Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień65
miesiąc474
wszystkie344415

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Kalendarz KPOZTS i PZTS
Kalendarz KPOZTS i PZTS - Drukuj

 

       

sierpień 2020      
1.08          
2.08          
8.08          
9.08          
15.08          
16.08          
22.08          
23.08          
27.08   Zebranie Sprawozdawcze KPOZTS Bydgoszcz-Emdek   godz. 17.00
29.08   IMW Młodzików Chełmno M  
30.08   IMW Kadetów Chełmno K  
30.08   I + D Młodzież.MW Chełmno Młodzież godz.12.00
wrzesień 2020      
3.09 6.09 32. Indywidualne i Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Sępólno Kraj.    
4.09 6.09 Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów Bilcza    
5.09          
           
12.09   I liga kobiet i mężczyzn - 1 kolejka      
13.09   Lotto Superliga - 1 kolejka      
13.09   MMM Gdańsk    
15.09   Lotto Superliga - 2 kolejka      
18.09   Lotto Superliga - 3 kolejka      
19.09 20.09 Pikinik paraolimpijski Warszawa    
20.09   Lotto Superliga - 4 kolejka      
19.09   IMW Juniorów i Juniorek + DMW Juniorek Gniewkowo J  
20.09   DMW Juniorów, KM Gniewkowo JKM  
24.09 27.09 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów (w ramach OOM) Kraśnik    
25.09 27.09 Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych (oraz IMPN U-23, Kraków    
25.09   Lotto Superliga - 5 kolejka      
25.09   Ekstraklasa Kobiet - 1 kolejka      
26.09   IMW Żak Laskowice Ż  
27.09   DMW Żak Laskowice Ż  
27.09   Lotto Superliga - 6 kolejka      
27.09   Ekstraklasa Kobiet - 2 kolejka      
29.09   Półfinały Akademickich MP      
30.09   Półfinały Akademickich MP      
           
pażdziernik 2020      
2.10 4.10 http://www.ettu.org/wp-content/themes/ettu/img/flags/null.png
Europe Youth Top-10
Berlin (GER)    
2.10 4.10 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików Krosno    
2.10   Lotto Superliga - 7 kolejka      
2.10   Ekstraklasa Kobiet - 3 kolejka      
3.10   I liga kobiet i mężczyzn - 2 kolejka      
3.10 4.10 I Grand Prix Niepełnosprawnych Gorzów Wlkp.    
3.10         R
4.10   IMW Skrzat Chełmno Skrzat  
4.10   Lotto Superliga - 8 kolejka      
4.10   Ekstraklasa Kobiet - 4 kolejka      
8.10 11.10 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Gliwice    
10.10 11.10 Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków Grodzisk Maz    
10.10 11.10 DMP Niepełnosprawnych Wisła    
10.10 11.10 I Grand Prix Weteranów      
10.10         R
11.10          
16.10 18.10 ITTF Men’s World Cup Düsseldorf (GER)    
16.10   Lotto Superliga - 9 kolejka      
16.10   Ekstraklasa Kobiet - 5 kolejka      
17.10 18.10 Indywidualne Mistrzostwa Polski LZS      
17.10         R
18.10          
18.10   Lotto Superliga - 10 kolejka      
18.10   Ekstraklasa Kobiet - 6 kolejka      
23.10 25.10 ITTF Women’s World Cup Bangkok (THA)    
23.10   Lotto Superliga - 11 kolejka      
23.10   Ekstraklasa Kobiet - 7 kolejka      
24.10 25.10 II Grand Prix Niepełnosprawnych Gdańsk    
24.10   I liga kobiet i mężczyzn - 3 kolejka      
24.10         R
25.10   I WTK  Sępólno K  
25.10   Lotto Superliga - 12 kolejka      
25.10   Ekstraklasa Kobiet - 8 kolejka      
26.10 27.10 Finał Akademickich MP      
27.10   Lotto Superliga - 13 kolejka      
27.10 31.10 TTF Challenge Plus Belgium Open De Haan (BEL)    
31.10          
31.10   I liga kobiet i mężczyzn - 4 kolejka      
           
listopad 2020      
1.11          
3.11 8.11 ITTF World Tour Swedish Open Sztokholm (SWE)    
4.11 8.11 ITTF JC Premium Hungarian Junior & Cadet Open Szombathely (HUN)    
7.11   I liga kobiet i mężczyzn - 5 kolejka      
7.11         R
8.11   I WTK  Chełmno-Grudziądz S  
10.11 15.11 ITTF World Tour Platinum Austrian Open Linz (AUT)    
11.11 15.11 ITTF JC Slovak Junior & Cadet Open Nitra (SVK)    
14.11 15.11 II Grand Prix Weteranów      
14.11   I liga kobiet i mężczyzn - 6 kolejka      
14.11         R
15.11   I WTK  Inowrocław J  
18.11 22.11 ITTF JC Portugal Junior & Cadet Open Guimarães (POR)    
20.11 22.11 1. Grand Prix Polski Seniorów      
21.11 22.11 3. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Gdańsk    
21.11         R
22.11   I WTK  Toruń M  
27.11 29.11 1. Grand Prix Polski Kadetów      
27.11   Lotto Superliga - 11 kolejka      
27.11   Ekstraklasa Kobiet - 9 kolejka      
28.11   I liga kobiet i mężczyzn - 7 kolejka      
28.11         R
29.11   I WTK  Laskowice Ż  
29.11   Lotto Superliga - 12 kolejka      
29.11   Ekstraklasa Kobiet - 10 kolejka      
29.11 6.12 Mistrzostwa Świata Juniorów Guimarães (POR)    
           
grudzień 2020      
           
4.12 6.12 1. Grand Prix Polski Młodzików      
4.12   Lotto Superliga - 13 kolejka      
5.12   Ekstraklasa Kobiet - 11 kolejka      
5.12   I liga kobiet i mężczyzn - 8 kolejka      
5.12         R
6.12   I WTK  Chełmno Skrzat  
10.12 13.12 ITTF World Tour Grand Finals (termin wstępny)      
11.12 13.12 1. Grand Prix Polski Juniorów      
12.12 13.12 3. Grand Prix Polski Weteranów      
12.12         R
13.12          
18.12   Ekstraklasa Kobiet - 12 kolejka      
19.12 20.12 V Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik    
19.12   I liga kobiet i mężczyzn - 9 kolejka      
20.12   Ekstraklasa Kobiet - 13 kolejka      
19.12         R
20.12          
29.12   TOP 8 Chełmno MKJ  
30.12   TOP 8 Chełmno MKJ  
           
styczeń 2021      
           
15.01 17.01 1. Grand Prix Polski Żaków      
16.01 17.01 4. Grand Prix Polski Weteranów      
22.01 24.01 2. Grand Prix Polski Seniorów      
           
 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz