Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień102
miesiąc423
wszystkie321647

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow VI LIGA
VI LIGA MEZCZYZN

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO VI LIGI TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2017/2018 – 2 runda

 

 

    VIII kolejka – 13.01.2018 r. /sobota /

IKTS II Inowrocław

8-3

Pomorzanin Serock GOKSiR Pruszcz

KS Gotyk II Toruń

16.01

Sokół II Gniewkowo

GKS Orzeł Zbiczno

16.01

KS Koronowo

LUKS III Kołaczkowo

6-8

LUKS II Kołaczkowo

IX kolejka 20.01.2018 r. /sobota/

Pomorzanin Serock GOKSiR Pruszcz

 

KS Gotyk II Toruń

IKTS II Inowrocław

 

GKS Orzeł Zbiczno

Sokół II Gniewkowo

 

LUKS III Kołaczkowo

KS Koronowo

 

LUKS II Kołaczkowo

X kolejka 27.01.2018 r. / sobota /

GKS Orzeł Zbiczno

 

Pomorzanin Serock GOKSiR Pruszcz

LUKS III Kołaczkowo

 

KS Gotyk II Toruń

LUKS II Kołaczkowo

 

IKTS II Inowrocław

KS Koronowo

 

Sokół II Gniewkowo

     XI kolejka – 03.02.2018 r. /sobota /

Pomorzanin Serock GOKSiR Pruszcz

 

LUKS III Kołaczkowo

GKS Orzeł Zbiczno

 

LUKS II Kołaczkowo

KS Gotyk II Toruń

 

KS Koronowo

IKTS II Inowrocław

 

Sokół II Gniewkowo

XII kolejka – 10.03.2018 r. / sobota /

LUKS II Kołaczkowo

 

Pomorzanin Serock GOKSiR Pruszcz

KS Koronowo

 

LUKS III Kołaczkowo

Sokół II Gniewkowo

 

GKS Orzeł Zbiczno

KS Gotyk II Toruń

 

IKTS II Inowrocław

XIII kolejka – 24.03.2018 r. /sobota/

Pomorzanin Serock GOKSiR Pruszcz

 

KS Koronowo

LUKS II Kołaczkowo

 

Sokół II Gniewkowo

LUKS III Kołaczkowo

 

IKTS II Inowrocław

GKS Orzeł Zbiczno

 

KS Gotyk II Toruń

XIV kolejka 14.04.2018 r. /sobota/

Sokół II Gniewkowo

 

Pomorzanin Serock GOKSiR Pruszcz

IKTS II Inowrocław

 

KS Koronowo

KS Gotyk II Toruń

 

LUKS II Kołaczkowo

LUKS III Kołaczkowo

 

GKS Orzeł Zbiczno

 

Początek rozgrywania meczów godzina 11.00

 

      

TABELA

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

LUKS III Kołaczkowo

8

13

61-30

2

KS Gotyk II Toruń

7

12

51-23

3

LUKS II Kołaczkowo

8

9

50-53

4

IKTS II Inowrocław

8

9

55-50

5

Sokół II Gniewkowo

7

6

38-43

6

KS Koronowo

7

5

43-49

7

GKS Orzeł Zbiczno

7

4

33-49

8

Pomorzanin Serock GOKSiR Pruszcz

8

2

28-62

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA