Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj23
tydzień2
miesiąc594
wszystkie338384

Gościmy

Start arrow Liga młodzieżowa
LIGA MŁODZIEŻOWA Drukuj

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO  LIGI MŁODZIEŻOWEJ TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2019/20 - II RUNDA

 

    X kolejka – 25.01.2020 r. /sobota /

 

Sokół III Gniewkowo

 

Energa Manekin V Toruń

 

ŚKTS Świecie

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

LUKS III Chełmno

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

LUKS Kusy Laskowice

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

 

 

 

XI kolejka – 8.02.2020 r. /sobota/

 

Energa Manekin V Toruń

 

ŚKTS Świecie

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

LUKS III Chełmno

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

LUKS Kusy Laskowice

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

 

 

XII kolejka – 15.02.2020 r. / sobota /

 

LUKS III Chełmno

 

Energa Manekin V Toruń

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

LUKS Kusy Laskowice

 

Sokół III Gniewkowo

 

ŚKTS Świecie

 

 

 

 

 

     XIII kolejka –29.02.2020 r. /sobota /

 

Energa Manekin V Toruń

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

LUKS Kusy Laskowice

 

Sokół III Gniewkowo

 

ŚKTS Świecie

 

LUKS III Chełmno

 

 

 

 

 

XIV kolejka – 28.03.2020 r. / sobota /

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

Energa Manekin V Toruń

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

LUKS Kusy Laskowice

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

ŚKTS Świecie

 

Sokół III Gniewkowo

 

LUKS III Chełmno

 

 

 

 

 

XV kolejka – 4.04.2020 r. /sobota/

 

Energa Manekin V Toruń

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

LUKS Kusy Laskowice

 

ŚKTS Świecie

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

LUKS III Chełmno

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

 

 

XVI kolejka – 25.04.2020 r. /sobota/

 

LUKS Kusy Laskowice

 

Energa Manekin V Toruń

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

ŚKTS Świecie

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

LUKS III Chełmno

 

Sokół III Gniewkowo

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

 

 

 

 

XVII kolejka –16.05.2020 r. /sobota/

 

Energa Manekin V Toruń

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

ŚKTS Świecie

 

LUKS Kusy Laskowice

 

LUKS III Chełmno

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

 

 

XVIII kolejka – 23.05.2020 r. /sobota/

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

Energa Manekin V Toruń

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

ŚKTS Świecie

 

LUKS Kusy Laskowice

 

LUKS III Chełmno

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 LUKS Kusy II Laskowice

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

 

 

 

 

 

       Początek rozgrywania wszystkich meczów – godz.1100

 

               

TABELA PO IX KOLEJCE

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Krajna III Sępólno Kraj.

9

18

122:40

2

Energa Manekin V Toruń

9

16

115:47

3

LUKS III Chełmno

9

13

103:59

4

LUKS Kusy Laskowice

9

12

92:70

5

Gwiazda III Bydgoszcz

9

11

100:62

6

Olimpia Unia IV Grudziądz

9

8

96:66

7

Sokół III Gniewkowo

9

6

63:99

8

UKS TOP II Solec Kuj.

9

4

51:111

9

LUKS Kusy II Laskowice

9

2

29:133

10

ŚKTS Świecie

9

0

39:123

 

 

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz