Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień172
miesiąc484
wszystkie325826

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2015 arrow MW Seniorka 2015
MW Seniorka 2015 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa Seniorek

   
 

22.02.2015 Sępólno Kraj.

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

PKT

 

1.

Dziadkowiec

Martyna

LUKS Chełmno

1995

120

awans do MP

2.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

115

awans do MP

3-4

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

107

 

 

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

107

 

5-8

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

98

 

 

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

98

 

 

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

98

 

 

Jędrzejewska

Anna

UZTS Barcin

1996

98

 

9-12

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

88

 

 

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

88

 

 

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

88

 

 

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

88

 

13-16

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

78

 

 

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

78

 

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

78

 

 

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

78

 

17-18

Kała

Julia

Krajna Sępólno

2001

71

 

 

Kotuniak

Karolina

Krajna Sępólno

2001

71

 
             
 

Gra Podwójna

       
             

1.

Dziadkowiec - Hennig

 

LUKS Chełmno

     

2.

Ciemna - Palacz

 

 IKTS Noteć Inowrocław

     

3-4

Szymczak - Rybacka

 

 IKTS Noteć -Krajna

     

 

Szatkowska - Rink

 

LUKS Chełmno-Krajna

     

5-8

Bejenka - Baczyńska

 

UZTS Barcin

     

 

Błażejewicz - Szczuka

 

LUKS Chełmno

     

 

Łożyńska-Gaca

UZTS Barcin

     

 

Jędrzejewska-Jackowska

 

UZTS Barcin

     

9

Kała - Kotuniak

Krajna Sępólno

     
             
 

Gra Mieszana

         
             

1.

Kotowski - Palacz

 

Energa Manekin-IKTS Noreć

     

2.

Wieczerzak - Gaca

Piast Kruszwica-UZTS Barcin

     

3-4

Maruszak -Hennig

 

Energa Manekin-LUKS Chełmno

     

 

Woskowicz Marcin-Dziadkowiec

 

Energa Manekin-LUKS Chełmno

     

5-8

Łukaszewski-Jackowska

Piast Kruszwica-UZTS Barcin

     

 

Węderlich - Łożyńska

 

Energa Manekin-UZTS Barcin

     

 

Piotrowski Paweł- Ciemna

 

Energa Manekin-IKTS Noreć

     

 

Masiak - Rink

 

Krajna Sępólno

     

9-16

Lica - Jędrzejewska

 

Krajna -UZTS Barcin

     

 

Maćkowiak-Szatkowska

 

 Olimpia - LUKS Chełmno

     

 

Lach - Rybacka

Szaniec - Krajna

     

 

Lisowski - Bejenka

 

TOP Solec Kuj.-UZTS Barcin

     

 

Zawadziński-Baczyńska

LUKS Chełmno-UZTS Barcin

     

 

Gronowski - Błażejewicz

 

LUKS Chełmno

     

 

Makowski - Szymczak

Energa Manekin-IKTS Noreć

     

 

Badowski - Szczuka

 Olimpia - LUKS Chełmno

     

17-18

Przybyłka-Kotuniak

Krajna Sępólno

     

 

Thomas - Kała

 

Krajna Sępólno

     

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA