Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj126
wczoraj134
tydzień126
miesiąc5905
wszystkie418606

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow VI LIGA
VI LIGA MEZCZYZN

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO
VI LIGI MĘŻCZYZN TENISA STOŁOWEGO
W SEZONIE 2022/2023 - I RUNDA

Nr

1. Kolejka - 24.09. (sobota)

 

GLKS III Rogóźno

 

:

 

PAUZA

601/A.

AZS Wątarski Włocławek

8

:

2

AZS Wątarski II Włocławek

602/A.

Energa Manekin V Toruń

8

:

3

Sokół III Gniewkowo

603/A.

Cis Hylmet II Cekcyn

0

:

8

MLKS Krajna III Sępólno

604/A.

GKS Myśliwiec II Gostycyn

8

:

4

 UKS Top III Solec Kuj.

605/A.

UKS OSiR II Brodnica

5

:

8

Olimpia Unia V Grudziądz

2. Kolejka - 01.10. (sobota)

606/A.

AZS Wątarski II Włocławek

1

:

8

GLKS III Rogóźno

607/A.

Sokół III Gniewkowo

2

:

8

AZS Wątarski Włocławek

608/A.

MLKS Krajna III Sępólno

8

:

2

Energa Manekin V Toruń

609/A.

 UKS Top III Solec Kuj.

8

:

3

Cis Hylmet II Cekcyn

610/A.

Olimpia Unia V Grudziądz

8

:

3

GKS Myśliwiec II Gostycyn

 

UKS OSiR II Brodnica

 

:

 

PAUZA

3. Kolejka - 15.10. (sobota)

611/A.

GLKS III Rogóźno

8

:

3

Sokół III Gniewkowo

612/A.

AZS Wątarski Włocławek

3

:

8

MLKS Krajna III Sępólno

613/A.

Energa Manekin V Toruń

8

:

6

 UKS Top III Solec Kuj.

614/A.

Cis Hylmet II Cekcyn

8

:

4

Olimpia Unia V Grudziądz

615/A.

GKS Myśliwiec II Gostycyn

4

:

8

UKS OSiR II Brodnica

 

PAUZA

 

:

 

AZS Wątarski II Włocławek

4. Kolejka - 22.10. (sobota)

616/A.

MLKS Krajna III Sępólno

:

GLKS III Rogóźno

617/A.

 UKS Top III Solec Kuj.

3

:

8

AZS Wątarski Włocławek

618/A.

Olimpia Unia V Grudziądz

7

:

7

Energa Manekin V Toruń

619/A.

UKS OSiR II Brodnica

4

:

8

Cis Hylmet II Cekcyn

 

GKS Myśliwiec II Gostycyn

 

:

 

PAUZA

620/A.

Sokół III Gniewkowo

5

:

8

AZS Wątarski II Włocławek

5. Kolejka - 29.10. (sobota)

621/A.

GLKS III Rogóźno

8

:

0

 UKS Top III Solec Kuj.

622/A.

AZS Wątarski Włocławek

8

:

4

Olimpia Unia V Grudziądz

623/A.

Energa Manekin V Toruń

8

:

4

UKS OSiR II Brodnica

624/A.

Cis Hylmet II Cekcyn

8

:

2

GKS Myśliwiec II Gostycyn

625/A.

AZS Wątarski II Włocławek

1

:

8

MLKS Krajna III Sępólno

 

PAUZA

 

:

 

Sokół III Gniewkowo

 

6. Kolejka - 05.11. (sobota)

626/A.

Olimpia Unia V Grudziądz

6

:

8

GLKS III Rogóźno

627/A.

UKS OSiR II Brodnica

0

:

8

AZS Wątarski Włocławek

628/A.

GKS Myśliwiec II Gostycyn

7

:

7

Energa Manekin V Toruń

 

Cis Hylmet II Cekcyn

 

:

 

PAUZA

629/A.

 UKS Top III Solec Kuj.

8

:

4

AZS Wątarski II Włocławek

630/A.

MLKS Krajna III Sępólno

8

:

2

Sokół III Gniewkowo

7. Kolejka - 12.11. (sobota)

631/A.

GLKS III Rogóźno

8

:

2

UKS OSiR II Brodnica

632/A.

AZS Wątarski Włocławek

8

:

0

GKS Myśliwiec II Gostycyn

633/A.

Energa Manekin V Toruń

8

:

6

Cis Hylmet II Cekcyn

 

PAUZA

 

:

 

MLKS Krajna III Sępólno

634/A.

Sokół III Gniewkowo

7

:

7

 UKS Top III Solec Kuj.

635/A.

AZS Wątarski II Włocławek

7

:

7

Olimpia Unia V Grudziądz

8. Kolejka - 19.11. (sobota)

636/A.

GKS Myśliwiec II Gostycyn

4

:

8

GLKS III Rogóźno

637/A.

Cis Hylmet II Cekcyn

3

:

8

AZS Wątarski Włocławek

 

Energa Manekin V Toruń

:

PAUZA

638/A.

UKS OSiR II Brodnica

4

:

8

AZS Wątarski II Włocławek

639/A.

Olimpia Unia V Grudziądz

4

:

8

Sokół III Gniewkowo

640/A.

 UKS Top III Solec Kuj.

3

:

8

MLKS Krajna III Sępólno

9. Kolejka - 26.11. (sobota)

641/A.

GLKS III Rogóźno

 

:

 

Cis Hylmet II Cekcyn

642/A.

AZS Wątarski Włocławek

 

:

 

Energa Manekin V Toruń

643/A.

AZS Wątarski II Włocławek

 

:

 

GKS Myśliwiec II Gostycyn

644/A.

Sokół III Gniewkowo

 

:

 

UKS OSiR II Brodnica

645/A.

MLKS Krajna III Sępólno

 

:

 

Olimpia Unia V Grudziądz

 

PAUZA

 

:

 

 UKS Top III Solec Kuj.

10. Kolejka - 10.12. (sobota)

646/A.

Energa Manekin V Toruń

 

:

 

GLKS III Rogóźno

 

AZS Wątarski Włocławek

 

:

 

PAUZA

647/A.

Cis Hylmet II Cekcyn

 

:

 

AZS Wątarski II Włocławek

648/A.

GKS Myśliwiec II Gostycyn

 

:

 

Sokół III Gniewkowo

649/A.

UKS OSiR II Brodnica

 

:

 

MLKS Krajna III Sępólno

650/A.

Olimpia Unia V Grudziądz

 

:

 

 UKS Top III Solec Kuj.

11. Kolejka - 17.12. (sobota)

651/A.

GLKS III Rogóźno

 

:

 

AZS Wątarski Włocławek

652/A.

AZS Wątarski II Włocławek

 

:

 

Energa Manekin V Toruń

653/A.

Sokół III Gniewkowo

 

:

 

Cis Hylmet II Cekcyn

654/A.

MLKS Krajna III Sępólno

 

:

 

GKS Myśliwiec II Gostycyn

655/A.

 UKS Top III Solec Kuj.

 

:

 

UKS OSiR II Brodnica

 

PAUZA

 

:

 

Olimpia Unia V Grudziądz

 

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

AZS Wątarski Włocławek

8

14

59

:

22

2.

MLKS Krajna III Sępólno

7

13

55

:

18

3.

GLKS III Rogóźno

7

13

55

:

23

4.

Energa Manekin V Toruń

7

10

48

:

41

5.

Cis Hylmet II Cekcyn

7

6

36

:

42

6.

Olimpia Unia V Grudziądz

8

6

48

:

54

7.

 UKS Top III Solec Kuj.

8

5

39

:

54

8.

AZS Wątarski II Włocławek

7

5

31

:

48

9.

GKS Myśliwiec II Gostycyn

7

3

28

:

51

10.

Sokół III Gniewkowo

7

3

30

:

51

11.

UKS OSiR II Brodnica

7

2

27

:

52

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz