Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj23
tydzień122
miesiąc559
wszystkie352070

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości
Start arrow V LIGA
V LIGA MEZCZYZN Drukuj

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO V LIGI
TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2021/2022 - I RUNDA

1. Kolejka - 18.09. (sobota)

Olimpia Unia III Grudziądz

1

:

8

KS Nowa Era Toruń

Baszta Żnin

8

:

5

Gwiazda II Bydgoszcz

Cis Hylmet Cekcyn

 24.09.

:

 

KS Koronowo

GKS Orzeł Zbiczno

2

:

8

IKTS Noteć Inowrocław

Sokół II Gniewkowo

8

:

6

GLKS II Rogóźno

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

3

:

8

AZS II Wątarski Włocławek

2. Kolejka - 25.09. (sobota)

Gwiazda II Bydgoszcz

 

:

 

Olimpia Unia III Grudziądz

KS Koronowo

 

:

 

Baszta Żnin

IKTS Noteć Inowrocław

 

:

 

Cis Hylmet Cekcyn

GLKS II Rogóźno

 

:

 

GKS Orzeł Zbiczno

AZS II Wątarski Włocławek

 

:

 

Sokół II Gniewkowo

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

 

:

 

KS Nowa Era Toruń

3. Kolejka - 09.10. (sobota)

Olimpia Unia III Grudziądz

 

:

 

KS Koronowo

Baszta Żnin

 

:

 

IKTS Noteć Inowrocław

Cis Hylmet Cekcyn

 

:

 

GLKS II Rogóźno

GKS Orzeł Zbiczno

 

:

 

AZS II Wątarski Włocławek

Sokół II Gniewkowo

 

:

 

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

KS Nowa Era Toruń

 

:

 

Gwiazda II Bydgoszcz

4. Kolejka - 23.10. (sobota)

IKTS Noteć Inowrocław

 

:

 

Olimpia Unia III Grudziądz

GLKS II Rogóźno

 

:

 

Baszta Żnin

AZS II Wątarski Włocławek

 

:

 

Cis Hylmet Cekcyn

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

 

:

 

GKS Orzeł Zbiczno

Sokół II Gniewkowo

 

:

 

KS Nowa Era Toruń

KS Koronowo

 

:

 

Gwiazda II Bydgoszcz

5. Kolejka - 30.10. (sobota)

Olimpia Unia III Grudziądz

 

:

 

GLKS II Rogóźno

Baszta Żnin

 

:

 

AZS II Wątarski Włocławek

Cis Hylmet Cekcyn

 

:

 

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

GKS Orzeł Zbiczno

 

:

 

Sokół II Gniewkowo

Gwiazda II Bydgoszcz

 

:

 

IKTS Noteć Inowrocław

KS Nowa Era Toruń

 

:

 

KS Koronowo

6. Kolejka - 06.11. (sobota)

AZS II Wątarski Włocławek

 

:

 

Olimpia Unia III Grudziądz

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

 

:

 

Baszta Żnin

Sokół II Gniewkowo

 

:

 

Cis Hylmet Cekcyn

GKS Orzeł Zbiczno

 

:

 

KS Nowa Era Toruń

GLKS II Rogóźno

 

:

 

Gwiazda II Bydgoszcz

IKTS Noteć Inowrocław

 

:

 

KS Koronowo

7. Kolejka - 13.11. (sobota)

Olimpia Unia III Grudziądz

 

:

 

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

Baszta Żnin

 

:

 

Sokół II Gniewkowo

Cis Hylmet Cekcyn

 

:

 

GKS Orzeł Zbiczno

KS Nowa Era Toruń

 

:

 

IKTS Noteć Inowrocław

KS Koronowo

 

:

 

GLKS II Rogóźno

Gwiazda II Bydgoszcz

 

:

 

AZS II Wątarski Włocławek

8. Kolejka - 20.11. (sobota)

Sokół II Gniewkowo

 

:

 

Olimpia Unia III Grudziądz

GKS Orzeł Zbiczno

 

:

 

Baszta Żnin

Cis Hylmet Cekcyn

 

:

 

KS Nowa Era Toruń

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

 

:

 

Gwiazda II Bydgoszcz

AZS II Wątarski Włocławek

 

:

 

KS Koronowo

GLKS II Rogóźno

 

:

 

IKTS Noteć Inowrocław

9. Kolejka - 27.11. (sobota)

Olimpia Unia III Grudziądz

 

:

 

GKS Orzeł Zbiczno

Baszta Żnin

 

:

 

Cis Hylmet Cekcyn

Gwiazda II Bydgoszcz

 

:

 

Sokół II Gniewkowo

KS Koronowo

 

:

 

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

IKTS Noteć Inowrocław

 

:

 

AZS II Wątarski Włocławek

KS Nowa Era Toruń

 

:

 

GLKS II Rogóźno

10. Kolejka - 04.12. (sobota)

Cis Hylmet Cekcyn

 

:

 

Olimpia Unia III Grudziądz

Baszta Żnin

 

:

 

KS Nowa Era Toruń

GKS Orzeł Zbiczno

 

:

 

Gwiazda II Bydgoszcz

Sokół II Gniewkowo

 

:

 

KS Koronowo

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

 

:

 

IKTS Noteć Inowrocław

AZS II Wątarski Włocławek

 

:

 

GLKS II Rogóźno

11. Kolejka - 18.12. (sobota)

Olimpia Unia III Grudziądz

 

:

 

Baszta Żnin

Gwiazda II Bydgoszcz

 

:

 

Cis Hylmet Cekcyn

KS Koronowo

 

:

 

GKS Orzeł Zbiczno

IKTS Noteć Inowrocław

 

:

 

Sokół II Gniewkowo

GLKS II Rogóźno

 

:

 

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

KS Nowa Era Toruń

 

:

 

AZS II Wątarski Włocławek

 

 

 

Tabela:

1.

KS Nowa Era Toruń

1

2

8

:

1

2.

IKTS Noteć Inowrocław

1

2

8

:

2

3.

AZS II Wątarski Włocławek

1

2

8

:

3

4.

Baszta Żnin

1

2

8

:

5

5.

Sokół II Gniewkowo

1

2

8

:

6

6.

GLKS II Rogóźno

1

0

6

:

8

7.

Gwiazda II Bydgoszcz

1

0

5

:

8

8.

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

1

0

3

:

8

9.

GKS Orzeł Zbiczno

1

0

2

:

8

10.

Olimpia Unia III Grudziądz

1

0

1

:

8

11.

Cis Hylmet Cekcyn

0

0

0

:

0

12.

KS Koronowo

0

0

0

:

0

 

       

 

        

 
© 2021 KPOZTS Bydgoszcz