Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień64
miesiąc473
wszystkie344414

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow VI LIGA
VI LIGA MEZCZYZN

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO VI LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2020/2021 - I RUNDA

 

I kolejka – 3.10.20r. /sobota /

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

 

 

 

AZS II Włocławek

8:0

AZS III Włocławek

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

8:0

Energa Manekin V Toruń

 

 

Sokół III Gniewkowo

6:8

Gotyk III Toruń

 

 

Piast III Kruszwica

6:8

LUKS II Kołaczkowo

 

 

GLKS II Rogóźno

8:2

Cis Hylmet II Cekcyn

 

 

II kolejka – 10.10.20r. /sobota/

 

AZS III Włocławek

8:6

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

 

Energa Manekin V Toruń

4:8

AZS II Włocławek

 

 

Gotyk III Toruń

5:8

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

LUKS II Kołaczkowo

8:4

Sokół III Gniewkowo

 

 

Cis Hylmet II Cekcyn

0:8

Piast III Kruszwica

 

 

GLKS II Rogóźno

 

 

 

 

III kolejka – 17.10.20 r. / sobota /

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

8:3

Energa Manekin V Toruń

 

 

AZS II Włocławek

8:0

Gotyk III Toruń

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

0:8

LUKS II Kołaczkowo

 

 

Sokół III Gniewkowo

8:3

Cis Hylmet II Cekcyn

 

 

Piast III Kruszwica

4:8

GLKS II Rogóźno

 

 

 

 

AZS III Włocławek

 

 

IV kolejka –24.10.20 r. /sobota /

 

Gotyk III Toruń

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

 

LUKS II Kołaczkowo

 

AZS II Włocławek

 

 

Cis Hylmet II Cekcyn

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

GLKS II Rogóźno

 

Sokół III Gniewkowo

 

 

Piast III Kruszwica

 

 

 

 

Energa Manekin V Toruń

 

AZS III Włocławek

 

 

V kolejka – 7.11.20 r. / sobota /

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

LUKS II Kołaczkowo

 

 

AZS II Włocławek

 

Cis Hylmet II Cekcyn

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

GLKS II Rogóźno

 

 

Sokół III Gniewkowo

 

Piast III Kruszwica

 

 

AZS III Włocławek

 

Gotyk III Toruń

 

 

 

 

Energa Manekin V Toruń

 

 

VI kolejka – 14.11.20 r. /sobota/

 

Cis Hylmet II Cekcyn

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

 

GLKS II Rogóźno

 

AZS II Włocławek

 

 

Piast III Kruszwica

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

 

LUKS II Kołaczkowo

 

AZS III Włocławek

 

 

Gotyk III Toruń

 

Energa Manekin V Toruń

 

 

VII kolejka – 21.11.20 r. /sobota/

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

GLKS II Rogóźno

 

 

AZS II Włocławek

 

Piast III Kruszwica

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

 

Gotyk III Toruń

 

 

Energa Manekin V Toruń

 

LUKS II Kołaczkowo

 

 

AZS III Włocławek

 

Cis Hylmet II Cekcyn

 

 

VIII kolejka –28.11.20 r. /sobota/

 

Piast III Kruszwica

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

 

Sokół III Gniewkowo

 

AZS II Włocławek

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

 

 

GLKS II Rogóźno

 

AZS III Włocławek

 

 

Cis Hylmet II Cekcyn

 

Energa Manekin V Toruń

 

 

LUKS II Kołaczkowo

 

Gotyk III Toruń

 

 

IX kolejka – 5.12.20 r. /sobota/

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

Sokół III Gniewkowo

 

 

AZS II Włocławek

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

AZS III Włocławek

 

Piast III Kruszwica

 

 

Energa Manekin V Toruń

 

GLKS II Rogóźno

 

 

Gotyk III Toruń

 

Cis Hylmet II Cekcyn

 

 

 

 

LUKS II Kołaczkowo

 

 

X kolejka – 12.12.20 r. / sobota/

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

AZS II Włocławek

 

 

 

Sokół III Gniewkowo

 

AZS III Włocławek

 

Piast III Kruszwica

 

Energa Manekin V Toruń

 

GLKS II Rogóźno

 

Gotyk III Toruń

 

Cis Hylmet II Cekcyn

 

LUKS II Kołaczkowo

 

XI kolejka – 19.12.20 r./ sobota/

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

AZS II Włocławek

 

AZS III Włocławek

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Energa Manekin V Toruń

 

Sokół III Gniewkowo

 

Gotyk III Toruń

 

Piast III Kruszwica

 

LUKS II Kołaczkowo

 

GLKS II Rogóźno

 

 

 

Cis Hylmet II Cekcyn

 

 

 

 

Początek rozgrywania wszystkich meczów – godz.11.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela po III kolejce – sezon 2020/2021

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1.

AZS II Włocławek

3

6

24:4

2.

LUKS II Kołaczkowo

3

6

24:10

3.

GLKS II Rogóźno

2

4

16:6

4.

Gwiazda III Bydgoszcz

3

4

16:13

5.

Piast III Kruszwica

3

2

18:16

6.

Sokół III Gniewkowo

3

2

18:19

7.

GKS Myśliwiec Gostycyn

2

2

14:11

8.

Gotyk III Toruń

3

2

13:22

9.

AZS III Włocławek

2

2

8:12

10.

Energa Manekin V Toruń

3

0

7:24

11.

Cis Hylmet II Cekcyn

3

0

5:24

 

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz