Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień102
miesiąc423
wszystkie321647

Gościmy

Start arrow Liga młodzieżowa chłopców
LIGA MŁODZIEŻOWA CHŁOPCÓW Drukuj

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO LIGI MŁODZIEŻOWEJ

TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2017/2018 – 2 runda

 

 

    X kolejka – 13.01.2018 r. /sobota /

 

 

IKTS III Inowrocław

Kusy IV Laskowice

15.01

Kusy III Laskowice

Energa KTS IV Toruń

9-9

Krajna III Sępólno

Olimpia IV Grudziądz

17.01

LUKS V Chełmno

Sokół III Gniewkowo

3-15

Emdek III Bydgoszcz

XI kolejka – 20.01.2018 r. /sobota/

IKTS III Inowrocław

 

Kusy IV Laskowice

Kusy III Laskowice

 

Energa KTS IV Toruń

Krajna III Sępólno

 

Olimpia IV Grudziądz

LUKS V Chełmno

 

Sokół III Gniewkowo

Emdek III Bydgoszcz

 

 

XII kolejka – 27.01.2018 r. / sobota /

Energa KTS IV Toruń

 

IKTS III Inowrocław

Olimpia IV Grudziądz

 

Kusy III Laskowice

Sokół III Gniewkowo

 

Krajna III Sępólno

Emdek III Bydgoszcz

 

LUKS V Chełmno

 

 

Kusy IV Laskowice

     XIII kolejka – 10.03.2018 r. /sobota /

IKTS III Inowrocław

 

Olimpia IV Grudziądz

Kusy IV Laskowice

 

Energa KTS IV Toruń

Kusy III Laskowice

 

Sokół III Gniewkowo

Krajna III Sępólno

 

Emdek III Bydgoszcz

LUKS V Chełmno

 

 

XIV kolejka – 24.03.2018 r. / sobota /

Sokół III Gniewkowo

 

IKTS III Inowrocław

Emdek III Bydgoszcz

 

Kusy III Laskowice

LUKS V Chełmno

 

Krajna III Sępólno

Olimpia IV Grudziądz

 

Kusy IV Laskowice

 

 

Energa KTS IV Toruń

XV kolejka – 14.04.2018 r. /sobota/

IKTS III Inowrocław

 

Emdek III Bydgoszcz

Kusy III Laskowice

 

LUKS V Chełmno

Kusy IV Laskowice

 

Sokół III Gniewkowo

Energa KTS IV Toruń

 

Olimpia IV Grudziądz

Krajna III Sępólno

 

 

XVI kolejka – 28.04.2018 r. /sobota/

LUKS V Chełmno

 

IKTS III Inowrocław

Krajna III Sępólno

 

Kusy III Laskowice

Emdek III Bydgoszcz

 

Kusy IV Laskowice

Sokół III Gniewkowo

 

Energa KTS IV Toruń

 

 

Olimpia IV Grudziądz

XVII kolejka05.05.2018 r. /sobota/

IKTS III Inowrocław

 

Krajna III Sępólno

Kusy IV Laskowice

 

LUKS V Chełmno

Energa KTS IV Toruń

 

Emdek III Bydgoszcz

Olimpia IV Grudziądz

 

Sokół III Gniewkowo

Kusy III Laskowice

 

 

XVIII kolejka12.05.2018 r. /sobota/

Kusy III Laskowice

 

IKTS III Inowrocław

Krajna III Sępólno

 

Kusy IV Laskowice

LUKS V Chełmno

 

Energa KTS IV Toruń

Emdek III Bydgoszcz

 

Olimpia IV Grudziądz

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

Początek rozgrywania meczów godzina 11.00

 

      

TABELA

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Emdek III Bydgoszcz

9

16

112-50

2

Krajna III Sępólno

9

14

110-52

3

Olimpia IV Grudziądz

8

13

98-46

4

Energa KTS IV Toruń

9

13

102-60

5

Kusy III Laskowice

8

8

81-63

6

IKTS III Inowrocław

8

6

72-72

7

LUKS V Chełmno

8

4

61-83

8

Sokół III Gniewkowo

9

2

38-124

9

Kusy IV Laskowice

8

0

10-134

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA