Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień109
miesiąc492
wszystkie336896

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow V LIGA
V LIGA MEZCZYZN Drukuj

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO V LIGI MEŹCZYZN TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2019/20 - I RUNDA

 

    I kolejka – 21.09.19 r. /sobota /

 

LZS Jastrzębie

5:8

IKTS Noteć Inowrocław

 

GLKS Rogóźno

8:2

UKS WDK Paterek

 

Krajna II Sępólno

8:2

Sokół II Gniewkowo

 

LUKS Kołaczkowo

8:0

GKS Orzeł Zbiczno

 

Sparta Nakło

8:4

GOKSiR Pruszcz

 

 

 

 

 

II kolejka – 28.09.19 r. /sobota/

 

UKS WDK Paterek

8:3

LZS Jastrzębie

 

Sokół II Gniewkowo

3:8

GLKS Rogóźno

 

GKS Orzeł Zbiczno

3:8

Krajna II Sępólno

 

GOKSiR Pruszcz

3:8

LUKS Kołaczkowo

 

IKTS Noteć Inowrocław

2:8

Sparta Nakło

 

 

 

 

 

III kolejka – 5.10.19 r. / sobota /

 

LZS Jastrzębie

7:7

Sokół II Gniewkowo

 

GLKS Rogóźno

8:1

GKS Orzeł Zbiczno

 

Krajna II Sępólno

8:1

GOKSiR Pruszcz

 

LUKS Kołaczkowo

7:7

Sparta Nakło

 

UKS WDK Paterek

7:7

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

 

 

 

     IV kolejka –19.10.19 r. /sobota /

 

GKS Orzeł Zbiczno

8:4

LZS Jastrzębie

 

GOKSiR Pruszcz

4:8

GLKS Rogóźno

 

Sparta Nakło

2:8

Krajna II Sępólno

 

IKTS Noteć Inowrocław

4:8

LUKS Kołaczkowo

 

Sokół II Gniewkowo

6:8

UKS WDK Paterek

 

 

 

 

 

V kolejka – 26.10.19 r. / sobota /

 

LZS Jastrzębie

0:8

GOKSiR Pruszcz

 

GLKS Rogóźno

8:3

Sparta Nakło

 

Krajna II Sępólno

8:3

LUKS Kołaczkowo

 

UKS WDK Paterek

7:7

GKS Orzeł Zbiczno

 

Sokół II Gniewkowo

8:6

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

 

 

 

VI kolejka – 9.11.19 r. /sobota/

 

Sparta Nakło

8:3

LZS Jastrzębie

 

LUKS Kołaczkowo

7:7

GLKS Rogóźno

 

GOKSiR Pruszcz

5:8

UKS WDK Paterek

 

GKS Orzeł Zbiczno

8:4

Sokół II Gniewkowo

 

IKTS Noteć Inowrocław

1:8

Krajna II Sępólno

 

 

 

 

 

VII kolejka – 16.11.19 r. /sobota/

 

LZS Jastrzębie

0:8

LUKS Kołaczkowo

 

GLKS Rogóźno

1:8

Krajna II Sępólno

 

UKS WDK Paterek

18.11

Sparta Nakło

 

Sokół II Gniewkowo

5:8

GOKSiR Pruszcz

 

GKS Orzeł Zbiczno

7:7

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

 

 

 

VIII kolejka –23.11.19 r. /sobota/

 

Krajna II Sępólno

 

LZS Jastrzębie

 

LUKS Kołaczkowo

 

UKS WDK Paterek

 

Sparta Nakło

 

Sokół II Gniewkowo

 

GOKSiR Pruszcz

 

GKS Orzeł Zbiczno

 

IKTS Noteć Inowrocław

 

GLKS Rogóźno

 

 

 

 

 

IX kolejka – 7.12.19 r. /sobota/

 

LZS Jastrzębie

 

GLKS Rogóźno

 

UKS WDK Paterek

 

Krajna II Sępólno

 

Sokół II Gniewkowo

 

LUKS Kołaczkowo

 

GKS Orzeł Zbiczno

 

Sparta Nakło

 

IKTS Noteć Inowrocław

 

GOKSiR Pruszcz

 

 

 

 

 

 

 

 

       Początek rozgrywania wszystkich meczów – godz.11,00

 

 

TABELA PO VII KOLEJCE

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1.

Krajna II Sępólno

7

14

56:13

2.

GLKS Rogóźno

7

11

48:28

3.

LUKS Kołaczkowo

7

10

49:29

4.

UKS WDK Paterek

6

8

40:36

5.

Sparta Nakło

6

7

36:32

6.

GKS Orzeł Zbiczno

7

6

34:46

7.

IKTS Noteć Inowrocław

7

4

35:51

8.

GOKSiR Pruszcz

7

4

33:45

9.

Sokół II Gniewkowo

7

3

35:53

10.

LZS Jastrzębie

7

1

22:55

 

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz