Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj21
wczoraj22
tydzień64
miesi±c499
wszystkie332784

Go¶cimy

Start arrow II LIGA MĘŻCZYZN
II LIGA MĘŻCZYZN Drukuj

 

       

TERMINARZ

II LIGI MĘŻCZYZN - I RUNDA 2018/19

     

Kolejka 1 - 15.09.2018

UKS Lis Sierakowice

 

KS Pogoń Mogilno

OKK OTLEWSKI Kusy Laskowice

 

MRKS I Gdańsk

LUKS J.Catering Bru¶ Chełmno

 

GKS TĘCZA Nowa Wie¶ Lęborska

EBROGYM Gniew

 

UKS TOP Solec Kujawski

UKS SZANIEC ¦wiecie/Os±

 

EUROCAPITAL 24 ATS Małe Trój.  Reda

KS AZS AWFiS IV Gdańsk

 

KS AZS AWFiS III Gdańsk

LUKS FORTUS Straszyn

 

UKS Pelplin

Kolejka 2 - 22.09.2018

UKS Lis Sierakowice

 

UKS Pelplin

KS AZS AWFiS III Gdańsk

 

LUKS FORTUS Straszyn

EUROCAPITAL 24 ATS Małe Trój.  Reda

 

KS AZS AWFiS IV Gdańsk

UKS TOP Solec Kujawski

 

UKS SZANIEC ¦wiecie/Os±

GKS TĘCZA Nowa Wie¶ Lęborska

 

EBROGYM Gniew

MRKS I Gdańsk

 

LUKS J.Catering Bru¶ Chełmno

KS Pogoń Mogilno

 

OKK OTLEWSKI Kusy Laskowice

Kolejka 3 - 6.10.2018

OKK OTLEWSKI Kusy Laskowice

 

UKS Lis Sierakowice

LUKS J.Catering Bru¶ Chełmno

 

KS Pogoń Mogilno

EBROGYM Gniew

 

MRKS I Gdańsk

UKS SZANIEC ¦wiecie/Os±

 

GKS TĘCZA Nowa Wie¶ Lęborska

KS AZS AWFiS IV Gdańsk

 

UKS TOP Solec Kujawski

LUKS FORTUS Straszyn

 

EUROCAPITAL 24 ATS Małe Trój.  Reda

UKS Pelplin

 

KS AZS AWFiS III Gdańsk

Kolejka 4 - 20.10.2018

UKS Lis Sierakowice

 

KS AZS AWFiS III Gdańsk

EUROCAPITAL 24 ATS Małe Trój.  Reda

 

UKS Pelplin

UKS TOP Solec Kujawski

 

LUKS FORTUS Straszyn

GKS TĘCZA Nowa Wie¶ Lęborska

 

KS AZS AWFiS IV Gdańsk

MRKS I Gdańsk

 

UKS SZANIEC ¦wiecie/Os±

KS Pogoń Mogilno

 

EBROGYM Gniew

OKK OTLEWSKI Kusy Laskowice

 

LUKS J.Catering Bru¶ Chełmno

Kolejka 5 - 27.10.2018

LUKS J.Catering Bru¶ Chełmno

 

UKS Lis Sierakowice

EBROGYM Gniew

 

OKK OTLEWSKI Kusy Laskowice

UKS SZANIEC ¦wiecie/Os±

 

KS Pogoń Mogilno

KS AZS AWFiS IV Gdańsk

 

MRKS I Gdańsk

LUKS FORTUS Straszyn

 

GKS TĘCZA Nowa Wie¶ Lęborska

UKS Pelplin

 

UKS TOP Solec Kujawski

KS AZS AWFiS III Gdańsk

 

EUROCAPITAL 24 ATS Małe Trój.  Reda

Kolejka 6 - 3.11.2018

UKS Lis Sierakowice

 

EUROCAPITAL 24 ATS Małe Trój.  Reda

UKS TOP Solec Kujawski

 

KS AZS AWFiS III Gdańsk

GKS TĘCZA Nowa Wie¶ Lęborska

 

UKS Pelplin

MRKS I Gdańsk

 

LUKS FORTUS Straszyn

KS Pogoń Mogilno

 

KS AZS AWFiS IV Gdańsk

OKK OTLEWSKI Kusy Laskowice

 

UKS SZANIEC ¦wiecie/Os±

LUKS J.Catering Bru¶ Chełmno

 

EBROGYM Gniew

Kolejka 7 - 17.11.2018

EBROGYM Gniew

 

UKS Lis Sierakowice

UKS SZANIEC ¦wiecie/Os±

 

LUKS J.Catering Bru¶ Chełmno

KS AZS AWFiS IV Gdańsk

 

OKK OTLEWSKI Kusy Laskowice

LUKS FORTUS Straszyn

 

KS Pogoń Mogilno

UKS Pelplin

 

MRKS I Gdańsk

KS AZS AWFiS III Gdańsk

 

GKS TĘCZA Nowa Wie¶ Lęborska

EUROCAPITAL 24 ATS Małe Trój.  Reda

 

UKS TOP Solec Kujawski

Kolejka 8 - 1.12.2018

UKS Lis Sierakowice

 

UKS TOP Solec Kujawski

GKS TĘCZA Nowa Wie¶ Lęborska

 

EUROCAPITAL 24 ATS Małe Trój.  Reda

MRKS I Gdańsk

 

KS AZS AWFiS III Gdańsk

KS Pogoń Mogilno

 

UKS Pelplin

OKK OTLEWSKI Kusy Laskowice

 

LUKS FORTUS Straszyn

LUKS J.Catering Bru¶ Chełmno

 

KS AZS AWFiS IV Gdańsk

EBROGYM Gniew

 

UKS SZANIEC ¦wiecie/Os±

Kolejka 9 - 15.12.2018

UKS SZANIEC ¦wiecie/Os±

 

UKS Lis Sierakowice

KS AZS AWFiS IV Gdańsk

 

EBROGYM Gniew

LUKS FORTUS Straszyn

 

LUKS J.Catering Bru¶ Chełmno

UKS Pelplin

 

OKK OTLEWSKI Kusy Laskowice

KS AZS AWFiS III Gdańsk

 

KS Pogoń Mogilno

EUROCAPITAL 24 ATS Małe Trój.  Reda

 

MRKS I Gdańsk

UKS TOP Solec Kujawski

 

GKS TĘCZA Nowa Wie¶ Lęborska

Kolejka 10 - 22.12.2018

UKS Lis Sierakowice

 

GKS TĘCZA Nowa Wie¶ Lęborska

MRKS I Gdańsk

 

UKS TOP Solec Kujawski

KS Pogoń Mogilno

 

EUROCAPITAL 24 ATS Małe Trój.  Reda

OKK OTLEWSKI Kusy Laskowice

 

KS AZS AWFiS III Gdańsk

LUKS J.Catering Bru¶ Chełmno

 

UKS Pelplin

EBROGYM Gniew

 

LUKS FORTUS Straszyn

UKS SZANIEC ¦wiecie/Os±

 

KS AZS AWFiS IV Gdańsk

Kolejka 11

KS AZS AWFiS IV Gdańsk

 

UKS Lis Sierakowice

LUKS FORTUS Straszyn

 

UKS SZANIEC ¦wiecie/Os±

UKS Pelplin

 

EBROGYM Gniew

KS AZS AWFiS III Gdańsk

 

LUKS J.Catering Bru¶ Chełmno

EUROCAPITAL 24 ATS Małe Trój.  Reda

 

OKK OTLEWSKI Kusy Laskowice

UKS TOP Solec Kujawski

 

KS Pogoń Mogilno

GKS TĘCZA Nowa Wie¶ Lęborska

 

MRKS I Gdańsk

Kolejka 12

UKS Lis Sierakowice

 

MRKS I Gdańsk

KS Pogoń Mogilno

 

GKS TĘCZA Nowa Wie¶ Lęborska

OKK OTLEWSKI Kusy Laskowice

 

UKS TOP Solec Kujawski

LUKS J.Catering Bru¶ Chełmno

 

EUROCAPITAL 24 ATS Małe Trój.  Reda

EBROGYM Gniew

 

KS AZS AWFiS III Gdańsk

UKS SZANIEC ¦wiecie/Os±

 

UKS Pelplin

KS AZS AWFiS IV Gdańsk

 

LUKS FORTUS Straszyn

Kolejka 13

LUKS FORTUS Straszyn

 

UKS Lis Sierakowice

UKS Pelplin

 

KS AZS AWFiS IV Gdańsk

KS AZS AWFiS III Gdańsk

 

UKS SZANIEC ¦wiecie/Os±

EUROCAPITAL 24 ATS Małe Trój.  Reda

 

EBROGYM Gniew

UKS TOP Solec Kujawski

 

LUKS J.Catering Bru¶ Chełmno

GKS TĘCZA Nowa Wie¶ Lęborska

 

OKK OTLEWSKI Kusy Laskowice

MRKS I Gdańsk

 

KS Pogoń Mogilno

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz