Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzień105
miesiąc519
wszystkie322456

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow III WTK Seniorów
III WTK Seniorów 14/15 Drukuj

 

       

III WTK  Seniorów 2014/15

 

11.1.2015 Grudziądz

       
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

Zatówka

Patryk

Olimpia Grudziądz

97

90

2.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

85

3.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

81

4.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

77

5-6

Jarocki

Łukasz

KST Energa-Manekin Toruń

96

73

 

Maruszak

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

95

73

7-8

Woskowicz

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

94

69

 

Lach

Marcin

Szaniec

77

69

9.

Urbański

Mateusz

Olimpia Grudziądz

93

65

10.

Wieczerzak

Jacek

Piast Kruszwica

66

63

11-12

Lisowski

Daniel

UKS TOP Solec Kuj.

94

60

 

Wojewódka

Michał

Iskra Plemięta

74

60

13-16

Pietryka

Grzegorz

Olimpia Grudziądz

83

53

 

Rybak

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

83

53

 

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

53

 

Wesołowski

Filip

Olimpia Grudziądz

98

53

17-24

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

40

 

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

40

 

Łukaszewski

Krystian

Piast Kruszwica

87

40

 

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

98

40

 

Kurtyka

Tomasz

Piast Kruszwica

95

40

 

Woskowicz

Mateusz

LUKS Chełmno

92

40

 

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

40

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

40

25-32

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

25

 

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

25

 

Zawadziński

Paweł

LUKS Chełmno

98

25

 

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

0

25

 

Rakowicz

Maciej

Kusy Laskowice

78

25

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

25

 

Wojtasik

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

87

25

 

Żak

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

96

25

33-46

Badowski

Marek

Olimpia Grudziądz

97

17

 

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

17

 

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

17

 

Majewski

Tomasz

Piast Kruszwica

68

17

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

17

 

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

17

 

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

17

 

Dolecki

Dariusz

Piast Kruszwica

83

17

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

0

17

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

17

 

Prochorowicz

Paweł

Szaniec Świecie/Osą

86

17

 

Sobociński

Ryszard

Rogóźno

58

17

 

Kaliszewski

Jacek

Rogóźno

65

17

 

Rybak

Tomasz

Kusy Laskowice

81

17

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA