|
12. Kolejka - 13.01. (sobota)
|
|
|
|
|
Sędzia
|
301/B
|
Maximus Broker II Toruń
|
7
|
:
|
7
|
MLKS Krajna Sępólno Kraj.
|
|
302/B
|
MPM monter&serwis LUKS II Chełmno
|
1
|
:
|
8
|
KS Nowa Era Toruń
|
Kocoń
|
303/B
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
5
|
:
|
8
|
LZS Jastrzębie
|
Cholewczyński
|
304/B
|
UKS WDK Paterek
|
6
|
:
|
8
|
Piast Kruszwica
|
Biernacki
|
305/B
|
EMDEK Bydgoszcz
|
6
|
:
|
8
|
GLKS Rogóźno
|
Kaps
|
306/B
|
Olimpia Unia II Grudziądz
|
5
|
:
|
8
|
UKS OSiR Brodnica
|
Rączka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Kolejka - 20.01. (sobota)
|
|
|
|
|
|
307/B
|
MLKS Krajna Sępólno Kraj.
|
8
|
:
|
1
|
MPM monter&serwis LUKS II Chełmno
|
Szmelter
|
308/B
|
KS Nowa Era Toruń
|
8
|
:
|
0
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
Rękas G.
|
309/B
|
LZS Jastrzębie
|
8
|
:
|
1
|
UKS WDK Paterek
|
Jaworski
|
310/B
|
EMDEK Bydgoszcz
|
0
|
:
|
8
|
Piast Kruszwica
|
WO
|
311/B
|
GLKS Rogóźno
|
7
|
:
|
7
|
Olimpia Unia II Grudziądz
|
Harmata
|
312/B
|
Maximus Broker II Toruń
|
2
|
:
|
8
|
UKS OSiR Brodnica
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Kolejka - 27.01. (sobota)
|
|
|
|
|
|
313/B
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
8
|
:
|
1
|
MLKS Krajna Sępólno Kraj.
|
Stypka
|
314/B
|
UKS WDK Paterek
|
0
|
:
|
8
|
KS Nowa Era Toruń
|
Biernacki
|
315/B
|
EMDEK Bydgoszcz
|
3
|
:
|
8
|
LZS Jastrzębie
|
Kaps
|
316/B
|
Olimpia Unia II Grudziądz
|
6
|
:
|
8
|
Piast Kruszwica
|
Rączka
|
317/B
|
UKS OSiR Brodnica
|
8
|
:
|
4
|
GLKS Rogóźno
|
Schuetz
|
318/B
|
MPM monter&serwis LUKS II Chełmno
|
2
|
:
|
8
|
Maximus Broker II Toruń
|
Kocoń
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Kolejka - 03.02. (sobota)
|
|
|
|
|
|
319/B
|
MLKS Krajna Sępólno Kraj.
|
8
|
:
|
5
|
UKS WDK Paterek
|
Szmelter
|
320/B
|
EMDEK Bydgoszcz
|
1
|
:
|
8
|
KS Nowa Era Toruń
|
Kaps
|
321/B
|
LZS Jastrzębie
|
8
|
:
|
2
|
Olimpia Unia II Grudziądz
|
Jaworski
|
322/B
|
Piast Kruszwica
|
6
|
:
|
8
|
UKS OSiR Brodnica
|
Mańkowski W.
|
323/B
|
Maximus Broker II Toruń
|
7
|
:
|
7
|
GLKS Rogóźno
|
|
324/B
|
MPM monter&serwis LUKS II Chełmno
|
1
|
:
|
8
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
Kocoń
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Kolejka - 02.03. (sobota)
|
|
|
|
|
|
325/B
|
EMDEK Bydgoszcz
|
8
|
:
|
2
|
MLKS Krajna Sępólno Kraj.
|
Kaps
|
326/B
|
KS Nowa Era Toruń
|
8
|
:
|
3
|
Olimpia Unia II Grudziądz
|
Rękas G.
|
327/B
|
UKS OSiR Brodnica
|
25.03.
|
:
|
|
LZS Jastrzębie
|
|
328/B
|
GLKS Rogóźno
|
7
|
:
|
7
|
Piast Kruszwica
|
Harmata
|
329/B
|
UKS WDK Paterek
|
8
|
:
|
2
|
MPM monter&serwis LUKS II Chełmno
|
Biernacki
|
330/B
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
8
|
:
|
6
|
Maximus Broker II Toruń
|
Stypka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. Kolejka - 09.03. (sobota)
|
|
|
|
|
|
331/B
|
MLKS Krajna Sępólno Kraj.
|
7
|
:
|
7
|
Olimpia Unia II Grudziądz
|
Szmelter
|
332/B
|
KS Nowa Era Toruń
|
8
|
:
|
2
|
UKS OSiR Brodnica
|
Rękas G.
|
333/B
|
LZS Jastrzębie
|
8
|
:
|
2
|
GLKS Rogóźno
|
Sucharski
|
334/B
|
Maximus Broker II Toruń
|
7
|
:
|
7
|
Piast Kruszwica
|
|
335/B
|
EMDEK Bydgoszcz
|
|
:
|
|
MPM monter&serwis LUKS II Chełmno
|
|
336/B
|
Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
7
|
:
|
7
|
UKS WDK Paterek
|
Biernacki
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18. Kolejka - 16.03. (sobota)
|
|
|
|
|
|
337/B
|
UKS OSiR
Brodnica
|
|
:
|
|
MLKS Krajna
Sępólno Kraj.
|
|
338/B
|
GLKS
Rogóźno
|
1
|
:
|
8
|
KS Nowa Era
Toruń
|
|
339/B
|
Piast Kruszwica
|
|
:
|
|
LZS
Jastrzębie
|
|
340/B
|
UKS WDK
Paterek
|
|
:
|
|
Maximus
Broker II Toruń
|
|
341/B
|
EMDEK
Bydgoszcz
|
|
:
|
|
Polski
Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
|
342/B
|
Olimpia
Unia II Grudziądz
|
|
:
|
|
MPM
monter&serwis LUKS II Chełmno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19. Kolejka - 23.03. (sobota)
|
|
|
|
|
|
343/B
|
MLKS Krajna
Sępólno Kraj.
|
|
:
|
|
GLKS
Rogóźno
|
|
344/B
|
KS Nowa Era
Toruń
|
|
:
|
|
Piast
Kruszwica
|
|
345/B
|
Maximus
Broker II Toruń
|
|
:
|
|
LZS
Jastrzębie
|
|
346/B
|
MPM
monter&serwis LUKS II Chełmno
|
|
:
|
|
UKS OSiR
Brodnica
|
|
347/B
|
Olimpia
Unia II Grudziądz
|
|
:
|
|
Polski
Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
|
348/B
|
EMDEK
Bydgoszcz
|
|
:
|
|
UKS WDK
Paterek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20. Kolejka - 13.04. (sobota)
|
|
|
|
|
|
349/B
|
Piast
Kruszwica
|
|
:
|
|
MLKS Krajna
Sępólno Kraj.
|
|
350/B
|
LZS
Jastrzębie
|
|
:
|
|
KS Nowa Era
Toruń
|
|
351/B
|
GLKS
Rogóźno
|
|
:
|
|
MPM
monter&serwis LUKS II Chełmno
|
|
352/B
|
UKS OSiR
Brodnica
|
|
:
|
|
Polski
Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
|
353/B
|
Olimpia
Unia II Grudziądz
|
|
:
|
|
UKS WDK
Paterek
|
|
354/B
|
EMDEK
Bydgoszcz
|
|
:
|
|
Maximus
Broker II Toruń
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21. Kolejka - 20.04. (sobota)
|
|
|
|
|
|
355/B
|
MLKS Krajna
Sępólno Kraj.
|
|
:
|
|
LZS
Jastrzębie
|
|
356/B
|
Maximus
Broker II Toruń
|
|
:
|
|
KS Nowa Era
Toruń
|
|
357/B
|
MPM
monter&serwis LUKS II Chełmno
|
|
:
|
|
Piast
Kruszwica
|
|
358/B
|
Polski
Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
|
:
|
|
GLKS
Rogóźno
|
|
359/B
|
UKS WDK
Paterek
|
|
:
|
|
UKS OSiR
Brodnica
|
|
360/B
|
EMDEK
Bydgoszcz
|
|
:
|
|
Olimpia
Unia II Grudziądz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22. Kolejka - 12.05. (sobota)
|
|
|
|
|
|
361/B
|
KS Nowa Era
Toruń
|
|
:
|
|
MLKS Krajna
Sępólno Kraj.
|
|
362/B
|
LZS Jastrzębie
|
8
|
:
|
3
|
MPM
monter&serwis LUKS II Chełmno
|
|
363/B
|
Piast
Kruszwica
|
|
:
|
|
Polski
Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
|
|
364/B
|
GLKS
Rogóźno
|
|
:
|
|
UKS WDK
Paterek
|
|
365/B
|
EMDEK
Bydgoszcz
|
|
:
|
|
UKS OSiR
Brodnica
|
|
366/B
|
Olimpia
Unia II Grudziądz
|
|
:
|
|
Maximus
Broker II Toruń
|
|