Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj24
tydzień53
miesiąc489
wszystkie314108

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow IV LIGA
IV LIGA MEZCZYZN Drukuj

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO IV LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2016/2017 – II RUNDA

 

 

    XII kolejka – 14.01.17 r. /sobota /

GLKS Rogóźno

8-3

KST Energa Manekin IV Toruń

Gwiazda IV Bydgoszcz

8-4

Agro Sieć LUKS II Chełmno

Victoria Kołaczkowo

8-5

UKS Szaniec II Świecie/Osą

UKS OSiR II Brodnica

8-2

Sokół Gniewkowo

Piast II Kruszwica

7-7

UKS Pigża

Olimpia Unia III Grudziądz

8-3

Sparta Nakło

XIII kolejka – 21.01.17 r. /sobota/

KST Energa Manekin IV Toruń

 8-1

Gwiazda IV Bydgoszcz

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 5-8

Victoria Kołaczkowo

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 7-7

UKS OSiR II Brodnica

Sokół Gniewkowo

 6-8

Piast II Kruszwica

UKS Pigża

 8-4

Olimpia Unia III Grudziądz

GLKS Rogóźno

 8-1

Sparta Nakło

XIV kolejka – 18.02.17 r. / sobota /

Victoria Kołaczkowo

 24.02

KST Energa Manekin IV Toruń

UKS OSiR II Brodnica

 6-8

Agro Sieć LUKS II Chełmno

Piast II Kruszwica

 5-8

UKS Szaniec II Świecie/Osą

Olimpia Unia III Grudziądz

 8-2

Sokół Gniewkowo

Sparta Nakło

 5-8

UKS Pigża

Gwiazda IV Bydgoszcz

 2-8

GLKS Rogóźno

     XV kolejka – 25.02.17 r. /sobota /

KST Energa Manekin IV Toruń

 

UKS OSiR II Brodnica

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

Piast II Kruszwica

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

Olimpia Unia III Grudziądz

Sokół Gniewkowo

 

Sparta Nakło

GLKS Rogóźno

 

UKS Pigża

Gwiazda IV Bydgoszcz

 

Victoria Kołaczkowo

XVI kolejka – 04.03.17 r. / sobota /

Piast II Kruszwica

 

KST Energa Manekin IV Toruń

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

Sparta Nakło

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

UKS Pigża

 

Sokół Gniewkowo

UKS OSiR II Brodnica

 

Gwiazda IV Bydgoszcz

Victoria Kołaczkowo

 

GLKS Rogóźno

XVII kolejka – 11.03.17 r. /sobota/

KST Energa Manekin IV Toruń

 

Olimpia Unia III Grudziądz

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

Sparta Nakło

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

UKS Pigża

GLKS Rogóźno

 

Sokół Gniewkowo

Gwiazda IV Bydgoszcz

 

Piast II Kruszwica

Victoria Kołaczkowo

 

UKS OSiR II Brodnica

XVIII kolejka – 18.03.17 r. /sobota/

Sparta Nakło

 

KST Energa Manekin IV Toruń

UKS Pigża

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

Sokół Gniewkowo

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

UKS OSiR II Brodnica

 

GLKS Rogóźno

Piast II Kruszwica

 

Victoria Kołaczkowo

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Gwiazda IV Bydgoszcz

XIX kolejka –25.03.17 r. /sobota/

KST Energa Manekin IV Toruń

 

UKS Pigża

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

Sokół Gniewkowo

GLKS Rogóźno

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

Gwiazda IV Bydgoszcz

 

Sparta Nakło

Victoria Kołaczkowo

 

Olimpia Unia III Grudziądz

UKS OSiR II Brodnica

 

Piast II Kruszwica

XX kolejka – 01.04.17 r. /sobota/

Sokół Gniewkowo

 

KST Energa Manekin IV Toruń

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

UKS Pigża

 

Gwiazda IV Bydgoszcz

Sparta Nakło

 

Victoria Kołaczkowo

Olimpia Unia III Grudziądz

 

UKS OSiR II Brodnica

Piast II Kruszwica

 

GLKS Rogóźno

XXI kolejka – 22.04.17 r. / sobota/

KST Energa Manekin IV Toruń

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

GLKS Rogóźno

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

Gwiazda IV Bydgoszcz

 

Sokół Gniewkowo

Victoria Kołaczkowo

 

UKS Pigża

UKS OSiR II Brodnica

 

Sparta Nakło

Piast II Kruszwica

 

Olimpia Unia III Grudziądz

                                XXII kolejka – 06.05.17 r./ sobota/

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

KST Energa Manekin IV Toruń

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

Gwiazda IV Bydgoszcz

Sokół Gniewkowo

 

Victoria Kołaczkowo

UKS Pigża

 

UKS OSiR II Brodnica

Sparta Nakło

 

Piast II Kruszwica

Olimpia Unia III Grudziądz

 

GLKS Rogóźno

 

 

TABELA

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Victoria Kołaczkowo

13

23

101-61

2

GLKS Rogóźno

14

19

98-71

3

Agro Sieć LUKS II Chełmno

14

18

93-78

4

UKS Szaniec II Świecie/Osą

14

17

95-81

5

KST Energa Manekin IV Toruń

13

17

88-65

6

Olimpia III Grudziądz

14

16

91-78

7

UKS Pigża

14

15

87-83

8

Gwiazda IV Bydgoszcz

14

15

79-81

9

UKS OSiR II Brodnica

14

10

80-89

10

Piast II Kruszwica

14

9

70-96

11

Sokół Gniewkowo

14

4

59-106

12

Sparta Nakło

14

3

54-108

 
© 2017 KPOZTS Bydgoszcz
AGA