

 

KS Koronowo

16. Kolejka - 26.02. (sobota)

GLKS II Rogóźno

 

:

 

Olimpia Unia III Grudziądz

AZS II Wątarski Włocławek

 

:

 

Baszta Żnin

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

 

:

 

Cis Hylmet Cekcyn

Sokół II Gniewkowo

 

:

 

GKS Orzeł Zbiczno

IKTS Noteć Inowrocław

 

:

 

Gwiazda II Bydgoszcz

KS Koronowo

 

:

 

KS Nowa Era Toruń

17. Kolejka - 12.03. (sobota)

Olimpia Unia III Grudziądz

 

:

 

AZS II Wątarski Włocławek

Baszta Żnin

 

:

 

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

Cis Hylmet Cekcyn

 

:

 

Sokół II Gniewkowo

KS Nowa Era Toruń

 

:

 

GKS Orzeł Zbiczno

Gwiazda II Bydgoszcz

 

:

 

GLKS II Rogóźno

KS Koronowo

 

:

 

IKTS Noteć Inowrocław

18. Kolejka - 26.03. (sobota)

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

 

:

 

Olimpia Unia III Grudziądz

Sokół II Gniewkowo

 

:

 

Baszta Żnin

GKS Orzeł Zbiczno

 

:

 

Cis Hylmet Cekcyn

IKTS Noteć Inowrocław

 

:

 

KS Nowa Era Toruń

GLKS II Rogóźno

 

:

 

KS Koronowo

AZS II Wątarski Włocławek

 

:

 

Gwiazda II Bydgoszcz

19. Kolejka - 02.04. (sobota)

Olimpia Unia III Grudziądz

 

:

 

Sokół II Gniewkowo

Baszta Żnin

 

:

 

GKS Orzeł Zbiczno

KS Nowa Era Toruń

 

:

 

Cis Hylmet Cekcyn

Gwiazda II Bydgoszcz

 

:

 

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

KS Koronowo

 

:

 

AZS II Wątarski Włocławek

IKTS Noteć Inowrocław

 

:

 

GLKS II Rogóźno

20. Kolejka - 09.04. (sobota)

GKS Orzeł Zbiczno

 

:

 

Olimpia Unia III Grudziądz

Cis Hylmet Cekcyn

 

:

 

Baszta Żnin

Sokół II Gniewkowo

 

:

 

Gwiazda II Bydgoszcz

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

 

:

 

KS Koronowo

AZS II Wątarski Włocławek

 

:

 

IKTS Noteć Inowrocław

GLKS II Rogóźno

 

:

 

KS Nowa Era Toruń

21. Kolejka - 30.04. (sobota)

Olimpia Unia III Grudziądz

 

:

 

Cis Hylmet Cekcyn

KS Nowa Era Toruń

 

:

 

Baszta Żnin

Gwiazda II Bydgoszcz

 

:

 

GKS Orzeł Zbiczno

KS Koronowo

 

:

 

Sokół II Gniewkowo

IKTS Noteć Inowrocław

 

:

 

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

GLKS II Rogóźno

 

:

 

AZS II Wątarski Włocławek

22. Kolejka - 14.05. (sobota)

Baszta Żnin

 

:

 

Olimpia Unia III Grudziądz

Cis Hylmet Cekcyn

 

:

 

Gwiazda II Bydgoszcz

GKS Orzeł Zbiczno

 

:

 

KS Koronowo

Sokół II Gniewkowo

 

:

 

IKTS Noteć Inowrocław

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

 

:

 

GLKS II Rogóźno

KS Nowa Era Toruń k

 

:

 

AZS II Wątarski Włocławe

 

 

 

Tabela:

Lp.

TABELA

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

KS Nowa Era Toruń

11

22

88

:

9

2.

GLKS II Rogóźno

11

16

77

:

48

3.

AZS II Wątarski Włocławek

11

16

75

:

44

4.

Olimpia Unia III Grudziądz

11

15

73

:

52

5.

Baszta Żnin

11

13

68

:

60

6.

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

11

11

59

:

61

7.

IKTS Noteć Inowrocław

11

10

49

:

59

8.

Sokół II Gniewkowo

11

9

58

:

75

9.

Gwiazda II Bydgoszcz

11

8

61

:

68

10.

Cis Hylmet Cekcyn

11

6

44

:

70

11.

GKS Orzeł Zbiczno

11

5

42

:

74

12.

KS Koronowo

11

1

13

:

87

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz