KALENDARZ ZAWODÓW SPORTOWYCH KPOZTS
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
styczeń
2024
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.01
|
|
Ekstraklasa kobiet 8 kolejka
|
|
|
|
|
|
7.01
|
|
Ekstraklasa kobiet 9 kolejka
|
|
|
Niepełnosprawni
|
|
6,01
|
|
III WTK
|
Toruń
|
Ż
|
|
|
|
7.01
|
|
III WTK
|
Toruń
|
S
|
|
|
|
13.01
|
14.01
|
5. Grand Prix Polski Weteranów
|
Ostróda
|
|
|
|
|
13.01
|
|
I liga kobiet i mężczyzn 10 kolejka
|
|
|
|
|
|
13.01
|
|
|
|
|
II
|
R
|
|
14.01
|
|
III WTK
|
Gniewkowo
|
J
|
|
|
|
20.01
|
21.01
|
Europe Top 16
|
Montreux (SUI)
|
|
|
|
|
20.01
|
|
I liga kobiet i mężczyzn 11 kolejka
|
|
|
|
|
|
20.01
|
|
|
|
|
II
|
R
|
II K
|
21.01
|
|
III WTK
|
Gniewkowo
|
M
|
|
|
|
24.01
|
28.01
|
Mistrzostwa Europy U-21
|
Skopje (MKD)
|
|
|
|
|
26.01
|
28.01
|
3. Grand Prix Polski Seniorów
|
Zielona Góra
|
|
|
|
|
27.01
|
|
|
|
|
II
|
R
|
|
28.01
|
|
II WTK
Skrzat
|
Chełmno
|
Skrzat
|
|
|
|
29.sty
|
11.lut
|
ferie-woj.. Pomorskie
|
|
|
|
|
|
Luty
2024
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.02
|
|
Ekstraklasa kobiet 10 kolejka
|
|
|
EK
|
|
|
3.02
|
|
|
|
|
|
R
|
|
4.02
|
|
III WTK
|
Toruń
|
K
|
|
|
|
6.02
|
|
Lotto Superliga mężczyzn 12 kolejka
|
|
|
SM
|
|
|
8.02
|
|
Lotto Superliga mężczyzn 13 kolejka
|
|
|
I liga
|
|
|
6.02
|
|
Ekstraklasa kobiet (15. kolejka – termin
wstępny)
|
|
|
EK
|
|
|
6.02
|
|
Lotto Superliga mężczyzn (17. kolejka –
termin wstępny)
|
|
|
SM
|
|
|
10.02
|
|
I liga kobiet i mężczyzn 12 kolejka
|
|
|
|
|
|
10.02
|
11.02
|
6. Grand Prix Polski Weteranów
|
Stężyca
|
|
|
|
|
10.02
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02
|
|
PP - eliminacje wojewódzkie (końcowy termin)
|
Bydgoszcz M, Toruń K
|
|
|
|
|
12.02
|
25.02
|
Ferie zimowe woj. Kuj-pom
|
|
|
|
|
|
16.02
|
25.02
|
Drużynowe Mistrzostwa Świata
|
Busan (KOR)
|
|
|
|
|
17.02
|
|
I liga kobiet i mężczyzn 13 kolejka
|
|
|
I liga
|
|
|
17.02
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02
|
|
Memoriał Henryka Górnego
|
Inowrocław
|
|
|
|
|
23.02
|
25.02
|
3. Grand Prix Polski Juniorów
|
Rzeszów
|
|
|
|
|
24.02
|
|
|
|
|
|
|
|
25.02
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
marzec
2024
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.03
|
3.03
|
3. Grand Prix Polski Młodzików
|
Szczawno zdrój
|
|
|
|
|
2.03
|
|
I liga kobiet i mężczyzn 14 kolejka
|
|
|
|
|
|
2.03
|
|
|
|
|
II
|
R
|
|
3.03
|
|
MW+ MW Młodzieżowców (kobiety)
|
Toruń
|
S
|
|
|
|
8.03
|
10.03
|
3. Grand Prix Polski Żaków
|
Ostróda
|
|
|
|
|
9.03
|
10.03
|
Turnieje półfinałowe Drużynowego Pucharu
Polski
|
|
|
|
|
|
9.03
|
|
Półfinały PP
|
|
|
II
|
R
|
IIK
|
10.03
|
|
Półfinały PP -
|
|
|
|
|
|
15.03
|
17.03
|
3. Grand Prix Polski Kadetów
|
Nadarzyn
|
|
|
|
|
15.03
|
|
Ekstraklasa kobiet 11 kolejka
|
|
|
|
|
|
15.03
|
|
Lotto Superliga mężczyzn 14 kolejka
|
|
|
|
|
|
16.03
|
17.03
|
7. Grand Prix Polski Weteranów
|
Gliwice
|
|
|
|
|
16.03
|
|
I liga kobiet i mężczyzn 15 kolejka
|
|
|
|
|
|
17.03
|
|
Ekstraklasa kobiet 12 kolejka
|
|
|
EK
|
|
|
17.03
|
|
Lotto Superliga mężczyzn 15 kolejka
|
|
|
SM
|
|
|
16.03
|
|
|
|
|
|
R
|
IIK
|
17.03
|
|
III WTK
|
Sępólno
Kraj.
|
Skrzat
|
|
|
|
17.03
|
|
IMW+ DMW Młodzieżowców
|
Toruń
|
Młodzież.
|
|
|
|
22.03
|
24.03
|
91 Indywidualne Mistrzostwa Polski
|
|
|
|
|
|
23.03
|
|
|
|
|
II
|
R
|
|
24.03
|
|
IMW
|
Toruń
|
J+K
|
|
|
|
26.03
|
29.03
|
Polish Para Open
|
Władysławowo
|
|
|
|
|
30.03
|
|
|
|
|
|
|
|
31.03
|
|
Wielkanoc
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kwiecień
2024
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.04
|
|
Wielkanoc
|
|
|
I liga
|
|
|
5.04
|
|
Ekstraklasa kobiet 13 kolejka
|
|
|
|
|
|
5.04
|
|
Lotto Superliga mężczyzn 16 kolejka
|
|
|
|
|
|
6.04
|
|
I liga kobiet i mężczyzn 16 kolejka
|
|
|
|
|
|
6.04
|
|
|
|
|
II
|
R
|
IIK
|
7.04.
|
|
DMW
|
Inowrocław
|
KJ
|
|
|
|
13.04
|
14.04
|
8. Grand Prix Polski Weteranów
|
Olkusz
|
|
|
|
|
13.04
|
|
I liga kobiet i mężczyzn 17 kolejka
|
|
|
|
|
|
13.04
|
|
IMW
|
Chełmno
|
M
|
|
R
|
|
14.04
|
|
DMW
|
Chełmno
|
M
|
|
|
|
19.04
|
|
Ekstraklasa kobiet 14 kolejka
|
|
|
|
|
|
19.04
|
|
Lotto Superliga mężczyzn 17 kolejka
|
|
|
|
|
|
19.04
|
|
Lotto Superliga mężczyzn (ćwierćfinały – 1.
mecz)
|
|
|
|
|
|
20.04
|
|
I liga kobiet i mężczyzn 18 kolejka
|
|
|
|
|
|
21.04
|
|
Lotto Superliga mężczyzn 18 kolejka
|
|
|
|
|
|
21.04
|
|
Lotto Superliga mężczyzn (ćwierćfinały – 2
mecz)
|
|
|
|
|
|
20.04
|
|
IMW
|
Laskowice
|
Ż
|
II
|
R
|
IIK
|
21.04
|
|
DMW
|
Laskowice
|
Ż
|
|
|
|
25.04
|
28.04
|
Mistrzostwa Polski Juniorów
|
Zielona Góra
|
|
|
|
|
27.04
|
|
|
|
|
II
|
|
|
28.04
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
maj
2024
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.05
|
|
|
|
|
|
|
|
2.05
|
|
|
|
|
|
|
|
3.05
|
|
|
|
|
|
|
|
3.05
|
5.05
|
Mistrzostwa Polski Młodzików
|
Sepólno Kraj
|
|
|
|
|
4.05
|
|
|
|
|
II
|
|
|
5.05
|
|
II Liga (końcowy termin)
|
|
|
II
|
R
|
|
9.05
|
12.05
|
Mistrzostwa Polski Kadetów (OOM)
|
dolnośląskie
|
|
|
|
|
11.05
|
12.05
|
9. Grand Prix Polski Weteranów
|
Poznań
|
|
|
|
|
11.05
|
12.05
|
Turnieje finałowe Drużynowego Pucharu
Polski
|
|
|
I
|
|
|
11.05
|
|
Finały PP
|
|
|
|
|
|
12.05
|
|
Finały PP
|
|
|
|
|
|
17.05
|
|
Ekstraklasa kobiet (półfinały – 1. mecz)
|
|
|
|
|
|
17.05
|
|
Lotto Superliga mężczyzn (półfinały – 1.
mecz)
|
|
|
|
|
|
18.05
|
|
Baraże ligowe (awans EK/SM, utrzymanie 1L,
awans 1L – 1. mecz)
|
|
|
|
|
|
19.05
|
|
Lotto Superliga mężczyzn 19 kolejka
|
|
|
|
|
|
19.05
|
|
Ekstraklasa kobiet (półfinały –2. mecz)
|
|
|
|
|
|
19.05
|
|
Lotto Superliga mężczyzn (półfinały – 2
mecz)
|
|
|
|
|
|
18.05
|
|
Baraże o I ligę
|
|
|
|
|
|
19.05
|
|
|
|
|
|
|
|
22.05
|
26.05
|
Mistrzostwa Europy U-13
|
Bukareszt (ROU)
|
|
|
|
|
22.05
|
25.05
|
WTT Youth Contender
|
Władysławowo
|
|
|
|
|
23.05
|
26.05
|
34. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
|
Gliwice
|
|
Mistrzostwa Polski
|
25.06
|
26.06
|
Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków
|
Rzeszów
|
|
|
|
|
25.05
|
|
|
|
|
|
|
|
26.05
|
|
|
|
|
|
|
|
30.05
|
|
Ekstraklasa kobiet (finał – 1. mecz)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
czerwiec
2024
|
|
|
|
|
|
|
|
1.06
|
|
Ekstraklasa kobiet (finał – 2. mecz)
|
|
|
|
|
|
1.06
|
|
Lotto Superliga mężczyzn (finał)
|
|
|
|
|
|
1.06
|
|
|
|
|
|
|
|
2.06
|
|
MW
|
Chełmno
|
Skrzat
|
|
|
|
7.06
|
9.06
|
Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów
|
Oleśnica
|
|
|
|
|
8.06
|
|
Baraże ligowe (awans EK/SM, utrzymanie 1L,
awans 1L – 2. mecz)
|
|
|
|
|
|
8.06
|
|
Baraże o I ligę
|
|
|
|
|
|
9.06
|
|
MMM
|
Gdańsk MRKS
|
|
|
|
|
15.06
|
|
Memoriał Ryszarda Skowrońskiego i Marka
Jasińskiego
|
Gniewkowo
|
|
|
|
|
16.06
|
|
|
|
|
|
|
|
22.06
|
|
|
|
|
|
|
|
23.06
|
|
|
|
|
|
|
|
lipiec
2024
|
|
|
|
|
|
|
|
6.07
|
14.07
|
Mistrzostwa Świata Weteranów
|
Rzym (ITA)
|
|
|
|
|
12.07
|
24.07
|
7. Europejskie Igrzyska Uniwersyteckie
|
Debreczyn, Miszkolc (HUN)
|
|
|
|
|
12.07
|
21.07
|
Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów
|
Malmö (SWE)
|
|
|
|
|
27.07
|
10.08
|
Letnie Igrzyska Olimpijskie
|
Paryż (FRA)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
sierpień
2022
|
|
|
|
|
|
|
|
4.08
|
13.08
|
Obozy KW
|
Sępólno Kraj.
|
|
|
|
|
16.08
|
26.08
|
Obozy KW
|
Drzonków
|
|
|
|
|
29.08
|
7.09
|
Letnie Igrzyska Paraolimpijskie
|
Paryż (FRA)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.wrz
|
29.wrz
|
I Grand Prix Juniorów
|
Sępólno Kraj.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|