Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień56
miesiąc470
wszystkie322407

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2015 arrow MW Juniorka 2015
MW Juniorka 2015 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa  Juniorek

 
 

29.03.2015 Chełmno

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

90

 

2.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

85

 

3-4

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

79

 

 

Duda

Joanna

IKTS Noteć Inowrocław

1997

79

 

5-8

Kwiatkowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

1998

71

 

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

71

 

 

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

71

 

 

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

71

 

9

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

65

 
             

Eliminacje do MP

 
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

awans do MP

 

2.

Duda

Joanna

IKTS Noteć Inowrocław

1997

awans do MP

 

3.

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

 

 

4.

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

 

 

5-8

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

 

 

 

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

 

 

 

Kwiatkowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

1998

 

 

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

 

 
             
 

Gra Podwójna

         
             

1.

Bejenka - Baczyńska

UZTS Barcin  

       

2.

Hennig - Szatkowska

LUKS Chełmno

       

3-4

Ciemna Duda

IKTS Noteć Inowrocław

       

 

Płachta - Rink

LUKS Chełmno - Krajna

       
             
 

Gra Mieszana

         
             

1.

Byczkowski-Baczyńska

Emdek-UZTS Barcin

       

2.

Piotrowski Mik.- Ciemna

Gwiazda Bydg.- IKTS Noteć Ino

       

3-4

Węderlich-Rink

Energa Manekin- Krajna

       

 

Gronowski-Hennig

LUKS Chełmno

       

5-8

Majchrzak - Szatkowska

Gwiazda Bydg.-LUKS Chełmno

       

 

Makowski - Płachta

Energa Manekin- LUKS Chełmno

       

 

Strychalski-Bejenka

LUKS Chełmno-UZTS Barcin

       

 

Wesołowski - Duda

Olimpia-IKTS Noteć Inowrocław

       

9

Miszczyk - Kwiatkowska Wer.

Sokół - IKTS Noteć Inowrocław

       
             
 

Drużynowo

         
             

1.

LUKS Chełmno

Hennig Katarzyna

Płachta Kinga

Szatkowska Natalia

awans z listy kraj.

 

2.

IKTS Noteć Inowrocław

Ciemna Natalia

Duda Joanna

Kwiatkowska Weronika

awans do MP

 

3.

UZTS Barcin

Baczyńska Marika

Bejenka Karolina

 

   
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA