Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj24
tydzień107
miesiąc441
wszystkie325783

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Junior za sezon 14/15
Junior za sezon 14/15 Drukuj

 

       

Juniorzy za sezon 2014/15 ( 3 najl. wyniki)

     
                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

Badowski

Marek

Olimpia Grudziądz

1997

230

230

230

0

690

2.

Zatówka

Patryk

Olimpia Grudziądz

1997

230

153

210

0

593

3.

Kotowski

Tomasz

KST Energa- Manekin Toruń

1998

190

210

190

0

590

4.

Węderlich

Damian

KST Energa- Manekin Toruń

1998

190

162

190

90

542

5.

Makowski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

1998

127

85

62

79

291

6.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

1998

62

80

95

85

260

7.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

1998

70

75

70

79

224

8.

Wesołowski

Filip

Olimpia Grudziądz

1998

70

0

75

71

216

9.

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

1998

56

56

56

71

183

10.

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

1998

50

56

52

71

179

11.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

28

50

45

71

166

12.

Modliborski

Tomasz

Olimpia Grudziądz

1997

52

28

56

57

165

13.

Zawadziński

Paweł

LUKS Chełmno

1998

45

48

52

64

164

14.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

56

59

28

0

143

15.

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

1997

28

28

49

57

134

16.

Nowak

Patryk

Sokół Gniewkowo

1997

16

28

39

64

131

17.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

52

28

49

0

129

18-19

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

2000

39

39

39

0

117

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

39

39

39

0

117

20.

Wiśniewski

Łukasz

Kusy Laskowice

1997

0

52

0

57

109

21.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

45

28

28

0

101

22.

Maruszak

Jakub

KST Energa- Manekin Toruń

2002

0

52

45

0

97

23.

Glica

Rafał

UKS TOP Solec Kuj.

2001

28

39

28

0

95

24.

Konieczka

Jonatan

Kusy Laskowice

1998

0

16

16

57

89

25.

Kalaczyński

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

10

10

16

57

83

26.

Drzycimski

Karol

Kusy Laskowice

1999

0

16

10

57

83

27.

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

16

10

0

57

83

28.

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

10

28

39

0

77

29.

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

10

39

28

0

77

30.

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

39

10

28

0

77

31.

Klarkowski

Cyprian

KST Energa- Manekin Toruń

1999

0

8

10

57

75

32.

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

0

45

28

0

73

33.

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

28

28

16

0

72

34.

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

0

10

10

44

64

35.

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

10

8

10

44

64

36.

Mrozik

Bartłomiej

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

0

8

10

44

62

37.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa- Manekin Toruń

2002

0

45

0

0

45

38.

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

0

16

28

0

44

39.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

10

16

16

0

42

40.

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

2000

 

8

28

0

36

41.

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

10

10

16

0

36

42.

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

10

16

10

0

36

43-44

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

8

10

16

0

34

 

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

8

10

16

0

34

45.

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

10

10

10

0

30

46.

Marchlewski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

2003

0

28

0

0

28

47-49

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

1999

28

0

0

0

28

 

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

28

0

0

0

28

 

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

28

0

0

0

28

50.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

0

10

16

0

26

51.

Opoczyński

Patryk

Tytan 65 Bydgoszcz

1998

0

16

10

0

26

52.

Świniarski

Mateusz

Arka Grążawy

1998

10

16

0

0

26

53.

Wyżga

Damian

Olimpia Grudziądz

1999

8

16

0

0

24

54-55

Suchocki

Sebastian

Sokół Gniewkowo

2000

0

10

10

0

20

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

0

10

10

0

20

56-57

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

0

8

10

0

18

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

0

8

10

0

18

58-59

Malinowski

Mateusz

Sokół Gniewkowo

1998

8

10

0

0

18

 

Górski

Arkadiusz

Arka Grążawy

1997

8

10

0

0

18

60.

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

10

8

0

0

18

61.

Celmer

Artur

Arka Grążawy

2000

8

8

0

0

16

62-63

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

16

0

0

0

16

 

Kołodziejczak

Maciej

Olimpia Grudziądz

1999

16

0

0

0

16

64-67

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

0

0

10

0

10

 

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

0

0

10

0

10

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa- Manekin Toruń

2002

0

0

10

0

10

 

Załomski

Maciej

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

0

0

10

0

10

68-70

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

1999

0

10

0

0

10

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2000

0

10

0

0

10

 

Angryk

Jakub

Arka Grążawy

2000

0

10

0

0

10

71-72

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

10

0

0

0

10

 

Sikora

Michał

Olimpia Grudziądz

2000

10

0

0

0

10

73-79

Prokop

Nikodem

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

0

8

0

0

8

 

Cichoracki

Miłosz

KST Energa- Manekin Toruń

2001

0

8

0

0

8

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

0

8

0

0

8

 

Kubiak

Marcin

Sokół Gniewkowo

2001

0

8

0

0

8

 

Zgliński

Antoni

KST Energa- Manekin Toruń

2004

0

8

0

0

8

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2003

0

8

0

0

8

 

Kosiński

Bartłomiej

KST Energa- Manekin Toruń

2000

0

8

0

0

8

80-83

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

8

0

0

0

8

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

8

0

0

0

8

 

Bałdzikowski

Paweł

LUKS Chełmno

2006

8

0

0

0

8

 

Słembarski

Jakub

Arka Grążawy

1999

8

0

0

0

8

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA