Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj130
wczoraj134
tydzień130
miesiąc5909
wszystkie418610

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Kluby
Kluby Drukuj

 

        


                                           Wykaz Klubów

Kujawsko–Pomorskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego

                                           w Bydgoszczy

Prezes KPOZTS - Andrzej Jesiołowski 694 384 239

Przew. Kol. Sędz. - Tomasz Drzycimski 605 782 540  

Rozgr. ligowe - Tomasz Aderjahn 506 319 161

Nr.

Nazwa Klubu

Adres klubu/hali

Liga i osoba do kontaktu

NIP

1.

Energa KTS Toruń

               

3 liga - Dominik Chojnacki 504 259 129

956-14-35-059

6 liga - Piotr Bardoń 508 462 987

ul. Słowackiego 114

Liga Mł. - Paweł Piotrowski 510 046 306

 87-100 Toruń

Prezes - Krzysztof Piotrowski 502 205 630

 

Czł. Zarządu - Tomasz Kurtyka 723 010 200

 

Czł. Zarządu - Mariusz Chojecki 503 095 573

2.

LUKS Chełmno

ul. Harcerska 1

4 liga, LM - Dariusz Kocoń 600 854 298

875-11-89-775

86-200 Chełmno

Janusz Błażejewicz 660 678 594

3.

KS Gwiazda Bydgoszcz

ul. Bronikowskiego 45

4 liga - Mateusz Cholewczyński 572 031 377

554-031-34-49

85-350 Bydgoszcz

Liga Mł. - Mateusz Ufnal  790 775 130

 

Prezes - Zbigniew Leszczyński 501 638 476

4.

IKTS Noteć Inowrocław

ul. Rakowicza 93

5 liga, Liga Młodzieżowa

556-24-16-553

 88-100 Inowrocław

Alina Bogdaniuk 603 256 274

 

Prezes - Sebastian Dąbrzał 501 022 225

5.

MLKS Piast Kruszwica

 

3 liga - Kamil Mańkowski 786 013 661

556-264-71-75

ul. Sportowa 1

4 liga - Waldemar Mańkowski 501 240 076

88-150 Kruszwica

Wiesław Zygmunt 609 728 400

 

Prezes - Robert Szymczak 603 677 147

 

6.

ASTS Olimpia Unia Grudziądz

                   

3 liga - Andrzej Drozdowski 721 417 068

876-22-31-943

4 liga - Rafał Glanert 515 209 164

ul. Piłsudskiego 14

5 liga - Jarosław Jarzyński 603 872 740

86-300 Grudziądz

6 liga - Sebastian Zaborowski 604 164 559

Jerzy Rączka 602 531 970

Prezes - Józef Mularczyk 601 647 859

 

Vce Prezes - Jerzy Wilmański 509 339 465

7.

MKS Emdek Bydgoszcz

 

3 liga - Radosław Olszewski 668 259 793

953-219-02-53

ul. Leszczyńskiego 42

4 liga - Krzysztof Kaps 665 195 299

85-137 Bydgoszcz

Prezes - Adam Łętocha 723 973 408

 

Klub - 52 373 17 95

8.

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

ul. Chojnicka 19

4 liga - Marcin Michalczewski 537 804 137

555-000-69-09

89-400 Sępólno Kraj.

6 liga - Marcin Lica 504 752 079

 

Łukasz Lemański 504 200 189

9.

TG Sokół Gniewkowo

ul. Sobieskiego 25             

556-253-15-44

88-140 Gniewkowo

4 liga, 5 liga, 6 liga - Stefan Hałas 662 002 289

hala - ul. Dworcowa 11

Kazimierz Gołembiewski 606 676 376

10.

UKS OSiR Brodnica

ul. Królowej Jadwigi 1

3 liga - Michał Gutkowski 662 648 051

874-17-04-158

87-300 Brodnica

6 liga - Robert Schuetz 506 128 098 (Prezes)

11.

GLKS Rogóźno

SP w Rogóźnie 91c

3 liga - Daniel Lipowski 601 947 978

876-237-84-39

86-318 Rogóźno

4 liga - Jacek Kaliszewski 509 036 298

hala - SP w Rogóźnie 91a

6 liga - Leszek Krawiecki 607 812 799

12.

KS Pogoń Mogilno

u.l. Mickiewicza 42

 

557-000-63-21

88-300 Mogilno

3 liga - Krzysztof Rogala 504 406 092

hala - ul. Grobla 1b

 

 

 

 

    

13.

LZS Jastrzębie

Jastrzębie 2A

3 liga - Marcin Chojnicki 501 565 875

466-036-22-14

87-600 Lipno

Slawomir Jaworski 603 464 980

hala - Zespół Szkół Karnkowo 42

 

14.

KWTS Gwiazda Bukowiec

ul. Dr Floriana Ceynowy 15

3 liga - Maciej Rakowicz 608 414 216

659-18-87-628

86-122 Bukowiec

Adam Licznerski 665 075 001

hala - ul. Dworcowa 26                            

 

15.

LUKS Kusy Laskowice

 

LM - Barbara Suchomska 788 445 052

559-15-17-886

ul. Szkolna 6

Gabriela Tobolska 500 168 438

86-131 Laskowice

Tomasz Drzycimski 605 782 540

 

Jacek Lutowski 606785 996

16.

ŻTMS Baszta Żnin

ul. Gnieźnieńska 7

4 liga - Marcin Frąckowiak 601 559 906

562-15-93-186

 88-400 Żnin

Klub - 52 302 07 05

hala - ul. Pieniężnej 19                         

Jerzy Śniadecki 509 379 711

17.

KG Gotyk Toruń

ul. Trzcinowa 38

4 liga - Kazimierz Wiszowaty - 608 824 746

956-232-39-83

87-100 Toruń

Krzysztof Afrykański 600 365 902

hala - ul. Poniatowskiego 9                    

 

18.

UKS Top Solec Kujawski

 

5 liga - Filip Strychalski 691 812 068

554-291-65-25

ul. Tartaczna 25

6 liga - Waldemar Ostrowski 605 202 629

86-050 Solec Kujawski

LM - Sebastian Mędlewski 500 002 520

 

Prezes - Łukasz Czarczyński 693 091 515

19.

KS Nowa Era Toruń

ul. Grudziądzka 51B/23

3 liga, LM - Rafał Utylski 690 949 111

956-236-93-18

87-100 Toruń

4 liga - Krzysztof Gużyński 661 578 141

hala - ul. Szosa Chełmińska 224/226

Prezes - Jacek Kulis 600 359 180

hala LM- ul. Łazienna 24/6

 

 

 

 

20.

KS Sparta Nakło

Suchary 47

5 liga - Marek Toton 694 540 147

558-171-21-00

89-100 Nakło

hala - ul. Dworcowa 9

89-121 Ślesin

21.

UKS Szaniec Świecie n. Osą

Szaniec Świecie n.Osą 112

4 liga, LM - Marek Drzażdżewski 783 551 744

876-233-01-02

86-341 Szaniec Świecie n.Osą

GOK - 56 466 19 01

hala - Sala GOK Szaniec Ś. N.Osą

Marcin Lach - 660 679 290

22.

UKS WDK Paterek

Paterek ul. Wyzwolenia 3

3 liga - Paweł Pałubicki 501 361 526

558-18-60-869

89-100 Nakło N. Notecią

5 liga - Sławomir Biernacki 695 837 865

23.

UKS AZS Włocławek

Al. Chopina 10A/7

6 liga (AZS I, AZS II)

888-311-92-63

87-800 Włocławek

Paula Kazanecka 663 369 961

hala - ul. Stefana Okrzei 94A           

 

24.

LUKS Serock-GOKSiR Pruszcz

ul. Wyzwolenia 47

5 liga - Andrzej Babiński 605 760 589

559-185-29-14

86-120 Serock

Janusz Musiał 600 182 652

hala - ul. Sportowa 10A

Klub - Adam Gatner - 52 382 95 26

86-120 Pruszcz

 

25.

KS Koronowo

ul. Wąskotorowa 4

5 liga - Łukasz Wolski 880 995 884

554-290-88-56

86-010 Koronowo

Mateusz Martin 880 257 929

26.

GLKS Cis Cekcyn

ul. Szkolna 2     89-511 Cekcyn

Bogusław Krajna 887 074 254

561-150-66-65

hala - ul. Szkolna 41A

Tomasz Słomiński 602 591 565

27.

GKS Myśliwiec Gostycyn

Centrum Sportowo - Rekreacyjne

5 liga - Kamil Piechowiak 603 227 140

561-143-53-04

ul. Sępoleńska 12B

6 liga - Arkadiusz Szpaczyński 506 452 730

89-520 Gostycyn

Marek Szweda 696 456 415

 

28.

BOSiR/ULKS Barcin

  BOSiR Sp. z o.o.  88-190 Barcin

 

562-179-16-50

ul. Jakuba Wojciechowskiego 1A

LM - Wojciech Kowal 691 522 485

hala - ZS ul. Polna 1

 

29.

GLKS Gruta

Gruta 244      86-330 Mełno

Wiesław Ostrowski 668 114 676

 

hala - Sz. Podstawowa Plemięta

Roman Cywiński 506 140 881

30.

KS Flisak Złotoria

ul. Sportowa 4

Marcin Cieslewicz 602 120 771

879-209-00-97

87-124 Złotoria

Prezes - Robert Chrobak 603 311 034

hala - ul. Pomorska 11

 

31.

Świecki Klub Tenisa Stołowego Świecie

ul. Sienkiewicz 3

Dariusz Kocoń 600 854 298

559-204-52-74

86-100 Świecie

Maciej Steczeń 607 195 340

32.

LUKS Orzeł Rynarzewo

Zespół Szkół w Rynarzewie

Tomasz Grobelski 502 060 237

558-165-93-92

ul. Strażacka 20

Szkoła 52 384 55 01

89-200 Szubin

 

33.

MLUKS Orlik Kcynia

ul. Bolesława Pobożnego 1

Grzegorz Kowalski 661 303 358

558-185-15-40

89-240 Kcynia

 

34.

KS Olender Wielka Nieszawka

ul. Toruńska 34

Karolina Bejenka 721 340 143

879-268-86-18

87-165 wielka Nieszawka

Prezes - Arkadiusz Talarek 605 233 244

hala - ul. Szkolna 9     Cierpice

 

 35

UKS Strzemyk Grudziądz

ul. Korczaka 23

86-300 Grudziądz

Daniel Lipowski  601 947 978

876-249-50-56

36.

Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ,,START"

 

 

554-232-19-96

ul. Gdańska 163

Waldemar Adamczak 600 077 779

85-915 Bydgoszcz

Mariusz Siewierski 792 250 972

 

 

Dariusz Szumacher – 500 166 166   

Stefan Dryszel – 503 081 220

Mariusz Schaefer – 793 029 438

Marcin Fidala – 510 549 587

Tadeusz Nowak – WLKP OZTS – 618 672 535

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz