Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj23
tydzień176
miesiąc477
wszystkie439543

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Kalendarz KPOZTS i PZTS
Kalendarz KPOZTS i PZTS - Drukuj

 

       

KALENDARZ ZAWODÓW SPORTOWYCH KPOZTS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

styczeń 2024

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.01

 

Ekstraklasa kobiet 8 kolejka

 

 

 

 

 

7.01

 

Ekstraklasa kobiet 9 kolejka

 

 

Niepełnosprawni

 

6,01

 

III WTK

Toruń

Ż

 

 

 

7.01

 

III WTK

Toruń

S

 

 

 

13.01

14.01

5. Grand Prix Polski Weteranów

Ostróda

 

 

 

 

13.01

 

I liga kobiet i mężczyzn 10 kolejka

 

 

 

 

 

13.01

 

 

 

 

II

R

 

14.01

 

III WTK

Gniewkowo

J

 

 

 

20.01

21.01

Europe Top 16

Montreux (SUI)

 

 

 

 

20.01

 

I liga kobiet i mężczyzn 11 kolejka

 

 

 

 

 

20.01

 

 

 

 

II

R

II K

21.01

 

III WTK

Gniewkowo

M

 

 

 

24.01

28.01

Mistrzostwa Europy U-21

Skopje (MKD)

 

 

 

 

26.01

28.01

3. Grand Prix Polski Seniorów

Zielona Góra

 

 

 

 

27.01

 

 

 

 

II

R

 

28.01

 

II WTK Skrzat

Chełmno

Skrzat

 

 

 

29.sty

11.lut

ferie-woj.. Pomorskie

 

 

 

 

 

Luty 2024

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.02

 

Ekstraklasa kobiet 10 kolejka

 

 

EK

 

 

3.02

 

 

 

 

 

R

 

4.02

 

III WTK

Toruń

K

 

 

 

6.02

 

Lotto Superliga mężczyzn 12 kolejka

 

 

SM

 

 

8.02

 

Lotto Superliga mężczyzn 13 kolejka

 

 

I liga

 

 

6.02

 

Ekstraklasa kobiet (15. kolejka – termin wstępny)

 

 

EK

 

 

6.02

 

Lotto Superliga mężczyzn (17. kolejka – termin wstępny)

 

 

SM

 

 

10.02

 

I liga kobiet i mężczyzn 12 kolejka

 

 

 

 

 

10.02

11.02

6. Grand Prix Polski Weteranów

Stężyca

 

 

 

 

10.02

 

 

 

 

 

 

 

11.02

 

PP - eliminacje wojewódzkie (końcowy termin)

Bydgoszcz M, Toruń K

 

 

 

 

12.02

25.02

Ferie zimowe woj. Kuj-pom

 

 

 

 

 

16.02

25.02

Drużynowe Mistrzostwa Świata

Busan (KOR)

 

 

 

 

17.02

 

I liga kobiet i mężczyzn 13 kolejka

 

 

I liga

 

 

17.02

 

 

 

 

 

 

 

18.02

 

Memoriał Henryka Górnego

Inowrocław

 

 

 

 

23.02

25.02

3. Grand Prix Polski Juniorów

Rzeszów

 

 

 

 

24.02

 

 

 

 

 

 

 

25.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

marzec 2024

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.03

3.03

3. Grand Prix Polski Młodzików

Szczawno zdrój

 

 

 

 

2.03

 

I liga kobiet i mężczyzn 14 kolejka

 

 

 

 

 

2.03

 

 

 

 

II

R

 

3.03

 

MW+ MW Młodzieżowców (kobiety)

Toruń

S

 

 

 

8.03

10.03

3. Grand Prix Polski Żaków

Ostróda

 

 

 

 

9.03

10.03

Turnieje półfinałowe Drużynowego Pucharu Polski

 

 

 

 

 

9.03

 

Półfinały PP

 

 

II

R

IIK

10.03

 

                                                         Półfinały PP -                                          

 

 

 

 

 

15.03

17.03

3. Grand Prix Polski Kadetów

Nadarzyn

 

 

 

 

15.03

 

Ekstraklasa kobiet 11 kolejka

 

 

 

 

 

15.03

 

Lotto Superliga mężczyzn 14 kolejka

 

 

 

 

 

16.03

17.03

7. Grand Prix Polski Weteranów

Gliwice

 

 

 

 

16.03

 

I liga kobiet i mężczyzn 15 kolejka

 

 

 

 

 

17.03

 

Ekstraklasa kobiet 12 kolejka

 

 

EK

 

 

17.03

 

Lotto Superliga mężczyzn 15 kolejka

 

 

SM

 

 

16.03

 

 

 

 

 

R

IIK

17.03

 

                                                                                                               III WTK

Sępólno Kraj.

Skrzat

 

 

 

17.03

 

IMW+ DMW Młodzieżowców

Toruń

 Młodzież.

 

 

 

22.03

24.03

91 Indywidualne Mistrzostwa Polski

 

 

 

 

 

23.03

 

 

 

 

II

R

 

24.03

 

IMW

Toruń

J+K

 

 

 

26.03

29.03

Polish Para Open

Władysławowo

 

 

 

 

30.03

 

 

 

 

 

 

 

31.03

 

Wielkanoc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kwiecień 2024

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.04

 

Wielkanoc

 

 

I liga

 

 

5.04

 

Ekstraklasa kobiet 13 kolejka

 

 

 

 

 

5.04

 

Lotto Superliga mężczyzn 16 kolejka

 

 

 

 

 

6.04

 

I liga kobiet i mężczyzn 16 kolejka

 

 

 

 

 

6.04

 

 

 

 

II

R

IIK

7.04.

 

DMW

Inowrocław

KJ

 

 

 

13.04

14.04

8. Grand Prix Polski Weteranów

Olkusz

 

 

 

 

13.04

 

I liga kobiet i mężczyzn 17 kolejka

 

 

 

 

 

13.04

 

IMW

Chełmno

M

 

R

 

14.04

 

DMW

Chełmno

M

 

 

 

19.04

 

Ekstraklasa kobiet 14 kolejka

 

 

 

 

 

19.04

 

Lotto Superliga mężczyzn 17 kolejka

 

 

 

 

 

19.04

 

Lotto Superliga mężczyzn (ćwierćfinały – 1. mecz)

 

 

 

 

 

20.04

 

I liga kobiet i mężczyzn 18 kolejka

 

 

 

 

 

21.04

 

Lotto Superliga mężczyzn 18 kolejka

 

 

 

 

 

21.04

 

Lotto Superliga mężczyzn (ćwierćfinały – 2 mecz)

 

 

 

 

 

20.04

 

IMW

Laskowice

Ż

II

R

IIK

21.04

 

DMW

Laskowice

Ż

 

 

 

25.04

28.04

Mistrzostwa Polski Juniorów

Zielona Góra

 

 

 

 

27.04

 

 

 

 

II

 

 

28.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

maj 2024

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.05

 

 

 

 

 

 

 

2.05

 

 

 

 

 

 

 

3.05

 

 

 

 

 

 

 

3.05

5.05

Mistrzostwa Polski Młodzików

Sepólno Kraj

 

 

 

 

4.05

 

 

 

 

II

 

 

5.05

 

II Liga (końcowy termin)

 

 

II

R

 

9.05

12.05

Mistrzostwa Polski Kadetów (OOM)

dolnośląskie

 

 

 

 

11.05

12.05

9. Grand Prix Polski Weteranów

Poznań

 

 

 

 

11.05

12.05

Turnieje finałowe Drużynowego Pucharu Polski

 

 

I

 

 

11.05

 

Finały PP

 

 

 

 

 

12.05

 

Finały PP

 

 

 

 

 

17.05

 

Ekstraklasa kobiet (półfinały – 1. mecz)

 

 

 

 

 

17.05

 

Lotto Superliga mężczyzn (półfinały – 1. mecz)

 

 

 

 

 

18.05

 

Baraże ligowe (awans EK/SM, utrzymanie 1L, awans 1L – 1. mecz)

 

 

 

 

 

19.05

 

Lotto Superliga mężczyzn 19 kolejka

 

 

 

 

 

19.05

 

Ekstraklasa kobiet (półfinały –2. mecz)

 

 

 

 

 

19.05

 

Lotto Superliga mężczyzn (półfinały – 2 mecz)

 

 

 

 

 

18.05

 

Baraże o I ligę

 

 

 

 

 

19.05

 

 

 

 

 

 

 

22.05

26.05

Mistrzostwa Europy U-13

Bukareszt (ROU)

 

 

 

 

22.05

25.05

WTT Youth Contender

Władysławowo

 

 

 

 

23.05

26.05

34. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Gliwice

 

Mistrzostwa Polski

 

 

 

 

 

 

 

 

25.05

 

 

 

 

 

 

 

26.05

 

 

 

 

 

 

 

30.05

 

Ekstraklasa kobiet (finał – 1. mecz)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

czerwiec 2024

 

 

 

 

 

 

 

1.06

 

Ekstraklasa kobiet (finał – 2. mecz)

 

 

 

 

 

1.06

 

Lotto Superliga mężczyzn (finał)

 

 

 

 

 

1.06

2.06 

Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków-zmiana terminu 

Rzeszów 

 

 

 

 

2.06

 

 

 

 

 

 

 

7.06

9.06

Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów

Oleśnica

 

 

 

 

8.06

 

Baraże ligowe (awans EK/SM, utrzymanie 1L, awans 1L – 2. mecz)

 

 

 

 

 

8.06

 

Baraże o I ligę                                                                            MMM

Gdańsk MRKS  

 

 

 

9.06

 

                                                                                                  MW

Chełmno

Skrzat 

 

 

 

15.06

 

Memoriał Ryszarda Skowrońskiego i Marka Jasińskiego

Gniewkowo

 

 

 

 

16.06

 

 

 

 

 

 

 

22.06

 

 

 

 

 

 

 

23.06

 

 

 

 

 

 

 

lipiec 2024

 

 

 

 

 

 

 

6.07

14.07

Mistrzostwa Świata Weteranów

Rzym (ITA)

 

 

 

 

12.07

24.07

7. Europejskie Igrzyska Uniwersyteckie

Debreczyn, Miszkolc (HUN)

 

 

 

 

12.07

21.07

Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów

Malmö (SWE)

 

 

 

 

27.07

10.08

Letnie Igrzyska Olimpijskie

Paryż (FRA)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sierpień 2022

 

 

 

 

 

 

 

4.08

13.08

Obozy KW

Sępólno Kraj.

 

 

 

 

16.08

26.08

Obozy KW

Drzonków

 

 

 

 

29.08

7.09

Letnie Igrzyska Paraolimpijskie

Paryż (FRA)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.wrz

29.wrz

I Grand Prix Juniorów

Sępólno Kraj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz