Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj23
tydzień122
miesiąc559
wszystkie352070

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości
Start arrow III LIGA
III Liga mężczyzn Drukuj

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO III LIGI
TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2021/2022 - I RUNDA

1. Kolejka - 18.09. (sobota)

LZS Jastrzębie

 5

:

 8

Olimpia Unia II Grudziądz

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

8

:

1

UKS WDK Paterek

Piast Kruszwica

6

:

8

GLKS Rogóźno

KS Gotyk II Toruń

5

:

8

UKS OSiR II Brodnica

Emdek Bydgoszcz

8

:

5

Emdek II Bydgoszcz

KWTS Gwiazda Bukowiec

7

:

7

Pogoń II Mogilno

2. Kolejka - 25.09. (sobota)

UKS WDK Paterek

 

:

 

LZS Jastrzębie

GLKS Rogóźno

 

:

 

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

UKS OSiR II Brodnica

 

:

 

Piast Kruszwica

Emdek II Bydgoszcz

 

:

 

KS Gotyk II Toruń

Pogoń II Mogilno

 

:

 

Emdek Bydgoszcz

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

:

 

Olimpia Unia II Grudziądz

3. Kolejka - 09.10. (sobota)

LZS Jastrzębie

 

:

 

GLKS Rogóźno

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

 

:

 

UKS OSiR II Brodnica

Piast Kruszwica

 

:

 

Emdek II Bydgoszcz

KS Gotyk II Toruń

 

:

 

Pogoń II Mogilno

Emdek Bydgoszcz

 

:

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

Olimpia Unia II Grudziądz

 

:

 

UKS WDK Paterek

4. Kolejka - 23.10. (sobota)

UKS OSiR II Brodnica

 

:

 

LZS Jastrzębie

Emdek II Bydgoszcz

 

:

 

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Pogoń II Mogilno

 

:

 

Piast Kruszwica

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

:

 

KS Gotyk II Toruń

Emdek Bydgoszcz

 

:

 

Olimpia Unia II Grudziądz

GLKS Rogóźno

 

:

 

UKS WDK Paterek

5. Kolejka - 30.10. (sobota)

LZS Jastrzębie

 

:

 

Emdek II Bydgoszcz

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

 

:

 

Pogoń II Mogilno

Piast Kruszwica

 

:

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

KS Gotyk II Toruń

 

:

 

Emdek Bydgoszcz

UKS WDK Paterek

 

:

 

UKS OSiR II Brodnica

Olimpia Unia II Grudziądz

 

:

 

GLKS Rogóźno

 

6. Kolejka - 06.11. (sobota)

Pogoń II Mogilno

 

:

 

LZS Jastrzębie

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

:

 

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Emdek Bydgoszcz

 

:

 

Piast Kruszwica

KS Gotyk II Toruń

 

:

 

Olimpia Unia II Grudziądz

Emdek II Bydgoszcz

 

:

 

UKS WDK Paterek

UKS OSiR II Brodnica

 

:

 

GLKS Rogóźno

7. Kolejka - 13.11. (sobota)

LZS Jastrzębie

 

:

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

 

:

 

Emdek Bydgoszcz

Piast Kruszwica

 

:

 

KS Gotyk II Toruń

Olimpia Unia II Grudziądz

 

:

 

UKS OSiR II Brodnica

GLKS Rogóźno

 

:

 

Emdek II Bydgoszcz

UKS WDK Paterek

 

:

 

Pogoń II Mogilno

8. Kolejka - 20.11. (sobota)

Emdek Bydgoszcz

 

:

 

LZS Jastrzębie

KS Gotyk II Toruń

 

:

 

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Piast Kruszwica

 

:

 

Olimpia Unia II Grudziądz

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

:

 

UKS WDK Paterek

Pogoń II Mogilno

 

:

 

GLKS Rogóźno

Emdek II Bydgoszcz

 

:

 

UKS OSiR II Brodnica

9. Kolejka - 27.11. (sobota)

LZS Jastrzębie

 

:

 

KS Gotyk II Toruń

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

 

:

 

Piast Kruszwica

UKS WDK Paterek

 

:

 

Emdek Bydgoszcz

GLKS Rogóźno

 

:

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

UKS OSiR II Brodnica

 

:

 

Pogoń II Mogilno

Olimpia Unia II Grudziądz

 

:

 

Emdek II Bydgoszcz

10. Kolejka - 04.12. (sobota)

Piast Kruszwica

 

:

 

LZS Jastrzębie

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

 

:

 

Olimpia Unia II Grudziądz

KS Gotyk II Toruń

 

:

 

UKS WDK Paterek

Emdek Bydgoszcz

 

:

 

GLKS Rogóźno

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

:

 

UKS OSiR II Brodnica

Pogoń II Mogilno

 

:

 

Emdek II Bydgoszcz

11. Kolejka - 18.12. (sobota)

LZS Jastrzębie

 

:

 

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

UKS WDK Paterek

 

:

 

Piast Kruszwica

GLKS Rogóźno

 

:

 

KS Gotyk II Toruń

UKS OSiR II Brodnica

 

:

 

Emdek Bydgoszcz

Emdek II Bydgoszcz

 

:

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

Olimpia Unia II Grudziądz

 

:

 

Pogoń II Mogilno

 

 

 

Tabela:

1.

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

1

2

8

:

1

2.

Emdek Bydgoszcz

1

2

8

:

5

3.

UKS OSiR II Brodnica

1

2

8

:

5

4.

Olimpia Unia II Grudziądz

1

2

8

:

5

5.

GLKS Rogóźno

1

2

8

:

6

6.

KWTS Gwiazda Bukowiec

1

1

7

:

7

7.

Pogoń II Mogilno

1

1

7

:

7

8.

Piast Kruszwica

1

0

6

:

8

9.

LZS Jastrzębie

1

0

5

:

8

10.

KS Gotyk II Toruń

1

0

5

:

8

11.

Emdek II Bydgoszcz

1

0

5

:

8

12.

UKS WDK Paterek

1

0

1

:

8

 

 

 
© 2021 KPOZTS Bydgoszcz