Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj547
wczoraj120
tydzień547
miesiąc3471
wszystkie358889

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow VI LIGA
VI LIGA MEZCZYZN

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO VI LIGI
TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2021/2022 - II RUNDA

8. Kolejka - 29.01. (sobota)

UKS TOP II Solec Kuj.

 

:

 

AZS Wątarski III Włocławek

GLKS III Rogóźno

 

:

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

UKS WDK II Paterek

 

:

 

Energa Manekin V Toruń

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

:

 

Cis Hylmet II Cekcyn

9. Kolejka - 05.02. (sobota)

AZS Wątarski III Włocławek

 

:

 

GLKS III Rogóźno

UKS TOP II Solec Kuj.

 

:

 

UKS WDK II Paterek

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

:

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

Energa Manekin V Toruń

 

:

 

Cis Hylmet II Cekcyn

10. Kolejka - 19.02. (sobota)

UKS WDK II Paterek

 

:

 

AZS Wątarski III Włocławek

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

:

 

GLKS III Rogóźno

Cis Hylmet II Cekcyn

 

:

 

UKS TOP II Solec Kuj.

Energa Manekin V Toruń

 

:

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

11. Kolejka - 12.03. (sobota)

AZS Wątarski III Włocławek

 

:

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

UKS WDK II Paterek

 

:

 

Cis Hylmet II Cekcyn

GLKS III Rogóźno

 

:

 

Energa Manekin V Toruń

UKS TOP II Solec Kuj.

 

:

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

12. Kolejka - 26.03. (sobota)

Cis Hylmet II Cekcyn

 

:

 

AZS Wątarski III Włocławek

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

:

 

Energa Manekin V Toruń

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

:

 

UKS WDK II Paterek

GLKS III Rogóźno

 

:

 

UKS TOP II Solec Kuj.

13. Kolejka - 02.04. (sobota)

AZS Wątarski III Włocławek

 

:

 

Energa Manekin V Toruń

Cis Hylmet II Cekcyn

 

:

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

:

 

UKS TOP II Solec Kuj.

UKS WDK II Paterek

 

:

 

GLKS III Rogóźno

14. Kolejka - 30.04. (sobota)

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

:

 

AZS Wątarski III Włocławek

UKS TOP II Solec Kuj.

 

:

 

Energa Manekin V Toruń

GLKS III Rogóźno

 

:

 

Cis Hylmet II Cekcyn

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

:

 

UKS WDK II Paterek

 

 

Tabela:

Lp.

TABELA

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

UKS TOP II Solec Kuj.

7

13

55

:

27

2.

Olimpia Unia IV Grudziądz

7

12

51

:

39

3.

GKS Myśliwiec Gostycyn

7

8

43

:

30

4.

AZS Wątarski III Włocławek

7

7

44

:

41

5.

GLKS III Rogóźno

7

6

38

:

39

6.

UKS WDK II Paterek

7

6

44

:

42

7.

Energa Manekin V Toruń

7

4

40

:

50

8.

Cis Hylmet II Cekcyn

7

0

9

:

56

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz