Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj88
wczoraj119
tydzień357
miesiąc1681
wszystkie397050

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow III LIGA
III Liga mężczyzn Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE
ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO III LIGI
TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2021/2022 - II RUNDA

12. Kolejka - 29.01. (sobota)

Olimpia Unia II Grudziądz

3

:

8

LZS Jastrzębie

UKS WDK Paterek

0

:

8

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

GLKS Rogóźno

8

:

1

Piast Kruszwica

UKS OSiR II Brodnica

8

:

3

KS Gotyk II Toruń

Emdek II Bydgoszcz

 

:

 

Emdek Bydgoszcz

Pogoń II Mogilno

4

:

8

KWTS Gwiazda Bukowiec

13. Kolejka - 05.02. (sobota)

LZS Jastrzębie

8

:

5

UKS WDK Paterek

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

8

:

4

GLKS Rogóźno

Piast Kruszwica

8

:

5

UKS OSiR II Brodnica

KS Gotyk II Toruń

 

:

 

Emdek II Bydgoszcz

Emdek Bydgoszcz

8

:

3

Pogoń II Mogilno

Olimpia Unia II Grudziądz

4

:

8

KWTS Gwiazda Bukowiec

14. Kolejka - 12.02. (sobota)

GLKS Rogóźno

8

:

3

LZS Jastrzębie

UKS OSiR II Brodnica

1

:

8

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Emdek II Bydgoszcz

 

:

 

Piast Kruszwica

Pogoń II Mogilno

8

:

0

KS Gotyk II Toruń

KWTS Gwiazda Bukowiec

8

:

4

Emdek Bydgoszcz

Olimpia Unia II Grudziądz

8

:

2

UKS WDK Paterek

15. Kolejka - 19.02. (sobota)

LZS Jastrzębie

8

:

3

UKS OSiR II Brodnica

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

 

:

 

Emdek II Bydgoszcz

Piast Kruszwica

8

:

5

Pogoń II Mogilno

KS Gotyk II Toruń

3

:

8

KWTS Gwiazda Bukowiec

Olimpia Unia II Grudziądz

7

:

7

Emdek Bydgoszcz

GLKS Rogóźno

8

:

2

UKS WDK Paterek

16. Kolejka - 26.02. (sobota)

LZS Jastrzębie

 

:

 

Emdek II Bydgoszcz

Pogoń II Mogilno

1

:

8

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

KWTS Gwiazda Bukowiec

8

:

3

Piast Kruszwica

Emdek Bydgoszcz

8

:

3

KS Gotyk II Toruń

UKS OSiR II Brodnica

8

:

5

UKS WDK Paterek

GLKS Rogóźno

8

:

6

Olimpia Unia II Grudziądz

17. Kolejka - 12.03. (sobota)

LZS Jastrzębie

8

:

2

Pogoń II Mogilno

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

8

:

2

KWTS Gwiazda Bukowiec

Piast Kruszwica

7

:

7

Emdek Bydgoszcz

Olimpia Unia II Grudziądz

8

:

4

KS Gotyk II Toruń

UKS WDK Paterek

 

:

 

Emdek II Bydgoszcz

GLKS Rogóźno

8

:

6

UKS OSiR II Brodnica

18. Kolejka - 26.03. (sobota)

KWTS Gwiazda Bukowiec

4

:

8

LZS Jastrzębie

Emdek Bydgoszcz

3

:

8

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

KS Gotyk II Toruń

3

:

8

Piast Kruszwica

UKS OSiR II Brodnica

7

:

7

Olimpia Unia II Grudziądz

Emdek II Bydgoszcz

 

:

 

GLKS Rogóźno

Pogoń II Mogilno

8

:

0

UKS WDK Paterek

19. Kolejka - 02.04. (sobota)

LZS Jastrzębie

8

:

3

Emdek Bydgoszcz

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

8

:

0

KS Gotyk II Toruń

Olimpia Unia II Grudziądz

8

:

4

Piast Kruszwica

UKS WDK Paterek

2

:

8

KWTS Gwiazda Bukowiec

GLKS Rogóźno

8

:

1

Pogoń II Mogilno

UKS OSiR II Brodnica

 

:

 

Emdek II Bydgoszcz

20. Kolejka - 09.04. (sobota)

KS Gotyk II Toruń

3

:

8

LZS Jastrzębie

Piast Kruszwica

1

:

8

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Emdek Bydgoszcz

1

:

8

UKS WDK Paterek

KWTS Gwiazda Bukowiec

7

:

7

GLKS Rogóźno

Pogoń II Mogilno

7

:

7

UKS OSiR II Brodnica

Emdek II Bydgoszcz

 

:

 

Olimpia Unia II Grudziądz

21. Kolejka - 30.04. (sobota)

LZS Jastrzębie

8

:

3

Piast Kruszwica

Olimpia Unia II Grudziądz

5

:

8

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

UKS WDK Paterek

8

:

1

KS Gotyk II Toruń

GLKS Rogóźno

8

:

5

Emdek Bydgoszcz

UKS OSiR II Brodnica

8

:

6

KWTS Gwiazda Bukowiec

Emdek II Bydgoszcz

 

:

 

Pogoń II Mogilno

22. Kolejka - 14.05. (sobota)

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

8

:

1

LZS Jastrzębie

Piast Kruszwica

7

:

7

UKS WDK Paterek

KS Gotyk II Toruń

0

:

8

GLKS Rogóźno

UKS OSiR II Brodnica

7

:

7

Emdek Bydgoszcz

Emdek II Bydgoszcz

 

:

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

Pogoń II Mogilno

8

:

0 Vo.

Olimpia Unia II Grudziądz

 

 

Tabela:

Lp.

TABELA

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

21

42

168

:

48

2.

GLKS Rogóźno

21

37

160

:

86

3.

LZS Jastrzębie

21

32

149

:

86

4.

Olimpia Unia II Grudziądz

21

26

136

:

108

5.

KWTS Gwiazda Bukowiec

21

25

142

:

108

6.

Emdek Bydgoszcz

21

20

126

:

135

7.

Piast Kruszwica

21

17

109

:

138

8.

Pogoń II Mogilno

21

16

108

:

121

9.

UKS OSiR II Brodnica

21

15

107

:

143

10.

UKS WDK Paterek

21

10

82

:

141

11.

KS Gotyk II Toruń

21

0

44

:

168

12.

Emdek II Bydgoszcz

11

2

34

:

83

 

Drużyna Emdek II Bydgoszcz wycofała się z rozgrywek po I rundzie.

 

Awans do II ligi – MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

Spadek do IV ligi – Emdek II Bydgoszcz

 

 

Uwaga:

Zgodnie z Regulaminem Rozgrywek KPOZTS, dział: Awanse i spadki:

-  jeżeli z II ligi spadnie więcej niż 1 drużyna woj. kujawsko-pomorskiego to automatycznie z każdej ligi spada dodatkowo ta sama ilość drużyn. Jeżeli z II Ligi nie spadnie żadna drużyna z woj. Kujawsko-Pomorskiego – to z III Ligi Mężczyzn spada jedna drużyna mniej.

 

W związku z tym, że z II ligi nie spadła żadna z drużyna woj. kujawsko-pomorskiego, z III ligi spada tylko jednak drużyna.

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz