Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj11
wczoraj27
tydzień38
miesiąc155
wszystkie427225

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow II LIGA MĘŻCZYZN
II LIGA MĘŻCZYZN Drukuj

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO

II LIGI MĘŻCZYZN TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2022/2023 - I RUNDA

NR

        1. Kolejka - 24.09. (sobota)

SĘDZIA

1

KS AZS AWFiSBalta III Gdańsk

9

:

1

UKS Olimpia Gniew

Bartosz Gajek 

2

KS Pogoń Mogilno

10

:

0

UKS Junior Magiza Miastko

Krzysztof Rogala 

3

LUKS Chełmno

9

:

1

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

Mariusz Pankowski

4

UKS Top Solec Kujawski

8

:

2

Maximus Broker Toruń

Sebastian Mędlewski

5

KUKS Remus Kościerzyna

8

:

2

GTS LUKS Straszyn

Urszula Kalińska 

6

Energa Manekin III Toruń

5

:

5

UKS Szaniec Świecie nad Osą

Tomasz Kuryka 

7

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

2

:

8

MRKS Gdańsk

Krystian Felchner 

8

Akademia Tenisa Stołowego II Reda

7

:

3

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

Karol Sikorski 

 

NR

2. Kolejka - 01.10. (sobota)

9

UKS Junior Magiza Miastko

0

:

10

KS AZS AWFiSBalta III Gdańsk

Paweł Biernacki 

10

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

8

:

2

UKS Olimpia Gniew

Tomasz Aderjahn 

11

Maximus Broker Toruń

4

:

6

KS Pogoń Mogilno

Kuba Maruszak 

12

GTS LUKS Straszyn

1

:

9

LUKS Chełmno

Eugeniusz Chyliński 

13

UKS Szaniec Świecie nad Osą

0

:

10

UKS Top Solec Kujawski

Marek Drzażdżyński 

14

MRKS Gdańsk

:

6

KUKS Remus Kościerzyna

Karol Skolimowski 

15

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

15.02 

:

Energa Manekin III Toruń

Edawrd Nagórski 

16

Akademia Tenisa Stołowego II Reda

:

6

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard

JarosławPrzyborowski

 

NR

3. Kolejka - 08.10. (sobota)

17

KS AZS AWFiSBalta III Gdańsk

10

:

0

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

Bartosz Gajek  

18

UKS Junior Magiza Miastko

1

:

9

Maximus Broker Toruń

Paweł Biernacki 

19

UKS Olimpia Gniew

5

:

5

GTS LUKS Straszyn

Roman Dereszkiewicz 

20

KS Pogoń Mogilno

9

:

1

UKS Szaniec Świecie nad Osą

Krzysztof Rogala  

21

LUKS Chełmno

5

:

5

MRKS Gdańsk

Mariusz Pankowski 

22

UKS Top Solec Kujawski

10

:

0

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

Sebastian Mędlewski 

23

KUKS Remus Kościerzyna

5

:

5

Akademia Tenisa Stołowego II Reda

Urszula Kalińska  

24

Energa Manekin III Toruń

4

:

6

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard

Tomasz Kuryka  

 

NR

4. Kolejka - 15.10. (sobota)

25

Maximus Broker Toruń

3

:

7

KS AZS AWFiSBalta III Gdańsk

StanisławBarganowski 

26

GTS LUKS Straszyn

6

:

4

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

Eugeniusz Chyliński  

27

UKS Szaniec Świecie nad Osą

9

:

1

UKS Junior Magiza Miastko

Marek Drzażdżyński  

28

MRKS Gdańsk

7

:

3

UKS Olimpia Gniew

Krystian Kreft 

29

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

2

:

8

KS Pogoń Mogilno

JanuszSzymankiewicz 

30

Akademia Tenisa Stołowego II Reda

2

:

8

LUKS Chełmno

Tomasz Siudek 

31

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

2

:

8

UKS Top Solec Kujawski

Krystian Felchner  

32

Energa Manekin III Toruń

5

:

5

KUKS Remus Kościerzyna

Tomasz Kuryka  

 

 

 

 

NR

5. Kolejka - 22.10. (sobota)

33

KS AZS AWFiSBalta III Gdańsk

8

:

2

GTS LUKS Straszyn

Bartosz Gajek  

34

Maximus Broker Toruń

5

:

5

UKS Szaniec Świecie nad Osą

Kuba Maruszak 

35

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

4

:

6

MRKS Gdańsk

Tomasz Aderjahn  

36

UKS Junior Magiza Miastko

2

:

8

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

Paweł Biernacki 

37

UKS Olimpia Gniew

5

:

5

Akademia Tenisa Stołowego II Reda

Roman Dereszkiewicz 

38

KS Pogoń Mogilno

8

:

2

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard

Krzysztof Rogala  

39

LUKS Chełmno

8

:

2

Energa Manekin III Toruń

Dariusz Kocoń  

40

UKS Top Solec Kujawski

8

:

2

KUKS Remus Kościerzyna

Sebastian Mędlewski 

 

NR

6. Kolejka - 29.10. (sobota)

41

UKS Szaniec Świecie nad Osą

1

:

9

KS AZS AWFiSBalta III Gdańsk

Marek Drzażdżyński  

42

MRKS Gdańsk

10

:

0

GTS LUKS Straszyn

Karol Skolimowski  

43

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

4

:

6

Maximus Broker Toruń

Waldemar Klepacki 

44

Akademia Tenisa Stołowego II Reda

8

:

2

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

WaldemarŚwierczyna 

45

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

9

:

1

UKS Junior Magiza Miastko

Krystian Felchner  

46

Energa Manekin III Toruń

7

:

3

UKS Olimpia Gniew

Tomasz Kuryka  

47

KUKS Remus Kościerzyna

4

:

6

KS Pogoń Mogilno

Urszula Kalińska  

48

UKS Top Solec Kujawski

7

:

3

LUKS Chełmno

Waldemar  Ostrowski 

 

NR

7. Kolejka - 05.11. (sobota)

49

KS AZS AWFiSBalta III Gdańsk

7

:

3

MRKS Gdańsk

Bartosz Gajek  

50

UKS Szaniec Świecie nad Osą

5

:

5

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

Marek Drzażdżyński  

51

GTS LUKS Straszyn

6

:

4

Akademia Tenisa Stołowego II Reda

Eugeniusz Chyliński  

52

Maximus Broker Toruń

6

:

4

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard

StanisławBarganowski 

53

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

3

:

7

Energa Manekin III Toruń

Tomasz Aderjahn  

54

UKS Junior Magiza Miastko

3

:

7

KUKS Remus Kościerzyna

Paweł Biernacki 

55

UKS Olimpia Gniew

0

:

10

UKS Top Solec Kujawski

Roman Dereszkiewicz 

56

KS Pogoń Mogilno

7

:

3

LUKS Chełmno

Krzysztof Rogala  

 

NR

8. Kolejka - 12.11. (sobota)

57

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

2

:

8

KS AZS AWFiSBalta III Gdańsk

Edward Nagórski 

58

Akademia Tenisa Stołowego II Reda

4

:

6

MRKS Gdańsk

Karol Sikorski  

59

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

4

:

6

UKS Szaniec Świecie nad Osą

Krystian Felchner  

60

Energa Manekin III Toruń

7

:

3

GTS LUKS Straszyn

Tomasz Kuryka  

61

KUKS Remus Kościerzyna

8

:

2

Maximus Broker Toruń

Urszula Kalińska  

62

UKS Top Solec Kujawski

9

:

1

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

Waldemar  Ostrowski  

63

LUKS Chełmno

8

:

2

UKS Junior Magiza Miastko

Dariusz Kocoń  

64

KS Pogoń Mogilno

10

:

0

UKS Olimpia Gniew

Krzysztof Rogala  

 

NR

9. Kolejka - 26.11. (sobota)

65

KS AZS AWFiSBalta III Gdańsk

9

:

1

Akademia Tenisa Stołowego II Reda

Bartosz Gajek  

66

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

5

:

5

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard

Krzysztof Wójcik 

67

MRKS Gdańsk

8

:

2

Energa Manekin III Toruń

Krystian Kreft  

68

UKS Szaniec Świecie nad Osą

3

:

7

KUKS Remus Kościerzyna

Marek Drzażdżyński  

69

GTS LUKS Straszyn

1

:

9

UKS Top Solec Kujawski

Eugeniusz Chyliński  

70

Maximus Broker Toruń

4

:

6

LUKS Chełmno

Kuba Maruszak 

71

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

0

:

10

KS Pogoń Mogilno

Tomasz Aderjahn  

72

UKS Olimpia Gniew

8

:

2

UKS Junior Magiza Miastko

Roman Dereszkiewicz 

 

NR

10. Kolejka - 10.12. (sobota)

73

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

3

:

7

KS AZS AWFiSBalta III Gdańsk

Krystian Felchner  

74

Energa Manekin III Toruń

4

:

6

Akademia Tenisa Stołowego II Reda

Tomasz Kuryka  

75

KUKS Remus Kościerzyna

4

:

6

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

Urszula Kalińska  

76

UKS Top Solec Kujawski

11.02

:

MRKS Gdańsk

Waldemar  Ostrowski  

77

LUKS Chełmno

7

:

3

UKS Szaniec Świecie nad Osą

Dariusz Kocoń  

78

KS Pogoń Mogilno

10

:

0

GTS LUKS Straszyn

Krzysztof Rogala  

79

UKS Olimpia Gniew

4

:

6

Maximus Broker Toruń

Roman Dereszkiewicz 

80

UKS Junior Magiza Miastko

6

:

4

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

Paweł Biernacki 

 

NR

11. Kolejka - 17.12. (sobota)

81

KS AZS AWFiSBalta III Gdańsk

7

:

3

Energa Manekin III Toruń

Bartosz Gajek  

82

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

3

:

7

KUKS Remus Kościerzyna

Krystian Felchner  

83

Akademia Tenisa Stołowego II Reda

1

:

9

UKS Top Solec Kujawski

JarosławPrzyborowski

84

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

5

:

5

LUKS Chełmno

Edward Nagórski 

85

MRKS Gdańsk

2

:

8

KS Pogoń Mogilno

Karol Skolimowski  

86

UKS Szaniec Świecie nad Osą

6

:

4

UKS Olimpia Gniew

Marek Drzażdżyński  

87

GTS LUKS Straszyn

5

:

5

UKS Junior Magiza Miastko

Eugeniusz Chyliński  

88

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

2

:

8

Maximus Broker Toruń

Tomasz Aderjahn  

 

NR

12. Kolejka - 07.01.2023 (sobota)

89

KUKS Remus Kościerzyna

3

:

7

KS AZS AWFiSBalta III Gdańsk

Urszula Kalińska  

90

UKS Top Solec Kujawski

9

:

1

Energa Manekin III Toruń

Sebastian Mędlewski 

91

LUKS Chełmno

11.02

:

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard

Dariusz Kocoń  

92

KS Pogoń Mogilno

10

:

0

Akademia Tenisa Stołowego II Reda

Krzysztof Rogala  

93

UKS Olimpia Gniew

3

:

7

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

Roman Dereszkiewicz 

94

UKS Junior Magiza Miastko

1

:

9

MRKS Gdańsk

Paweł Biernacki 

95

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

5

:

5

UKS Szaniec Świecie nad Osą

Tomasz Aderjahn 

96

Maximus Broker Toruń

8

:

2

GTS LUKS Straszyn

Kuba Maruszak 

 

NR

13. Kolejka - 14.01.2023 (sobota)

97

KS AZS AWFiSBalta III Gdańsk

5

:

5

UKS Top Solec Kujawski

Bartosz Gajek  

98

KUKS Remus Kościerzyna

3

:

7

LUKS Chełmno

Urszula Kalińska  

99

Energa Manekin III Toruń

0

:

10

KS Pogoń Mogilno

Tomasz Kuryka   

100

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

11.02

:

UKS Olimpia Gniew

Krystian Felchner  

101

Akademia Tenisa Stołowego II Reda

7

:

3

UKS Junior Magiza Miastko

Tomasz Siudek  

102

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

7.02

:

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

Krzysztof Wójcik 

103

MRKS Gdańsk

5

:

5

Maximus Broker Toruń

Krystian Kreft  

104

GTS LUKS Straszyn

2

:

8

UKS Szaniec Świecie nad Osą

Eugeniusz Chyliński  

 

NR

14. Kolejka - 18.02.2023 (sobota)

105

LUKS Chełmno

 

:

 

KS AZS AWFiSBalta III Gdańsk

Dariusz Kocoń  

106

KS Pogoń Mogilno

 

:

 

UKS Top Solec Kujawski

Krzysztof Rogala  

107

UKS Olimpia Gniew

 

:

 

KUKS Remus Kościerzyna

Roman Dereszkiewicz 

108

UKS Junior Magiza Miastko

 

:

 

Energa Manekin III Toruń

Paweł Biernacki 

109

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

 

:

 

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard

Tomasz Aderjahn  

110

Maximus Broker Toruń

 

:

 

Akademia Tenisa Stołowego II Reda

StanisławBarganowski 

111

GTS LUKS Straszyn

 

:

 

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

Eugeniusz Chyliński  

112

UKS Szaniec Świecie nad Osą

 

:

 

MRKS Gdańsk

Marek Drzażdżyński  

 

NR

15. Kolejka - 25.02.2023 (sobota)

113

KS AZS AWFiSBalta III Gdańsk

 

:

 

KS Pogoń Mogilno

Bartosz Gajek  

114

LUKS Chełmno

 

:

 

UKS Olimpia Gniew

Dariusz Kocoń  

115

UKS Top Solec Kujawski

 

:

 

UKS Junior Magiza Miastko

Sebastian Mędlewski 

116

KUKS Remus Kościerzyna

 

:

 

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

Urszula Kalińska  

117

Energa Manekin III Toruń

 

:

 

Maximus Broker Toruń

Tomasz Kuryka   

118

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

 

:

 

GTS LUKS Straszyn

Krystian Felchner  

119

Akademia Tenisa Stołowego II Reda

 

:

 

UKS Szaniec Świecie nad Osą

WaldemarŚwierczyna  

120

MRKS Gdańsk

 

:

 

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

Karol Skolimowski  

 

 

TABELA PO XIII KOLEJCE

Lp.

DRUŻYNA

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

KS Pogoń Mogilno

13

26

112

:

18

2.

KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk

13

25

103

:

27

3.

UKS Top Solec Kujawski

12

23

102

:

18

4.

LUKS Chełmno

12

18

78

:

42

5.

MRKS Gdańsk

12

16

73

:

47

6.

KUKS Remus Kościerzyna

13

14

69

:

61

7.

Maximus Broker Toruń

13

14

68

:

62

8.

UKS Szaniec Świecie nad Osą

13

12

57

:

73

9.

Energa Manekin III Toruń

12

10

47

:

73

10.

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

11

9

47

:

63

11.

Akademia Tenisa Stołowego II Reda

13

8

54

:

76

12.

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

11

7

46

:

64

13.

GTS LUKS Straszyn

13

6

35

:

95

14.

UKS Olimpia Gniew

12

4

38

:

82

15.

UKS Junior Magiza Miastko

13

3

27

:

103

16.

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

12

3

34

:

86

 

 

 
© 2023 KPOZTS Bydgoszcz