Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzień105
miesiąc519
wszystkie322456

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow II WTK Żaczek
II WTK Żaczek 14/15 Drukuj

 

        

   

II WTK Żaczek 2014/15

     
 

7.12.2014 Laskowice

       
             

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

40

awans do II Grand Prix

2.

Błach

Amelia

UKS Kusy Laskowice

2004

37

awans do II Grand Prix

3.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

35

 

4.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

33

 

5.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

31

 

6.

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

31

 

7.

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

29

 

8.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

29

 

9.

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

28

 

10.

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toruń

2006

27

 

11-12

Firlit

Agnieszka

Piast Łasin

2004

25

 

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

25

 

13-16

Świetlik

Agata

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

22

 

 

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

22

 

 

Skibińska

Małgorzata

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

22

 

 

Papiernik

Laura

IKTS Noteć Inowrocław

2006

22

 

17-24

Górska

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

16

 

 

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

 

 

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

16

 

 

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

 

 

Jenziołowska

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

 

 

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toruń

2007

16

 

 

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

16

 

 

Kawczyńska

Oliwia

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

16

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA