Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień23
miesiąc574
wszystkie331469

Gościmy

Start arrow III LIGA
III Liga mężczyzn Drukuj

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO III LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2018/2019 - II RUNDA

 

    XII kolejka – 12.01.18 r. /sobota /

 

KS Gotyk Toruń

7:7

Emdek Bydgoszcz

 

 

Piast Kruszwica

1:8

Gwiazda II Bydgoszcz

 

 

Energa KTS III Toruń

8:2

Piast Łasin

 

 

LZS Jastrzębie

30.03

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

 

LUKS Kołaczkowo

0:8

UKS OSiR Brodnica

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

2:8

Olimpia Unia II Grudziądz

 

 

XIII kolejka – 2.02.19 r. /sobota/

 

Emdek Bydgoszcz

8:4

Piast Kruszwica

 

 

Gwiazda II Bydgoszcz

4:8

Energa KTS III Toruń

 

 

Piast Łasin

7:7

LZS Jastrzębie

 

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

8:0

LUKS Kołaczkowo

 

 

UKS OSiR Brodnica

8:3

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

KS Gotyk Toruń

4:8

Olimpia Unia II Grudziądz

 

 

XIV kolejka –  9.02.19 r. / sobota /

 

Energa KTS III Toruń

8:1

Emdek Bydgoszcz

 

 

LZS Jastrzębie

6:8

Gwiazda II Bydgoszcz

 

 

LUKS Kołaczkowo

7:7

Piast Łasin

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

4:8

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

 

Olimpia Unia II Grudziądz

5:8

UKS OSiR Brodnica

 

 

Piast Kruszwica

4:8

KS Gotyk Toruń

 

 

     XV kolejka –16.02.19 r. /sobota /

 

Emdek Bydgoszcz

8:4

LZS Jastrzębie

 

 

Gwiazda II Bydgoszcz

8:0

LUKS Kołaczkowo

 

 

Piast Łasin

8:1

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

3:8

Olimpia Unia II Grudziądz

 

 

KS Gotyk Toruń

4:8

UKS OSiR Brodnica

 

 

Piast Kruszwica

4:8

Energa KTS III Toruń

 

 

XVI kolejka – 23.02.19 r. / sobota /

 

LUKS Kołaczkowo

0:8

Emdek Bydgoszcz

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

0:8

Gwiazda II Bydgoszcz

 

 

Olimpia Unia II Grudziądz

6:8

Piast Łasin

 

 

UKS OSiR Brodnica

8:4

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

 

LZS Jastrzębie

8:6

Piast Kruszwica

 

 

Energa KTS III Toruń

8:5

KS Gotyk Toruń

 

 

XVII kolejka – 9.03.19 r. /sobota/

 

Emdek Bydgoszcz

8:3

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

Gwiazda II Bydgoszcz

6:8

Olimpia Unia II Grudziądz

 

 

Piast Łasin

2:8

UKS OSiR Brodnica

 

 

KS Gotyk Toruń

7:7

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

 

Piast Kruszwica

7:7

LUKS Kołaczkowo

 

 

Energa KTS III Toruń

8:2

LZS Jastrzębie

 

 

XVIII kolejka – 16.03.19 r. /sobota/

 

Olimpia Unia II Grudziądz

7:7

Emdek Bydgoszcz

 

 

UKS OSiR Brodnica

8:3

Gwiazda II Bydgoszcz

 

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

7.04

Piast Łasin

 

 

LZS Jastrzębie

3:8

KS Gotyk Toruń

 

 

LUKS Kołaczkowo

0:8

Energa KTS III Toruń

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

6:8

Piast Kruszwica

 

 

XIX kolejka –23.03.19 r. /sobota/

 

Emdek Bydgoszcz

7:7

UKS OSiR Brodnica

 

 

Gwiazda II Bydgoszcz

8:0

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

 

KS Gotyk Toruń

6:8

Piast Łasin

 

 

Piast Kruszwica

8:5

Olimpia Unia II Grudziądz

 

 

Energa KTS III Toruń

26.03

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

LZS Jastrzębie

8:6

LUKS Kołaczkowo

 

 

XX kolejka – 6.04.19 r. /sobota/

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

Emdek Bydgoszcz

 

 

Piast Łasin

 

Gwiazda II Bydgoszcz

 

 

UKS OSiR Brodnica

 

Piast Kruszwica

 

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

Energa KTS III Toruń

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

LZS Jastrzębie

 

 

LUKS Kołaczkowo

 

KS Gotyk Toruń

 

 

XXI kolejka – 27.04.19 r. / sobota/

 

Emdek Bydgoszcz

 

Piast Łasin

 

KS Gotyk Toruń

 

Gwiazda II Bydgoszcz

 

Piast Kruszwica

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

Energa KTS III Toruń

 

UKS OSiR Brodnica

 

LZS Jastrzębie

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

LUKS Kołaczkowo

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

                                XXII kolejka – 4.05.19 r. sobota/

 

Gwiazda II Bydgoszcz

 

Emdek Bydgoszcz

 

Piast Łasin

 

Piast Kruszwica

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

Energa KTS III Toruń

 

UKS OSiR Brodnica

 

LZS Jastrzębie

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

LUKS Kołaczkowo

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

KS Gotyk Toruń

 

 

 

 

                   Początek rozgrywania wszystkich meczów – godz.11,00

 

 

 

 

 

 

 

 

TABELA PO XIX KOLEJCE

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Energa KTS III Toruń

18

35

143:48

2

UKS OSiR Brodnica

19

32

143:71

3

Gwiazda II Bydgoszcz

19

23

125:89

4

Olimpia Unia II Grudziądz

19

22

127:109

5

Emdek Bydgoszcz

19

20

119:108

6

Piast Łasin

18

19

104:114

7

KS Gotyk Toruń

19

18

116:111

8

LUKS Kołaczkowo

19

17

97:128

9-10

Krajna Sępólno Krajeńskie

17

13

90:106

Piast Kruszwica

19

13

101:132

11

LZS Jastrzębie

18

10

87:128

12

Olimpia Unia III Grudziądz

18

0

36:144

 

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz