Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj3
wczoraj23
tydzień3
miesiąc504
wszystkie323806

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Żaczka po I WTK
Żaczka po I WTK 14/15 Drukuj

 

       

   

Po I WTK Żaczek 2014/15

   
           

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

45

2.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

43

3.

Błach

Amelia

UKS Kusy Laskowice

2004

43

4.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

42

5.

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

42

6.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

41

7.

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

40

8.

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

35

9.

Firlit

Agnieszka

Piast Łasin

2004

28

10.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

27

11-12

Śmigiel

Majka

UKS Kusy Laskowice

2004

25

 

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toruń

2006

25

13-16

Kijewska

Dominika

Start Lubraniec

2005

22

 

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

22

 

Górska

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

22

 

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

22

17-24

Świetlik

Agata

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

16

 

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

16

 

Skibińska

Małgorzata

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

16

 

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

16

 

Papiernik

Laura

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

 

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

 

Jenziołowska

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

 

Osińska

Marta

LUKS Chełmno

2005

16

25.

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toruń

2007

11

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA