Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj23
tydzień169
miesiąc470
wszystkie327908

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2015 arrow MW Senior 2015
MW Senior 2015 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa Seniorów    
  22.02.2015   Sępólno Kraj.            
               
   Mistrzostwa Województwa           
               
L.p Nazwisko Imię Klub ur. PKT    
1. Kotowski Tomasz KST Energa-Manekin Toruń 98 120    
2. Woskowicz Marcin KST Energa-Manekin Toruń 94 115    
3. Nadolski Łukasz Gwiazda Bydgoszcz 93 110    
4. Badowski Marek Olimpia Grudziądz 97 105    
5-8 Węderlich Damian KST Energa-Manekin Toruń 98 98    
  Pietryka  Grzegorz Olimpia Grudziądz 83 98    
  Makowski Kacper KST Energa-Manekin Toruń 94 98    
  Piotrowski Paweł KST Energa-Manekin Toruń 96 98    
9-10 Kurtyka Tomasz Piast Kruszwica 95 91    
  Piotrowski Krzysztof KST Energa-Manekin Toruń 69 91    
               
   Eliminacje do Mistrzostw Polski        
               
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.    
1-2 Kotowski Tomasz KST Energa-Manekin Toruń 98   awans do MP
  Piotrowski Paweł KST Energa-Manekin Toruń 96   awans do MP
3. Węderlich Damian KST Energa-Manekin Toruń 98      
4. Woskowicz Marcin KST Energa-Manekin Toruń 94      
5-8 Makowski Kacper KST Energa-Manekin Toruń 94      
  Pietryka  Grzegorz Olimpia Grudziądz 83      
  Kurtyka Tomasz Piast Kruszwica 95      
  Piotrowski Krzysztof KST Energa-Manekin Toruń 69      
9-16 Masiak Tomasz Krajna Sępólno 88 83    
  Wieczerzak Jacek Piast Kruszwica 66 83    
  Piotrowski Mikołaj Gwiazda Bydgoszcz 98 83    
  Lisowski Daniel UKS TOP Solec Kuj. 94 83    
  Maćkowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 84 83    
  Maruszak Piotr KST Energa-Manekin Toruń 95 83    
  Wesołowski Filip Olimpia Grudziądz 98 83    
  Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 98 83    
17-24 Leszczyński  Zbigniew Gwiazda Bydgoszcz 77 63    
  Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 97 63    
  Zawadziński Paweł LUKS Chełmno 98 63    
  Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 95 63    
  Lach Marcin Szaniec Świecie/Osą 77 63    
  Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 1 63    
  Leszczyński  Krzysztof Gwiazda Bydgoszcz 83 63    
  Lica Marcin Krajna Sępólno 79 63    
25-31 Urbański Mateusz Olimpia Grudziądz 93 46    
  Jackowiak Karol Gwiazda Bydgoszcz 97 46    
  Przybyłka Wiktor Krajna Sępólno 95 46    
  Bończak Grzegorz Piast Kruszwica 76 46    
  Thomas Jacek Krajna Sępólno 0 46    
  Łukaszewski Krystian Piast Kruszwica 87 46    
  Winowiecki Przemysław Krajna Sępólno 0 46    
               
  Gra Podwójna            
               
1. Kotowski- Woskowicz Marcin KST Energa-Manekin Toruń        
2. Maćkowiak-Urbański Olimpia Grudziądz        
3-4 Nadolski-Piotrowski Mikołaj   Gwiazda Bydgoszcz        
  Kurtyka-Bończak   Piast Kruszwica        
5-8 Gronowski-Lisowski   LUKS Chełmno-TOP Solec Kuj.        
  Węderlich-Piotrowski Paweł KST Energa-Manekin Toruń        
  Zawadziński-Winowiecki   LUKS Chełmno-Krajna Sępólno        
  Masiak - Leszczyński Krzysztof   Krajna Sępólno-Gwiazda Bydg.        
9-16 Thomas - Przybyłka Krajna Sępólno        
  Makowski-Maruszak KST Energa-Manekin Toruń        
  Wieczerzak-Łukaszewski   Piast Kruszwica        
  Adamczyk - Lach Olimpia Grudziądz-Szaniec        
  Pietryka - Badowski   Olimpia Grudziądz        
  Jackowiak - Olszewski Gwiazda-Emdek Bydg.        
  Wesołowski-Modliborski Olimpia Grudziądz        
  Lica-Leszczyński Zb.   Krajna-Gwiazda Bydg.        
               
  Gra Mieszana            
               
1. Kotowski - Palacz   Energa Manekin-IKTS Noreć         
2. Wieczerzak- Gaca Piast Kruszwica-UZTS Barcin         
3-4 Maruszak -Hennig   Energa Manekin-LUKS Chełmno         
  Woskowicz Marcin-Dziadkowiec   Energa Manekin-LUKS Chełmno         
5-8 Łukaszewski-Jackowska Piast Kruszwica-UZTS Barcin        
  Węderlich - Łożyńska   Energa Manekin-UZTS Barcin         
  Piotrowski Paweł- Ciemna   Energa Manekin-IKTS Noreć         
  Masiak - Rink   Krajna Sępólno        
9-16 Lica - Jędrzejewska   Krajna -UZTS Barcin        
  Maćkowiak-Szatkowska    Olimpia - LUKS Chełmno        
  Lach - Rybacka   Szaniec - Krajna        
  Lisowski - Bejenka   TOP Solec Kuj.-UZTS Barcin        
  Zawadziński-Baczyńska LUKS Chełmno-UZTS Barcin        
  Gronowski - Błażejewicz   LUKS Chełmno         
  Makowski - Szymczak Energa Manekin-IKTS Noreć         
  Badowski - Szczuka  Olimpia - LUKS Chełmno        
17-18 Przybyłka-Kotuniak Krajna Sępólno        
  Thomas - Kała   Krajna Sępólno        
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA