Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj4
wczoraj23
tydzień165
miesiąc165
wszystkie337246

Gościmy

Start arrow IV LIGA
IV LIGA MEZCZYZN Drukuj

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO IV LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2019/20 - I RUNDA

 

    I kolejka – 21.09.19 r. /sobota /

 

Piast Łasin

6:8

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Emdek III Bydgoszcz

 

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

8:3

GLKS Gruta

 

 

BOSiR ULKS Barcin

5:8

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

 

Energa Manekin IV Toruń

1:8

Piast II Kruszwica

 

 

Tarpan Mrocza

7:7

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

 

II kolejka – 28.09.19 r. /sobota/

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Piast Łasin

 

 

GLKS Gruta

5:8

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:2

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

 

Piast II Kruszwica

8:1

BOSiR ULKS Barcin

 

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

1:8

Energa Manekin IV Toruń

 

 

Tarpan Mrocza

7:7

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

 

III kolejka – 5.10.19 r. / sobota /

 

Piast Łasin

8:5

GLKS Gruta

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

7:7

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

8:5

Piast II Kruszwica

 

 

BOSiR ULKS Barcin

7:7

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

 

Energa Manekin IV Toruń

5:8

Tarpan Mrocza

 

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

Emdek III Bydgoszcz

 

 

     IV kolejka –19.10.19 r. /sobota /

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:0

Piast Łasin

 

 

Piast II Kruszwica

4:8

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

5:8

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

 

Tarpan Mrocza

8:3

BOSiR ULKS Barcin

 

 

Energa Manekin IV Toruń

1:8

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

 

GLKS Gruta

 

Emdek III Bydgoszcz

 

 

V kolejka – 26.10.19 r. / sobota /

 

Piast Łasin

7:7

Piast II Kruszwica

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

8:3

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

8:2

Tarpan Mrocza

 

 

BOSiR ULKS Barcin

6:8

Energa Manekin IV Toruń

 

 

Emdek III Bydgoszcz

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

8:3

GLKS Gruta

 

 

VI kolejka – 9.11.19 r. /sobota/

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

5:8

Piast Łasin

 

 

Tarpan Mrocza

4:8

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

Energa Manekin IV Toruń

6:8

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

 

BOSiR ULKS Barcin

1:8

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

 

Piast II Kruszwica

 

Emdek III Bydgoszcz

 

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:4

GLKS Gruta

 

 

VII kolejka – 16.11.19 r. /sobota/

 

Piast Łasin

7:7

Tarpan Mrocza

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

8:4

Energa Manekin IV Toruń

 

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

8:0

BOSiR ULKS Barcin

 

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

4.12

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

 

GLKS Gruta

8:5

Piast II Kruszwica

 

 

Emdek III Bydgoszcz

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

 

VIII kolejka –23.11.19 r. /sobota/

 

Energa Manekin IV Toruń

5:8

Piast Łasin

 

 

BOSiR ULKS Barcin

7.12

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

4:8

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

 

Tarpan Mrocza

 

Emdek III Bydgoszcz

 

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

4:8

GLKS Gruta

 

 

Piast II Kruszwica

1:8

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

 

IX kolejka – 30.11.19 r. /sobota/

 

Piast Łasin

8:0

BOSiR ULKS Barcin

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

8:3

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Energa Manekin IV Toruń

 

 

GLKS Gruta

3.12

Tarpan Mrocza

 

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

6.12

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

8:2

Piast II Kruszwica

 

 

X kolejka – 7.12.19 r. / sobota/

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

Piast Łasin

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

BOSiR ULKS Barcin

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Energa Manekin IV Toruń

 

GLKS Gruta

 

Tarpan Mrocza

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

Piast II Kruszwica

 

                                XI kolejka – 14.12.19 r./ sobota/

 

Piast Łasin

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

GLKS Gruta

 

BOSiR ULKS Barcin

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Energa Manekin IV Toruń

 

Piast II Kruszwica

 

Tarpan Mrocza

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

 

 

 

                   Początek rozgrywania wszystkich meczów – godz.11,00

 

DRUŻYNA EMDEK III BYDGOSZCZ WYCOFAŁA SIĘ Z ROZGRYWEK

 

 

 

 

TABELA PO IX KOLEJCE

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1.

Agro Sieć LUKS II Chełmno

7

13

55:24

2.

Olimpia Unia III Grudziądz

7

13

55:30

3.

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

9

12

57:45

4.

KWTS Gwiazda Bukowiec

6

11

47:19

5.

Piast Łasin

8

10

54:45

6.

Tarpan Mrocza

7

7

43:45

7.

Piast II Kruszwica

8

5

40:49

8.

Energa Manekin IV Toruń

8

4

38:55

9.

GLKS Gruta

7

4

36:49

10.

UKS Szaniec II Świecie /Osą

7

2

32:54

11.

BOSiR ULKS Barcin

8

1

23:63

12.

Emdek III Bydgoszcz

 

 

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz